PDA

View Full Version : Пролетната ваканция - екскурзия или така чаканото състезание



zubi
03-09-2009, 17:01
Хей, здравейте на всички.Това ми е първата тема, която пускам, знам че може да прозвучи малко глупаво въпроса ми, но наистина имам нужда от съвет.Значи става въпрос за една екскурзия до Трявна и едно състезание.От 1ви до 4ти Април ще има ексурзия и част от класа ми ще ходи и на мен ми се ходи много, но през това време ще има състезание по уеб дизайн в Лозница.Много се вълнувам от състезанието и ми се ще да отида, защото компютрите и уеб дизайна са ми хоби, но от друга страна ми се ходи и на екскурзията.И аз вече нзм какво да мисля.Лошото е че за екскурзията записванията за до днес вечерта и не мога да мисля повече, а просто да реша къде да отида.Така че моля да ми помогнете да реша, защото наистина съм объркан.Мерси за отговорите предварително :):)

melinor
03-09-2009, 17:34
Ако не си последна година с класа отиди на състезанието, ако си за последна година с класа-отиди с него. Състезание и догодина ще има/най-вероятно/ :)

plamsityy
03-09-2009, 17:48
Ако не си последна година с класа отиди на състезанието, ако си за последна година с класа-отиди с него. Състезание и догодина ще има/най-вероятно/ :)
+1 :)