PDA

View Full Version : Солариум?Клаустрофобия?



BoCupycake
03-11-2009, 10:15
Здравейте,знам че имаше много теми относно солариумите,но аз искам да попитам при положение,че имам клаустрофобия има ли някакви един вид "открити" солариуми?
И по специално във Враца? :-o

PepElqShKaAa
03-11-2009, 12:28
Здравейте,знам че имаше много теми относно солариумите,но аз искам да попитам при положение,че имам клаустрофобия има ли някакви един вид "открити" солариуми?
И по специално във Враца? :-o

хм..аз не съм чувала за такива
аа за по открит солариум от лятото на морето не се сещам :D

jenichka
03-11-2009, 13:00
ами открит няма как да има но има такъв в който си права в една малка стаичка и там се обръщаш и така...аз съм ходила на такъв но във Враца немога да кажа дали има... :-o

zxcvbnmasdfghjkl
03-11-2009, 13:13
Здравейте,знам че имаше много теми относно солариумите,но аз искам да попитам при положение,че имам клаустрофобия има ли някакви един вид "открити" солариуми?
И по специално във Враца? :-o

има и такива като шезлонг дето са или там както им се казва :)

eple
03-11-2009, 13:21
има,като в клипа на пинк-стюпид гърлс

ако се сещаш :D

DisciplineAndOrder
03-11-2009, 13:54
хах,и аз съм клаустрофобичка .

само да вметна,щото всички ми се смеят и се радвам като открия човек като мен :-)

има такива солариуми,но аз не съм виждала никъде.

LovelyGirl
03-11-2009, 13:56
Олеле и мен много ме беше страх да отида и това само заради филма-"Знам какво направи миналото лято",там нали заключват нашата в солариума и мен ме беше страх да не ми се случи същото :lol:

Но се престраших и отидох на хоризонтален :) Всъщност изобщо не е страшен.Остава доста място като го затвориш-не е изсяло в/у теб(както доста хора си мислят) Той не е затворен от всички страни и мисля,че там ще се чувстваш по-добре,отколкото на вертикалният :)

Decu
03-11-2009, 19:19
Оо, аз като се замисля за солариуми и веднага ме хваща панически страх. :D не бих преживяла да ме затвяорят...там, вътре. :booooomb: :D

angelcheeee_93
03-11-2009, 19:21
Как открити :D
Единственото ''открито'' е Слънцето,ама то е само за през лятото....

cherrypezz
03-11-2009, 19:55
И аз имам клаустрофобия...отидох 2 пъти и се едно бях в .... :( (няма даже да го кажа)

hottie
03-12-2009, 07:56
Аз първият път, на вертикален изпаднах в паника. Ама после свикнах. На хоризонтален не си и представям ..