PDA

View Full Version : Флешове



diditoplezz
03-10-2009, 10:59
Искам да питам някой ако си е правил флешове с подръчни материали какви са били...:? И как е почнал защото аз почвах вече веднъж но ухото ми се възпали.. а по принцип не е от лесно възпалимите просто не бях продължила подходящо... Плсссс искам помощ... :) искам флешче... 5-7мм :-) Предварително благодаряяяя

Jesus
03-10-2009, 11:02
Започни първо с нормален размер и постепенно го увеличи до желаният :)

FockidyFockFock
03-10-2009, 11:20
ФлешОт мириши. :booooomb: 8-)

AtMosFera
03-10-2009, 11:49
Е толкова ли не можеш да отидеш до някое студио да ти го направят както си трябва.Даваш 10 лв. и нямаш грижи,те за това са измислени тея студия.Хем и специалист ще ти го направи както му кажеш и готово.

PainMonopoly
03-10-2009, 11:52
ФлешОт мириши. :booooomb: 8-);-)

diditoplezz
03-10-2009, 12:50
Е толкова ли не можеш да отидеш до някое студио да ти го направят както си трябва.Даваш 10 лв. и нямаш грижи,те за това са измислени тея студия.Хем и специалист ще ти го направи както му кажеш и готово. Значи за около 10 лева и за няколко мин си имам флеш... 5 мм.. тъй ли..? Май тъй ще направя да не се мъча...

IrrieSkyline
03-10-2009, 14:18
Започнах с кламер (от големите), преминах на клечка за уши, след това сложих клечка от близалка, после отрязах края на една четка за рисуване (те са много удачни, има всякакви размери), след това сложих клечка за китайско. Мажи с антибиотик. Когато го увеличаваш размера, използвай бебешко олио, влиза супер лесно и доста по-безболезнено. Спазвай добра хигиена. :)

diditoplezz
03-10-2009, 17:48
Започнах с кламер (от големите), преминах на клечка за уши, след това сложих клечка от близалка, после отрязах края на една четка за рисуване (те са много удачни, има всякакви размери), след това сложих клечка за китайско. Мажи с антибиотик. Когато го увеличаваш размера, използвай бебешко олио, влиза супер лесно и доста по-безболезнено. Спазвай добра хигиена. :)

Лелее мерси... мерси.. :):) Ем ще започвам... щот 1 път неуспешен... сега ще си ги направя :)

diditoplezz
03-10-2009, 17:50
с пръстче, а като пораснете (ти и флеша) и с пишка...
Ем извинявай ама тук пиша за съвет... не ми минавай с некви тъпи номера и остроумия... можеше само да подминешш ;)

EarthShaker
03-10-2009, 17:52
аве бутайте си боклуци в ушите и после се чудете що имате възплаения...

толкова ли не можеш да отделиш 10 лева за разширител?

IrrieSkyline
03-10-2009, 17:55
аве бутайте си боклуци в ушите и после се чудете що имате възплаения...

толкова ли не можеш да отделиш 10 лева за разширител?

Хендмейд разширителите не са толкова лош вариант. Аз примерно, да, нямам 10 лева за разширител. Възпаления и други проблеми нямам никакви. Когато знаеш как да се грижиш, няма да ги има. :)

Авторката, моля. Успех :)

Alcoholocaust
03-12-2009, 21:21
ХахахАХХахахахаха...

Започнах с безопасна игла в момента съм с химикал в ухото.
Трябва постепенно да си разширяваш ухото, най-добре да започнеш с клечка за зъби, защото само с дърво не мирише.
А по-нататък можеш да си купиш четка за рисуване, някой от малките номера и да си го направиш.. хем, няма да мирише. ;)

diditoplezz
03-13-2009, 08:53
ХахахАХХахахахаха...

Започнах с безопасна игла в момента съм с химикал в ухото.
Трябва постепенно да си разширяваш ухото, най-добре да започнеш с клечка за зъби, защото само с дърво не мирише.
А по-нататък можеш да си купиш четка за рисуване, някой от малките номера и да си го направиш.. хем, няма да мирише. ;)
Ам значи аз вече 1 път пробвах си вкрах в ухото клечка за уши нали там си я скъсих и после сложих клечка за зъби да пробвам и ухото ми се възпали явно от дървото... знам ли.. ама ще пробвам пак сега Мерси :)

Yamadamichio
03-04-2011, 13:16
и аз искам да си направя флеш и сега съм с клечка за зъби но мисля да си взема разширител и искам да питам задължително ли трябва да ми го сложат в студио или може и сама :) :)

ShtrudeL
03-04-2011, 14:04
а по принцип не е от лесно възпалимите

брей как го реши тва

Rorschach
03-04-2011, 15:01
а по принцип не е от лесно възпалимите

брей как го реши тва


Модераторкаааааатаааааааа ааааааа,

я виж от кога е мнението, бе... :lol:



Смешка.

ShtrudeL
03-04-2011, 21:06
добре злобичко (hug)