PDA

View Full Version : Как да станем по близки



.. DeViL mAy CrY ..
03-09-2009, 17:48
Здравейте на всички.От доста време ме мъчи едно момче.Харесвам го от доста време около от 3 години.Мисля че и той ме харесва но не съм сигурна.Когато още играех на топка на улицата,той с неговите приятели винаги като минеше покраи нас казваше"това хубавичкото момиче с кестеявата коса'Тръгнах с едно момче като през това време изобщо не го харесвах.Преди около 2 месеца го видях пак.Той ме заговори.След това доста често го виждам,и той ме заговаря или аз него.Не сме от една компания,искам някак да станем по близки.Аама и не сме на такова говорене че да му искам скапйпа.кАК СИ какво правиш къде си тръгнала от къъде се връщаш и на такова общуване ще ме е срам да му искам скапйа.Една приятелка ми каза че е женкар,ми незнам може и такъв да е обикновенно момче го виждам аз.Искам някак си да стане нещо да станем по близки дайте съвет

BaiToq
03-09-2009, 17:52
Като се спреш да него
да си говорите
му кажи,че ти е скучно и
дали иска да идете да играете
билярд/дарц/боулинг/джага... :)

Lyubeto
03-09-2009, 17:53
Престраши се и му искай скайпа кажи му ,че искаш да го имаш ей така да му пишеш някой път .Споки няма да те изяде :P

malka_sladkka
03-10-2009, 10:37
Здравейте на всички.От доста време ме мъчи едно момче.Харесвам го от доста време около от 3 години.Мисля че и той ме харесва но не съм сигурна.Когато още играех на топка на улицата,той с неговите приятели винаги като минеше покраи нас казваше"това хубавичкото момиче с кестеявата коса'Тръгнах с едно момче като през това време изобщо не го харесвах.Преди около 2 месеца го видях пак.Той ме заговори.След това доста често го виждам,и той ме заговаря или аз него.Не сме от една компания,искам някак да станем по близки.Аама и не сме на такова говорене че да му искам скапйпа.кАК СИ какво правиш къде си тръгнала от къъде се връщаш и на такова общуване ще ме е срам да му искам скапйа.Една приятелка ми каза че е женкар,ми незнам може и такъв да е обикновенно момче го виждам аз.Искам някак си да стане нещо да станем по близки дайте съвет

Ако това на снимката си ти се чудя как така до сега не ти го е поискал :shock: :shock: :shock:

xXxMixXx
03-10-2009, 10:59
Здравейте на всички.От доста време ме мъчи едно момче.Харесвам го от доста време около от 3 години.Мисля че и той ме харесва но не съм сигурна.Когато още играех на топка на улицата,той с неговите приятели винаги като минеше покраи нас казваше"това хубавичкото момиче с кестеявата коса'Тръгнах с едно момче като през това време изобщо не го харесвах.Преди около 2 месеца го видях пак.Той ме заговори.След това доста често го виждам,и той ме заговаря или аз него.Не сме от една компания,искам някак да станем по близки.Аама и не сме на такова говорене че да му искам скапйпа.кАК СИ какво правиш къде си тръгнала от къъде се връщаш и на такова общуване ще ме е срам да му искам скапйа.Една приятелка ми каза че е женкар,ми незнам може и такъв да е обикновенно момче го виждам аз.Искам някак си да стане нещо да станем по близки дайте съвет

Ако това на снимката си ти се чудя как така до сега не ти го е поискал :shock: :shock: :shock:

хаха.. т`ва не е тя.. тая на снимката беше някаква певица на 16 или нещо подобно :)

.. DeViL mAy CrY ..
03-10-2009, 12:46
Здравейте на всички.От доста време ме мъчи едно момче.Харесвам го от доста време около от 3 години.Мисля че и той ме харесва но не съм сигурна.Когато още играех на топка на улицата,той с неговите приятели винаги като минеше покраи нас казваше"това хубавичкото момиче с кестеявата коса'Тръгнах с едно момче като през това време изобщо не го харесвах.Преди около 2 месеца го видях пак.Той ме заговори.След това доста често го виждам,и той ме заговаря или аз него.Не сме от една компания,искам някак да станем по близки.Аама и не сме на такова говорене че да му искам скапйпа.кАК СИ какво правиш къде си тръгнала от къъде се връщаш и на такова общуване ще ме е срам да му искам скапйа.Една приятелка ми каза че е женкар,ми незнам може и такъв да е обикновенно момче го виждам аз.Искам някак си да стане нещо да станем по близки дайте съвет

Ако това на снимката си ти се чудя как така до сега не ти го е поискал :shock: :shock: :shock:

ee не съм аз :D

angelcheeee_93
03-10-2009, 12:50
щом все пак си говорите какво ти пречи да му поискаш скайпа.Това все пак е най-лесната комуникация в днешно време.Там може да разговаряте непрекъснато и може да ви се уреди една среща :P
Друг начин е ,ако имате обща приятелка и 3-мата да излезете заедно на разходка или вие където си изберете :)

curka87
03-10-2009, 14:33
Аз не виждам причина да се притесняваш да му поискаш ъ.
Просто го поискай ей така......за да го имаш. : " Някой път може да ти драсна някой ред да си полафим малко". Той едва ли яде хора!!!!
Има и друг вариант - не му искай skype, а направо ( ей така, м/у другото) му кажи, че някой път може да идете някъде да пиете кафе или другаде.... и по този повод може ако иска да ти даде skype си. Ако той има интерес към теб, ще ти го даде и съответно ще може да излезете и така...
Айде успех.

hooliganka89
03-10-2009, 18:49
Тоз определено е женкар,след като още си играла на топка пред блока,а той е изричал подобни думи...Още от тогава сигорно си е казвал "Тая още малко да порасне..."
Не знам как да му вземеш скайпа като толкова те е срам.

valdesbg
03-12-2009, 04:51
Аааа пак около скайпа се върти живота..... БайТоя вземи напиши книга за свалянето по скайп и живота през скайп изобщо... знаеш ли колко ще се продава :Р

По темата - авторке, разговори му е майката.Със скайп хич не се занимавай, като го видиш другия път освен здравей, хващай някаква тема(шоколад, кафе, любимия му отбор, новия магазин за спортни принадлежжности, размножителния период у мадагаскарското синигерче, разстоянието от земята до халеевата комета....блабла) и гледай как разговора ще се навърже. Поговорете си 15-20 минутки. После ще ти иска телефона за да се видите пак, защото му е приятно с теб и така. Нататък ти е ясно:)