PDA

View Full Version : Кесим си на работа...



Canis_Dirus
03-09-2009, 22:53
Та темата смисъл - нЕма!

Кесим си тука на работа. Ама мързел, страаашен. И понеже шефа както винаги е в перманентното си състояние на гъз ми звъни и почва да си измисля различни приоми да "оптимизира" работния процес. Та звъни значи и почва да ми нарежда, как можело да имаме толкова малко заети стаи.
Аз му обяснявам там за световната финансова криза... Ама ми иде да му кажа, че иска баси ненормалните цени и в нета е пълно с оплаквания лично от него, но айде да не му развалям хатъра.
И за да ми е перфектно - пристига група 3 меки китки. Малиии! Единия почва да ми разправя, какво бил сънувал снощи и кви оргазми имал на сън. Предложиха на колегата, които тъкмо свършваше. Той се зачуди, но реши, че такива отрепки са твърде много под неговото ниво. Сега тука едното лайно се обяснява от 2 часа по телефона в любов на поне 5 хюмнара.

Та темата смисъл - нЕма!

Ама да си кажа само:

Смърт за всички педали! Смърт! Смърт! Смърт!


Даже не им ща бакшишите! СМЪРТ!

Canis_Dirus
03-09-2009, 23:02
Това педал да се обяснява в любов -нЕма по-гнуно нещо!
Цитирам

- Колко голяма е любовта ти към мен, съкровище? - пита анорексичен педал едно на супер висок глас, докато седи в лобито на хотела

- С всеки ден става все по-голямa, миличко! - отговаря му по телефона педал 2. Това естествено се чува, защото педал едно си е пуснал телефона така, че да се чува и на другия край на улицата!

- Също като xуя ти, когато ти духам. - Се разтапя от кеф педал 1!


СМЪРТ СМЪРТ СМЪРТ!!!

Darkkiss
03-09-2009, 23:03
Та темата смисъл - нЕма!

Кесим си тука на работа. Ама мързел, страаашен. И понеже шефа както винаги е в перманентното си състояние на "задни части" ми звъни и почва да си измисля различни приоми да "оптимизира" работния процес. Та звъни значи и почва да ми нарежда, как можело да имаме толкова малко заети стаж.
Аз му обяснявам там за световната финансова криза... Ама ми иде да му кажа, че иска баси ненормалните цени и в нета е пълно с оплаквания лично от него, но айде да не му развалям хатъра.
И за да ми е перфектно - пристига група 3 меки китки. Малиии! Единия почва да ми разправя, какво бил сънувал снощи и кви оргазми имал на сън. Предложиха на колегата, които тъкмо свършваше. Той се зачуди, но реши, че такива отрепки са твърде много под неговото ниво. Сега тука едното лайно се обяснява от 2 часа по телефона в любов на поне 5 хюмнара.

Та темата смисъл - нЕма!

Ама да си кажа само:

Смърт за всички педали! Смърт! Смърт! Смърт!


Даже не им ща бакшишите! СМЪРТ!

нема се косиш пич
на последък много боклуци са се навъдили
и на свестните хора не са им хубави дните...

Pliok0019
03-09-2009, 23:05
Звучи гнусно.


И все пак съм толерантна към секскуалността на всички. :D

Canis_Dirus
03-09-2009, 23:12
Звучи гнусно.


И все пак съм толерантна към секскуалността на всички. :D

Каня всички толерантни! Точно на три места ще ги накарам да стоят по 2 часа и после сами ще мъкнат тухли, че да издигнат наново газовите камери!

cherinka
03-10-2009, 03:42
Добре си прекараваш ти времето. :)

hottie
03-10-2009, 06:04
Добре си прекарваш нощите :D

Ааа мен пък шефа ме побърква. Нещо прекалено много взе да разчита на мен и до го мързи :o

Jesus
03-10-2009, 06:11
Като ви тормозят толкова поне дават ли ви бонуси ?

machoka
03-10-2009, 08:37
Като ви тормозят толкова поне дават ли ви бонуси ?

Айде, колежката нали е момиченце, по-върви да и дават 'бонуси', ама авторът ако тръгне да го 'поощрява' шефа в подобна атмосфера, искрено ще ме разтревожи здравословното му състояние, и по-специално това на gluteus maximus-а. . :-o

MakeMeLaugh
03-10-2009, 13:12
Оо, айде да не почвам аз да обиждам нашата йерархия :smt076 :smt097
аарррггхххххххх

StayFly
03-10-2009, 13:19
Това педал да се обяснява в любов -нЕма по-гнуно нещо!
Цитирам

- Колко голяма е любовта ти към мен, съкровище? - пита анорексичен педал едно на супер висок глас, докато седи в лобито на хотела

- С всеки ден става все по-голямa, миличко! - отговаря му по телефона педал 2. Това естествено се чува, защото педал едно си е пуснал телефона така, че да се чува и на другия край на улицата!

- Също като xуя ти, когато ти духам. - Се разтапя от кеф педал 1!


СМЪРТ СМЪРТ СМЪРТ!!!
](*,) 8-[

hottie
03-10-2009, 14:04
Като ви тормозят толкова поне дават ли ви бонуси ?

Айде, колежката нали е момиченце, по-върви да и дават 'бонуси', ама авторът ако тръгне да го 'поощрява' шефа в подобна атмосфера, искрено ще ме разтревожи здравословното му състояние, и по-специално това на gluteus maximus-а. . :-o

Момиченцата ги експлоатират оп-лесно :o защото сме добрички и наивни 8-)

Jesus
03-10-2009, 14:06
е да ама по-лесно можете да заведете дело за сексуален тормоз 8-)

TellMeYourName
03-10-2009, 14:08
кофти тръпка...

Jesus
03-10-2009, 14:11
Ей забравихме най-важното, никога не им обръщай гръб, че лошо или си вземи девствен пояс :)

Canis_Dirus
03-10-2009, 14:20
и ти избиваш комплексите по форумите :D

Сигурно някой мой пра-пра-пра-пра-пра-пра-дядо ще да е от Шумен...

Canis_Dirus
03-10-2009, 18:21
и аз имам гаден ден в бачкането...

да ги пратим мойте педали при твойте педали?

Няма проблем. Ако пък вземат и да се загубят по пътя покрай Бухенвалд - ЕКСТРА!

cherrypezz
03-10-2009, 18:51
И кво работиТЕ ? :-o

Canis_Dirus
03-10-2009, 18:53
И кво работиТЕ ? :-o

парички :)

Disrespect
03-10-2009, 19:06
братле, стани и ти педал...ше бачкаш с кеф :D