PDA

View Full Version : L'Oreal Minerals - Някой Знае Ли???



`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
03-10-2009, 17:06
Здравейте!
Искам да питам някой има ли представа на каква цена горе долу са нещата на L'Oreal от серията Minerals??? И ако сте ползвали някое от тях - доволни ли сте?

Слагам снимка за всеки случаи! По принцип има и други неща, но мен предимно тези ме интересуват - коректор, пудра, руж, очна линия и сенки!


http://prikachi.com/files/654995M.jpg

sweetsunshine
03-10-2009, 17:10
от серията в БГ съм виждала само пудрата съответно само нея съм ползвала-най-светлия цвят,28 лева е приблизително.Добра покривност(на мен ми стига),откакто я използвам имам много малко пъпки(не че преди имах,но се появяваше по някоя малка в областта на брадичката)кожата изглежда матирана,абе доволна съм.
За другите продукти аз исках да си купя,но уви то в БГ няма...
Очната линия ме заинтригува,има и сива :)

Carmen_Kass
03-10-2009, 17:20
Използвам L'Oreal true match...тази втората на горния ред...около 28 лв. беше...СТРАШНО ДОВОЛНА съм...перфектно покриване...също така е и много икономична... Няма да съжаляваш,ако си я вземеш.А относно другите мисля,че ги няма в Изт.Европа.

sweetsunshine
03-10-2009, 18:09
Използвам L'Oreal true match...тази втората на горния ред...около 28 лв. беше...СТРАШНО ДОВОЛНА съм...перфектно покриване...също така е и много икономична... Няма да съжаляваш,ако си я вземеш.А относно другите мисля,че ги няма в Изт.Европа.Да найстина е икономична използвам я от Коледа и до сега е на половина ако не и повече :-D