PDA

View Full Version : Целувахме се и сега ме отбягва



mara88
03-11-2009, 10:00
zdravei te.pi6a za6toto imam problem s edno mom4e.poznavam go ot 6meseca i o6te pyrvata ve4er hlytnah mnogo.postepeno stanahme mnogo dobri priqteli.pravehmi vsi4ko zaedno.edna ve4er malko prekalihme s alkohola i s celuvahme a na drugata sutri se dyjahme taka se edno ni6to ne e stanalo.daje si misleh 4e pove4e nqma da se obadi no go naprevi.i ne6tata si trygna po staro mu,no ne sme komentirali slu4kata.ot togava minaha 3meseca,no tazi sednica imam 4uvstvoto 4e me otbqgva.kazete mi molq vi kakvo da pravq ne iskam da go zagubq mnogo e vajen za men.da go popitam li za6to me izbqgva ili da iz4akam.


Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани от 1-ви април

ninjadorf
03-11-2009, 10:09
ми кажи му кво искаш

Alderis
03-11-2009, 10:29
Има си ново гадже?

neznaesh
03-11-2009, 10:29
Според мен един такъв въпрос "Защо ме отбягваш?" ще извика моментална защитна реакция "Не, няма такова нещо, въобразяваш си". Остави, че в тази ситуация ти минаваш за заблудената, а също така той ще се отдалечи още повече. Когато едно момиче започне да пили главата на едно момче с глупави въпроси и иска от него да се обяснява, то е почти сигурно, че ще го загуби. Не се дръж като отчаяна влюбена..
За случката с напиването и целувката, обяснението е просто - напили сте се, точка. Точно след такава вечер не бива да си внушаваш, че той изпитва по-специални чувства към теб, сиреч иска да тръгнете. Било си е там за там и поведението му на следващия ден и през трите месеца, които са минали, го доказва. В живота сентенцията In vino veritas не е аксиома.

vesSynkaa
03-11-2009, 10:45
Еми значи
1во: Ти не си го имала,за да го изгубиш.
2ро: Наистина ,ако го попиташ така ще започне да овърта ..
3то: Не виждам какво можеш да направиш в случая , той може
да си има друго момиче , а и между вас нищо не е станало!
Той е бил пиян ,позабавлявал се е ,сега нито коментира тва,нито нищо
/ кой знае дали помни / , така че не виждам кво се впрягаш ..
Тва е било някво забавление за вечерта и не ми се вярва да прерасне
в нещо повече от това ..И за да не ти убивам надеждите,ще те посъветвам
да го наблюдаваш и да видиш как ще се държи в следващите дни и после
сама си прави изводите! ;)

П.П. Научи се да пишеш!
П.П2. Ти на колко си ?

sadsad
03-11-2009, 14:27
Щом са минали 3 месеца, едва ли целувката е причината да те отбягва .....

EeeBobii
03-11-2009, 15:17
Възможно ли е момчето да се надявал да стане те повече от приятели ,а да нямал смелост да ти признае :?

PeopleAlwaysLeave
03-11-2009, 15:31
Щом са минали 3 месеца, едва ли целувката е причината да те отбягва .....

И аз това щях да напиша... Ако целувката беше причината то той щеше да почне да те отбягва веднага след случката, не след 3 месеца...
Може би момчето си харесва друга. Вие като гледам не сте кой знае колко близки - добри поднати сте по-скоро тъй че наистина няма какво да губиш след като не сте имали някакви по-сериозни отношения...
Ако директно го попиташ "Защо ме отбягваш?" първото, което ще получиш за отговор ще бъде "Няма такова нещо" така че по-добре не го питай нищо, а остави нещата така както са в момента... Тамън ще разбереш дали те харесва ;)

biberinka
03-11-2009, 19:15
vsi4ki sa takiva no vse pak go pitai :)

angelcheeee_93
03-11-2009, 19:18
Защо не си внимавала как се държиш,момчетата обичат недостъпните,а не лесните рибки.

hooliganka89
03-11-2009, 19:20
Не го питай,нищо няма да ти каже,а ти ще си останеш шматката с глупавия въпрос.
Лично аз мисля,че не те харесва,защото ако те харесваше колкото и да го е срам и да се претиснява все щеше да ти каже някога,а като съдя по думите ти не го и е показал,ако беше ти първа щеше да разбереш дали има нещо повече.

Както казаха по-нагоре,наблюдавай го и сама си прави изводите,но в никакъв случай не го питай защо те отбягва.

GameMaster
03-11-2009, 20:00
Ami...Qvno ste mnogo dobri priqteli kakto opisa zashto ne pogovorite shte e po-lesno taka i za dvama vi ;-)

sh3_1s_7h3_0n3
03-11-2009, 20:13
Докато изчакаш и вече ще си го загубила.

moneycomeme
03-12-2009, 19:17
Obadi mu se :) i mu kaji che iskate da pogovorite...kato se vidite bydi iskrena s nego kaji mu predpolojeniqta si,strahovete si i che go cenish adski mnogo kato priqtel i ne iskash zalitaneto v piqnskata vecher da poprechi na inache dobrite vi vzaimootnosheniq;]

GabisiTa
03-12-2009, 19:23
Може би си е харесал друго момиче...

mickelangelo
03-13-2009, 07:44
Ами просто всичко е било за момента. . колкото и неприятно да звучи .. приеми го че и на 2 мата ви е било хубаво тогава . няма после .. няма продължение ..

RyAn
03-17-2009, 11:35
xym :-o

shnolka
03-17-2009, 11:48
Слушай сичко това ми е адски познато въпреки в малко по-различна светлина..искам да ти кажа,че колкото повече изчакваш толкова повече ще се влушават нещата звънни му,вижте се и си поговорете,според мене ако изчакваш още накрая ще го загубиш,няма смисъл :? не прави тая грешка Успех :)