PDA

View Full Version : Приятелката ми умира от срам!



stiifi
03-10-2009, 10:55
...

galu6a
03-10-2009, 10:59
ами вне съм момче ,но ако харесвам вътрешно момичето (в моя случай момчето) не ми пречи колко килограма е :)

Carlos
03-10-2009, 10:59
В началото ми се стори, че иде реч за отношения, накрая питаш за секс с по-пълно момиче... В крайна сметка целта отношения ли е или секс? Ако е секс с отношения, надали е проблем. Иначе не знам. Индивидуалност!

stiifi
03-10-2009, 11:05
Ами не съм много сигурна как стоят нещата при тях. Знам само, че е лудо влюбена, а той не е безразличен. Виждаме се рядко, а когато го направим, тя само ми се оплаква какъв слон била. Не искам да мисли така за себе си, трябва да се уважава!...Мерси за отговора Carlos *гуш*

summerlove66
03-10-2009, 11:45
Абе какво значение е .. Пък и 70 кг не са много , зависи и колко е височка .. Но щом тоя пичага я харесва какъе и е проблема .. Или ако толко не се харесва една бърза диетка , стига да има воля ;)

Sharpay
03-10-2009, 12:13
за мен пък има зна4ение.. преди сега6ния ми приятел ходех с друго момче, което тежеше малко повече от нормалното .не беше дебел, а просто набит и едър,но въпреки това не изпитвах секскуално влечение към него. Ходихме дълго и все пак не можаах да го направя..

HONDA
03-10-2009, 12:27
Има мночета, които предпочитат по-пълнички момичета.
За мен лично (аз съм момиче) момиче, което тежи 70кг. е ПРЕКАЛЕНО пълничко. Ако тя действително се притеснява толкова много смятам, че има какво да направи. Има си диети, има си фитнес зали и т.н. Все пак предполагам, че сте на възраст около 16-18 и не е нормално за тези години момиче да тежи толкова. Вредно е за самата нея. По-добре да се постарае малко повече, а да не се оправдава със здравословни проблеми... Успех на девойката

mirmark
03-10-2009, 13:46
Това не е проблем. Само трябва да и се вдъхне доверие

MakeMeLaugh
03-10-2009, 13:52
Ми ако беше спряла да се оплаква и да е на диета през това време, можеше вече да е свалила около 10-15 кила и нямаше да има повече поводи.
Ми безхаберие. Това е мнението ми.
Аз не бих легнал с мрънкаща спекана дебелана, всичко си зависи от нея ;)

JenataNaShefa
03-10-2009, 13:53
Щом е проявил някакъв интерес, значи е забелязал килогамите и явно не му пречат да общува с нея, а вече дали има друг тип влечение...то май не сте сигурни и вие с приятелката ти :?

summerlove66
03-10-2009, 13:53
Това не е проблем. Само трябва да и се вдъхне доверие
+мда

NaNa_SladuRana
03-10-2009, 14:00
Времето,в което живеем,е триумфа на нездравословния начин на живот,милиони засднали пред компютрите тийнове поглъщат тонове вредна храта,мрънкат,когато ги караш да спортуват,но с удоволствие биха запалили още една цигара,а после защо всеки е дебел респективно болен.

Извини ме,ако възмущението,което изказах,обижда приятелката ти,не знам дали е такава,но за мен 70 килограма за младо момиче са прекалено :-o

aciko
03-10-2009, 14:02
Времето,в което живеем,е триумфа на нездравословния начин на живот,милиони засднали пред компютрите тийнове поглъщат тонове вредна храта,мрънкат,когато ги караш да спортуват,но с удоволствие биха запалили още една цигара,а после защо всеки е дебел респективно болен.

Извини ме,ако възмущението,което изказах,обижда приятелката ти,не знам дали е такава,но за мен 70 килограма за младо момиче са прекалено :-o
Попринцип цигарите подтискат глада,та ако сте дебелана по-добре изпушете една цигара,отколкото да изплюскате 2-3 ханбургера 8-)

stiifi
03-10-2009, 14:09
Яна не пуши, дори не е опитвала. И както вече казах, килограмите и се дължат на болест. Асматичка е, при това е тежък случай и трябва да пие лекарства всеки ден, които и слагат килограмите отгоре. Пък и повярвайте, наистина не и личат. Висока е 1.75 и е доста стегната. Въпреки това, всеки си има право на мнение, така че , разбира се, че не се сърдя на никого, задето е изказал своето ;)

sweetsunshine
03-10-2009, 14:18
Има мночета, които предпочитат по-пълнички момичета.
За мен лично (аз съм момиче) момиче, което тежи 70кг. е ПРЕКАЛЕНО пълничко. Ако тя действително се притеснява толкова много смятам, че има какво да направи. Има си диети, има си фитнес зали и т.н. Все пак предполагам, че сте на възраст около 16-18 и не е нормално за тези години момиче да тежи толкова. Вредно е за самата нея. По-добре да се постарае малко повече, а да не се оправдава със здравословни проблеми... Успех на девойкатаИма хора на които само костите им тежат...просто ей така неможете да кажете кое е пълно и кое не!Аз съм 180 см на 14 съм и тежа 65 кг като съм напълно нормално слаба...преди около година и половина бях 175 см и тежах 45 кг като бях слаба напълнях 5 кг,след това още 5(миналото лято) и след като израстнах и станах с 5 см по-висока качих останали просто така.

Ако не ми вярвате ето ви снимка в цял ръст(от вчера е) :)

http://prikachi.com/files/654454Q.jpg

Така,че от кг не винаги може да се определи дали човек е пълен или не :)

Иначе кажи на приятелката си да не се притеснява,и че ако приятелят и наистина я обича не трябва да се комплексира от теглото си !

sparco_sl
03-10-2009, 14:20
Ми ако беше спряла да се оплаква и да е на диета през това време, можеше вече да е свалила около 10-15 кила и нямаше да има повече поводи.
Ми безхаберие. Това е мнението ми.
Аз не бих легнал с мрънкаща спекана дебелана, всичко си зависи от нея ;)

+1

stiifi
03-10-2009, 14:22
...

kasanova1994
03-10-2009, 14:23
ne , i mejdu dr obi4 kvo e tva :D? ne sachtesvuva tokova nechto

NaNa_SladuRana
03-10-2009, 14:25
Ето, намерих нейна снимка на тялото и. Мисля, че никой не би и дал 70 кг., но това си е мое мнение.

http://www.prikachi.com/files/654458B.jpg

Има си всичко. И дупе и гърди и лице (което бтв, тя помоли да изрежа...)
но май няма самочувствие,има къде,къде по-дебели кифли,които се мислят за много красиви и се чукат с всеки втори.Я и кажи да се стяга :)

stiifi
03-10-2009, 14:27
Не ми вярва, аз все и повтарям :D :D :D

dragonfly92
03-10-2009, 20:07
ами и аз не съм особедно слаба , но нямам никакав проблем с това,приятелят ми си ме харесва каквато съм и си се възбужда от мен (понякога даже прекалено).така че ако той си я харесва ( обича ) изобщо няма да забележи колко е килограма . :)

Gary
03-11-2009, 06:56
Хич да не й пука, да хваща пича и да го изчука. Както е казал народът: "За всеки влак си има пътници". Ако момчето я харесва няма какво да се притеснява, а ако не я хареса - да търси друг. Отделен е въпросът дали е здравословно да е с такива килограми.

AlokiNn
03-11-2009, 07:13
Не като и е проблем да работи над него то не може само да се яде или там квото прави момчето ако е готино може да си намери по готина ако се обичат да се зимат

TPAKTOPUCTA
03-11-2009, 08:34
ами да ти кажа, аз лично съм от мъжете които предпочитат мацката да има "месце" преди доста време ходих с една мацка, която беше много слаба и винаги след секс всичко ме болеше и сто процента имах по някоя друга синка.

от тогава спазвам максимата: мъжете не сме кучета, че да гоним кокали :D

nefchi_bs
03-11-2009, 11:31
Времето,в което живеем,е триумфа на нездравословния начин на живот,милиони засднали пред компютрите тийнове поглъщат тонове вредна храта,мрънкат,когато ги караш да спортуват,но с удоволствие биха запалили още една цигара,а после защо всеки е дебел респективно болен.

Извини ме,ако възмущението,което изказах,обижда приятелката ти,не знам дали е такава,но за мен 70 килограма за младо момиче са прекалено :-o
Попринцип цигарите подтискат глада,та ако сте дебелана по-добре изпушете една цигара,отколкото да изплюскате 2-3 ханбургера 8-)

Не е вярно точно за 10-15 минути подтискат глада хах...Гокато пушач спре да пуши тогава му се открива апетита,защото гледа да замести с нещо никотина...А по темата и кво кът момичето е 70 килограма?Аз познавам едно дето 90 ама момчетата и тичат подир гъза..Зависи тя как се държи и дали се харесва,защото ако тя не се харесва,тогава кои?

bbbsheva
03-11-2009, 14:53
Абе трябва да е по-самоуверена , нищо и няма!
Аз съм момче и съм 177 и тежа 74кг , зависи колко е виска но не мисля , че са и проблемни , поне според снимката

HardlyAwakened
03-11-2009, 15:23
Абе какво значение е .. Пък и 70 кг не са много , зависи и колко е височка .. Но щом тоя пичага я харесва какъе и е проблема .. Или ако толко не се харесва една бърза диетка , стига да има воля ;)

Айде бе ..не са много .. каквото И ДА ГОВОРИТЕ НИКОГА НЕ БИХТЕ СПАЛИ С ПО ТЕЖКА МАДАМА ОТ ВАС !!

ubuntureload
03-11-2009, 15:27
Ето, намерих нейна снимка на тялото и. Мисля, че никой не би и дал 70 кг., но това си е мое мнение.

http://www.prikachi.com/files/654458B.jpg

Има си всичко. И дупе и гърди и лице (което бтв, тя помоли да изрежа...)
Я да не се филмира бе... явно има мнооогоо тежък кокал... 8)

stiifi
03-11-2009, 16:13
:grin: :grin: :grin:

EeeBobii
03-11-2009, 17:02
"Приятелката ми умира от срам!" - Отиваш до най-близката аптека и питаш за лекарство за против СРАМ! :)

bianconero
03-11-2009, 17:04
Съвсем случайно ги затворете в една стая за по-подължително време и те ще се "оправят" :D :D

stiifi
03-11-2009, 18:01
"Приятелката ми умира от срам!" - Отиваш до най-близката аптека и питаш за лекарство за против СРАМ! :)Хъ, казаха ми, че е направо за операция :D

aaaaaaaaaaaaaaah
03-11-2009, 18:17
Абе какво значение е .. Пък и 70 кг не са много , зависи и колко е височка .. Но щом тоя пичага я харесва какъе и е проблема .. Или ако толко не се харесва една бърза диетка , стига да има воля ;)
пише че има проблем поради който не може да отслабне следователно и диета няма да и помогне

ArtOfTrance
03-11-2009, 18:32
пише че има проблем поради който не може да отслабне следователно и диета няма да и помогне
За да има хубаво тяло, човек не трябва да яде по 1 ябълка на ден докато остане жив скелет, а трябва да спортува.След като и се налага да приема повече захар, да почне да тренира нещо.Ако не се изразходва, тая енергия се превръща в мазнини.С оплаквания няма да се променят нещата има фитнес зали за тая работа.

bobi0194
04-04-2009, 17:04
Според мен, когато момичетата си вглъбят, че са дебели (и най-вече тези, които всъщност не са, защото и това го има - да им се чудя на тия момичета :-o ) нищо не може да ги разубеди :? , въпреки това водя люта битка и ги разубеждавам :) Тези техни мисли много им вредят и затова ядат по една ябълка на ден, а после се чудят защо им е лошо :( Така че момичета по-леко с вманиачаването на тема килограми, а на тези, които не ги броят нон-стоп евала. А относно наистина пълните момичета просто е нужен спорт и без шоколади и всички останали сладки неща, ама т'ва е положението.

pinki
04-06-2009, 11:56
Аз пък въобще не я намирам за дебела, даже си е супер нормална! Има си всичко и не и е в излишък!!!!!!!!! И сори ама да не би на челата ни да пише колко кила сме ?! Не всички живеят с френски манталитет "90-60-90", не вс могат да са по 50кила и по-важното тези 50 кила да им стоят добре !!!!!!!!! Всичко е прекалено относително! Както някой по-горе беше писал, че е 177см 46кг, така и аз ще напиша, че съм 173см 65кг и се чувствам повече от перфектно! Никой до сега не ми е давал 65кг . И това момиче от където и да го погледна не бих му дала реалните килограми! Така, че престанете като чуете някаква по-голяма цифра килограми да започвате с шибани коментари от рода на: "да поотслабне 10-15кг", "аз НИКОГА не бих спал с дебелана" и прочие ! Не се знае какво ще ви сервира живота! 90% от хората в този форум имат изкривено виждане за определенията нормален, пълен и дебел и жалкото е, че не само в този форум! Ако щете ставайте анорексици живейте си във вафия "перфектен свят", но не повличайте с вас др хора :!: :!: :!:

P.S. съжалявам обаче ми кипна нещо... Та по темата: момичето изглежда добре :) Кажи и да си избие от главата глупостите, които вероятно някоя надута кифла и е втълпила :) И и пожелавам да е мн щастлива с любимия си :P

Neftochimic
04-06-2009, 12:09
"Приятелката ми умира от срам!" - Отиваш до най-близката аптека и питаш за лекарство за против СРАМ! :)Хъ, казаха ми, че е направо за операция :D

в такъв случай и кажи да се гръмне...
щом толкова много се ненавъжда, друго спасение няма 8-)