PDA

View Full Version : Просто споделям



GameMaster
03-09-2009, 18:12
Zdraveite.Prosto iskam da si spodelq problemcheto s po-shiroka auditoriq poneje mi e leko kofti.Kato cqlo naskoto prekusnaha pravata na priqtelq mi i se naloji da si otide v Burgas (poneje e ot tam) i sega sme razdeleni ot rastoqnieto.E da do tuk gadno,no po-gadnoto e che drugata sedmica imam RD i toi mi beshe obeshtal da doide i da me uvaji...e da veche i na tova moje da ne se nadqvam poneje moje i da nqma vuzmojnost.Kakto i da e v lichen plan cqla kasha,no pone hubavoto e che ne se depresiram i ne go izjivqvam dulboko emocionalno vsichko tova.Gadnoto e che tazi vecher dokato razgovarqhme po telefona i leko mi stana gadno i go odrqzah po burziq nachin...Typo se pochustvah poradi cqloto tova polojenie no puk i utre pravim 3 meseca...Kakvo po-kofti ot tova? xaxa...Daje veche nqmam i namerenie da mu pisha sms da si chestitim edva li ne.Kakto i da e....Oburkvaneto idva i ot vuprosnata mi nai-dobra priqtelka.E da mota me 2-3 sedmici ne bqhme izlizali chesto i se obajdah pone za malko da se vidim a tq vechno mrunkashe che ima da uchi (e da izvinete me ama to tolkova material nqma v nito 1 uchebnik sig 8-) ) Vzeh che srqda i zvunnah kogato beshe 100% sig che shte izlezem i tq vze che pak me odrqza na men mi kipna i vzeh che i zatvorih...Prosto popadnah v nqkakva dupka tochno predi RDto si koeto leko me kara da se otchaivam edva li ne che nishto nqma da se opravi,che priqtelq mi nqma da doide,che moqta fr ne mi e suvsem fr....Vuobshte sumneniq i kashi otvsqkade.Vse pak izvinqvam se ako sum otegchila nqkogo sus vsichko tova...vseki ima nujda da spodeli ponqkoga.Kato cqlo tova sa osnovnite hora na koito durja i te vzeha che neshtata se oburkaha suvsem i....normalno e da sum oburkana.Razbira se koito iska moje da mi dade suvet kakvo da pravq za da se distanciram ot cqloto tova oburkano polojenie. Izvinqvam se che pisha na latinica no kompa mi se precaka.Vse pak mersi na vsichki koito shte si napravqt truda da prochetat cqloto tova otegchitelno razkazche...

т.1 от правилника
Теми след 1 април ще бъдат изтрити.
hottie

flix
03-09-2009, 18:14
Ох , ако беше на кирилица , щях да го прочета 3 пъти по-бързо....

Я кажи кой е приятелят ти,аз съм от Бургас,ще го намеря :D Ще го покрия и ще ти дойде на РД-то :>

GameMaster
03-09-2009, 18:36
Haha edva li go poznavash vse pak golqm e gradut. Qvno na nikogo ne mu se chete da dade nqkoi suvet tctct ....loshava rabota 8-)

flix
03-09-2009, 18:44
Не го познавам,туй е :> Ще кажеш кой е :>

Ами ... той по работа ли нещо е тука,че не разбрах?

GameMaster
03-09-2009, 18:46
Ami beshe student v Shumen no mu prekusnaha pravata i se pribra v Burgas kadeto skoro shte zapochne rabota predpolagam ....

Liglichkb
03-09-2009, 18:58
Приятели..толкова рядко се срещаттт..но като си спомня и аз имах приятелка която по същият начин постъпваше и така направих ,че не и обръщах внимание ,вече бях при други момичета и с времето тя се опита да ме спечели отново,да спечели отново доверието ми ама нещо не успя :?

elizabeeet
04-08-2009, 19:22
Ne se otchaivai vsi4ko 6te se opravi pone spored men a za priqtelkata ti moje bi ima ne6to koeto q izma4va i iska da bade izvestno vreme sama... :)

myNameIsImmortal
04-08-2009, 19:49
Честно да ти кажа, не знам какъв съвет да ти дам..
Можеби не трябва да го мислиш толкова. Караш както ти е кеф, пък каквото стане.
За това дали приятеля ти ще си дойде, щом има чувства трябва да си дойде, а и ако си спазва обещанията трябва да цъфне с букет рози пред вас точно на рожденния ти ден.
Нещата се подреждат винаги както трябва!
Само времето е проблема :)

evelinka1122
04-08-2009, 20:03
ох миличката.... ми ти не го режи така твоя приятел... поддържайте добри отношения за да има желание и да направи всичко възможно да дойде за РД-то ти... това е добре, че не го изживяваш емоционално всичко даже мн добре :) хумора си го имаш... точно така трябва да бъде...
а ти сама ще видиш колко ти е приятелка тая.... като дойде рождения ти ден ще видиш... ако се сети ти подари нещо, те изненада значи държи на теб :) успех и дано всичко да се оправи :)

Take_That
04-08-2009, 21:22
Чела съм, че преди рд-то си човек изпада в нещо като депресия, нервно му, криво, всеки и всичко го дразни. Хубавото е, че не се отчайваш, продължавай така! :) Гледай да си оправиш взаимоотношенията с приятеля си, не е хубаво така, че си му затворила, пиши му един мил смс за 3-те месеца, така и ти и той ще се почувствате по-добре :) А, колкото до приятелката ти, стига ти си я търсила, нека един път и тя те потърси :)