PDA

View Full Version : Колко тънка е границата между любовта и омразата?



Leopardess
03-10-2009, 10:04
Здравейте!Искам да ви попитам колко е тънка за вас границата между любовта и омразата?Какво би ви накарало да намразите любимия човек и защо? :? :?
Също и какво може да дели омразата от любовта?Бихте ли заобичали човек, когото не харесвате или мразите, ако е направил нещо и какво е то?? :? :?
Винаги съм се чудела за тези неща ...

malka_sladkka
03-10-2009, 10:06
Здравейте!Искам да ви попитам колко е тънка за вас границата между любовта и омразата?Какво би ви накарало да намразите любимия човек и защо? :? :?
Също и какво може да дели омразата от любовта?Бихте ли заобичали човек, когото не харесвате или мразите, ако е направил нещо и какво е то?? :? :?
Винаги съм се чудела за тези неща ...

Разликата между любовта и омразата е доста дебела според мен...ако обичам някого нищо не би ме накарало да го мразя и не мисля,че бих могла да обикна човек,когото мразя!!!

kobrichka
03-10-2009, 10:15
Според мен двете неща са доста различни. Границата според мен е доста дебела. И двете думи са много силни. Не смятам,че бих могла да мразя човека на когото до вчера съм казвала Обичам те,някакси не ми изглежда възможно.
Какво би ви накарало да намразите любимия човек и защо? - Чак да мразя мисля,че не бих могла.
Да обичкна човек който мразя?!? :-o мисля,че няма как да стане това попринцип.

Alderis
03-10-2009, 10:20
Според мен Leopardess, трябва да се научи първо да попреглежда пуснатите преди това теми, защото само 4 реда по надолу има абсолютно същата тема, с абсолютно същите въпроси и то все още активна.

Fjordr
03-10-2009, 10:36
3.5 км.

galu6a
03-10-2009, 11:11
мм нз може би и дебела и тънка аз например мн лесно се влюбвам ,но и мн бързо намразвам така ,че зависи :)

sadsad
03-10-2009, 11:14
Според мен Leopardess, трябва да се научи първо да попреглежда пуснатите преди това теми, защото само 4 реда по надолу има абсолютно същата тема, с абсолютно същите въпроси и то все още активна.

krem4et0
03-10-2009, 11:33
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235246