PDA

View Full Version : Как сама да направя тази прическа?



mmmenk
03-10-2009, 19:01
http://www.slava.bg/images/beauty/12/kosa1.jpg тази прическа много ми харесва,защото е естествена и все пак може да бъде за официални случаи!Моля ви сажете как мога да постигна същия резултат или поне подобен!

Sissy90
03-10-2009, 19:20
Слагаш една лента за коса, за да ти стане косата права отгоре, надолу намачкваш с пяна и евентуално изсушаваш с дифузер. Би трябвало да се получи нещо такова.

Mihailova
03-10-2009, 19:56
С дифузер не се получава такъв ефект.
Такава прическа се прави с дебела маша - за обем , която е . Навива се първо в корените , после по краищата .

PepElqShKaAa
03-11-2009, 12:22
С дифузер не се получава такъв ефект.
Такава прическа се прави с дебела маша - за обем , която е . Навива се първо в корените , после по краищата .

и аз така мисля :)

jenichka
03-11-2009, 12:56
с дебела четка и сешоар.ама не мисля че сама ще можеш.по добре някоя приятелка или фризьор да ти помогнат

merie
03-11-2009, 13:15
само със дебела маша ще стане... четки и дифузери няма да помогнат

GerYy
03-11-2009, 13:32
Почти всеки ден си правя подобна прическа..Значи когато се изкъпеш се изсушаваш (..косата трябва да ти остане леко влажна) и си копуваш ролки за коса..средно дебели да са.Навиваш си косата и спиш с тях.На сутринта ги махаш и до вечерта косата ти ше изглежда горе долу така..дори и малко по кудрава.Надявам се да съм помогнала. :)

shell
03-11-2009, 15:48
Почти всеки ден си правя подобна прическа..Значи когато се изкъпеш се изсушаваш (..косата трябва да ти остане леко влажна) и си копуваш ролки за коса..средно дебели да са.Навиваш си косата и спиш с тях.На сутринта ги махаш и до вечерта косата ти ше изглежда горе долу така..дори и малко по кудрава.Надявам се да съм помогнала. :)
+1 =; мисля,че ако добавиш и малко лак за коса и всичко ще си дойде на мястото

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
03-11-2009, 19:00
С дифузер ще стане намачкана! Няма да има нищо общо със снимката! Както каза GerYy с дебели ролки за коса или маша! Обаче ако косата ти е къдрава или начупена по-добре предварително да я изправиш! Така стои по-... не знам някак си по добре. Поне аз преди да се къдра си я изправям!

-Без Да Я Изправяш: Измиваш си косата, подсушаваш я малко с хавлията, слагаш пяна, сушиш я със сешоар и я оставяш леко влажна. Взимаш си средно дебели или дебели ролки и ги навиваш.
Кичурите до лицето (ако си без бритон) или бритона се навиват настрани, всмисъл не като останалата коса - хващаш кичур и навиваш нагоре! Не знам дали с ролките ще се получи като при машата, може да пробваш предварително и ако не застане като на снимката може да си оформиш само бритона с маша! Взимаш машата и навиваш бритона, но не нагоре а настрани - машата трябва да стои успоредно на лицето, не знам дали ме разбираш!

- С Изправяне: Почти същото. Измиваш си косата, подсушаваш леко, слагаш пяна, изсушаваш си косата ИЗЦЯЛО и се изправяш! След това много малко напръскваш с вода или преди да навиеш всеки кичур с ролките го напръскваш с лак!

Ето как ще стане с маша http://www.youtube.com/watch?v=IAZWmBhWwVI&feature=channel_page

I_Know
03-11-2009, 20:24
Почти всеки ден си правя подобна прическа..Значи когато се изкъпеш се изсушаваш (..косата трябва да ти остане леко влажна) и си копуваш ролки за коса..средно дебели да са.Навиваш си косата и спиш с тях.На сутринта ги махаш и до вечерта косата ти ше изглежда горе долу така..дори и малко по кудрава.Надявам се да съм помогнала. :)


+1

mmmenk
03-12-2009, 08:00
Голямо благодаря на сички!!!Още утре ще пробвам! :)