PDA

View Full Version : Нарушение!!!



klient
03-10-2009, 21:58
Тази вечер станах свидетел на най-фрапиращото нарушение на правилата в тоя форум,което се потули доста бързо.За какво става въпрос:

В България има действащ закон за личните данни а,а именно http://www.bcnl.org/doc.php?DID=346 .При регистрацията си в www.teenproblem.net всеки един потребител се съгласява да приеме следното споразумение - http://prikachi.com/files/655665b.jpg
В една тема,която посочих на двама модератори ,потребителка обяви на всеослушание ,че модератор и е съобщил лични данни за потребител и то не само на нея а в цяла една тема пред всички.След което явно осъзнал грешката си е изтрил въпросното мнение,но въпорсната потребителка ДАРЛА продължава да парадира с това,че знае данните на потребителя,разпространен е от модератора.Това е грубо нарушение на правилата на форума както и на закона за личните данни.
След като сиганлизарах на модераторите WHAT3VER ми каза,че не може да направи нищо,тя не била и до там .Обърнах се към MAKEMELAUGH той директно изтри темата ,но по този начин прикри грубото нарушение на колегата си /колежката,съобщил/а личните данни на трето лице!
Моля АДМИНИСТРАТОРИТЕ на сайта се занимаят със случая,за да няма в бъдеще подбни злоупотреби ,можещи да доведат до ущърб на засегнатите страни.И нека администраторите обявят публично тук в този раздел за техните мерки и последствията ,които ще има модератора злоупотребил със служеното си положение!!!

МЕРСИ ЗА ВНИМАНИЕТО!!!

krem4et0
03-11-2009, 05:49
Каква защита на лични данни като често при изписване 3-те имена на даден човек все някъде ще намериш ЕГН-то му. Каква защита като при записване във ВУЗ ми искат копие на лична карта? Каква защита имам при подаване на декларации, при работа с банкови документи, дори и за получаване на болничен пак ми искат данни и копие от ЛК. че дори и в селската библиотека ми искат това ЕГН...Да не говорим пък за генераторите на ЕГН...знаеш Рд на човека и къде е роден и ти генерира 15-20 възможни ЕГН-та.....колко трудно е да ги пробваш в 1 система...Може да има закон за защита на лични данни, но де факто такава защита няма. Още повече, че ти си във виртуалното пространство и си изнесъл в него доста неща...Аз подобно инфо не съм давала!

Blab
03-11-2009, 06:26
^Извиняааавай, ти трябва да си знаеш правата и да си ги защитаваш.

Ще зачета мненията на Дарла сега. 8-)

krem4et0
03-11-2009, 07:04
Да, разбира се, че носят...но каква е МОЯТА гаранция, че няма да злоупотребят?

alex
03-11-2009, 07:07
Сайта ни е регистриран като администратор на лични данни. Въпреки това ние не разполагаме и не изискваме задължително данни които могат да са под закрилата на въпросния закон. Например ЕГН.

И все пак - имаш ли представа каква е изнесената информация? Име, адрес, телефон, email, IP? Защото ако са изкарани трите (или повече) ника на даден потребител, това може да се направи и без помощта на администратор или модератор, като просто следиш поведението на потребителите. Обществена тайна е, че много от потребителите имат няколко регистрации. И всеки може да каже, че това е информация изнесена от модератор за да ни злепостави. Най-вероятно темата/поста е изтрит за да се прекрати достъпа на потребители до тази информация с цел спазване на правилата а не з ада се прикрие нарушение.

Ще направим проверка и ще обявим публично резултатите.

klient
03-11-2009, 08:15
IP-адреса е бил съобщен от модератор на всеослушание в тема,в която след това са били изтрити страниците със това.Но е било твърде късно.
А знаеш ли адреса..все едно знаеш вече всичко за потребителя.Точно по тази причина използва услугите на прокси,защото сайта ми харесва ,но с такова поведение на модераторите....не ми се гарантира сигурност.Проксито все пак е някаква защита не непробиваема!Но и модераторите не са виновни ,някои от тях нямат пълнолетие и едва ли са се зачитали с какво се съгласява всеки потребител и какви са отговрностите на сйата.Те си знаят тяхното точка 1,12,13 и в повечето случаи ги прилагт неадакватно.СЛед като са модератори ,те започват да се вживят с дадената им власт.Вижте аз съм модератор,мога да трия,заплашвам и баннвам....и съм велик/а.
Кремче мислех те за зряло момиче ,а по-горе разсъждаваш като някоя 12 годишна ученичка.Ами нито банката ще даде личните ти данни на трети човек ако не си си платила вноската по кредита да речем за да те гаври другия,нито пък Университета ще ги даде ако не си си взела изпита.Защо ли..ами просто е,защото при едно евентуално изтичане на тази информация,споменатите финансови и учебни заведения носят НАКАЗАТЕЛНА отговорност!!!
А тогава точно това е станало ;в състояние на АФЕКТ модератора е пльоснал цялата налична информация за потребителя в темата.Това не е нормално.И снощи преди да бъде изтрита въпорсната тема ДАРЛА пак го заяви ,че тея данни са били сложени в темата.Мисля,че не е хубаво да парадираш с това..разбрала си ги ок,но не дълбай навъре за да не го отнесат и други хора.Станала е грешка добре,но все пак ..се вижда ,че от една такава грешка ,може да се стигне до подигравка изнудване и не знам още какво.А имайте предвид,че съм почти на 100% сигурен,че тийн проблем се псоещава и от педофили.Наясно сте какво може да стане ако IP-адреса на потребител попадне в такъв човек...Ми аз ще го намеря лесно въпросният потребител.А има и деца на по 10-11 годинки...Модератори и администратори замислете се добре и престане да се оправдавате един друг.А нехайстовто снощи на онази модераторка и изказването и "аз не съм казала,не ме интересува кой и нищо не мога да направя"..ме зидразниха много.Трябваше още тогава достъпа до темата да бъде преустановен и да бъде изискана информацията от потребителката.Ама не ние сме заети да банваме и зпалашваме за такива "маловажни" неща нямаме време!!!

klient
03-11-2009, 08:34
Но www.teenporblem.net се задължава да не предоставя инфото на 3-ти лица.А него го представялват модераторите и администраторите.А като разбереш от кой квартал си и на кой доставчик от там е лесно...с едно тлефонно обаждане и ..хоп!!И тогава се връщаме на изходна позиция пак ...кой е съобщил IP-то....?

alex
03-11-2009, 08:42
Има доставчици при които през едно IP излиза цялата мрежа, теост няколкохиляди абоната. Ако ползваш такъв доставчик за обикновен потребител IP-то не означава нищо. Ако IP-то ти е статично вече е друг въпрос.

Имам инфорамция че тази данните са съобщени от бивш член на екипа ни. Подробности - скоро.

colymoly
03-11-2009, 09:07
щом някой има достъп до IP и го разпространява :-x

krem4et0
03-11-2009, 10:38
klient, с правосъдната ни система има да си чакам последствия. Мисълта ми като цяло беше, че ти даваш лични данни без особено да си замислиш сам на редица институции. Кажат ти в дискотеката лични карти за проверка от някаква си охрана там....опа, достъп до доста по-важна информация(3 имена, адрес, ЕГН, № на лк...). Не, че охраната чете това, но все пак е слабо звено и от там може да изтече информация, която не би предоставил. IP-то могат да ми го видят през 100 други места, освен форума. А и Алекс каза, че информацията е изтекла от "бивш" кадър. Има защо да е бивш, нали?

XceSS
03-11-2009, 10:49
klient, с правосъдната ни система има да си чакам последствия. Мисълта ми като цяло беше, че ти даваш лични данни без особено да си замислиш сам на редица институции. Кажат ти в дискотеката лични карти за проверка от някаква си охрана там....опа, достъп до доста по-важна информация(3 имена, адрес, ЕГН, № на лк...). Не, че охраната чете това, но все пак е слабо звено и от там може да изтече информация, която не би предоставил. IP-то могат да ми го видят през 100 други места, освен форума. А и Алекс каза, че информацията е изтекла от "бивш" кадър. Има защо да е бивш, нали?

Абе колкото и да е сте нарушили правилата.

MakeMeLaugh
03-11-2009, 11:49
Аз съм съгласен с мненията на Raybeez.

А и това, че сме изтрили веднага темата, не значи, че сме потулили доказателсвта както ги наричате вие, а е вид защитна реакция за да се спре всичко изтекли и неизтекло. Защото става за 2 секунди триенето, а ако трябваше да се чистят 1 по 1 коментарите и цитатите щеше да отнеме ценно важно време.
Затова, не обвинявай в прикриване, а напротив - бързо реагирахме при вашият доклад.

В случая малко направихте от мухата - слон. Не разбирам кой с какво е ощетен лично в момента реално и материално? След като не е казано публично самото ИП, а само, че имало повече от 1-на регистрация на него (а както знаем това не нищо, щото същестуват т.н. нереални ип-та и нищо не може да се докаже)... Съответно, ако е реално, и ако някой от тези няколко пофила не си е издало *само ИП-то няма нищо толкова фрапиращо.

:-o

klient
03-11-2009, 12:18
klient, с правосъдната ни система има да си чакам последствия. Мисълта ми като цяло беше, че ти даваш лични данни без особено да си замислиш сам на редица институции. Кажат ти в дискотеката лични карти за проверка от някаква си охрана там....опа, достъп до доста по-важна информация(3 имена, адрес, ЕГН, № на лк...). Не, че охраната чете това, но все пак е слабо звено и от там може да изтече информация, която не би предоставил. IP-то могат да ми го видят през 100 други места, освен форума. А и Алекс каза, че информацията е изтекла от "бивш" кадър. Има защо да е бивш, нали?

Кремче,душко,закона си е закон!Колко и на кога да чакаш...има си правила.И аз чакам много докато някой от вас се намеси ама рано или късно го прави.Вие в тоя сайт сте правосъдната система и в момента подкопавате сами основите си-как тогава да вярваме във вас за адекватни намеси.Правите ги ,но бавно..пропускате понякога нещо,но така е и с правосъдната система.
Относно модератора,дето не е член на екипа ви..знам кого имаш в предвид.Но ако погледнеш по-добре,ще видиш ,че мацката не е от доста време с модераторски права ,а едната от регистарциите е правена около година,година и нещо след като на въпросното момиче му са спрени модераторските права!Тогава стигаме до извода ,че освен нея изтича и от някъде другаде инфо..откъде ли??!!А много е лошо това,че вие не спазвате правилата.Твоя колгеа ме пита дали съм замесен или съм ощетен с нещо.Говоря за MAKEMELAUGH....Отговорих му на лично,питай го за отговора ако те интересува.Но този стремеж от вас двамата специално ме навежда на друга мисъл...дали вие пък нямате нещо общо със случая.....Ти в началото яростно се опитваше да докажеш ,че от всякъде могат да изтекат лични данни.Мен не ме интерсува друго място ,а конкренто това.А колегата ти MAKEMELAUGH..много бързо изтри темата и изведнъ почва да ме подпитва дали не съм намесен аз и да се оправдава тук в темата....Странно!!!

5StaR
03-11-2009, 12:20
Jesus christ retard.. съди ги като имаш проблем е, какво "whine"ваш ..

krem4et0
03-11-2009, 12:30
Нямам нищо общо със случая и това може да се провери и докаже...Просто исках да вметна, че личните ни данни не са толкова лични. IP-то може да даде някаква информация, но много повече даваш ти ежедневно и неосъзнато. Снимка на познато за други място, споделяне на информация в кое училище кой клас си, споделяне на име на приятели, роднини, познати...Дори и да не говорим за ЕГН-та и номера на документи, за уж маловажни неща, които могат да ти създадат проблеми. В случая не написах мненията си, защото имам нещо общо. Написах ги, защото исках да обърна внимание колко уязвими са личните ни данни. И то в пъти по-важни данни. Знам ЕГН-то на приятеля си...ей, сага мога да му отваря студентското досие и да му видя оценките.....да видя дали ме мами, каква такса плаща, с кой номер на документ я внася...Голяма конфиденциалност на системата на нашия ВЗУ, като паролата е ЕГН-то....жалко, но не може да я смениш.

Lucho
03-11-2009, 12:36
klient, с правосъдната ни система има да си чакам последствия. Мисълта ми като цяло беше, че ти даваш лични данни без особено да си замислиш сам на редица институции. Кажат ти в дискотеката лични карти за проверка от някаква си охрана там....опа, достъп до доста по-важна информация(3 имена, адрес, ЕГН, № на лк...). Не, че охраната чете това, но все пак е слабо звено и от там може да изтече информация, която не би предоставил. IP-то могат да ми го видят през 100 други места, освен форума. А и Алекс каза, че информацията е изтекла от "бивш" кадър. Има защо да е бивш, нали?

"Бившият кадър" беше много точен и печен човек, няма да му издавам бившият и настоящият ник но знам за кой човек става дума.
Плюс това, кой ще тръгне да ти се занимава с да проверява IP-та, къде живея и прочие...от цял квартал как ще познаят кой кой е без да питат нет доставчика ? А той ще даде ли ? Някой хора се занимават с глупости и са твърде недоверчиви...

colymoly
03-11-2009, 12:40
MakeMeLaugh донякъде си прав, че ако не сте изтрили темата много повече потребители, биха могли да видят това което не трябва
и сега излиза, че всеки модератор казва, че не е той

MakeMeLaugh
03-11-2009, 12:50
НОРМАЛНО е да те попитам дали не си замесен в нещo и с какво точно се чувтсватш ощетен и дали нещо не се е случило по твой адрес - все пак точно ТИ ми подаде сигнала за темата.
Така правят и в правосъдието - дори ти да си подал сигнал си към грушата на заподозрените на каквото и да е било.
По твоята логика всеки, който се заеме "със случая" и искам да помогне да разреши проблема е част от заговор. Осъзнай се.
Вече преувеличаваш.
Не разбирам чак толкова силната параноя в момента.

Много ясно, че ще я изтрия (горе поясних защо).

Мисля, че няма какво повече да се каже и направи по темата.

MakeMeLaugh
03-11-2009, 12:59
MakeMeLaugh донякъде си прав, че ако не сте изтрили темата много повече потребители, биха могли да видят това което не трябва
и сега излиза, че всеки модератор казва, че не е той

Еми то стана ясно, че никой от сегашните модове не е, а е бивш колега. нали това се говореше горе досега.

colymoly
03-11-2009, 13:30
ами Дарла къде е, тя също носи отговорност :-o

MakeMeLaugh
03-11-2009, 13:41
Че Дарла не е модератор..

офффт

colymoly
03-11-2009, 14:38
много добре знам, че не е модератор, говоря за слледното
В една тема,която посочих на двама модератори ,потребителка обяви на всеослушание ,че модератор и е съобщил лични данни за потребител и то не само на нея а в цяла една тема пред всички.След което явно осъзнал грешката си е изтрил въпросното мнение,но въпорсната потребителка ДАРЛА продължава да парадира с това,че знае данните на потребителя,разпространен е от модератора.
за това ставаше въпрос, съжалявам, че не посочих по-точно

DjBaloon
03-11-2009, 16:06
Не съм изненадам,живеем в Бг 8)
всеки прави каквото си поика



пп: Кремче,твойте разсъждения са прави,но точно до половина,казваш че всеки казва за себе си повече отколкото е това,но дали казва истината? Колко ли % казват истината,бих ги свел до мин ;)
пп2: Едно е сам да кажеш,друго е друг да казва за теб ;) разликата е от тук до марс


пп3: Случея не е нищо особено,нищо сериозно не е направено според мене,надали на някой личните данни са му застрашени или т.н.т,по-скоро се говори за принципи и това дали те се спазват,надали на някой му пука че са му казали ип-то ;]
в тоя случей всичко допира до принципите,за жалост в днешно време почти никой ги няма,затова и казах че не е станало нещо неочаквано :)

MakeMeLaugh
03-11-2009, 20:55
^ Ти не намесвай твоите проблеми и тук вече, и предубежденията ти че си имаме наши хора, щото няма такива, дори ти не можеш да ги изброиш..
Говорили сме не 1 или 2 пъти по тази тема.
Човек като си изгради негово си мнение дори да е грешното на инат не чува другите и каква е всъщност ситуацията. Ти вечно си невинна винаги, моля ти се дотук вече.

Нека се спре с темите извън главната.

И каквото и да ти дойде на ума - ползай л.с.-та, тази тема е за друго.
1000 пъти се каза, че няма сред модераторите, които са на пост в момента, който да "пее".. следи малко.

И работата не е до принципи на екипа, щото в случая, вече не е била член на него след като я пропяла въпросната модераторка. В случая вече е въпрос на *Лични човешки принципи, щом вече като не се е чувствала като мод и е започнала издаване на конфенденциална информация, това говори колко е свестен и отговорен човек.. В случая трябва да сърдите на нея, а не целият екип, тъй като той си е свършил работата още тогава като я е свалил от пост.
Щом вече не е на този пост вече тя лично си носи отговорността и последствията, както и ако работиш за някоя организация с лични данни - правилата са същите. Аз работя за такава примерно и знам.
Стори ми се, че Дарла сама каза, че знае инфото от стар член, затова пиша с това впечатление.

Работата ви стана от мухата - слон..

Mona_90
03-11-2009, 21:17
^ Ти не намесвай твоите проблеми и тук вече, и предубежденията ти че си имаме наши хора, щото няма такива, дори ти не можеш да ги изброиш..
Говорили сме не 1 или 2 пъти по тази тема.
Човек като си изгради негово си мнение дори да е грешното на инат не чува другите и каква е всъщност ситуацията. Ти вечно си невинна винаги, моля ти се дотук вече.

Нека се спре с темите извън главната.

И каквото и да ти дойде на ума - ползай л.с.-та, тази тема е за друго.
1000 пъти се каза, че няма сред модераторите, които са на пост в момента, който да "пее".. следи малко.

И работата не е до принципи на екипа, щото в случая, вече не е била член на него след като я пропяла въпросната модераторка. В случая вече е въпрос на *Лични човешки принципи, щом вече като не се е чувствала като мод и е започнала издаване на конфенденциална информация, това говори колко е свестен и отговорен човек.. В случая трябва да сърдите на нея, а не целият екип, тъй като той си е свършил работата още тогава като я е свалил от пост.
Щом вече не е на този пост вече тя лично си носи отговорността и последствията, както и ако работиш за някоя организация с лични данни - правилата са същите. Аз работя за такава примерно и знам.
Стори ми се, че Дарла сама каза, че знае инфото от стар член, затова пиша с това впечатление.

Работата ви стана от мухата - слон..


Ами според мене момичето е изложило просто една теза за да стигне до безпринципното ви системно нарушение на правилата.Каквото ти правиш нон стоп уважаеми мод!Знаеш за какво гоовря мнгоо добре!
А това,че ако е ситина работата ти с лични данни говори лошо за теб.Тук наришаваш правилата ....а там...майко мила болно ми е за горките хорица ,които са ти ги поверили.А зашо ли целенасочено се ибягва от тебе и Кремчето този абзац от мнението на клиент и александра:

А още по горе както каза klient "Относно модератора,дето не е член на екипа ви..знам кого имаш в предвид.Но ако погледнеш по-добре,ще видиш ,че мацката не е от доста време с модераторски права ,а едната от регистарциите е правена около година,година и нещо след като на въпросното момиче му са спрени модераторските права!Тогава стигаме до извода ,че освен нея изтича и от някъде другаде инфо..откъде ли??!!"

Явно не ви се иска да се окаже някой от вас на ПАНГАЛА дето се вика!!

MakeMeLaugh
03-11-2009, 21:26
"А това,че ако е ситина работата ти с лични данни говори лошо за теб.Тук наришаваш правилата ....а там...майко мила болно ми е за горките хорица ,които са ти ги поверили."

1. Истина е.
2. Тук не нарушавам правилата.
3. На работа не нарушавам правилата.
Кратко, ясно, точно.

Нон-стоп си върша работата, но не и да я нарушавам. В случая в момента си гневна, щото нарушаваше ти 1 правило и си го изкарваш ей така.

Нищо не избягваме. Нито пък ни обвинявайте в нещо не случило се.
И не се знае кое кога е било казано, за да се правят равносметки нали така ;)

Mona_90
03-11-2009, 21:33
"А това,че ако е ситина работата ти с лични данни говори лошо за теб.Тук наришаваш правилата ....а там...майко мила болно ми е за горките хорица ,които са ти ги поверили."

1. Истина е.
2. Тук не нарушавам правилата.
3. На работа не нарушавам правилата.
Кратко, ясно, точно.

Нон-стоп си върша работата, но не и да я нарушавам. В случая в момента си гневна, щото нарушаваше ти 1 правило и си го изкарваш ей така.

Нищо не избягваме. Нито пък ни обвинявайте в нещо не случило се.
И не се знае кое кога е било казано, за да се правят равносметки нали така ;)

Има налице извършено нарушение-ФАКТ.
Кога и от кой -рано или късно ще излезе наяве въпреки вашите услия да го прикриете.Поне имайте малко ЧЕСТ и наведете виновно глави,защото,когато фактите говорят и боговете мълчат.И не ми казвай какво съм нарушила аз,защото нищо не бях нарушила ,а ти се отнесе с мене по един отвратителен начин.И не се прави светец за да не изтипосам всичките ти арогантни ,изпълнение със зпалахи и заповеднически лични съобщения до мене във всеки един раздел на тоя форум и да те разберат що за човек си!И да видим тогава как трябва да се отнася един мод.Вземи пример от колегата си SWORDS1010!!!!

MakeMeLaugh
03-11-2009, 21:40
Препрочети си мненията сега, дето написа и пак прецени кой как се държи в момента ;)

Има факт, но не се знае от кога за да бързате с обвиненията и съответно към кого да са, това исках да кажа. ;)

ubuntureload
03-11-2009, 21:41
Оффффф прочетох1-2-3 мнение...трагедия... защо ли нямам ключ за да затрия темата... кухи сте всички.... като не можете да разсъждавате по добре не го правте... смешни сте особено тези които се мислите за по висши от останалите.... :-) :-) :-)

darla
03-12-2009, 07:28
Klient,ti naistina ima6 psihi4eski otkloneniq,4ete6 mejdu redovete i obi4a6 da se pravi6 na interesen.IP-to ne be6e suob6teno,nito e davano EGN ili 3imena,nito e konkretizirano ne6to.Spored teb slednoto: "Profilite Milena_Pld,Sweet_Gery i Misha91 se izpolzvat ot edno i su6to IP.Sprete da im obru6tate vnimanie." -koq to4ka ot pravilnika naru6ava i kude vidq tuk eksploataciq na li4ni danni!!!Izli6no presilva6 ne6tata,kazanoto ot modovete i izob6to temata kato cqlo!

hottie
03-12-2009, 08:01
"А това,че ако е ситина работата ти с лични данни говори лошо за теб.Тук наришаваш правилата ....а там...майко мила болно ми е за горките хорица ,които са ти ги поверили."

1. Истина е.
2. Тук не нарушавам правилата.
3. На работа не нарушавам правилата.
Кратко, ясно, точно.

Нон-стоп си върша работата, но не и да я нарушавам. В случая в момента си гневна, щото нарушаваше ти 1 правило и си го изкарваш ей така.

Нищо не избягваме. Нито пък ни обвинявайте в нещо не случило се.
И не се знае кое кога е било казано, за да се правят равносметки нали така ;)

Има налице извършено нарушение-ФАКТ.
Кога и от кой -рано или късно ще излезе наяве въпреки вашите услия да го прикриете.Поне имайте малко ЧЕСТ и наведете виновно глави,защото,когато фактите говорят и боговете мълчат.И не ми казвай какво съм нарушила аз,защото нищо не бях нарушила ,а ти се отнесе с мене по един отвратителен начин.И не се прави светец за да не изтипосам всичките ти арогантни ,изпълнение със зпалахи и заповеднически лични съобщения до мене във всеки един раздел на тоя форум и да те разберат що за човек си!И да видим тогава как трябва да се отнася един мод.Вземи пример от колегата си SWORDS1010!!!!

Айде да говорим по-културно, с по-малко удивителни и не в многжествено число. :)

Adwokat
03-12-2009, 08:09
Това ли са личните данни?

Някой е казал, че от едно IP пишат няколко потребителя? :shock:

Да за това.. това е големия проблем :lol: :lol:

П.С. мир и любов 8-)

darla
03-12-2009, 08:13
Това ли са личните данни?

Някой е казал, че от едно IP пишат няколко потребителя? :shock:

DA,za tazi suur6enna i strogo sekretna informaciq vdiga vrqva klient! :lol:

MakeMeLaugh
03-12-2009, 09:06
Точно това е. Дори не е казано ИП-то цифра по цифра...
Аз затова досега обяснявах, че е от мухата слон, и че бързат с обвиненията.
Ма това само ме въвлече според него в прикриването на още такива
8-)

Според мен няма нужда да се продължава спора.
Не е нищо кой знае колко станало. Имало е малка грешка, но не от пряк член на екипа => той носи вината. Естествено ще се вземат и мерки, няма как. Това е. Няма какво повече да се иска. :)

Rinnegan
03-12-2009, 10:47
Да кажа на Дарла че ако ми иска IP-to ето и го 208.77.19.51 :) Иначе съм съгласен с Милена, а това че се познава с Миглена, Кремена и нз още кой си от модераторският екип не и дава право да се подиграва с хората, има моменти в който откровено се държи адски злобно с хората, мисля че през 80% от времето се заяжда с хората, иначе признавам че дава съвети от които има смисъл. А къде изчезна Лили, тя също доста се подиграваше с Милена особено там за 1 случка, където станал гаф :(
Подкрепям Милена :) Дарла трябва да бъде предупредена :)

Lucho
03-12-2009, 11:37
Аха...и всичките интриги, заприличали на сапунен сериал откъде идват ? От раздела "Бъдещи мами"...в тийнейджърски форум ще се говори за бременност. Не давате зелена светлина на важни раздели като наркотици, давате раздел за бъдещи мами...ами ето ви го резултата, сърдете се на себе си !

XceSS
03-12-2009, 11:44
Аха...и всичките интриги, заприличали на сапунен сериал откъде идват ? От раздела "Бъдещи мами"...в тийнейджърски форум ще се говори за бременност. Не давате зелена светлина на важни раздели като наркотици, давате раздел за бъдещи мами...ами ето ви го резултата, сърдете се на себе си !

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b1/Hitchhiker%27s_gesture.jpg/180px-Hitchhiker%27s_gesture.jpg

colymoly
03-12-2009, 12:18
има ли смисъл от темата и изобщо да спорите, абсолютно всички тук са достатъчно разумни, за да знаят, че всеки своето си знае, и никой няма да каже аз съм виновен, естествено, че ще се измислят куп обяснения, за да се замаже положението

colymoly
03-12-2009, 13:14
^ напълно те разбирам, всеки гледа да оттърве кожата :D

krem4et0
03-12-2009, 13:29
Аз Дарла не познавам. Всъщност от пишещите в целия форум познавам много малко хора, никой от екипа и от замесените в случая лица...Абсолютно потвърждавам написаното от Милена. това, което тя написа за прословутата тема с обиди към майка й е факт. Лично аз съм я модерирала и всеки може да го види в темата. Също така искам да допълня, че тогава Дарла беше предупредена в темата и извън нея на ЛС пак от мен.
П.С. не знам защо мен споменахте точно за дружка на Дарла като с нея имаме доста разногласия и противоречиви мнения за редица въпроси...

colymoly
03-12-2009, 13:31
^ вероятно са чели в раздела за мамите и там всички я засипват с похвали за бебенцето и, вероятно за това :)

krem4et0
03-12-2009, 13:42
Сега трябва да разграничаваме нещата. Едно е да я питаме за някои неща и да комуникираме на тема майчинство с нея. Все пак е минала по този път, а на нас ни предстои в недалечното бъдеще. Съвсем различно е да си затваряме очите за нарушенията й, само защото е майка или по някаква друга външна причина. От мен е получила предупреждения за наказание. Тя самата може да го потвърди. Влияела съм се от потребителят с ник Дарла, а не от жената, майката или съпругата...

colymoly
03-12-2009, 13:53
^ права си и може би това, че другите са казали, че с нея сте дружки е точно защото са видели теми в които си пишете само за майчинството и не е имало проблеми, а отделен е въпросът за нарушенията, тя постоянно пише на латиница :-o

krem4et0
03-12-2009, 13:58
И за това е предупредена...до първи април има още малко време...

darla
03-12-2009, 14:00
Да кажа на Дарла че ако ми иска IP-to ето и го 208.77.19.51 :) Иначе съм съгласен с Милена, а това че се познава с Миглена, Кремена и нз още кой си от модераторският екип не и дава право да се подиграва с хората, има моменти в който откровено се държи адски злобно с хората, мисля че през 80% от времето се заяжда с хората, иначе признавам че дава съвети от които има смисъл. А къде изчезна Лили, тя също доста се подиграваше с Милена особено там за 1 случка, където станал гаф :(
Подкрепям Милена :) Дарла трябва да бъде предупредена :)

Благодаря ТИ!
Но аз мисля,че трябва да и бъде сложен БАН за известно време,защото банове се раздават защяло и нещяло ,а това което направи и продължава да прави тя е неморално и отвратително!Вчера се подигра с мене утре може да го направи с малко дете загубило родител.И не знам наясно ли е какви травми в спихиката може да получи то?!

Interesno,tvoeto licemerie e bezgrani4no.Bqh ostanala s vpe4atlenieto,4e sme se razbrali za predniq slu4ai(svurzan s maika ti i nedorazumenieto,koeto da-az dopusnah togava,kato ne shvanah nameka ti).Mislq,4e ti se izvinih i obqsnih,a ti razbra.Qvno si meni6 nastroeniqta i vee6 na kudeto te duhne vqtura.
po temata: az ne tvurdq,4e ti si tezi trite profila,a edin ot modovete tvurde6e tova.Nqkude da vidq,4e tova sa bili moi dumi?Ne,nali,za tova,molq te,spri da dramatizira6!tova NE sa moi dumi i moje bi ako spre6 da 4ete6 mejdu redovete 6te vidi6 i tova!

P.S>-ako iskate me bannete,vse mi e taq,az izrazqvam mnenieto si bez da se suobrazqvam na kolko ot vas to ne iznasq,izkazvam se AZ,a ne kakto kaza krem4eto-darla-maikata ili darla-saprugata ili darla-edi koq si.Kazvam go az,a vie se draznete ot dumite mi kolkoto iskate.
Milena_Pld,dori na li4no ti obqsnih suvsem otkrito,4e togava ne shvanah nameka za maika ti(za koeto naistina se izvinqva) i ti uj me razbra,nali?!E,6tom si go kazala prosto taka-ok,produljavai da se 4uvstvaobidena!Az pove4e nqma da se izvinqvam za razbrana i osuznata gre6ka!

MakeMeLaugh
03-12-2009, 14:20
Клиент, голяма разконспирация направи, браво =D>
Ще кажеш, че НЛО паднало и сме го скрили като някоя тайна агенция.

Екипа си е много добър смея да кажа. 1-н път искате да е строг и обеткивен, друг път пък не сме били правили компромиси..
Всеки си гледа в паницата.

Ти се държиш нападателно в случая и насади непризъм в целия форум, какво повече искаш?..
Дори вече не личи каква ти е целта и какво искаш повече да спечелиш?
Искаше отговори - получи ги.
Искаше реакция - ще видиш реакция за в бъдеще.

:?

colymoly
03-12-2009, 14:26
нещо интриги се заплетоха тук :grin: :grin: :grin:

darla
03-12-2009, 20:01
Дарла .не си меня настроенията ,а просто се чудя как може да си такава лицемерка.Извини ми се да,обаче едно извинение казано от няма как не значи нищо ,когато не го мислиш.Аз не съм се заяждала с тебе,ти продължи да ме споменаваш и сега излизаш с това ,че ти го бил казал модератор.Всеки може да казва каквото си иска,въпроса е да е с покритие.А ти приемаш всичко като чиста монета и виж с твоите повърхностни разсъждения и наивност какво направи,каква интрига забърка.Доволна ли си?

Скъпа,в темата,в която го казах не ставаше дума за теб(няма как да провериш-изтрита е),а ставаше въпрос за нещо съвсем различно.Проблема го направи klient,както видя аз взех участие в тази тема чак в третата страница.Щом приемаш извинението ми за лицемерно-ок,твоя работа,но нямаш база за подобен извод след,като нито веднъж не съм те давала за пример нито теб,нито случилото се тогава.Щом така ще ти олекне-ок,щом извинението ми не е било искрено-ок,надявам се сега ти да си спокойна.За мен е все тая,защото с човек можеш да се разбереш по нормален начин,с инат,готов да се заяжда само като му подадеш пръсче-мисля,че е излишно.Спирам да пиша по твоя въпрос-така както не го правих и от тогава насам.Ти ако искаш да злобееш още по мой адрес-моля,заповядай! :)

babity
03-13-2009, 16:39
Не се и надявайте Дарла да изчезне! Тя отдавна не е от простосмъртните. Не стига, че е лее разни и разнообразни квалификации насам - натам, ами и ранг получи за тях!

colymoly
03-13-2009, 16:45
^ ;-) да но Дарла няма да си признае за обидите, просто няма начин ,а за бан не може и да става на въпрос :neutral:

babity
03-13-2009, 16:50
Зак'во да си признава. Тези неща се виждат. Направиха и раздел за бебета и вече хванала Господ за брадата, че и там се не спира.

XceSS
03-13-2009, 16:51
ами и ранг получи за тях!

И раздел 8-)
Айде ръгайте ключа на темата :)

XceSS
03-13-2009, 17:21
И в обобщение на всички тези последни постове, изказването на някои хора от "управата"на форума ,че ТУК в този форум/нарочно акцентирах на тук/,нямало хора с привилегии ,с една дума,че няма наши и ваши се разбиха в ТОЗИ момент на ПУХ И ПРАХ.Ето това не е само мое мнение!

Адашке, това е ясно и доказване от мнооооого време :)

darla
03-13-2009, 17:37
Зак'во да си признава. Тези неща се виждат. Направиха и раздел за бебета и вече хванала Господ за брадата, че и там се не спира.

Там пък защо да се спирам?Там имам право да се изказвам във сяка тема също като другите бременни,родили и заинтересовани от бременността и децата момичета. 8)

Lucho
03-13-2009, 18:01
^ ;-) да но Дарла няма да си признае за обидите, просто няма начин ,а за бан не може и да става на въпрос :neutral:
К'ъв бан бе ? Я не се вкарвай в нек'ви филми...те утре мод ще я направят, ти бан та бан...когато става дума за обекновен потребител до сега да беше изял бана.Тук обаче става въпрос за нещо повече от потребител, не забелязвате ли как целият екип си прави оглушки ? И после що няма форум, що има спамери...ми как да ги има ?

babity
03-13-2009, 18:15
Зак'во да си признава. Тези неща се виждат. Направиха и раздел за бебета и вече хванала Господ за брадата, че и там се не спира.

Там пък защо да се спирам?Там имам право да се изказвам във сяка тема също като другите бременни,родили и заинтересовани от бременността и децата момичета. 8)

Освен права имаш и задължения както и всички останали. Не може мен да ме предупреждават задето псувам спамер на майка, а теб за масови обиди и излияния от подобен тип навсякъде да ти правят раздел и да ти дават ранг, пардон, явно може!

darla
03-13-2009, 18:32
С тази разлика,че не съм псувала никой.Един път "съгреших",като не спрях навреме със спора с Милена_Плд,защото не разбрах на време намека и и вие ме линчувахте-както казах ми е все тая.А това,че мнението ми не е изгодно на някой от вас не означава,че нямам право да го изкажа.Ей,стига сте ми яли ушите или ме банвайте,или спрете със злобните кизцепки,запълвайте си времето с по-приятни занимания!

Adwokat
03-13-2009, 18:36
Тази тема е само за КЛЮЧ... :)

machoka
03-13-2009, 18:42
Това, което най-мразя е когато гнусните интриганти на форума хванат пръднята и се оплискат като в диария с нея.
Това важи не само за интригантите - това важи за мулти-акаунтинг шизофрениците, това важи за вечно 'несправедливо баннатите', това важи за натегачите надяващи се на модераторски права, но пренебрегвани, това важи за всички онези които считат, че колектива е картел, добавя само роднини до 2 коляно и има свои любимци които лансира, както и за поддръжниците-приятелчета на всички гореизброени.
Говоря с презрение за вас и ви казвам, че ако нямах достатъчно обективно и меродавно мнение от позицията на налагащ правилата на форума, отдавна щях да съм ви разкарал всички с голямата лопата.
Можете да си лаете колкото искате, можете за всяка запетая да пускате петиция до министерстовото на глупостта, но това не ви прави чест. На мен ми е през онова, но хората на вас се смеят. На вашата предубеденост, на вашето тесногръдие, на вашата анти-човещина и злоба. Не мога да повярвам че такива грозни мисли, чувства и държание могат да се случат във виртуалното пространство. Направо не мога да си представя какви сте в реалният живот и как се държите с околните.

Мисля, че разискваната тематика отдавна се изясни. Модераторът, споменал кой акаунт на кой бил отдавна не е в редиците на колектива. Само че това, за многото акаунти на шизофреника 'милена-плд' (което нищо чудно и да е мъж' е обществена тайна. Износ на IP адреси няма, въобще грам обосновка нямат всичките ви гнусни излияния и обвинения в темата,

за това слагам край на този пореден фарс скалъпен от няколко злобари.