PDA

View Full Version : Това никога няма да успея да го разбера (към момчетата)



neznaesh
03-09-2009, 16:36
Здравейте! :)
Начетох се на какви ли не истории тук, но така и не открих отговор на въпроса, който ме човърка.
Защо, момчета, можете да бъдете най-милите, най-обичащите, най-преакрасните хора на света за едно момиче, а в момент, когато вече не ви изнася - конкретно след раздяла - се превръщате в безмилостни егоисти?
С нито един от бившите ми приятели не съм останала приятелка след края на връзката ни. Когато бях по-малка, исках много да запазя някаква връзка с момчето, но така и не се получаваше, понеже ТЕ не го искаха. Миналото обаче не ме интересува, за това е минало. Наскоро обаче се разделих с приятеля ми, с когото се обичаме още, но поради сложни причини и за да избегнем така или иначе почти неминуемата на раздяла, той реши да сложи край. Обаче изрично ми каза и ме молеше да запазим контакт и да останем приятели. Обясних му, че ще ми е трудно да го виждам като приятел, но въпреки това се съгласих. От последния ни разговор.. нямам никакви новини от него. Накрая реших да му изпратя съобщение, за да се видим по случай хубавото време. Той дори не ми отговори. По всякакъв начин ме игнорира, а най-странното е, че приятелят му, който е и мой приятел, започна да се държи грубо с мен и да не ми говори..
Честно казано, мъже, много сте зле! :-D И не разбирам това ваше поведение! Обяснете ми, моля... :-)

Cellmate
03-09-2009, 16:44
Ние сме сложни индивиди. Аз лично не бих могъл да дам обяснение за действията си защото решавам на момента и въобще не обмислям. Поведението му може да се дължи на много фактори. Не го познавам за да ти кажа.

gazarka
03-09-2009, 16:45
te sa idioti! mai sum stanala mujemrazka,sled posledniq.prosto sa si takiva,idvat vzimat si kakvoto iskat i...bqgat

sadsad
03-09-2009, 16:51
^ Оставете момчетата да отговарят. Ако всеки наранен говори като теб ....

Cellmate
03-09-2009, 16:57
te sa idioti! mai sum stanala mujemrazka,sled posledniq.prosto sa si takiva,idvat vzimat si kakvoto iskat i...bqgat

Звучи доста клиширано не мислиш ли? Момчетата са идиоти, момичетата са к***и? Кой ти е виновен, че на такива попадаш? Съжалявам ама аз на това му викам малшанс.

А на авторката ще кажа да не се тормози да търси причини, защото може и да няма такива. Няма да ти кажа "спокойно, ще си намериш подходящия" поради простия факт, че звучи тъпо, а след мен ще се изредят поне 15 човека, които ще го кажат... Но на такива си случила. Аз пък винаги оставам в добри отношения.

cinderella_gugutka
03-09-2009, 17:01
и аз съм в същото положение-защо когато хидим с вас се държите невероятно мило ,нежно и грижовно-сякаш сме вси4ко за вас а след това все едно ни мразите и то без да има някаква при4ина за това :shock: :cry:

DevilWish
03-09-2009, 17:06
Не всички момчета са такива.Аз със всеки един съм в добри отношения =)

Cellmate
03-09-2009, 17:07
Не всички момчета са такива.Аз със всеки един съм в добри отношения =)

А, кажи им го да го разберат !

Nitroglycerin
03-09-2009, 17:08
Жени големи сте мрънкала! Айде кажи ми що за човек ще се навие да продължи да поддържа някакъв контакт с човек след като го е казал в очите (макар и не дитректно) ,че иска да се отърве ,а някой продължава да се натиска и иска да си останете приятели,при това без никакви плътски облаги?! Отговора е ясен.
Извод:Недейте да мрънкате и няма да ви зарязват и да не искат да си останете приятели.

Lyubeto
03-09-2009, 17:11
Аз смятах , че поне с бившия ми бихме могли да сме в добри отношения . Е , жестоко съм се излъгала . Докато бях с него ми гарантираше ,че ще сме приятели , ако случайно скъсаме . Но когато дойде този момент , аз станах лошата , кривата и каква ли още не , което честно казано много ме нарани . Всъщност до някаква степен го разбирам , защото той все още ме обича . Просто раздялата боли и явно мъжете не искат да го покажат и да си го признаят . За това и започват да се държат грубо като си мислят ,че по този начин няма да се разбере как и те страдат до някаква степен.Сложно е . Поведението на жените в някои отношения също е необяснимо , но такива сме си. :-D

neznaesh
03-09-2009, 17:11
А на авторката ще кажа да не се тормози да търси причини, защото може и да няма такива. Няма да ти кажа "спокойно, ще си намериш подходящия" поради простия факт, че звучи тъпо, а след мен ще се изредят поне 15 човека, които ще го кажат... Но на такива си случила. Аз пък винаги оставам в добри отношения.

А, аз не съжалявам за него и заради раздялата ни, понеже, както казах, рано или късно щеше да се случи. Дори успявам да съм доволна, че стана сега, а не след дълги години връзка. Нашето беше обречено от самото начало, само дето малко късно (и все пак навреме) си дадохме сметка.
Ще си намеря друг, разбира се! Обаче ми е чудно поведението му. Повече съжалявам за изгубения приятел, отколкото за изгубеното гадже (уф, че мразя тази дума..!).

TooLittelTooLate
03-09-2009, 17:16
Аз смятах , че поне с бившия ми бихме могли да сме в добри отношения . Е , жестоко съм се излъгала . Докато бях с него ми гарантираше ,че ще сме приятели , ако случайно скъсаме . Но когато дойде този момент , аз станах лошата , кривата и каква ли още не , което честно казано много ме нарани . Всъщност до някаква степен го разбирам , защото той все още ме обича . Просто раздялата боли и явно мъжете не искат да го покажат и да си го признаят . За това и започват да се държат грубо като си мислят ,че по този начин няма да се разбере как и те страдат до някаква степен.Сложно е . Поведението на жените в някои отношения също е необяснимо , но такива сме си. :-D

Да, това е разбираемо. Ако ти си скъсала с него, може би така си запазват гордостта и си прикриват чувствата. Но с един мой бивш, който сложи край без да засегне чувства. Просто каза "няма смисъл" (това е дълга история) и нали искаше да си останем приятели. Но точно на следващия ден ме подминаваше като пътен знак и му бях виновна за всичко....

mantis
03-09-2009, 17:17
Просто не си попаднала на истински, а и те са на изчезване де, и женски и мъжки.

3oPuTy
03-09-2009, 17:17
Не всички момчета са такива.Аз със всеки един съм в добри отношения =)
+1 ;)
Наистина не всички са такива :)
Аз съм в добри отношения с повечето момчета,с които съм имала връзка :)
Даже снощи се бяхме събрали в един бивш приятел и си ни беше много готино :)

Lyubeto
03-09-2009, 17:17
Няма значение дали момчето ще скъса с момичето или обратно , раздялата винаги боли (естествено ако ти пука за отсрещния човек)!

shmatka888
03-09-2009, 17:29
Ние сме сложни индивиди. Аз лично не бих могъл да дам обяснение за действията си защото решавам на момента и въобще не обмислям. Поведението му може да се дължи на много фактори. Не го познавам за да ти кажа.

Това е така...Толкова се тормозим да обясним действията на момчетата и да разберем от какво са продиктувани, а всъщност те почти не мислят като правят нещо...Те просто действат имполсивно и нито мислят какво правят, нито какво ще стане....

Cellmate
03-09-2009, 17:30
Ние сме сложни индивиди. Аз лично не бих могъл да дам обяснение за действията си защото решавам на момента и въобще не обмислям. Поведението му може да се дължи на много фактори. Не го познавам за да ти кажа.

Това е така...Толкова се тормозим да обясним действията на момчетата и да разберем от какво са продиктувани, а всъщност те почти не мислят като правят нещо...Те просто действат имполсивно и нито мислят какво правят, нито какво ще стане....

Ше стигнете вие накрая до прозрението :D

shmatka888
03-09-2009, 19:10
Ние сме сложни индивиди. Аз лично не бих могъл да дам обяснение за действията си защото решавам на момента и въобще не обмислям. Поведението му може да се дължи на много фактори. Не го познавам за да ти кажа.

Това е така...Толкова се тормозим да обясним действията на момчетата и да разберем от какво са продиктувани, а всъщност те почти не мислят като правят нещо...Те просто действат имполсивно и нито мислят какво правят, нито какво ще стане....

Ше стигнете вие накрая до прозрението :D

E как няма вие сте елементарни :D

EeeBobii
03-09-2009, 19:16
Защо, момчета, можете да бъдете най-милите, най-обичащите, най-преакрасните хора на света за едно момиче, а в момент, когато вече не ви изнася - конкретно след раздяла - се превръщате в безмилостни егоисти?

Защото , ние момчетата когато се разочароваме от вазе момичетата - да не ни оцените това което правим и да се правите на интересни и че не можеш без вазе...Съжалявам за което но това ви е фаталната грешка.

DimovB
03-09-2009, 19:16
Евала на твоите приятели!
Смърт за всички женски подлоги.

NATAS
03-09-2009, 19:25
и аз съм в същото положение-защо когато хидим с вас се държите невероятно мило ,нежно и грижовно-сякаш сме вси4ко за вас а след това все едно ни мразите и то без да има някаква при4ина за това :shock: :cry:

1во
Държим се добре, защото ни се ебe.

2ро
Мразим ви, защото няма eбaнe.

dimitar_ak
03-09-2009, 20:08
И с бившата опитахме да запазим, отношенията си но просто не се получи. Там където е имало силна любов приятелството не върви. Срещите ни след раздялата бяха болезнени, а правихме и секс. Как се прави неангажиращ секс с някого, когото още обичаш? Бяха си месеци на агония. Вече 2 месеца нито се чуваме нито се търсим в интернет. Как се чувства тя не знам, но на мен ми е по-леко. За това време се появи и момиче, което наистина искам. Сега вече няма и да допусна бившата да напомни за себе си и да прекъсне нещо хубаво още в началото.

summerlove66
03-09-2009, 20:37
Ми явно на такива попадаш .. Смисъл аз с бившите ми съм си в добри отношения .. Даже близки приятели .. Но зависи хората са много различни .. А момчетата колкото и да се опитваме да ги разберем , няма да можем :D

neznaesh
03-09-2009, 23:08
Ше стигнете вие накрая до прозрението :D

Да, ама с вашата първосигналност и неориентираност карате момичетата да страдат.. :x

Darkkiss
03-10-2009, 03:30
Здравейте! :)
Начетох се на какви ли не истории тук, но така и не открих отговор на въпроса, който ме човърка.
Защо, момчета, можете да бъдете най-милите, най-обичащите, най-преакрасните хора на света за едно момиче, а в момент, когато вече не ви изнася - конкретно след раздяла - се превръщате в безмилостни егоисти?
С нито един от бившите ми приятели не съм останала приятелка след края на връзката ни. Когато бях по-малка, исках много да запазя някаква връзка с момчето, но така и не се получаваше, понеже ТЕ не го искаха. Миналото обаче не ме интересува, за това е минало. Наскоро обаче се разделих с приятеля ми, с когото се обичаме още, но поради сложни причини и за да избегнем така или иначе почти неминуемата на раздяла, той реши да сложи край. Обаче изрично ми каза и ме молеше да запазим контакт и да останем приятели. Обясних му, че ще ми е трудно да го виждам като приятел, но въпреки това се съгласих. От последния ни разговор.. нямам никакви новини от него. Накрая реших да му изпратя съобщение, за да се видим по случай хубавото време. Той дори не ми отговори. По всякакъв начин ме игнорира, а най-странното е, че приятелят му, който е и мой приятел, започна да се държи грубо с мен и да не ми говори..
Честно казано, мъже, много сте зле! :-D И не разбирам това ваше поведение! Обяснете ми, моля... :-)

и аз не разбирам за какво подяволите го написа това цялото
и какво толкова сложно има в това
та то е чиста логика
ма не ви питам...

summerlove66
03-10-2009, 05:36
и аз съм в същото положение-защо когато хидим с вас се държите невероятно мило ,нежно и грижовно-сякаш сме вси4ко за вас а след това все едно ни мразите и то без да има някаква при4ина за това :shock: :cry:

1во
Държим се добре, защото ни се ебe.

2ро
Мразим ви, защото няма eбaнe.
ХАХА ако всичко момчета мислеха като тебе , жалка картина щеше да е ;)

mickelangelo
03-10-2009, 08:54
Ами .. за него не знам .. но аз с всички момичета с който съм бил .. съм приятел и до ден днешен и излизам от време на време с тях .. но наистина някак си не е същото, като знаеш че преди е имало нещо повече ..

fc
03-10-2009, 09:28
Защото така сме решили.

malka_sladkka
03-10-2009, 10:11
И аз не ги разбирам а бе всичките са един дол дренки...

Push7heTemp0
03-10-2009, 16:06
Защо ми е на мен да съм приятел с момиче, с което сме имали не чак толкова приятна раздяла?
Щото всеки път като я видя и ми се усмихне мен да ме боли, щото знам че повече от това няма да получа ли?? Сто процента тва искам... както авторката каза, миналото си е минало