PDA

View Full Version : Ако не ям една семица?



alexkrasawicata
03-09-2009, 16:01
bixte li mi kazali kakuv bi bil efekta ako ne qm edna sedmica i postoqnno treniram?

Moderated by slun4ice
т.1 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани от 1-ви април.

kapinka
03-09-2009, 16:05
Следните варианти :
1. Да припаднеш (даже още на 2ден)
2. Да си създадеш такива проблеми, че после да седиш в болница на системи и да приемаш чрез тях само глюкоза.
3. Няма изобщо да успееш, тъй като за да тренираш ти трябва енергия, а без да се храниш - няма как да я получиш. Ще бъдеш отпаднала и ще се чустваш като пребита.. :P

И куп други неща може да си навлечеш.

Устройва ли те?

Pepincetyy
03-09-2009, 16:06
100% ще свалиш някой килограм, но не вярвам, че ще издържиш, а и можеш да се разболееш от нещо.Ако толкова искаш да отслабнеш почни някоя диета, спортувай и ще видиш резултата...няма смисъл да си мъчиш организма, пък и теб самата да не ядеш цяла седмица.И как си мислиш цяла седмица без храна и да спортуваш - НЕ СТАВА...ще си отпаднала,няма да имаш енергия...
Лично мнение
:)

alexkrasawicata
03-09-2009, 16:07
Следните варианти :
1. Да припаднеш (даже още на 2ден)
2. Да си създадеш такива проблеми, че после да седиш в болница на системи и да приемаш чрез тях само глюкоза.
3. Няма изобщо да успееш, тъй като за да тренираш ти трябва енергия, а без да се храниш - няма как да я получиш. Ще бъдеш отпаднала и ще се чустваш като пребита.. :P

И куп други неща може да си навлечеш.

Устройва ли те?
ако това е ценната на това, да изглеждаш добре-да!

Seducti0n
03-09-2009, 16:09
:) Двойна побърквация.
Времето се позатопли-би могла да фотосинтезираш.
Енергия за тренировките от къде ще имаш, ако не се храниш въобще?

kefish_meee
03-09-2009, 16:10
Следните варианти :
1. Да припаднеш (даже още на 2ден)
2. Да си създадеш такива проблеми, че после да седиш в болница на системи и да приемаш чрез тях само глюкоза.
3. Няма изобщо да успееш, тъй като за да тренираш ти трябва енергия, а без да се храниш - няма как да я получиш. Ще бъдеш отпаднала и ще се чустваш като пребита.. :P

И куп други неща може да си навлечеш.

Устройва ли те?
ако това е ценната на това, да изглеждаш добре-да!
:razz: Ти сериозно ли? .... Пфу, на всичкото отгоре със сигурност на 2 ден ще хапнеш нещо :D

Pepincetyy
03-09-2009, 16:11
Следните варианти :
1. Да припаднеш (даже още на 2ден)
2. Да си създадеш такива проблеми, че после да седиш в болница на системи и да приемаш чрез тях само глюкоза.
3. Няма изобщо да успееш, тъй като за да тренираш ти трябва енергия, а без да се храниш - няма как да я получиш. Ще бъдеш отпаднала и ще се чустваш като пребита.. :P

И куп други неща може да си навлечеш.

Устройва ли те?
ако това е ценната на това, да изглеждаш добре-да!
:D :D Какмо мислиш, че ще постигнеш за една седмица, най-много да свалиш 3-4 кг. и после да си болна :shock:
За да изглеждаш добре има много други варианта, а не да си мъчиш така организма...

alexkrasawicata
03-09-2009, 16:12
за тези които си мислите че не мога да издържа - жестоко се лъжете!

kapinka
03-09-2009, 16:14
Аз ходя през ден на фитнес и си ям абсолютно всичко - без да се ограничавам(тъй като съм 46кг), но мога да ти кажа, че има ефект! Постегнах се доста.

Ако искаш да свалиш някое килце и да стегнеш дупето и тн. почни да ядеш повече супи, пий често вода, плодове и всякакви зеленчуци и не яж след 18.30часа! ИМА ЕФЕКТ ГОЛЯМ(един приятел го прави близо 1 месец и мога да ти кажа, че е във върховна форма!)
Не яж - "нищо в пликче" - солети, чипсове, снаксове, не пий сокове(от соковете се пълнее доста - ако не са прясно изцедени фрешове от истински пловоде, без подсладители, дюнери, палачинки, хамбургери, банички, боза - ЗАБРАВИ!
Яж предимно пилешко месо, ограничавай се с пр/кис. мляко и кафетата.

Ако се сетя за още нещо ще добавя!

П.С. - една приятелка спазва 1 седмица една диета и свали 4 кг, попринцип се прави цял месец, ако искаш мога да я помоля да ми я даде?
Но не забравяй - най-важното е да има много движение!

Pepincetyy
03-09-2009, 16:15
за тези които си мислите че не мога да издържа - жестоко се лъжете!
Хаха...ми добре не яж 1 седмица, после ти ще патиш не ние.!!!

kefish_meee
03-09-2009, 16:15
за тези които си мислите че не мога да издържа - жестоко се лъжете!
Действай миличка с теб съм.... само ако си сложила нещо в устата ще дойда да те напляскам :o Как си го мислип ти.... я се спри малко с тая храна, за к'во ти е... сега ще ядеш, после пак ще огладнееш - Нема файда! Решено - Храна - никога повече! :razz: :D

silver_moon
03-09-2009, 16:20
не се убиждай много, но ще ти го кажа направо: ти или си луда или имаш някакъв мнооого сериозен проблем тип анорексия или булимия...Как така няма да ядеш цяла седмица, пък и на всичкото отгоре ще тренираш :shock:
аман от кифли, които са решили, че от днес до утре трябва ве че да са слаби...и да свалиш някой кг. за тази седмица и да си жива след това, за 3-4 дена максимум ще си върнеш сваленото + някой друг кг бонус

и за да не е флууд ето ти последици:
1. отпадналост
2. припадания
3. болница и системи
4. спиране или сериозно объркване на менструацията

dydolinkka93
03-09-2009, 16:20
хей kapinka моля те дай диетата ако може :-)

galu6a
03-09-2009, 16:22
можеш да получиш здравословни проблеми ,ще припада шлш поне ще ти е мн лошо и мен самнява ,че ще имаш сили да тренираш ,ще отслабнеш рязко и полсе ще качиш ощи по-рязко и ще получиш стрии и още куп проблеми не го прави ако тва имаш напревид

dydolinkka93
03-09-2009, 16:25
а колкото до това какво ще ти се случи еми доста е глупаво това решение наистинаа без да се храниш няма да имаш нужната енергия за тренировки .. във форума има много яки темички с диети,които ще са ти много по полезни без ненужни щети : )

EJI4eTy
03-09-2009, 16:26
човек без храна може да издържи максимум 2 седмици :D ти за една седмица ще си полумъртва бе злато осъзнай се :D :D :D 2 дена без храна и ше се освестиш чак в болницата с повечко късмет в линейката или колата на ваще пътуваща за към болницата 8-) чак толку ли си свиня че не можеш една диета да държиш и некъф фитнес ала бала :?

alexkrasawicata
03-09-2009, 16:27
ами незнам винаги съм била несамоуверена леко за тялото си, съжьлявам тъпо да е, съжалявам че ви загубих времето ... но съм 1,68 и тежа 41 кг, имам нужда да смъкна още нещичку :-)

dydolinkka93
03-09-2009, 16:28
ахахахаха момиче нормалнаа ли сии ???

alexkrasawicata
03-09-2009, 16:31
да нормална съм

Biskfitka
03-09-2009, 16:33
И след като мине тая седмица...ще се наядеш (за цялата седмица :D ) и съм 95% процента сигурна,че ефекта няма да е за дълго.....
И е много вредно!

Pepincetyy
03-09-2009, 16:33
да нормална съм
Не,не си нормална 41 кг. за твоята височина са идеални,айде осъзнай се малко...

silver_moon
03-09-2009, 16:34
ами незнам винаги съм била несамоуверена леко за тялото си, съжьлявам тъпо да е, съжалявам че ви загубих времето ... но съм 1,68 и тежа 41 кг, имам нужда да смъкна още нещичку :-)
:lol: :lol: :lol: леле ти ме уби :lol: :lol: :lol: :razz:
стига ве аз съм 1.69-1.70 и съм 53-54кг и ми казват, че трябва да кача малко, а ти? :shock:
проблема ти е, че си отпусната, а не дебела...вместо да гладуваш хвани и утре след даскало се разходи из града и се запиши на някакъв спорт или си извади карта за фитнеса...или пък просто тичай с приятелка

dydolinkka93
03-09-2009, 16:35
според мене преличаш на анорексичка супер слаба си осъзнай се !

By_YoUr_SiDe
03-09-2009, 16:36
Не ти трябват килца за смъкване, а просто стягане..затова просто се поограничи малко в храната и просто много спортувай. Това е, да си такъв мазохист, няма да ти помогне :?

kefish_meee
03-09-2009, 16:36
ами незнам винаги съм била несамоуверена леко за тялото си, съжьлявам тъпо да е, съжалявам че ви загубих времето ... но съм 1,68 и тежа 41 кг, имам нужда да смъкна още нещичку :-)
Браво бе моме... успя да ни пошантажираж :? :razz:

kapinka
03-09-2009, 16:37
Ето диетата, която спазваше моята приятелка:

Млечно -хлебен етап:
Закуска – чаша мляко и филийка ръжен хляб (100 грама).
След 3 часа – чаша мляко.
След 4 часа - чаша мляко и филийка ръжен хляб.
Не по-късно от 19 часа – чаша мляко.
След два часа – чаша доматен сок.

Белтъчен етап:
Закуска – кафе с мляко, но без захар, филийка хляб,1/2 с. л. масло,

dydolinkka93
03-09-2009, 16:39
много ти благодаряя kapinkа :-)

kapinka
03-09-2009, 16:40
За нищо, дано и при теб има ефект, ако изобщо имаш нещо за сваляне :P

alexkrasawicata
03-09-2009, 16:40
[quote=kapinka]Ето диетата, която спазваше моята приятелка:

Млечно -хлебен етап:
Закуска – чаша мляко и филийка ръжен хляб (100 грама).
След 3 часа – чаша мляко.
След 4 часа - чаша мляко и филийка ръжен хляб.
Не по-късно от 19 часа – чаша мляко.
След два часа – чаша доматен сок.

Белтъчен етап:
Закуска – кафе с мляко, но без захар, филийка хляб,1/2 с. л. масло,

mysterious93
03-09-2009, 16:42
bahti kuhata leika :D ili ebasi ebavkata :D

dydolinkka93
03-09-2009, 16:45
хахаха бахти кухата лейка ;дд .. а колкото до kapinka дали има нещо за сваляне ми не аз съм 157 и съм 45 кг а съм на 15 години малко съм за възраста си но искам да сваля в дупето а и не се чувствам комфортно в тези килограми може би 43кг биха ми били перфектни : )

alexkrasawicata
03-09-2009, 16:45
bahti kuhata leika :D ili ebasi ebavkata :D

пффф... куха лейка добре не ме обиждаш

alexkrasawicata
03-09-2009, 16:51
... аз съм 157 и съм 45 кг а съм на 15 години малко съм за възраста си....
157-115 нормалните кг са 42 ;X

dydolinkka93
03-09-2009, 16:53
да но за 15 годишна трябва да съм поне 50 : ).. аа и не искам да ставам анорексичка като тебе : )

YouCantStopMe
03-09-2009, 16:54
Наистина не си нормална..
аз ако бях толкова килограми..
дори щях да искам да надебелея.
Виж се в огледалото момичеееее
!!!
:shock:
Писна ми от такива,които искат да се съсипят и дори не осъзнават какво правят.
Айде помисли малко,пък после ми кажи дали пак искаш да отслабнеш.
Добре..добре
Ама то и въпроса ти е едииин..
АКО НЕ ЯМ ЕДНА СЕДМИЦА
???
WTF
мале..

dydolinkka93
03-09-2009, 16:57
хахаа YouCantStopMe евалата :grin:

Loshotia
03-09-2009, 16:58
Силно се надявам темата да е бъзик, защото всеки знае до какво води гладуването. Ако не ядеш една седмица, втората ще си в болница.

alexkrasawicata
03-09-2009, 17:01
ми кво да кажа? гледам се в огледалота.... и да ти кажа не съм слаба....просто не ми стоят така кг...и съм си съвсем ок, просто исках да попитам?нещууу лошу или ...?

FucKtheSyStem
03-09-2009, 17:04
Еми ако /да си представим/ стане така че издържиш без да ядеш цяла седмица и все пак оживееш :D Иии ти нямь нищо,което е невъзможно,все пак след това организма ти ще иска да навакса и ще качиш двойно повече от сваленото.

alexkrasawicata
03-09-2009, 17:05
Еми ако /да си представим/ стане така че издържиш без да ядеш цяла седмица и все пак оживееш :D Иии ти нямь нищо,което е невъзможно,все пак след това организма ти ще иска да навакса и ще качиш двойно повече от сваленото.
мерси поне че не тръгна да ми нападаш :-) :-) искрено благодаря и за съвета :-)

alexkrasawicata
03-09-2009, 17:11
и аз просто не обичам да ям... не съм от онези прасета, които само за храна мислят.. обикновенно ям салата + солети или суха паста... това е напоследък

FucKtheSyStem
03-09-2009, 17:15
Еми ако /да си представим/ стане така че издържиш без да ядеш цяла седмица и все пак оживееш :D Иии ти нямь нищо,което е невъзможно,все пак след това организма ти ще иска да навакса и ще качиш двойно повече от сваленото.
мерси поне че не тръгна да ми нападаш :-) :-) искрено благодаря и за съвета :-)

Няма проблем.. :-) То и аз сега съм на нещо като диета,смисъл ограничавам се да ям сладко и тестено,а това че не обичаш да ядеш..Ок,яж малко,но поне минималното нужно яж..някой плод,салата,месо няма да навреди :) :-)

me4eto
03-09-2009, 17:24
X_X!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yozii
03-09-2009, 17:30
Аз ходя през ден на фитнес и си ям абсолютно всичко - без да се ограничавам(тъй като съм 46кг), но мога да ти кажа, че има ефект! Постегнах се доста.

Ако искаш да свалиш някое килце и да стегнеш дупето и тн. почни да ядеш повече супи, пий често вода, плодове и всякакви зеленчуци и не яж след 18.30часа! ИМА ЕФЕКТ ГОЛЯМ(един приятел го прави близо 1 месец и мога да ти кажа, че е във върховна форма!)
Не яж - "нищо в пликче" - солети, чипсове, снаксове, не пий сокове(от соковете се пълнее доста - ако не са прясно изцедени фрешове от истински пловоде, без подсладители, дюнери, палачинки, хамбургери, банички, боза - ЗАБРАВИ!
Яж предимно пилешко месо, ограничавай се с пр/кис. мляко и кафетата.

Ако се сетя за още нещо ще добавя!

П.С. - една приятелка спазва 1 седмица една диета и свали 4 кг, попринцип се прави цял месец, ако искаш мога да я помоля да ми я даде?
Но не забравяй - най-важното е да има много движение!

Повече от съгласна

kris4ann
03-09-2009, 17:42
По добре не гладувай защотото се припада (знам от личен опит и последствията бяха лоши! :oops: )от ненаядване - организма си го иска !!! :-o По добре ще е ако искаш да отслабнеш тренирай по 30 мин. или 60 мин. (зависи от издражливостта ти) по от 3 до 4 -ри дена в седмицата!! :) Ще постигнеш резултати 100%. знам го от личен опит ;)

Hysteric_Bitch
03-09-2009, 18:27
Ще ти светят светкавици всеки път когато се изправиш. Ще ти къркори постоянно корема, няма да можеш да се изсереш, ще се чувстваш адски изтощена.

НЕ МОЖЕ да не ядеш нищо цяла седмица, невъзможно.

SoFarSoG00d
03-09-2009, 18:33
Първо,какво означава да не ядеш една седмица?
Може да се ограничиш от някои храни,но да не ядеш абсолютно нищичко е безумие!!!!
Няма да има никакъв положителен ефект,може да си докараш гастрит или киселини....
Как смяташ,че ще тренираш,ако нямаш сили,които се набавят от храна?!

mysterious93
03-09-2009, 18:39
bahti kuhata leika :D ili ebasi ebavkata :D

пффф... куха лейка добре не ме обиждаш

Радвам се :D :D :D ем кат ти харесва да си анорексичка бъди! ако щеш и 20 кг стани. Нз колко зле (да не казвам проста за да не се обиждаш..) трябва да си , за да си мислиш че цяла седмица ще издържиш без ядене. А и да издържиш кво от това?? после ще си ги върнеш двойно. а и ти колко искаш да ставаш? 35 ли? според теб тва е нормално?

zxcvbnmasdfghjkl
03-09-2009, 20:41
ами незнам винаги съм била несамоуверена леко за тялото си, съжьлявам тъпо да е, съжалявам че ви загубих времето ... но съм 1,68 и тежа 41 кг, имам нужда да смъкна още нещичку :-)

то нормална ли си..за височина 1.68,трябва да си минимум 48кг и е идеално,а твойто е :shock:

rauwkost
03-09-2009, 22:17
Надявам се темата да е бъзик.

lcl
03-09-2009, 22:27
НЕ МОЖЕ да не ядеш нищо цяла седмица, невъзможно.
Айде бе... невъзможно било :)

Darkkiss
03-09-2009, 22:47
ще пукнеш

Pliok0019
03-09-2009, 23:15
Дори и да има някакъв ефект, той ще бъде краткотраен.

Ако имаш воля, необходима за това да не ядеш седмица, то тогава изобщо няма как да имаш проблеми с килограмите.

lcl
03-10-2009, 01:03
alexkrasawicata, ще пиша само по твоите коментари. Другите ги пренебрегвам поради крайността и некомпетентността им.


[b]bixte li mi kazali kakuv bi bil efekta ako ne qm edna sedmica i postoqnno treniram?
По-принцип гладуването се прави с лечебни и профилактични цели. Ползи има много - лечение на заболявания, пречистване на организма от токсини, стимулират се възстановителните процеси в тялото, противовъзпалителен ефект, органите си почиват от "напрегната" работа, подобрява храносмилането и т.н. Има и различни гладувания - сухо, само с вода, и варианти с вода, чай и фрешове. Различни и по продължителност. Единствено лечебните е възможно да са по-продължителни.

Продължителни гладувания с цел сваляне на килограми е груба грешка!!!

Щом постоянно тренираш (какъв спорт?), ти трябва храна за да работи тялото ти нормално. При липсата на такава си претоварваш сърцето и други органи. Претоварваш ли ги - не можеш да очакваш тялото ти да функционира нормално и да изискваш от него. Особено при спортуване - това може и да ти навреди сериозно, да не споменавам и по-крайни неща.

Ако наистина имаш проблем с килограмите, ...макар като видях 168см-41кг ме съмнява, ... ме съмнява и да ти е здрав организма като цяло... За възрастта ти вообще не ти и препоръчвам да се замисляш за такива гладувания. Може да пробваш 1 ден в седмицата, в който не тренираш и не товариш тялото си. И пак има особености - имаш подготвителен ден към гладуването и после имаш 2 дена захранване след него. Но да се мяташ веднага на гладуване от 1 седмица, без тялото да има тренинг, си е безумие.


солети или суха паста Тези 2 храни не внасят НИЩО полезно в тялото ти...

Напиши с какво се храниш - закуска, обяд, вечеря, междинни, колко течности пиеш на ден, какво спортуваш.

Не се мятай на подобни гладувания и диети само защото някой бил махнал по този начин. За тази цел си има специалисти, които се занимават с хората, именно за да не се стига до здравословни и изтощителни последици. В България рядко се ходи по такива специалисти... Друго съществено е, че се появиха и много диети, които според мен са вредни за организма. Може и да се махат килограми с тях, но си имат отрицателни ефекти, който се отразяват на здравето и функциите на организма. Даже тази диета, която е написала kapinka и тя е бозлява, че и си противоречи - ограничавало се било кафето, а после в диета присъства кафето и то на закуска. На закуска - кафе??? :-s

Madness
03-10-2009, 05:08
а ако не ям сва месеца кво ли ше стане :-o
38 кила и половина съм,ебати ебелата съм искам да съм поне 34 :/

GaBiIi__
03-10-2009, 08:32
tctc tva e tolkova glupavo nishto ne se postiga tolkova lesno kak si predstavqsh da ne qdesh 1 sedmica mojesh li vuobshte da izdurjish 1 den ?

Wrathchild
03-10-2009, 12:58
Няма да изглеждаш добре, тъй като след това и парченце краставица да хапнеш, ще ти се лепне. И това е най-малкия ти проблем!

lolipop1
03-10-2009, 13:06
ауу майко че си зле ... :D вие лапетата ме разбивате направо ... нямало да яде 1 седмица ... :D .. нямам думи .. :(

Slashy
03-10-2009, 13:12
ами незнам винаги съм била несамоуверена леко за тялото си, съжьлявам тъпо да е, съжалявам че ви загубих времето ... но съм 1,68 и тежа 41 кг, имам нужда да смъкна още нещичку :-)

то нормална ли си..за височина 1.68,трябва да си минимум 48кг и е идеално,а твойто е :shock:

+1. мн си зле, ве :Х
1.68, 41 кг и искаш да сваляш още, бахти...

lcl
03-10-2009, 13:14
Няма да изглеждаш добре, тъй като след това и парченце краставица да хапнеш, ще ти се лепне. И това е най-малкия ти проблем!
Как така се лепва парченце краставица? :razz:

sweetsunshine
03-10-2009, 13:16
Ами незнам как би издържала,като аз един път не ядох на закуска и обяд(бях станала късно и не ми се ядеше и когато трябваше да обядвам бях са уроци)и след това към 6 часа чак ядох и бях просто хипер гладна,но преди да изям 1-я залък ми беше толкова отпаднало и не ми се ядеше,та ти искаш и да тренираш някакъв спорт,та аз не виждам как това би станало...

alexkrasawicata
03-10-2009, 13:43
:D :D :D :D ако искам ще ям

Infinity
03-10-2009, 13:48
:D :D :D :D ако искам ще ям
ми айде стига говорила тогава,прибвай и като мине тая седмица пиши(ако изобщо можеш да стигнеш до компа :lol: )

Infinity
03-10-2009, 13:50
ами незнам винаги съм била несамоуверена леко за тялото си, съжьлявам тъпо да е, съжалявам че ви загубих времето ... но съм 1,68 и тежа 41 кг, имам нужда да смъкна още нещичку :-)

то нормална ли си..за височина 1.68,трябва да си минимум 48кг и е идеално,а твойто е :shock:
Ох,Боже айде вместо да губиш времето на 40човека не спреш да лъжеш и да мажеш :-x

alexkrasawicata
03-10-2009, 14:02
не лъжа, но ти явно ми завиждаш :razz:

3oPuTy
03-10-2009, 14:07
1.Стрии по цялото тяло
2.Няма да тренираш всеки ден,защото тялото ти ще е изтощено
3.Главоболие
4.Недай си Боже анорексия
5.Ако не анорексия,то тогава ще си върнеш всички загубени килограми+още няколко отгоре
6.Отпусната и грозна фигура
7.Бледо лице
8.Може косата ти да започне да капе
9.Болести като заплетени черва,смъкнати черва,язва,гастрит (ако не се лъжа),проблеми с черния дроб ...



Още неща да ти изброявам ли :-o




П.П.Честито!!!Печелиш златен медал в състезанието за малоумни 12-14 годишни пикли и грамота "Най-кухата лейка във форума" :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

lolipop1
03-10-2009, 14:17
темата е е*авка ве хора .. никой човек неможе да издържи без храна 1 седмица ...

BoCupycake
03-10-2009, 14:20
темата е е*авка ве хора .. никой човек неможе да издържи без храна 1 седмица ...
Може!



По темата:Не я прочетох цялата,защото не виждам смисъл.
Защо ти е да не ядеш една седмица?Искаш да отслабнеш ли?Разберете,че отслабването не става само с глад(е той е на първо място),трябва режим на храненето,тренировки,много течности и най-вече изключване на хляба и сладкото от дневното меню.

alexkrasawicata
03-10-2009, 14:21
мерси че ме удостоихте с този невероятен медал :grin: :grin: :grin:

alexkrasawicata
03-10-2009, 14:22
темата не е ебавка
ПРОСТО ПИТАМ :oops: :oops: :oops:
П.П. ЗА ДА ЗНАМ :razz:

Cable
03-10-2009, 14:38
яко амфет и няя ядеш и 2 седмици

LittlePrincess
03-10-2009, 14:40
Ти нормална ли си да не ядеш цяла седмица ??

BoCupycake
03-10-2009, 14:43
темата не е ебавка
ПРОСТО ПИТАМ :oops: :oops: :oops:
П.П. ЗА ДА ЗНАМ :razz:
Еми ако е ебавка браво... "много оригинално".

alexkrasawicata
03-10-2009, 14:44
НЕ Е ЕБАВКА!!!!
МИСЛЕХ ДА ГО НАПРАВЯ И ДОБРЕ ЧЕ ПОПИТАХ И МЕРСИ ЗА СЪВЕТИТЕ!!

lolipop1
03-10-2009, 14:51
миличка друг път се образовай малко предварително преди да се излагаш !!!

zvezdichka2
03-10-2009, 14:53
4e pukne6, kakav moje da e efekta

alexkrasawicata
03-10-2009, 14:56
НЕ МЕ НАРИЧАЙ МИЛИЧКА БЕ ОТРЕПКО

kris4ann
03-10-2009, 15:06
НЕ МЕ НАРИЧАЙ МИЛИЧКА БЕ ОТРЕПКО
ами аз незнам ама май и си направила тая тема само да ни псуваш .. поне така изглежда :-o :( ама то си е твоя работа !!!

kris4ann
03-10-2009, 15:06
НЕ МЕ НАРИЧАЙ МИЛИЧКА БЕ ОТРЕПКО
ами аз незнам ама май и си направила тая тема само да ни псуваш .. поне така изглежда :-o :( ама то си е твоя работа !!!

alexkrasawicata
03-10-2009, 15:11
1. Благодарех на всички, които писаха
2. " отрепка " не е псувня

krem4et0
03-10-2009, 15:13
Като хапнеш нещо след 1 седмица ще ти се лепне веднага, дори и да е зеленчук...След глад има йо-йо ефект и всичко ще ти се върне, че и отгоре. С режима на Байкова за 10 дни съм 2 кг и половина надолу, но стопих и доста сантиметри. Ям 5 пъти на ден....почти неограничени количества.

alexkrasawicata
03-10-2009, 15:15
[quote="krem4et0"]Като хапнеш нещо след 1 седмица ще ти се лепне веднага, дори и да е зеленчук.../quote]
наистина ли? как така ще ми се лепне веднага?

krem4et0
03-10-2009, 15:16
да нормална съм
Не,не си нормална 41 кг. за твоята височина са идеални,айде осъзнай се малко...

Не са идеални.....малко са!!! Тя трябва да е поне 12-15 отгоре за ръста си!!!!

Момиче, да вземеш да ядеш, че....анорексията те зове.

alexkrasawicata
03-10-2009, 15:17
да нормална съм
Не,не си нормална 41 кг. за твоята височина са идеални,айде осъзнай се малко...

Не са идеални.....малко са!!! Тя трябва да е поне 12-15 отгоре за ръста си!!!!

Момиче, да вземеш да ядеш, че....анорексията те зове.
12-15????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

krem4et0
03-10-2009, 15:20
Като хапнеш нещо след 1 седмица ще ти се лепне веднага, дори и да е зеленчук...
наистина ли? как така ще ми се лепне веднага?

Тялото ти ще свикне на глад. ще свалиш-отначало ще е вода, а после мускули. мазнини(не че при 41 кг имаш де) няма да свалиш, защото за целта трябва метаболизъм и гориво, а без храна ти блокираш метаболизма си. Щом хапнеш нещо, метаболизмът се отключва и започва да обработва цялата храна, която поглъщаш. Започва да трупа запаси за друг период, когато пак ще го лишиш от гориво. резултатът от всички диети с глад и бързо сваляне на килограми е връщане на сваленото+ още много бързо.

При теб проблемът е на друга основа, ако темата ти е сериозна. бих те посъветвала да се обърнеш кам лекар и психолог, защото предполагам си с доста сериозни хранителни разстройства. Разбирай-анорексия.

krem4et0
03-10-2009, 15:21
При ръст 168 см теглото ти трябва да е между 53 и 58 кг.(приблизително).

Я виж този калкулатор:http://dieti.pidstudio.com/instrumenti_ideal.htm

Ако си под 52-6 кг си с поднормено тегло.
Ако не харесваш структурата си, ще ти кажа, ч тя ще се промени с времето. Аз съм 166 см и тежа 57 кг.....чувствам се доста добре. Имам за цел да сваля още 2-3 кг максимум. Майка каква шишка съм.......

lcl
03-10-2009, 17:16
[color=violet][b]1.Стрии по цялото тяло
...
3.Главоболие
...
6.Отпусната и грозна фигура
7.Бледо лице
8.Може косата ти да започне да капе
9.Болести като заплетени черва,смъкнати черва,язва,гастрит (ако не се лъжа),проблеми с черния дроб ...

От къде ги измисляш тези неща ?


Като хапнеш нещо след 1 седмица ще ти се лепне веднага, дори и да е зеленчук...След глад има йо-йо ефект и всичко ще ти се върне, че и отгоре. С режима на Байкова за 10 дни съм 2 кг и половина надолу, но стопих и доста сантиметри. Ям 5 пъти на ден....почти неограничени количества.
Зависи от захранването дали ще лепне, както и обикновения хранителен режим и навици. Отговарям и на другите ти постове krem4eto :) Наистина има йо-йо ефект в случай, че се прави с цел слабеене и после пак се храни с боклуци. При правилно захранване и нормално балансирано хранене, тялото си взима нужното колкото да изпълнява свойте функции, а до излишни килограми не се стига.

При гладуване организма се стреми да изгаря по-малко от всичко - мазнини, белтъци, които са необходими за гориво на тялото, а също и се изхвърлят междуклетъчни отпадъци и шлаки. За да има полза от това чистене трябва много вода :)

Тези калкулатори са глупава работа. Хората се различават както по структура, така и по мускули (отношение бели към червени мускули). [/list]

3oPuTy
03-10-2009, 17:21
[color=violet]1.Стрии по цялото тяло
...
3.Главоболие
...
6.Отпусната и грозна фигура
7.Бледо лице
8.Може косата ти да започне да капе
9.Болести като заплетени черва,смъкнати черва,язва,гастрит (ако не се лъжа),проблеми с черния дроб ...

От къде ги измисляш тези неща ?


Не съм ги измислила,а съм ги виждала ... Да не говорим,че като по-малка и съм изпитвала някои от тях :o Само,че аз не консумирах никаква храна за около седмица,не защото съм била дебела,а заради стрес.Най-добрата ми приятелка (тогавашната де) преживя същия стрес (но доста по-тежко) и до сега (вече 2 години и малко) все още ходи по лекари заради тия проблеми с червата и язвата ...

lcl
03-10-2009, 17:26
[color=violet]1.Стрии по цялото тяло
...
3.Главоболие
...
6.Отпусната и грозна фигура
7.Бледо лице
8.Може косата ти да започне да капе
9.Болести като заплетени черва,смъкнати черва,язва,гастрит (ако не се лъжа),проблеми с черния дроб ...

От къде ги измисляш тези неща ?


Не съм ги измислила,а съм ги виждала ... Да не говорим,че като по-малка и съм изпитвала някои от тях :o Само,че аз не консумирах никаква храна за около седмица,не защото съм била дебела,а заради стрес.Най-добрата ми приятелка (тогавашната де) преживя същия стрес (но доста по-тежко) и в момента ходи само по лекари заради тия проблеми с червата и язвата ...
Ами ето... Не идва от гладуването, а от стреса. Добре, че поне си се оправила. Що се отнася до приятелката ти, много жалко. На нея освен червата и язвата има ли и друго?

chelsea
03-10-2009, 17:32
krem4et0, евала, че си правиш труда подробно да обясниш на горкото, ама като го гледам едва ли е чувало думата 'метаболизъм', пък камо ли да знае какво означава.

3oPuTy
03-10-2009, 17:39
Ами ето... Не идва от гладуването, а от стреса. Добре, че поне си се оправила. Що се отнася до приятелката ти, много жалко. На нея освен червата и язвата има ли и друго?
Напротив :) При нас стреса повлия само на апетита,а останалите проблеми си дойдоха точно от липсата на храна (въпреки,че не изпитвахме никакъв глад) :) А що се отнася до приятелката ми ... ми цялата се покри със стрии (гърди,бедра,дупе,ханш ...) Абе страшна гледка честно казано :? Естествено падна й самочувствието,заради тях ... А и имаше малко проблеми с храната в началото и се захранваше около месец,но за щастие вече е доста по-добре :)
В началото имаше и проблеми с косата,заради липсата на някакъв витамин (вече не помня кой точно),но гълташе хапчета за да си го набави и за около месец и половина изчезна и този проблем :)


Абе общо взето тази история с глада е тъпа ... Предпочитам да съм 3-4,а ако ще и 10 кг. над нормалните за мен,но определено не бих се подложила на нещо подобно пак :?

akinom
03-10-2009, 18:00
Ти няма да издържиш цяла една седмица без да вкусиш нищо!
Така рязко не се почва. Първо намали храната и после , я речи си издържала на гладно известно време.

lcl
03-10-2009, 18:09
Ами ето... Не идва от гладуването, а от стреса. Добре, че поне си се оправила. Що се отнася до приятелката ти, много жалко. На нея освен червата и язвата има ли и друго?
Напротив :) При нас стреса повлия само на апетита,а останалите проблеми си дойдоха точно от липсата на храна (въпреки,че не изпитвахме никакъв глад)
Еми значи от стреса е тръгнало -> "стреса повлия". Нормално е при такива проблеми да се нарушат много функции в организма. Сърдечната, имунната, нервната, храносмилателната, дихателната системи се засягат.

Махането на килограми е доста по-лесно от качването. Но и 2-те си имат опасности, ако се "стресира" организма.

Ще ти кажа нещо, пък ти сама ще си стигнеш до извода. Човешкото тяло е 70% вода, а мозъка - 90%. :)

sappy
03-10-2009, 21:18
zdr.i az kato teb bqh re6ila da otslabna mnogo vupreki 4e bqh 37kg 161sm.sprqh da qm i 1 sedmica pih samo te4nosti.po dobre ne go pravi.nakraq kosata mi opada,bqh adski bleda i izglejdah naistina ujasno! :cry: vie6e mi se svqt,abe ujas.e,da otslabnah no ne si struva6e za6toto vleznah v bolnica!po dobre badi zdrava i se haresvai takava kakvato si! :) amm..i sorry za latinicata

neocide
03-10-2009, 21:32

endless
03-10-2009, 21:33
дори и да успееш да не ядеш 1 седмица след тва 1 ден като ядеш ще си качиш килограмите

slun4ice_90
03-11-2009, 06:03
:shock: Не си в ред....

krem4et0
03-11-2009, 06:16
lcl, и все пак не мислиш ли, че за ръст 168 см 41 кг са поднормени? С каквто и да е структура, това не са нормални килограми. И тук не говорим за балансирана диета с всички необходими съставки за живот, а абсолютен глад и после храна. Каквато и да е храна, дори и малко, веднага ще стане запас.

Кака се свалят лесно кг. Аз няма и с 3 се боря 11-ти ден и то при положение, че в началото най се отслабва. Жив пример съм за качване на 5 за същото това време(особено по НГ, когато има баклава и руска салата и салата "мимоза" с масло, майонеза, кашкавал, сирене, яйца...).

Тя трябмва да се храни нормално, разумно и да се опита да наддаде някой килограм. Тапицираните скелети не изглеждат добре. 1 жена трябва да има бюст, ханш, че след 20 и обособен корем, за да носи "плод"...

Re5peC7
03-11-2009, 06:16
bixte li mi kazali kakuv bi bil efekta ako ne qm edna sedmica i postoqnno treniram?

Moderated by slun4ice
т.1 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани от 1-ви април.
Ще си *таковаш* мамата на стомаха :) а след това няма връщане назад

ChOcOlaTEsTar
03-11-2009, 06:39
Ше пукясаш :D :D

lcl
03-11-2009, 07:38
lcl, и все пак не мислиш ли, че за ръст 168 см 41 кг са поднормени? С каквто и да е структура, това не са нормални килограми. И тук не говорим за балансирана диета с всички необходими съставки за живот, а абсолютен глад и после храна. Каквато и да е храна, дори и малко, веднага ще стане запас.

Кака се свалят лесно кг. Аз няма и с 3 се боря 11-ти ден и то при положение, че в началото най се отслабва. Жив пример съм за качване на 5 за същото това време(особено по НГ, когато има баклава и руска салата и салата "мимоза" с масло, майонеза, кашкавал, сирене, яйца...).

Тя трябмва да се храни нормално, разумно и да се опита да наддаде някой килограм. Тапицираните скелети не изглеждат добре. 1 жена трябва да има бюст, ханш, че след 20 и обособен корем, за да носи "плод"...
Зависи от структурата това колко килограма трябва да е. Аз съм висок 190см и тежа 70кг. Хората ми дават 85кг. Това е нещо, което не може на сляпо да се определя. Аз не знам дали момичето е "тапициран скелет", ти откъде знаеш как изглежда? Че тя може да се е мерила преди 1-2 години и да си мисли, че все още е толкова. Аз я разбрах каква и е идеята и не случайно и написах да не прибягва до такива методи. Но и обясних и за гладуването. Не случайно има диетолози и хора, които се занимават с това, за да наблюдават здравето и цялото състояние на гладуващите (стрес най-вече). Познавам много хора, които са се лекували с гладуване, сред които съм и аз. При мен гладуването беше заради много тежка травма, за която ми казваха че няма да мога да я възстановя - за спорт да забравя, пък и нямало да мога да вървя нормално. Освен всяквито терапии, реших и да гладувам по съвет на 1 китаец, с когото се запознах. Бях седмица само на вода - по 3л. на ден. През следващите 5 дена консумирах и сокове, и плодове, на 6-7 започнах да включвам зърнени култури и салати. И после още 1 седмица за варива и кис.мляко... Т.е. 2 седмици съм привиквал бавно към храните, в малки количества. После вече малко по-малко увеличавах количествата и разнообразявах... Имайте предвид, че стомаха на човек в нормално състояние е колкото човешки юмрук и за качествено смилане на храната в него се препоръчва да е пълен на 1/2-2/3). Ефектът - на прегледа ми казаха, че травмата изненадващо бързо при мен се е възстановявала, а в същото време и качествено (подтвърди го и ЯМР). Правил и съм и много диети пак поради този проблем и ефекта при мен беше огромен. По-принцип тялото ми регенерира бързо, а с гладуване и дието още бързо се възстановява. Относно килограмите - свалих 6кг, които после и възстанових в продължение на 2 месеца. Излишъци не съм имал нито, преди нито след.

Работата ми е свързана и с хранителни режими. Както виждаш никъде не пиша на момичето да пробва, ами точно обратното. Можех и да кажа - ела за ХХлв ще ти направя диета за отслабване и да бръкна в папката. Работата ми обаче не е с обикновени хора, за това и не там ми е идеята... Идеята е хората да разбират какво правят и да си пазят здравето, да се хранят разумно. Каква полза от солетите например? Гледах по-рано в темата за менюто много хора ги консумират... Задоволяват едни вкусови рецепторчета в устата, без да има никаква полза за тялото. Трябва да се стремят да консумират храни, които да зареждат и възстановят тялото. Много вода и задължително движение. Японска поговорка - "който не се движи, не трябва да яде".

GaBiIi__
03-11-2009, 08:37
темата не е ебавка
ПРОСТО ПИТАМ :oops: :oops: :oops:
П.П. ЗА ДА ЗНАМ :razz:
omg sho si zlee

I_Know
03-11-2009, 09:17
най много до колабираш :D

hardball
03-11-2009, 11:14
Не съм яла по 10 дена, нито колабирах, нито умрях, нито ми окапа косата нито нищо от тея глупости :-o Пиех вода като за световно и се разхождах като ходеща цистерна. Обаче мис е виеше свят през повечето време, мързеше ме яко и първи няколко дена умирах за сън, последните 2-3 пък почти не спях...
После си качих всичко с +, което е най- нормалната реакция на организма.
Сега не бих го направила, честно казано, защото се обичам. Ако не си обичаш тялото и не се грижиш за него не заслужаваш хубаво тяло и в крайна сметка мисленето ти те наказва- изгубваш лесно мотивация и наваксваш килограми или залиташ по хранителните смущения и като цяло ти се объркват и психиката и организмът, от което нямаш нужда.
Затова се погрижи за себе си и толкова...

lolipop1
03-11-2009, 12:38
НЕ МЕ НАРИЧАЙ МИЛИЧКА БЕ ОТРЕПКО



Ml1kni ve nito si mi na godinite nito na g1za da mi vika6 otrepka .. malumno pi6leme takoa .. az si kazvam mnenieto a tfa 4e sym ti kazala mili4ka i teb te drazni .. ne e na dobre ..

Hysteric_Bitch
03-11-2009, 13:27
темата е е*авка ве хора .. никой човек неможе да издържи без храна 1 седмица ...
Може!


Aма тя не живее в Африка. Айде стига глупости, една седмица без залък и ще лежи на леглото няма да се различава от чаршафа, само глупости, да спре да яде и нейна си работа. Ние после няма да ходим да я спасяваме.

Ще мяза на тежко болна в последна фаза и така ще и святкат светкавици, че няма да знае къде се намира.

krem4et0
03-11-2009, 16:06
И все пак тук говорим за 41 кг. Аз сега съм 57, по-ниска съм от нея(166) и смятам, че изглеждам добре. Имам още 2-3 кг да махна не защото изглеждам зле, а защото просто леко ми тежат на дупето...Ако аз сега съм 50 кила ще съм адски зле....Виждала съм се преди 5 години 46 кг....отвратителна гледка...Ти още втория ден си ял нещо. Тя иска 7 дни абсолютен глад, без да има нужда...Каквато и структура да има, сметни колко тежат органите и костите на момиче на 15 и виж разликата между получената сума и нейните килограми...Къде ще има мускули и мазнини?

I_Know
03-11-2009, 16:20
хммм 166 сантиметра 57 килограма не са ли малко множко :?

3oPuTy
03-11-2009, 16:21
хммм 166 сантиметра 57 килограма не са ли малко множко :?
Точно в нормата са си (най-много 2 кг. да са й в повече ;))

Jesus
03-11-2009, 16:26
Аз си мисля, че всеки би предпочел 1 здраво момиче от колкото
http://www.render.ru/images/uploads/Image/Tutor/all/439/image084.gif

lcl
03-11-2009, 17:02
И все пак тук говорим за 41 кг. Аз сега съм 57, по-ниска съм от нея(166) и смятам, че изглеждам добре. Имам още 2-3 кг да махна не защото изглеждам зле, а защото просто леко ми тежат на дупето...Ако аз сега съм 50 кила ще съм адски зле....Виждала съм се преди 5 години 46 кг....отвратителна гледка...Ти още втория ден си ял нещо. Тя иска 7 дни абсолютен глад, без да има нужда...Каквато и структура да има, сметни колко тежат органите и костите на момиче на 15 и виж разликата между получената сума и нейните килограми...Къде ще има мускули и мазнини?
Аз без да я видя не мога да преценя дали е много или малко. Не е правилно да правиш оценки на базата на товето тяло. Кости, стави, мускули - за всеки човек е строго индивидуално. Има си както специализирани клетки, така и такива откъснали се от своята спец. функция,...също междуклетъчни отпадъци, шлаки, и т.н. Т.е. за сметки пак е индивидуално... Не мога да правя заключения по едни килограми и ръст. Това си е комплексно. А и тялото е 70% вода.

Не съм ял на втори ден, а на 8-ми.

SiSsKkAa
03-11-2009, 23:07
Следните варианти :
1. Да припаднеш (даже още на 2ден)
2. Да си създадеш такива проблеми, че после да седиш в болница на системи и да приемаш чрез тях само глюкоза.
3. Няма изобщо да успееш, тъй като за да тренираш ти трябва енергия, а без да се храниш - няма как да я получиш. Ще бъдеш отпаднала и ще се чустваш като пребита.. :P

И куп други неща може да си навлечеш.

Устройва ли те?
ако това е ценната на това, да изглеждаш добре-да!

ako беще това цената всички щяхме да сме слаби не мислиш ли.
Хората са казали,че от глада ефект няма или ако има е временно.
По-добре диета и спорт.
Ако не ядеш 1 седмица рискуваш да ти се обърка тотално организма или да заболееш и да трябва да се възстановяваш в болница.
Гладът не е решение

krem4et0
03-12-2009, 13:52
Ами на тази снимка съм колкото сега: http://www.teenproblem.net/teenid/gallery/krem4et0/10691.html

Не се намирам за дебела.

Целта ми е тази: http://www.teenproblem.net/teenid/gallery/krem4et0/14194.html#teengallery
http://www.teenproblem.net/teenid/gallery/krem4et0/14195.html#teengallery

Около 3 кг по-малко то сега съм.

tedity1
03-16-2009, 16:57
за тези които си мислите че не мога да издържа - жестоко се лъжете!
iskam da ti kaja 4e as lqtoto se podlojih na dieta i q spazvah to4no 1 sedmica i produljavah na 10 den bqh pripadnala i hodih v bolnica i vsqkvi ne6ta mi praiha po dobre qj i sportyvai otkolkoto da hodi6 v bolnica i da te dyp4at i maika ti i ba6ta ti samo teb da mislqt qj razymno

zai4ety13
03-16-2009, 18:33
мина една седмица.....казвай кво стана? ако вобще пишеш във форума....или не можеш защото си в някоя болница....

SiSsKkAa
03-16-2009, 19:09
за тези които си мислите че не мога да издържа - жестоко се лъжете!
iskam da ti kaja 4e as lqtoto se podlojih na dieta i q spazvah to4no 1 sedmica i produljavah na 10 den bqh pripadnala i hodih v bolnica i vsqkvi ne6ta mi praiha po dobre qj i sportyvai otkolkoto da hodi6 v bolnica i da te dyp4at i maika ti i ba6ta ti samo teb da mislqt qj razymno

a да те попитам ти колко кг беше като беше на тая диета?ако си била 50кг е логичнод а стигнеш до припадъци

Teodora827
11-28-2015, 07:51
Ти си нормал,споко знам какво е да не се харесваш аз съм 1,55 и 45 кг и момчето което харесвам ми вика дебела!Просто няколко свалени киограма няма да пречат но ти наистина си слаба