PDA

View Full Version : Всичко за гинекомастията - въпроси и проблеми.



death_knight
03-09-2009, 23:38
Така, мисълта ми е в тази тема да обсъждаме всичко за тази болест или каквото там се явява.

От около година, може би година и нещо ме тормози това. Първо ми се беше подуло зърното на дясната гърда. Ходих при личната лекарка и тя ми каза, че това било съвсем нормално, бил съм навлизал в пубертета, с времето щяло да мине. Да, ама не. Стоя, стоя, ходихме при един познат хирург, той каза да сме отидели на аптеката и да поръчаме да ми направят някакъв сироп. Това нещо с гърдата се дължало на някаква възпалена жлеза и се случвало около или по време на пубертета. Пих го тоя сироп месец-два, но нямаше кой знае какъв ефект. Пооправи се, но дали от сиропа, дали от времето... Мина де, лятото почти нищо ми нямаше, беше съвсем леко подуто, беше ми се подуло лявото зърно, но и то се оправи. Работата е там, че сега пак е подуто и то доста. Пак го пия тоя сироп, но не знам дали има някакъв ефект. Четох из разни сайтове, гледах картинки и не ми се иска да се получи така... И понеже от доста време чета мненията на batkodoki из темата за фимозата, се надявам и тук да удари по едно рамо. :) Сега съм 7-ми клас, на 14год.