PDA

View Full Version : ХАРИ ПОТЪР / ЗДРАЧ



mravkata
03-10-2009, 15:04
вие ненормално поколение на застояли ТЪПанари сигурно бихте избрали бозата Здрач но инетлигентните хора на които има е писнало от такива сме6ни глупости които само те карат да четеш едно и също (аз между другото не съм сиг дали това е роман или готварска книга за пилешки енчилади и пилета с картофи) призовавам ви да гласувате в анкетата която след малко 6те направя специално по тази тема за да разбера дали тези които четат този форум са такива задници както очаквам.

МОЛЯ ДА ГЛАСУВАТ САМО ТЕЗИ КОИТО СА ПРОЧЕЛИ ВСИЧКИ КНИГИ НА Х.П.

Jesus
03-10-2009, 15:08
Този път не ти е анкета, и 2те са ултра тъпи, особено здрач, насраха се вече с него :x вземете прочетете нещо стойностно от стойностната литература :) но бих избрал хари :)

пп: вчера правех колажи на тия от здрач мъртви :D

bEbsI
03-10-2009, 15:18
Я си поуспокой нервите първо.Второ,задал си хипер малоумна анкета,в която човек харесващ една от двете поредици няма да се включи,заради частта с "иронията" ,която си се опитал да придадеш..

mravkata
03-10-2009, 15:18
пп: вчера правех колажи на тия от здрач мъртви :D
само така мой човек :smt003 \:D/

Jesus
03-10-2009, 15:21
ужким се получиха ама на места пикселите не си пасват много добре :( много го намразих тоя здрач заради.
ох едуард.
о здрач е №1.
аз искам да съм с едуард.
ох къде дават филма ?
ох страхотна книга от къде мога да си сваля 9 999 999-тата книга

mravkata
03-10-2009, 15:33
ох едуард.
о здрач е №1.
аз искам да съм с едуард.
ох къде дават филма ?
ох страхотна книга от къде мога да си сваля 9 999 999-тата книга
ох ка искам да изгоря 9 999 999-тата книга

Fjordr
03-10-2009, 15:35
Хесуса кърти. С него съм.

LittlePrincess
03-10-2009, 15:45
Леле писна ми навсякъде да гледам работи за Здрач. :?

5StaR
03-10-2009, 15:46
kum avotora














































umri e

mravkata
03-10-2009, 15:47
Леле писна ми навсякъде да гледам работи за Здрач. :? еми гласуваи тогава за Х. П.

jghgh
03-10-2009, 15:50
Леле писна ми навсякъде да гледам работи за Здрач. :?
Щото Едуард е голям красавец и се разтапяш докато гледаш красивата му мутричка.. тя просто зове да го завържеш и изнасилиш...
Гледах филма "Здрач" наскоро, не е нищо особено, изключително предвидим сюжет, но актьорската игра е брилянтна. :) Ама като цяло не ме впечатли - скучна работа, наистина. Пубертетски тъпотии (например сцената в която Бела крещи на баща си - щях да се издрайфам, бива лиготия). Докато гледах филма чисто и просто точех лигички на Едуард, защото е супер красив, има хубав глас и роля във филма, но останалото си е шит ;)
Книгата "Здрач" още не съм я чела, въпреки че си я изтеглих. Ще видя в най-скоро време защо толкова я хвалят ;)

По анкетата гласувах за Хари Потър, защото съм чела 3 от книгите и когато ги четох ми бяха супер интересни - 1, 2 и Орденът на Феникса (не й знам номера но ми беше подарък) Филмите за Хари също според мен са над Здрач, та затова гласувах за Харито, но трябва да подчертая че не съм фенка, защото и Хари Потър не е нещо чак толкова брилянтно ...

woshata
03-10-2009, 15:55
Хич не ме интересуват и 2те .
Щом ги кефи да се занимават .
На мен са ми досадни .. оня ден бях в книжарницата да си потърся една книга .. минавам си аз и що да видя .. две момиченца примиращи пред Здрач .. Мрач и там другите и екстри .. като че ли се молят пред икона .. абе яяяяяяяя ...
и бтв Хари Потър винаги ме е дразнел .

JoeBanana
03-10-2009, 15:56
Хари завинаги в нашите сърца и на Хърмаяни в г..а!

Canis_Dirus
03-10-2009, 16:00
сЕра и на двете! Пуберски занимавки! Единия очилато недодялано ЕМо, другия изпедерастено избелно гелосано педалче!

ЕБEM ти стереотипите на деградиралото поколение! СМЪРТ!!!

ScionOfStorm
03-10-2009, 16:24
Ахааа...а то Харчо е мнооооого по-различен от Здрач, че да викаш малоумници на четящите на Майерс простотията, а не на Роулинг.

Яссссссссссноо :lol:

Jumbie483
03-10-2009, 16:29
подкрепям jghgh
От филма Здрач, само момчето ми хареса... И то не точно във филма, а попринцип..
Иначе не знам защо всички толкова хвалят тоя филм.. Аз ли нещо не съм в ред или ?! Мен не ми хареса.. Честно казано не бих го гледала втори път. А що се отнася до книгата.. не съм я чела, не мисля и да я чета.. Особено след като видях филма :D

Аз гласувах за Хари Потър, защото съм чела и седемте книги и нито една не ми е омръзнала..даже аз се чудя как става така.
Филмите съм ги гледала и петте и те едва ли скоро ще ми омръзнат.
Не съм фен, но начина на писане на авторката, сякаш ме омайва по някакъв начин и докато не прочета книгата, няма оставяне.. Филмите...много неща са изпуснати, но като цяло са много добри..

п.п: сравняването на Здрач и Х.П. е смехотворно...
Здрач никога няма да стигне до нивото на което е Х.П.- факт

cherrypezz
03-10-2009, 17:19
Оф хайде бе ! Двете нямат почти нищо общо :booooomb:
Плюхте плюхте Потърчо,ама ся видяхте че може да съществува и наистина нещо. 8-)

hardball
03-10-2009, 17:43
Нищо общо нямат и двете, еднакво ме грабнаха като че ли, ама ще гласувам Здрач, защото разни хора яко ме дразнят :-o

mravkata
03-10-2009, 17:48
подкрепям jghgh
От филма Здрач, само момчето ми хареса... И то не точно във филма, а попринцип..
Иначе не знам защо всички толкова хвалят тоя филм.. Аз ли нещо не съм в ред или ?! Мен не ми хареса.. Честно казано не бих го гледала втори път. А що се отнася до книгата.. не съм я чела, не мисля и да я чета.. Особено след като видях филма :D

Аз гласувах за Хари Потър, защото съм чела и седемте книги и нито една не ми е омръзнала..даже аз се чудя как става така.
Филмите съм ги гледала и петте и те едва ли скоро ще ми омръзнат.
Не съм фен, но начина на писане на авторката, сякаш ме омайва по някакъв начин и докато не прочета книгата, няма оставяне.. Филмите...много неща са изпуснати, но като цяло са много добри..

п.п: сравняването на Здрач и Х.П. е смехотворно...
Здрач никога няма да стигне до нивото на което е Х.П.- факт просто те подкрепям на 100% ти жсе едно каза то4но това което мисля и искам малко да се извиня за това което написах в началото бях малко рязка просто бях ядосана заради сравнението което хората правят между невероятните книги на Х. П. с Здрач

AFT
03-10-2009, 18:01
ОФ, постоянно във всички сайтове виждам изображения с Bella и Edward (чак имената им запомних) от Здрач, навсякъде "When you can live forever what do you live for?", отивам в книжарницата и група тинейджърки се бутат сякаш са в градския транспорт и разпитват дали имат книгата, да не говорим колко теми тук се пуснаха и т.н. Ужас.
Както и да е, гласувах за Хари Потър. ^^

Jesus
03-10-2009, 18:04
Като чуя Здрач все едно консумирам английска сол.
http://prikachi.com/files/649467W.png

Nam3less3
03-10-2009, 18:15
Има интелигентни, умни, прости, тъпи хора на всякаква възраст на които и 2те им харесват. Стига глупости сте писали.
И 2те серии от книги си имат предимства и недостатъци.
На Здрач мисля че е омайващата любовна история, представена в интересни ситуаций, а Хари Потър съм ги чел книгите и там много интересният сюжет привлича хората, и нямаш търпение да стигнеш накрая да разбереш как ще завърши всичко. Пък и в плюс са геройте-тийнейджъри, магията като нещо ексцентрично и привличащо вниманието, и поуките от войната между доброто и злото(как по-слабите побеждават с хитрост, силата на любовта и т.н.). Хари Потър поредицата според мен ще се хареса на повече хора, но и 2те поредици са силни съвременни творби, предназначени за по-младите.

Sensuality
03-10-2009, 18:27
Хари Потър винаги ми е изглеждал адски тъп филм и никога не съм го гледала,за Здрач немога да кажа,понеже преди 2 дни го свалих,но ме мързи да го гледам.. :)

Spider4eto
03-10-2009, 18:29
Ако не се лъжа в темата става въпрос за КНИГИТЕ, а не за филмите по тях(които наистина са малоумни). Иначе аз съм и за 2те и Хари Потър и здрач ги четох на един дъх със супер голям интерес :)

Yancheto
03-10-2009, 19:11
Предпочитам Хари Потър,по-интересно ми е.И Здрач става,но не е чак толкова добра.

Pliok0019
03-10-2009, 19:22
Прочела съм всички книги ХП и 2 на Здрач...

Определено ХП.

puhen0to
03-10-2009, 20:30
Така...към автора на темата
Зле си мой човек отиди питай джипито за нови успокоителни
И двете ги харесвам еднакво, чела съм всичките здрач и всичките хари потър...

Darkkiss
03-10-2009, 20:45
потър си е класика
и няма какво да се говори...

GlammGirl
03-11-2009, 13:48
Книгите и ХП , и Здрач са страхотни и са едно от любимите ми, но филмите ХП на мен лично не ми харесват, а Здрач е готин , но не повече от книгата.

Balooon
03-11-2009, 14:06
подкрепям jghgh
От филма Здрач, само момчето ми хареса... И то не точно във филма, а попринцип..
Иначе не знам защо всички толкова хвалят тоя филм.. Аз ли нещо не съм в ред или ?! Мен не ми хареса.. Честно казано не бих го гледала втори път. А що се отнася до книгата.. не съм я чела, не мисля и да я чета.. Особено след като видях филма :D

Аз гласувах за Хари Потър, защото съм чела и седемте книги и нито една не ми е омръзнала..даже аз се чудя как става така.
Филмите съм ги гледала и петте и те едва ли скоро ще ми омръзнат.
Не съм фен, но начина на писане на авторката, сякаш ме омайва по някакъв начин и докато не прочета книгата, няма оставяне.. Филмите...много неща са изпуснати, но като цяло са много добри..

п.п: сравняването на Здрач и Х.П. е смехотворно...
Здрач никога няма да стигне до нивото на което е Х.П.- факт

Zaharinka
03-11-2009, 14:11
Много го хвалиха този Здрач.Реших аз да го гледам и какво стана,пълна боза.Само главния герой е адски готин другото ммн зле.Направен е за момичета на възраст 8-13 който все още вярват в приказката за принца на белия кон.Харито потър никога не съм го харесвала :D

TrustNobody
03-11-2009, 15:30
Прочела съм всички книги ХП и 2 на Здрач...

Определено ХП.

Cable
03-11-2009, 16:48
Не съм гледала филма и книгата не съм я чела.Нямам и намерение - не си падам по тоя тип случки.А на Петърчо му мина модата.

Pooky
03-11-2009, 18:07
Здрач.. Много се зарибих.
А ХП-то съм гледала филмите и ми харесват, но здрач повече..

MovieGirl
04-09-2009, 16:20
Не мога да разбера някои хора защо трябва да бъдат толкова злобни и дребнави?? :(
Ясно,на едни им харесват тоя тип филми и поредици,а на други-не,ама защо тия,които са "против" трябва толкова много да плюят другите?Не смятам,че ще им е особено приятно,ако с тях постъпват по тоя начин... :?
Освен това тая тема Хари Потър vs. Здрач вече така брутално затъпяяяя... :x
Спред мене,и книгите и филмите нямат нищо общо за сравнение,и ми е много интересно какво става,ако "случааайно" някой харесва и двете...чудо на медицината ли е? :D
И двете поредици са много яки,и двете имат много фенове и естествено много врагове,така чеее...
А иначе на мене ми харесват и филмите и книгите,защото са различни и интересни,но моля,пишещият след мен да не ме обяви за някакво безмозъчно същество и да ми каже най-мъдро да чета класики и т.н.Не трябва да се съди от 10 изречения в един форум,а и за всеки влак си има пъници (невероятно клише :D ) :)

woshata
04-09-2009, 16:22
Добре .. съветвам те наай-мъдро да четеш класики .. а не лайна 8-)

Joc
04-09-2009, 16:31
в анкетата що няма " и 2те са лайна "

MovieGirl
04-09-2009, 18:17
oooo woshata, kolko si originalen/na :shock: , xaxaxa,golqma 6egi4ka... [-X :roll:

woshata
04-09-2009, 19:04
oooo woshata, kolko si originalen/na :shock: , xaxaxa,golqma 6egi4ka... [-X :roll:Не съм искала да съм оригинална ..
сериозно си говорех

MovieGirl
04-09-2009, 19:08
ами добре,ама за какво го правиш??? :shock: не ме познаваш,не знаеш какви книги съм чела... :?
???

woshata
04-09-2009, 19:16
Ми не искам и да знам .
Малко ме вълнува .
Но пък по пътя на логиката със "Здрач" си представям какво е възможно наистина да си чела .

suunnseT
04-09-2009, 20:13
Оле аман от комплексирани пубери !
Ще оставя критиките си към Хари Потър,
именно защото не съм толкова малоумна
да тръгна да убеждавам хората какви са книгите,
при положение,че всеки има свой начин на виждане!
Аз не съм ГОООЛЯМ фен на Здрач, ама вие Големите
умници на какво искате да се радва младеща – НА ЧАЛГАТА и големите ЦИЦИ ли ? Какво значение има колко ниско бюджетен бил филмът или каква боза е – това е нещо което всяко хлапе преминава ,приблизително на романтика – Да обичат се , Да Едуард е красив …. какво още по дяволите? .. да мания стана , ама тези които не харесват Потърчо ходят ли да го плюят ??
НЕ именно защото всеки с вкусът си ПОДЯВОЛИТЕ спрете като малките деца да се приказвате небивалици и да се правите на великите разбирачи ! Всяко хлапе независимо дали е пъпчасал пубер или не има право да си изживее тези неща по свой начин - ако едни искат фантасмагориите на Потър с пръчки и магийки да го направят,а тези които им харесва нещо в дози по романтично знаят къде да го намерят !

woshata
04-09-2009, 20:33
и ще помоля феновете на Здрач да не ми пишат ЛС -та :booooomb:

InnchetO
04-09-2009, 20:53
Здрач не съм го гледала, но по отзивите ми изглежда на пълна боза.
Хари Потър пък много го обичам честно казано.. едно такова детско ми е.. абе кефи ме. Като малка бях запалена по разни вещерски неща, та сега Харито ми напомня за като бях мъничка /сега нали съм голяма... ;дд/ (:

Абе, мамка му, с тоя Едуард ще ме накарате да гледам Здрач! :Д