PDA

View Full Version : Фен тема - Здрач



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8

sadsad
03-11-2009, 11:34
Предлагам, ако някой иска нещо свързано с филма да пише тук. Тук ще постваме новини за филма, книгата и актьорите. :)
Списание Браво брой 5/2009 има статия за Робърт Патинсън (Едуард Кълън) и плакат на Здрач. На 17 март ще има специално издание за Здрач - "80 страници за безсмъртни" <-- не знам за цената. Ще има 2 мегаплаката и един XXL плакат (размера 8-) ) Ще пише и за "New Moon" - Новолуние. Като разбера за цената ще пиша, ако някой разбере преди мен да пише :)

alex4ii
03-11-2009, 12:34
ам някой може ли да ми каже дали мога да си драпна книгата от нета [първата част]? :(

XTREMEFREERIDE
03-11-2009, 13:52
Има ги в нета от първа до четвърта част, но превода не е професионален. Лично на мен това не ми попречи да ги прочета и четирите. Освен това знам, че се пише в момента 5та книга. Написани са само първите 12 глави на чернова. :) Енджой.

lerry1
03-11-2009, 14:27
Има ги в нета от първа до четвърта част, но превода не е професионален. Лично на мен това не ми попречи да ги прочета и четирите. Освен това знам, че се пише в момента 5та книга. Написани са само първите 12 глави на чернова. :) Енджой. ама колко книги има ????? малко инфо плс :) :)

mysterious93
03-11-2009, 14:45
1. Какво ще съдържа това специално издание на "Здрач" 80 страници :D
2. някой знае ли кога ще излезе втората част ?? в смисъл в нета я няма, но пък една приятелка каза (тук не съм много сигурна видях я пред киното още не бях гледала филма) и каза че или ще го гледа за втори път или ще гледа "Здрач 2" ии така не разбрах излязъл ли е? не е ли :-o щото до колкото прочетох в нета не е :-o :-o но ппък никъде не намерих инфо кога.. според някои Август, според други чак 2010 година :-o :-o

lerry1
03-11-2009, 14:48
1. Какво ще съдържа това специално издание на "Здрач" 80 страници :D
2. някой знае ли кога ще излезе втората част ?? в смисъл в нета я няма, но пък една приятелка каза (тук не съм много сигурна видях я пред киното още не бях гледала филма) и каза че или ще го гледа за втори път или ще гледа "Здрач 2" ии така не разбрах излязъл ли е? не е ли :-o щото до колкото прочетох в нета не е :-o :-o но ппък никъде не намерих инфо кога.. според някои Август, според други чак 2010 година :-o :-o ама 2рата част не се ли казва Новолуние?

mysterious93
03-11-2009, 14:51
1. Какво ще съдържа това специално издание на "Здрач" 80 страници :D
2. някой знае ли кога ще излезе втората част ?? в смисъл в нета я няма, но пък една приятелка каза (тук не съм много сигурна видях я пред киното още не бях гледала филма) и каза че или ще го гледа за втори път или ще гледа "Здрач 2" ии така не разбрах излязъл ли е? не е ли :-o щото до колкото прочетох в нета не е :-o :-o но ппък никъде не намерих инфо кога.. според някои Август, според други чак 2010 година :-o :-o ама 2рата част не се ли казва Новолуние?

да бе верно :D :D значи сигурно просто е искала да каже че ще го гледа за втори път :D

lerry1
03-11-2009, 14:57
1. Какво ще съдържа това специално издание на "Здрач" 80 страници :D
2. някой знае ли кога ще излезе втората част ?? в смисъл в нета я няма, но пък една приятелка каза (тук не съм много сигурна видях я пред киното още не бях гледала филма) и каза че или ще го гледа за втори път или ще гледа "Здрач 2" ии така не разбрах излязъл ли е? не е ли :-o щото до колкото прочетох в нета не е :-o :-o но ппък никъде не намерих инфо кога.. според някои Август, според други чак 2010 година :-o :-o ама 2рата част не се ли казва Новолуние?

да бе верно :D :D значи сигурно просто е искала да каже че ще го гледа за втори път :D :razz:

TrustNobody
03-11-2009, 15:19
Спрете да пускате по 783543874783 теми!

sadsad
03-11-2009, 15:34
1. Какво ще съдържа това специално издание на "Здрач" 80 страници :D
2. някой знае ли кога ще излезе втората част ?? в смисъл в нета я няма, но пък една приятелка каза (тук не съм много сигурна видях я пред киното още не бях гледала филма) и каза че или ще го гледа за втори път или ще гледа "Здрач 2" ии така не разбрах излязъл ли е? не е ли :-o щото до колкото прочетох в нета не е :-o :-o но ппък никъде не намерих инфо кога.. според някои Август, според други чак 2010 година :-o :-o
Еми 2 мегаплаката и един XXL плакат. Рок бандите и "Новолуние".Най - добрите сцени...
А за следващия филм има време.

PeopleAlwaysLeave
03-11-2009, 16:05
Ооо невероятен филм :smt007
Доколкото знам Новолуние трябва да излезне края на Ноември 2009, а третата част на филма - Затъмнение, мисля че беше на 30 Юни 2010 ;)

В интернет има превод на книгите Здрач, Новолуние, Затъмнение и Среднощно слънце.

ReBEELdE
03-11-2009, 16:10
Ооо невероятен филм :smt007
Доколкото знам Новолуние трябва да излезне края на Ноември 2009, а третата част на филма - Затъмнение, мисля че беше на 30 Юни 2010 ;)

В интернет има превод на книгите Здрач, Новолуние, Затъмнение и Среднощно слънце.


http://bulgaria.ipbfree.com Тук са преведени и 4те книги + 12 глави от петата, но трябва да се регнете

angelcheeee_93
03-11-2009, 16:16
Айде някой да ми обясни за какво става дума в този филм?

Snuffles
03-11-2009, 16:36
cool :smt007

mysterious93
03-11-2009, 16:40
Айде някой да ми обясни за какво става дума в този филм?

Най - добре го гледай :) на мен първо ми го разказаха и ми се стори тъп,изтеглих го, но цяла седмица ми стоя в компа без да го помириша. и понеже имах 2-3 часа свободни веднъж и реших да го изгледам и определено ми хареса :) :D таа мисълта ми беше че и да ти го разкажем няма да ти се стори толкова интересен колкото всъщност е :D :-)

sadsad
03-11-2009, 16:41
Айде някой да ми обясни за какво става дума в този филм?
Едно момиче се премества да живее при баща си и вече учи в ново училище, където не познава никого. Запознава се с едно момче, което се държи много странно и тя забелязва разни свръхестествени способности в него, особено след разказа на нейн приятел. Тя разбира, че той е вампир и се залюбват. Той я запознава със семейството си, които също са вампири и след време отиват да играят бейзбол там някъде си и докато играят идват някакви други вампири, които пият човешка кръв (а на това момче семейството се опитват да пият само от животни) и намирисват мацката, че е човек и започват да я преследват. Семейството на момчето се опитва да я спаси...и после няма да ти кажа какво става, за да е по - интересно. Не разказвам много добре, но общо взето става дума за любов между вампир и момиче ;) Хубав е изгледай го :)

mysterious93
03-11-2009, 16:42
А пък тоя Робърт Патинсън във филма е сладък пък на снимките дет ги видях в гугъл кат някой дъртофелник :( сякаш на 30..да вземе да се обръсне тоя човек :( просто във филма е толкова по сладък :(

sadsad
03-11-2009, 16:44
А пък тоя Робърт Патинсън във филма е сладък пък на снимките дет ги видях в гугъл кат някой дъртофелник :( сякаш на 30..да вземе да се обръсне тоя човек :( просто във филма е толкова по сладък :(
Една приятелка се влюби в него 8-) Иначе е на 22 ;)

DessieQueen
03-11-2009, 16:52
Много добре е гримиран,и аз съм влюбена в него.. :oops:

Здрач :smt007 :smt007 :smt007

mysterious93
03-11-2009, 18:04
А пък тоя Робърт Патинсън във филма е сладък пък на снимките дет ги видях в гугъл кат някой дъртофелник :( сякаш на 30..да вземе да се обръсне тоя човек :( просто във филма е толкова по сладък :(
Една приятелка се влюби в него 8-) Иначе е на 22 ;)

xqxq znam 4e e na 22 oba4e vidqx nqkolko negovi snimi izvun filma ddz..bradqsal e,4erven e s torbi4ki napravo :( :( a vuv filma e po sladuk prosto kato cqlo ima hubavi 4erti ama.. otkazax se da mu gledam pove4e drugite snimki 4e kakto mi haresa aktiora 6te vzema "da go razliubq" :D :D :lol: ina4e kak moje vuv filma da e simpatqga puk ina4e :(

sadsad
03-11-2009, 18:20
А пък тоя Робърт Патинсън във филма е сладък пък на снимките дет ги видях в гугъл кат някой дъртофелник :( сякаш на 30..да вземе да се обръсне тоя човек :( просто във филма е толкова по сладък :(
Една приятелка се влюби в него 8-) Иначе е на 22 ;)

xqxq znam 4e e na 22 oba4e vidqx nqkolko negovi snimi izvun filma ddz..bradqsal e,4erven e s torbi4ki napravo :( :( a vuv filma e po sladuk prosto kato cqlo ima hubavi 4erti ama.. otkazax se da mu gledam pove4e drugite snimki 4e kakto mi haresa aktiora 6te vzema "da go razliubq" :D :D :lol: ina4e kak moje vuv filma da e simpatqga puk ina4e :(
Ем те ги гримират там.....

mysterious93
03-11-2009, 18:31
E da..hi4 ne im s ee svidil grima :D prosto ostanax leko razo4arovana ot nego ama ni6to vuv filma i samiq film o6te mi haresva :D

sadsad
03-11-2009, 18:34
E da..hi4 ne im s ee svidil grima :D prosto ostanax leko razo4arovana ot nego ama ni6to vuv filma i samiq film o6te mi haresva :D
И е рошав 8-)

angelcheeee_93
03-11-2009, 19:10
Айде някой да ми обясни за какво става дума в този филм?
Едно момиче се премества да живее при баща си и вече учи в ново училище, където не познава никого. Запознава се с едно момче, което се държи много странно и тя забелязва разни свръхестествени способности в него, особено след разказа на нейн приятел. Тя разбира, че той е вампир и се залюбват. Той я запознава със семейството си, които също са вампири и след време отиват да играят бейзбол там някъде си и докато играят идват някакви други вампири, които пият човешка кръв (а на това момче семейството се опитват да пият само от животни) и намирисват мацката, че е човек и започват да я преследват. Семейството на момчето се опитва да я спаси...и после няма да ти кажа какво става, за да е по - интересно. Не разказвам много добре, но общо взето става дума за любов между вампир и момиче ;) Хубав е изгледай го :)

благодаря за информацията.Този филм се среща вече под път и над път ,както гледам :D и аз ще го изгледам през свободното си време.
:)

sadsad
03-11-2009, 19:16
Да е, голяма зарибявка излезе :)

PeopleAlwaysLeave
03-11-2009, 20:25
За този филм научих от този форум - имаше малцина, които го бяха гледали и казваха, че е много як. Погреднах му инфото и някак си изобщо не ме грабна не зна защо... прсто ми се стори тъпичак. После все повече хора около мен почнаха да го обсъждат колко готин бил... и аз ей така на шега си викам "абе айде ше го дръпна тоя филм и ше го изгледам ако трябва на сила ама да видя кво толкова го хвалят"... Дръпнах го и 4-5 дни ми стоя на компа без да го пипна иии накрая една вечер нямаше какво да правя и викам айде ше го гледам него... Леле... :shock: След пъвити 15 минути от филма вече ми беше толкова интересно, че нямах търпение да видя какво ще стане накрая :D Казвам ви честно сега ми се ще да не го бях гледала, за да мога да го гледам пак за първи път щото са и да си го пусна пак... някак си като знам какво ще стане и не ми е толкова интересно, но филма просто е уникален...

Ааа и аз също съм влюбена в Робърт... или по-скоро в Едуард :D Наистина и аз като му видях други снимки и малко се разочаровах защо така се е занемарил, амааа иначе във филма е ненормално сладък :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

ПП Сега съм почнала да чета първата книга и съм решила втората да не я чета, а първо да я изгледам като излезне, че иначе няма да ми е интересно :P

danny_f4e
03-11-2009, 20:47
И аз харесвам Едуард повече от Робърт :D :D :D Но филма определено е страхотен ... и книгите... Нямам търпение да излиза 2рата част на филма :grin:

mysterious93
03-12-2009, 11:33
abe vqrno li e 4e moje da smenqt aktiorite :-o :-o 6toto gledah tam nqkvi ubiti ako gi slojat tqx 6te e ujasno! :-o mnogo mrazq da smenqt aktiori :-o

LittlePrincess
03-12-2009, 11:49
Те в ' Браво ' се побъркаха ;х Само за ' Здрач ' пускат вече информация и плакати, то ми писна.. Иначе филма е много хубав, както и книгата : )

danny_f4e
03-12-2009, 12:30
abe vqrno li e 4e moje da smenqt aktiorite :-o :-o 6toto gledah tam nqkvi ubiti ako gi slojat tqx 6te e ujasno! :-o mnogo mrazq da smenqt aktiori :-o

Еми аз четох в един сайт кои ще са героите . Мисля че няма да ти сменят. Ако ги сменят ще е много тъпо от тяхна страна.

http://www.imdb.com/title/tt1259571/
ето тука видях

mysterious93
03-12-2009, 12:32
abe vqrno li e 4e moje da smenqt aktiorite :-o :-o 6toto gledah tam nqkvi ubiti ako gi slojat tqx 6te e ujasno! :-o mnogo mrazq da smenqt aktiori :-o

Еми аз четох в един сайт кои ще са героите . Мисля че няма да ти сменят. Ако ги сменят ще е много тъпо от тяхна страна.

http://www.imdb.com/title/tt1259571/
ето тука видях

aham ms mn :-) 6te6e da e tupo da gi smenqt. a nai tupo bi bilo ako smenqt glavnite aktiori togava ve4e.. :D

bebeee15
03-12-2009, 12:47
http://vbox7.com/groups/bravo_hiclub/

GossipGirl89
03-12-2009, 13:39
Ааа да бе ! Те пък да имат късмет да сменят Едуард :D Ебати келешите... 8-)

sadsad
03-12-2009, 14:14
Ааа да бе ! Те пък да имат късмет да сменят Едуард :D Ебати келешите... 8-)
Баси кви сте влюбени 8-)

danny_f4e
03-12-2009, 15:47
Абе извинявам се ,че тука питам ама как да си сменя аватара бе :D Търсих и така и не разбрах с тея нови работи на форума

Nam3less3
03-12-2009, 18:25
Не съм чак фен, ама изгледах филма, и някой ще ми каже ли какво се случва на края на всяка книга? Т.е. как завършва цялата сага, с хепи енд или не?

XTREMEFREERIDE
03-12-2009, 18:31
Не съм чак фен, ама изгледах филма, и някой ще ми каже ли какво се случва на края на всяка книга? Т.е. как завършва цялата сага, с хепи енд или не?

Втората книга е много тъжна, чак плаках.
Третата е нещо средно.
В четвъртата Белла е бременна... много емоции много нещо.

Прочети ги просто. ;)

Nam3less3
03-12-2009, 18:37
Не съм чак фен, ама изгледах филма, и някой ще ми каже ли какво се случва на края на всяка книга? Т.е. как завършва цялата сага, с хепи енд или не?

Втората книга е много тъжна, чак плаках.
Третата е нещо средно.
В четвъртата Белла е бременна... много емоции много нещо.

Прочети ги просто. ;)Нямам време.
Ама защо да е тъжна, какво става там?
В смисъл интересно ми е дали някой от семейството умира, дали Белла си остава човек, и дали накрая заживяват заедно.
А в сюжета за какво става въпрос, продължават неприятностите им с оная лошата вампирка ли?

Jesus
03-12-2009, 18:44
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235910 :-P

puhen0to
03-12-2009, 20:14
Не съм чак фен, ама изгледах филма, и някой ще ми каже ли какво се случва на края на всяка книга? Т.е. как завършва цялата сага, с хепи енд или не?

Втората книга е много тъжна, чак плаках.
Третата е нещо средно.
В четвъртата Белла е бременна... много емоции много нещо.

Прочети ги просто. ;)Нямам време.
Ама защо да е тъжна, какво става там?
В смисъл интересно ми е дали някой от семейството умира, дали Белла си остава човек, и дали накрая заживяват заедно.
А в сюжета за какво става въпрос, продължават неприятностите им с оная лошата вампирка ли?
по добре ако искаш на лично да ти обясня защото има такива които не са чели още всичко а тва си е чист споил

Nam3less3
03-13-2009, 08:04
Добре, прати ми едно лично с крато резюме на всичките книги.
Благодаря предварително!

sadsad
03-13-2009, 10:13
Втората книга е много тъжна, чак плаках.
Третата е нещо средно.
В четвъртата Белла е бременна... много емоции много нещо.

Прочети ги просто. ;)
Можеше някои неща да не ги казваш........ :?

А за някой който пита за аватара от Настройки за форума.

mysterious93
03-13-2009, 10:16
Втората книга е много тъжна, чак плаках.
Третата е нещо средно.
В четвъртата Белла е бременна... много емоции много нещо.

Прочети ги просто. ;)
Можеше някои неща да не ги казваш........ :?

А за някой който пита за аватара от Настройки за форума.

+1 nedeite da razkazvate kvo stava nakraq de :-x koito go interesuva na li4no. ili pone slagaite golemi nadpisi "KOITO NE E 4EL/GLEDAL EDI KOQ SI 4AST/KNIGA DA NE 4ETE PO NADOLO" ili ne6to takova ddz.. :oops:

xHARDCANDYx
03-13-2009, 10:58
На първо гледане филма ми се стори мн тъп и безсмислен...Нз какво обаче ме накара да го изгледам пак на следващия ден ...Ииии просто :smt060 След това просто неможех да се откъсна от него и го гледах отново и отново...Просто невероятен...Вследствие разбрах и за книгите и мисля да ги прочета докато чакам 2та част на филма :)

bloodyF
03-13-2009, 17:59
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235910 :-P


къшш в най-тъпата тема!! :booooomb: :P 8-)

иначе утре ще си взема първите 2 преведени и издадени книги :grin: :grin: страшен кефф :grin: :grin: :grin: :grin:

Adwokat
03-13-2009, 19:32
Хареса ми филма... но ще има и други части ли ?? и кога щя излязат ако има ?

mysterious93
03-13-2009, 19:47
Хареса ми филма... но ще има и други части ли ?? и кога щя излязат ако има ?

Втората част - Новолуние ще излезе Ноември месец, а в България сигурно месец- два по късно до колкото чух :-D ще има и 3та част тя сиг щяла да излезе към 3-ти Юни, а четвъртата нз дали ще правят филм по нея. Четох че има и 5 част, но още не е издадена :) :-)

Adwokat
03-13-2009, 20:00
Ехе.... то това е чак догодина... ама и ти ли си от добрич ее :D

mysterious93
03-13-2009, 20:06
Ехе.... то това е чак догодина... ама и ти ли си от добрич ее :D

ее че как :D бтв горе съм объркала датата.. третата част 30-ти Юни 2010 не 3-ти :-D и все пак за третата част едва ли е много сигурно :? в смисъл..те тепърва ще почват да снимат 2-ра :-D :-)

Adwokat
03-13-2009, 20:16
Е брао на тях.. но не каза от Добрич ли си :)

danny_f4e
03-13-2009, 20:16
Хареса ми филма... но ще има и други части ли ?? и кога щя излязат ако има ?

Втората част - Новолуние ще излезе Ноември месец, а в България сигурно месец- два по късно до колкото чух :-D ще има и 3та част тя сиг щяла да излезе към 3-ти Юни, а четвъртата нз дали ще правят филм по нея. Четох че има и 5 част, но още не е издадена :) :-)

Мда и аз така знам , че 5-тата част е същата от първата ,само че през погледа на Edward Cullen :) Заинтригуваща е :P

unicorn_f
03-13-2009, 20:19
a някой може ли да ми даде линк да си дръпна 4тата книга защото само нея нямам :(

danny_f4e
03-14-2009, 04:19
http://bulgaria.ipbfree.com/index.php?s=3e92c3a417e6f4f76d6629c07992cd17&showforum=28

Тука ги има всичките книги :)
Само трябва да се регистрираш и готово :)

mim4ety_sara
03-14-2009, 06:03
Gledah Zdrach na kino,purwo si vikam kva li shte e tupotiq,noo sled tfa kino absolutno vseki den go gledax 8-) 8-) Iz4etox i knigata,sega shte si kupuvam i vtorata :-)

mim4ety_sara
03-14-2009, 06:17
Специалното издание за фенпири излиза на 17 март!
Само за „заразени“!
80 страници - 80% плакати!

В броя очаквай
1 XXL плакат в две части
2 мегаплаката
4 суперплаката
6 плаката

И още:
- Вампирите от А до Я
- Лунен календар
- Рок групите, вдъхновили Стефани Майър
- Любими цитати от „Здрач“ и „Новолуние“
- Тест за фенпири
- Звезди в зоната на „Здрач“
- (Кино)историята на кръвопийците
- Най-добрите сцени от филма
- Вампирска игра за напреднали
- Какво да очакваш през ноември

Цена: 3,40 лв.
8-) 8-) 8-)

cherubic
03-14-2009, 07:22
www.bgtwilight.com <- Тук пише всичко...
Няма нужда да пренасяш всичко в този форум! И там си го пише :wink:

puhen0to
03-14-2009, 08:23
Специалното издание за фенпири излиза на 17 март!
Само за „заразени“!
80 страници - 80% плакати!

В броя очаквай
1 XXL плакат в две части
2 мегаплаката
4 суперплаката
6 плаката

И още:
- Вампирите от А до Я
- Лунен календар
- Рок групите, вдъхновили Стефани Майър
- Любими цитати от „Здрач“ и „Новолуние“
- Тест за фенпири
- Звезди в зоната на „Здрач“
- (Кино)историята на кръвопийците
- Най-добрите сцени от филма
- Вампирска игра за напреднали
- Какво да очакваш през ноември

Цена: 3,40 лв.
8-) 8-) 8-)

не сме и чували за списание БРАВО....

Adwokat
03-14-2009, 08:55
Na kwa cena sa tezi knigi
?

Kris4oy
03-14-2009, 09:54
http://www.egmontbulgaria.com/bravo/issues/0905.htm ето това ще има във специалния брой. доколкото разбрах ще го издават до края на месеца. Вторият филм се снима в момента в Италия! :-) :-) :-) :-) :-)

mysterious93
03-14-2009, 11:55
Na kwa cena sa tezi knigi
?

В Добрич гледах в оная книжарница, до която има музикален магазин, магазин за дрехи, закритото кафене до пощата :D :D и то там някъде даже май имаше и куклен театър кат завиеш...така го обясних нз дали разбра къде :D срещу европата се пада.. "Здрач" е на 14 лева и някви стотинки, а "Новолуние" е 19 или 20 лева..

Adwokat
03-14-2009, 11:58
Да разбрах те... :) ама те не са били скЪпи.. :)

XY
03-14-2009, 12:10
http://www.teenproblem.net/stars/g/295/7604.html#teengallery
Това е постер от втория филм New Moon и е с Робърт Патинсън, значи няма да го сменят, пак той ще си играе :smt001

Adwokat
03-14-2009, 12:19
То остана и да го сменят :)

mysterious93
03-14-2009, 12:30
То остана и да го сменят :)

+1 мн мразя да сменят актьори :D мн трудно привиквам към новостите.. но това са 4-5 части и сигурно все ще сменят някой :(

Adwokat
03-14-2009, 12:36
Съмнява ме...:) но нищо не се знае.. :)

sLaDkA_gAzArkA
03-14-2009, 13:08
Ако не бяха тези актьори филмът нямаше да придобие такава известност!! Според мен няма да ги сменят :)

Днеска случайно гледах филма и много ми хареса с голям интерес го гледах и направо се вльобих в всички. Още се чудя дали да си купя първата книга не знам дали ще ми е интересно .. :S

NqkfaNikakva21
03-14-2009, 13:34
Вече съм на 21 глава на 4тата книга
емоциите са уникални :-) :---)

danny_f4e
03-14-2009, 14:01
Ако не бяха тези актьори филмът нямаше да придобие такава известност!! Според мен няма да ги сменят :)

Днеска случайно гледах филма и много ми хареса с голям интерес го гледах и направо се вльобих в всички. Още се чудя дали да си купя първата книга не знам дали ще ми е интересно .. :S

О, повярвай ми ще ти е доста интересно дори и да знаеш какво ще стане накрая. В книгата е предадено всичко по-подробно и във филма липсват някой моменти от книгата . Аз ти препоръчвам да я прочетеш, защото е страхотна и няма да можеш да отлепиш поглед . (Поне аз бях така.) Също и втората излязла . Няма да съжаляваш . :)

Adwokat
03-14-2009, 14:35
И аз се чудя... както ме мързи да чета :D

mysterious93
03-14-2009, 15:20
Ако не бяха тези актьори филмът нямаше да придобие такава известност!! Според мен няма да ги сменят :)

Днеска случайно гледах филма и много ми хареса с голям интерес го гледах и направо се вльобих в всички. Още се чудя дали да си купя първата книга не знам дали ще ми е интересно .. :S

i az tova se 4udq.. namerix nqkakuv sait v neta i tam q ima knigata i se za4etox.. naistina ima momenti vuv filma koito lipsvat ili koito sa promeneni. I makar da sum gledala filma 5 puti pak mi be6e int :D ii mislq v ponedelnika da izlqza i da si vzema knigata 6toto na kompa kato 4eta i posle o4ite mi sa mn izmoreni :) :-)

raduna
03-14-2009, 16:33
Аз сега с чудя дали има смисъл да почвам да чета книгата след като вече гледах филма, голямо съм зле, трябваше обратното да направя... защото сега вече имам изградена представа за нещата..мн тъпо :?

bloodyF
03-14-2009, 16:52
Аз сега с чудя дали има смисъл да почвам да чета книгата след като вече гледах филма, голямо съм зле, трябваше обратното да направя... защото сега вече имам изградена представа за нещата..мн тъпо :?


и аз така....днес почнах книгата ..първата и като почна да се присещам и ми е супер тъпо :@ :-x :-x

raduna
03-14-2009, 16:58
да нали...знам си аз, че зле направих
ще ми се разминат нещата - това което описва книгата и това, което вече ми е насадено от филма...блякс
Съвет към не гледалите филма и не чели - първо четете книгата!

Adwokat
03-14-2009, 17:26
е
а3 нямам книгата.... но гледах филма 8-)

raduna
03-14-2009, 18:22
мммХъъмм....грешка, грешка...

Adwokat
03-14-2009, 18:47
ем случваjavascript:emoticon(':D') сЕ:) :D

danny_f4e
03-14-2009, 18:54
Мда.. съветът е добър. Аз първо четох книгата и после гледах филма :D

puhen0to
03-14-2009, 18:57
ем то ... филма и книгата почти нищо общо нямат.... само дето имената са същите и това че са вампири :Д

danny_f4e
03-14-2009, 20:52
ее.. имат общо бе :D

raduna
03-14-2009, 20:56
ми не знам, обаче аз Хари Потър си го четях преди да започнат да излизат филмите, вече си имах образи на героите в главата и като видях тези от филма, изобщо нямаха общо с моите :? не ми харесаха, мойте си бяха по-яки :D

Adwokat
03-14-2009, 20:59
еЕеЕее филма е хубав.. :)

puhen0to
03-14-2009, 21:04
ми не знам, обаче аз Хари Потър си го четях преди да започнат да излизат филмите, вече си имах образи на героите в главата и като видях тези от филма, изобщо нямаха общо с моите :? не ми харесаха, мойте си бяха по-яки :D

пък аз затва се кефя на тва че яки книги имат филми... защото образите в главата ми се формират лесно и всичко си е супер :P

danny_f4e
03-15-2009, 07:33
ми не знам, обаче аз Хари Потър си го четях преди да започнат да излизат филмите, вече си имах образи на героите в главата и като видях тези от филма, изобщо нямаха общо с моите :? не ми харесаха, мойте си бяха по-яки :D

пък аз затва се кефя на тва че яки книги имат филми... защото образите в главата ми се формират лесно и всичко си е супер :P

Споделям мнението ти :D

SoFarSoG00d
03-15-2009, 09:57
New Moon излиза Ноември,чакам с нетърпение,междувременно ще прочета останалите 3 книги от поредицата.

billytalent
03-15-2009, 10:04
New Moon излиза Ноември,чакам с нетърпение,междувременно ще прочета останалите 3 книги от поредицата.
И аз го очаквам с нетърпение в момента съм на третата книга :grin:

Jesus
03-15-2009, 10:06
New Moon излиза Ноември,чакам с нетърпение,междувременно ще прочета останалите 3 книги от поредицата.
И аз го очаквам с нетърпение в момента съм на третата книга :grin:

разочаровам съм от вас ;(

billytalent
03-15-2009, 10:16
Не разбирам кво толкова ви дразни филма,всеки си има вкус все пак

Adwokat
03-15-2009, 10:17
Чак ноември... много време има до тогава... :)

m3ch3ncee
03-15-2009, 10:48
Оо не просто този филм е уникален!И аз се влюбих в него!Искам и книгите да прочета,но не в интернет :( Дали ги има в Бг и откъде мога да си ги закупя?Просто историятя е много интересна...
Btw намерих този сайт за Twilight и там останалите книги: www.twilightguide.com !
Има готини снимки,картинки,аватари и за десктопа разни с Едуард и Белла :grin: И двамата мн ме кефят големи са сладури!Нямям търпение да излязят и другите филми,обаче искам и книгите да прочета :o

:smt007 :smt007 :smt007

mysterious93
03-15-2009, 10:57
Оо не просто този филм е уникален!И аз се влюбих в него!Искам и книгите да прочета,но не в интернет :( Дали ги има в Бг и откъде мога да си ги закупя?Просто историятя е много интересна...
Btw намерих този сайт за Twilight и там останалите книги: www.twilightguide.com !
Има готини снимки,картинки,аватари и за десктопа разни с Едуард и Белла :grin: И двамата мн ме кефят големи са сладури!Нямям търпение да излязят и другите филми,обаче искам и книгите да прочета :o

:smt007 :smt007 :smt007

ако беше прочела 1-2 страници по - назад щеше да разбереш че ги има в книжарниците :D ся нз дали точно във всеки град, но щом в Добрич има.. а и нз точно за кои книги питаш , но предполагам говориш и за първата. Поне тук видях че има 1 и 2. Третата не съм я търсила :D

m3ch3ncee
03-15-2009, 11:04
Оо не просто този филм е уникален!И аз се влюбих в него!Искам и книгите да прочета,но не в интернет :( Дали ги има в Бг и откъде мога да си ги закупя?Просто историятя е много интересна...
Btw намерих този сайт за Twilight и там останалите книги: www.twilightguide.com !
Има готини снимки,картинки,аватари и за десктопа разни с Едуард и Белла :grin: И двамата мн ме кефят големи са сладури!Нямям търпение да излязят и другите филми,обаче искам и книгите да прочета :o

:smt007 :smt007 :smt007

ако беше прочела 1-2 страници по - назад щеше да разбереш че ги има в книжарниците :D ся нз дали точно във всеки град, но щом в Добрич има.. а и нз точно за кои книги питаш , но предполагам говориш и за първата. Поне тук видях че има 1 и 2. Третата не съм я търсила :D

E Добрич е много по-голям град от моя :D Иначе дано ги има и 4-те мисля да обърна цяла Бг за да ги намеря! :D Заразена съмм... :-P

Adwokat
03-15-2009, 11:23
Добрич.. не е голям град... а малък и шибан град 8-)

m3ch3ncee
03-15-2009, 14:53
Добрич.. не е голям град... а малък и шибан град 8-)

E поне е по-голям от моя :P Btw изтеглих си 4-те книги на компа и застъпих да чета :grin:

danny_f4e
03-15-2009, 15:10
Август се очаква да излезе 3-трата книга. Егмонт я издава. Иначе ги има в книжарниците , но са на английски :) Преведени има само 1ва и 2ра. :)

mysterious93
03-15-2009, 19:02
Август се очаква да излезе 3-трата книга. Егмонт я издава. Иначе ги има в книжарниците , но са на английски :) Преведени има само 1ва и 2ра. :)

lele 4ak Avgust :D em 6te po4akam.. nqma da riskuvam da si kupuvam na angliiski 6toto ne mi e perfekten :D a i 4etox v neta 4e to4no tq bila mn tujna.. ili vtorata li be6e :-o :D kakto i da e ima vreme :D

danny_f4e
03-15-2009, 19:17
Честно казано и на мене хич не ми се чака да се надяваме , че издателите ще се смилят малко над нас и ще я пуснат по-рано :)

Adwokat
03-15-2009, 20:01
Честно казано и на мене хич не ми се чака да се надяваме , че издателите ще се смилят малко над нас и ще я пуснат по-рано :)

Дано :)І

XY
03-15-2009, 20:31
мамка му, темата на хейтърите е 2 пъти колкото нашта :D дайте да се стегнем и да направим нещо по въпроса!

puhen0to
03-15-2009, 20:34
мамка му, темата на хейтърите е 2 пъти колкото нашта :D дайте да се стегнем и да направим нещо по въпроса!

теми като тая има поне още 10 а тяхната е една ..достатъчно сме са стегнали :lol: :lol:

XY
03-15-2009, 20:36
:D има нещо такова
пък и тяхната е пълна със спам, а нашта е конструктивна и изпълнена с добри чувства :-)

puhen0to
03-15-2009, 20:39
:D има нещо такова
пък и тяхната е пълна със спам, а нашта е конструктивна и изпълнена с добри чувства :-)

е ние феновете сме си гъсти 8-)

gret4ety
03-16-2009, 07:35
Относно книгите: Те да 5-тата ли са излезли на БГ защото аз си взех "Новолуние" от Пингвините. Търсих в нета за "Затъмнение" но я няма дори и в предстоящи :-o

Adwokat
03-16-2009, 08:52
Относно книгите: Те да 5-тата ли са излезли на БГ защото аз си взех "Новолуние" от Пингвините. Търсих в нета за "Затъмнение" но я няма дори и в предстоящи :-o

Ми някой беше писал... че само 1 и 2-рата са излезли на БГ език.. и 3-тата чак.. август.. :)

NqkfaNikakva21
03-16-2009, 10:18
То и 5та книга още няма смисъл някъде четох, че се е появила в нета часта, която е написана и Стефани се е отказала засега да я довърши
Искрено се надявам да не е така, щото скоро свършвам 4тата книга :(

Adwokat
03-16-2009, 10:30
То и 5та книга още няма смисъл някъде четох, че се е появила в нета часта, която е написана и Стефани се е отказала засега да я довърши
Искрено се надявам да не е така, щото скоро свършвам 4тата книга :(

В нета ли ги четеш ? :)

danny_f4e
03-16-2009, 11:03
аз четох 1ва и 2ра на книгите , но не м исе чака чак до август и почнах да ги чета в нета. Има ги в аренабг преведени до 4та включително. :) Ако някой иска да каже да дам линк :)

billytalent
03-16-2009, 11:12
аз четох 1ва и 2ра на книгите , но не м исе чака чак до август и почнах да ги чета в нета. Има ги в аренабг преведени до 4та включително. :) Ако някой иска да каже да дам линк :)

Аз,защото 4-та я намерих,но не е цялата :)

xXxXSweetDreamsxXxX
03-16-2009, 11:12
аз четох 1ва и 2ра на книгите , но не м исе чака чак до август и почнах да ги чета в нета. Има ги в аренабг преведени до 4та включително. :) Ако някой иска да каже да дам линк :)

Има ги и в http://bgtwilight.com/

Adwokat
03-16-2009, 11:16
аз четох 1ва и 2ра на книгите , но не м исе чака чак до август и почнах да ги чета в нета. Има ги в аренабг преведени до 4та включително. :) Ако някой иска да каже да дам линк :)

Я пусни линк :)

dreaming
03-16-2009, 12:24
цък (http://twilight.foromotion.net/) тук може да намерите фен превод видях, че доста от вас търсят превод на 3-та, 4та и 12-те глави от 5-тата книга - в този сайт може да ги намерите
аз лично от там четох и на места превода е по-хубав от този на егмонт....какво да ви кажа повече
Но винаги е по-хубаво да си имаш книгата в книжен вариант

devilsown
03-16-2009, 12:50
:( Като го търсих в замундата,изтеглих го,свалих субтитрите,но когато се опитах да ги сложа-не стана.Пробвах какви ли не неща.Използвам winnamp или bs player.Моля някой да помогне.. :)

mysterious93
03-16-2009, 12:57
:( Като го търсих в замундата,изтеглих го,свалих субтитрите,но когато се опитах да ги сложа-не стана.Пробвах какви ли не неща.Използвам winnamp или bs player.Моля някой да помогне.. :)

e kak be :-o subtitrite nali sa ti v papkata s filma? i subtitrite trqbva da se "kazvat" kato faila samo 4e .sub nakraq da imat. primerno ako filma e "twilight" te da sa "twilight.sub" dr ne se se6tam :-o poneje i az imax toq problem :D :D i go otvarqm s bs player

Adwokat
03-16-2009, 13:03
:( Като го търсих в замундата,изтеглих го,свалих субтитрите,но когато се опитах да ги сложа-не стана.Пробвах какви ли не неща.Използвам winnamp или bs player.Моля някой да помогне.. :)

Е как и аз си изтеглих субс от замунда със филма и сичко е супер... :)

PepElqShKaAa
03-16-2009, 13:09
ами дам ..много яко филмче.Зарибих се и по книгите,чета първата но от компа и е малко гадно, но не ми се дават пари за сега :D

raduna
03-16-2009, 13:32
цък (http://twilight.foromotion.net/) тук може да намерите фен превод видях, че доста от вас търсят превод на 3-та, 4та и 12-те глави от 5-тата книга - в този сайт може да ги намерите
аз лично от там четох и на места превода е по-хубав от този на егмонт....какво да ви кажа повече
Но винаги е по-хубаво да си имаш книгата в книжен вариант
регистрирах се и мислех, че ще мога да ги изтегля книгите, а то се оказа, че трябва да чета във форума...фона е ужасен и очите много се натоварват... :?

xXxXSweetDreamsxXxX
03-16-2009, 13:56
Изтегли първата книга “Здрач” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Twilight.doc)
Изтегли втората книга “Новолуние” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/New%20Moon.doc)
Изтегли третата книга “Затъмнение” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Eclipse.doc)
Изтегли четвъртата книга "Зазоряване" [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Breaking%20Dawn.doc)

Adwokat
03-16-2009, 15:37
Изтегли първата книга “Здрач” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Twilight.doc)
Изтегли втората книга “Новолуние” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/New%20Moon.doc)
Изтегли третата книга “Затъмнение” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Eclipse.doc)
Изтегли четвъртата книга "Зазоряване" [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Breaking%20Dawn.doc)

мерси много... :)

eple
03-16-2009, 15:59
гледах филма,не е нищо особено.
ааа едуард си е мн готин 8)

XY
03-16-2009, 16:29
естествено, Едуард прави филма

m3ch3ncee
03-16-2009, 16:37
Ооо днеска си поръчах книгите "Здрач" и "Новолуние" в книжарницатаа! :grin: Другата седмица ще ми ги доставят от София,направо много се кефя!Зарадвах се и че 3-тата книга щяля да излиза през август!Аз си изтеглих и 4-те на компа,ама да ги четеш там е гадно.По-добре си е в книжен вариант ;) Мерси на тези които ми казаха за тяхх :-)

danny_f4e
03-16-2009, 16:54
http://arenabg.com/details.php?id=28fd63b2e4a62d8e6c253314716ae3f9472 0454e

Ето линк-а , въпреки че вече доста хора дадоха :D

danny_f4e
03-16-2009, 16:54
ехеее хора утре излиза специалният брой на БРАВО :grin: направо утре рано рано преди даскало отивам и си го взимам :D

puhen0to
03-16-2009, 16:59
взех си втората книга :grin: :grin: :grin: :grin:

mysterious93
03-16-2009, 17:25
ехеее хора утре излиза специалният брой на БРАВО :grin: направо утре рано рано преди даскало отивам и си го взимам :D

ei verno :D a to na kva cena 6te e ?

Adwokat
03-16-2009, 17:28
Май ще е по добре.. ако си купя книгите.. :)

danny_f4e
03-16-2009, 17:35
3.40 лв ще е ! :)

danny_f4e
03-16-2009, 17:37
Май ще е по добре.. ако си купя книгите.. :)
Да, определено си заслужава! Аз третата книга сега я чета ж нета поради простата причина ,че не ми се чака , но като излезе в хеликон веднага си я взимам :D

Adwokat
03-16-2009, 17:39
Май ще е по добре.. ако си купя книгите.. :)
Да, определено си заслужава! Аз третата книга сега я чета ж нета поради простата причина ,че не ми се чака , но като излезе в хеликон веднага си я взимам :D

:) :)

danny_f4e
03-16-2009, 18:03
и междо другото в замунда има Здрач 6GB със страхотното качество, супер изчистено . Направо без думи останах като го прегледах. Кристална картина , а пък да не говорим за звук :) Дръпнете си го ако искате :) Препоръчвам ви го . :)

sharmen
03-16-2009, 20:34
книгите са прилични .. най-мн харесвам 4
Едуард е лайно ! :)

ilsss
03-16-2009, 20:55
OoOoOo Twilight golqma fenka sum 4ela sum 1 i 2 kniga i sq 4eta Eclipse edna fr si printira knigite s fen prevoda i si napravi svoi knijki.Ina4e New Moon trqbva6e da q 4eta na kompa ;[ Mn e gadno samo me bolqha o4ite.A ide li avgust burzo v knijarnicite xD

btw vlezte v tozi forum http://vampire-ladies.forumotion.com/ v nai skoro vreme s ekip po4vame da prevejdame nqkolko vampirski knijki sred koito e i The Vampire Diaries.Foruma vse o6te e mn prazen no o4akvame novi vampirski fenove =]]] :grin:

Adwokat
03-17-2009, 07:07
Да от замунда филма... е с добро качество.. и аз от там го гледах...

NqkfaNikakva21
03-17-2009, 09:07
Хора специалното списание е УНИКАЛНО!!!
Плакатите са супер :-)
има и игра и календар и подробносити за филмите :-) :-) :-) :-)
Умрях от кеф като го прочетох :-P

Adwokat
03-17-2009, 09:23
браво :)

danny_f4e
03-17-2009, 11:58
мдаааа списанието е супер :) особенно плакатите :)

sadsad
03-17-2009, 12:06
мдаааа списанието е супер :) особенно плакатите :)
Ми то като изключим плакатите има само няколко странички за четене иначе са хубави плакатите :)

raduna
03-17-2009, 12:32
Изтегли първата книга “Здрач” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Twilight.doc)
Изтегли втората книга “Новолуние” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/New%20Moon.doc)
Изтегли третата книга “Затъмнение” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Eclipse.doc)
Изтегли четвъртата книга "Зазоряване" [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Breaking%20Dawn.doc)
Мерси :)

danny_f4e
03-17-2009, 16:20
Да реално погледнато за филма нищо съществено не е казано , за което да не сме чули вече. Но пък плакатите си ги бива :)

ThePowerOfLove
03-17-2009, 18:14
И на мен ми харесва филмчето :)

Adwokat
03-17-2009, 18:49
Жалко.. че не съм си го зел.. зарад плакатите.. :)

unicorn_f
03-18-2009, 09:19
ей хора спешни ми трябва линк към книгите онлайн,че днес имам информатика и искам да чета от интернет книгата докато съм в час :D

sadsad
03-18-2009, 10:14
Изтегли първата книга “Здрач” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Twilight.doc)
Изтегли втората книга “Новолуние” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/New%20Moon.doc)
Изтегли третата книга “Затъмнение” [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Eclipse.doc)
Изтегли четвъртата книга "Зазоряване" [ На Български език ] от тук. (http://bgtwilight.com/wp-content/uploads/2009/02/Breaking%20Dawn.doc)
Ето, само че вероятно трябва да се изтеглят и да се отворят с Adobe Reader и с Microsoft Word става ;)

sm_95
03-18-2009, 14:36
ебее хора някой може ли да ми каже как са имената на последните две книги (след Затъмнение т.е. 4 и тази която още е ченова) :) :) :) :)

danny_f4e
03-18-2009, 14:59
Breaking down и отново Здрач , само че от гледната точка на Едуард :)

ResidentEvil
03-18-2009, 15:37
Breaking down е 4-тата книга от поредицата. А Midnight Sun е от гледната точка на Едуард. Води се като: Midnight Sun: Edward's Version of Twilight

bloodyF
03-18-2009, 17:22
плакатите са върха :grin:


п.п. да се похваля утре почвам новолуние :grin: :-)

danny_f4e
03-18-2009, 17:57
Breaking down е 4-тата книга от поредицата. А Midnight Sun е от гледната точка на Едуард. Води се като: Midnight Sun: Edward's Version of Twilight

да де забравих как се казваше 5-тата :D

Adwokat
03-18-2009, 19:07
ей хора спешни ми трябва линк към книгите онлайн,че днес имам информатика и искам да чета от интернет книгата докато съм в час :D

Ви туй ли правите по информатика :D :D

LovEsIckk
03-18-2009, 20:26
Книгата не съм я чела,но филма ми хареса..

danny_f4e
03-19-2009, 05:31
Книгата също е много хубава :)

dydolinkka93
03-19-2009, 11:20
аз пък прочетох и 5те книги : )) и наистина са върховни .. 1во прочетох книгата Здрач и после гледах филма и малко се разочаровах много плосък е направен :( .. иначе списанието е върха : )

danny_f4e
03-19-2009, 11:57
аз пък прочетох и 5те книги : )) и наистина са върховни .. 1во прочетох книгата Здрач и после гледах филма и малко се разочаровах много плосък е направен :( .. иначе списанието е върха : )

Нали и аз мисля, че трябваше малко по-разгърнат да е филма :) аз в момента чета 3-тата книга :D изоставам малко хаха :D

m3ch3ncee
03-19-2009, 13:48
Е,аз съм още на първата книга,така че не се оплаквайте! :D

sadsad
03-19-2009, 14:10
Прочетох и книгата и не съжалявам, че първо гледах филма.Дано в скоро време намеря и прочета и втората част :)

ComeWithMe
03-19-2009, 15:17
Аз имам въпрос!
Къде мога да намеря името на произведението,което Едуард свири на пианото,когато води Бела в тях?Или някой,ако знае..нека да пише или тук, или ЛС!

п.п.:Иначе цялата поредица е невероятна и уникална! 8)

mysterious93
03-19-2009, 16:07
nqkude po nazade v stranicite q ima6e pesena. "Carter Burwell - Bella's Lullaby"

DJEB
03-20-2009, 05:14
абе тоя филм , човек и да е имал идея да го гледа вече се отврътил .. само за него се дрънка бе

sadsad
03-20-2009, 10:13
В текущия брой на списание Хай клуб има две дтраници за актьорите, ако на някого не му се купува да каже да ги напиша нещата, които пише.Има и учебна програма със Здрач и на гърба и има етикети за тетрадки пак на Здрач.Раздават и награди..фланелки :)

kacidi
03-20-2009, 11:49
Filma ''ЗДРАЧ'' E JESTOK.SUPER SILEN I PROSTO KATO GO GLEDAX ZA PURVI PUT POSLE NEMOJAX DA SPRA DA GO GLEDAM.I MACKATA I ONIQ SLADUR SA STRAXOTNI.TOQ FILM MN ME JEGNA.DRUGITE 4ASTI OT FILMA SIGURNO 6E SA O6TE PO QKI :) :) :)

sadsad
03-20-2009, 12:20
Айде искате не искате, ще ви напиша какво пише 8-) :D

ИСТОРИЯТА ИДВА НАСЪН - "Виновницата" светът да лудне по Едуард и Бела и тяхната история е на 35 години и се казва Стефани Майер. Любопитното е, че преди да напише книгата, тя не била прочела нито една вампирска история, не била гледала нито един филм за вампири. Така че смело нарушила всякакви "вампирски правила" в сюжета си. А идеята и й се присънила. Стефани изобщо не е предполагала какъв успех ще й донесе този сън! Най - горди са от него трите й деца. "Спомням си точно датата, на която сънувах - разказва тя. - Беше първият ден, в който децата ми отидоха на уроци по плуване - 2ри юни 2003-а." Сънувала наистина странен сън, в който момиче и момче си говорят. Момичето било обикновена тийнейджърка, а момчето - красив вампир, разкъсван между светлината и мрака. Двамата усещали първите признаци на влюбването, а той бил силно привлечен от миризмата на нейната кръв. На сутринта, въпреки че имала да върши много неща, Стефани останала в леглото и мислила за съня, искало й се да го разкаже на някого веднага. И щом свършила всекидневните си грижи околко децата, седнала пред компютъра и нахвърлила съня си, наричайки непознатите герои в него "Той" и "Тя". Така се зародил "Здрач"-ът...

BYE!
Робърт няма търпение да започне снимките на продължението на "Здрач" New Moon на 23 март в Италия. Особено го вълнуват онези сцени, в които той слага край на връзката си с Бела. "От една странам тива сякаш е нещо невъзможно, а, от друга, променя изцяло атмосферата на филма - казва Пати. - Мисля, че ще е страхотно."
"Трябваше да стана вампир, за да открия точната жена"
Дали това пък няма да се окаже Меган Фокс, която е последната жертва на чара на Робърт Патинсън?! Двамата флитрували усилено в бара на холивудския хотел Palihouse, където били отседнали. С напредването на нощта флиртът им прерастнал в по - голяма близост. Благодарение навярно на бирите Stella Artois, които Роб пиел, и на чашите червено вино, които сексапилната Меган предпочела. Екшънът се повторил и на следващата вечер. "Флиртуваха, смееха се и пиеха", информира наблюдателе гражданин на Ел Ей.

още неща, които не знаете за Робърт
РОБЪРТ: "По - големите ми сестри Лизи и Виктория ме обличаха като момиче, бяха ми измислили и име - Клодия. И така, докато стана на 12, повратен момент в живота ми. Преместих се в смесено училище, станах далеч по - куул и открих гела за коса."
*Близък приятел е на българина, участвал в "Хари Потър", Станислав Яневски.
*Обожава чийзбургер и диетична кока кола.
*Като малък бил върл фен на Еминем, но днес си пада повече по Paramore.
*Възхищава се на Джак Никълсън.
*Тайно си пада по филма "Пипи Дългото чорапче".
*Обича футбол и сноуборд, а "Арсенал" са любимият му отбор.
*Ако с киното се закучат нещата, ще стане рокмузикант. Вече е на път към студиото, където иска да запише албум.
*Има лошия навик да говори много.
*Оплаква се от лоша памет.
*Обича да гледа реалити шоута - любими са му American Idol and X Factor.
*Първата му целувка е на 12.
*Първият му голям филм е "Кралство по здрач". 17-годишният Робърт живее в три месеца и половина в Южна Африка - за първи път далече от семейството си.
*На 12 години започва да работи като модел, но четири години по - късно спира, защото няма предложения.
*Висок е 1.85 м
*Свирил е в банда на име The Bad Girls.
*Приятелите му го наричат Пати от Патинсън. И кучето му се казва Пати.
*На десет години сам си намира работа - за J10 на седмица разнася вестници.
*Изпълнява две парчета от саундтрака на "Здрач" - Never Think (написана в съабторство със Сам Брадли) и Let me Si gn.
*За ролята си в "Хари Потър и Огненият бокал" се научава да се гмурка.
*Описва себе си като "незрял".
*Любим уебсайт - YouTube.
*На 12 е изключен от училище: "Бях много много лошо момче!"

още неща, които не знаете за Кристен
КРИСТЕН: "Надяваме се, че ще стигнем до "Здрач" номер четири. Единствената причина това да не се случи е, ако феновете изведнъж изгубят интерес, но ми се струва малко вероятно."
*Кара 15 - годишна Тойота. Казва, че за нея луксът не е важен.
*Любимата й книга е "На изток от рая" на Джон Стайнбек и вече я е чела няколко пъти.
*Неин идол е Джоди Фостър, от която се възхищава неимоверно.
*Баща й е телевизионен продуцент и най - близкият и съветник в работата. Майка й е от Австралия и работи като сценаристка.
*Всяка свободна минута прекарва на сърфа си.
*Обича суинг - музикален стил, зародил се през 20 - те години на миналия век.
*Прави дебюта си в киното през 2001 - а в The Safety of Objects с Глен Клоуз.
*Близка приятелка е с Ники Рийд, която играе ролята на Розали Хейл в "Здрач".
*Гадже е с Майкъл Ангарано, с когото играе във филма Speak.
*За ролята на Бела получава два милиона долара. Продължението на "Здрач" New Moon ще ти донесе 12 милиона долара.
*Пише и изпълнява песента Tracy, s Song за филма си Into the Wild. За саундтрака изпълнява още една песен Angel from Montgomery.
*Има тру кучета - Оз, Джак и Лили.
*Появявала се е в реклама на "Порше".
*Възхищава се на актьора Хийт Леджър, а любима актриса й е Евън Рейчъл Уд.
*Попада в "Паник стая", след като Хейдън Панетиере се отказва от ролята. "Бях облечена в пижама четири месеца, но затова се чувствах много удобно."
*Фен е на Green Day, Nirvana, Led Zeppelin, Cream, The Beatles и U2.
*Има по - голям брат Камерън, който също се занимава с кино - той е от онези работници, които местят камерите насам натам по време на снимките.
*Иска да продължи образованието си и да стане писателка. "Харесва ми това, което правя сега, но не искам да бъда професионален лъжец през целия си живот."
*Висока е 1.68 м.
*Член е на Кабинета на знаменитостите към Американския Червен кръст.

Jumbie483
03-20-2009, 13:22
Не съм фенка на Здрач, ама мисля да прочета книгите, че преди малко ги намерих online в един сайт 8-)
вие тук феновете държите ли някаква връзка помежду си ?!
смисъл.. скайп, мейл...и т.н.

sadsad
03-20-2009, 13:27
^ Ми тука в темата :) Иначе имам и приятелки, които харесват филма и книгата :) Не знам за другите, може и да си поддържат някаква връзка :smt102 ;)

XY
03-20-2009, 13:33
тва, че и се присънило и не била чела вампирски романи и филми не била гледала, нещо май намирисва 8-)

guinessgirl
03-20-2009, 13:39
и списание ли има? :lol:

Jumbie483
03-20-2009, 14:00
^ имаше специален брой на БРАВО
аз си го взех, защото любопитството ме изяждаше направо 8-)

mysterious93
03-20-2009, 14:51
sadsad mersi mnogo :-) :-) :-)

bloodyF
03-20-2009, 18:33
аз пък прочетох и 5те книги : ))



е петата още е на чернова?! даже и на английски не е издадена о.0

gabi_94
03-20-2009, 20:19
аз пък прочетох и 5те книги : ))



е петата още е на чернова?! даже и на английски не е издадена о.0

има я в интернет и аз мислех да я чета ама се отказах, реших да изчакам когато я напише

sadsad
03-21-2009, 07:45
sadsad mersi mnogo :-) :-) :-)
Няма проблем ;) Ако излезе още нещо ще пиша :)

mysterious93
03-21-2009, 17:56
аз пък прочетох и 5те книги : ))



е петата още е на чернова?! даже и на английски не е издадена о.0

има я в интернет и аз мислех да я чета ама се отказах, реших да изчакам когато я напише

demek e pro4ela samo 4ernovata? oniq 12te glavi, koito ne trqbvali da izlizat?? 6toto i az ne sum 4ula za 5eta izdadena kniga? :-o

Vampire01
03-21-2009, 19:46
Филма е супер 1вата част енаправен добре феновете са много :grin:

Ам с удоволствие и нетърпение чакам да излезнат следващите части от филма 8-) 8-)

lipstik
03-22-2009, 08:03
Аз пък нямам търпение да излезне третата книга,че нз как ще я дочакам чак август месец :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ,а от нета не искам да я чета.Така е гадно.А филма като ще е чак края на годината :(

bloodyF
03-22-2009, 08:40
аз пък прочетох и 5те книги : ))



е петата още е на чернова?! даже и на английски не е издадена о.0

има я в интернет и аз мислех да я чета ама се отказах, реших да изчакам когато я напише

demek e pro4ela samo 4ernovata? oniq 12te glavi, koito ne trqbvali da izlizat?? 6toto i az ne sum 4ula za 5eta izdadena kniga? :-o



сега четох тук : http://www.stepheniemeyer.com/midnightsun.html


,че нелегално са били пуснати първите 12 глави на 5тата книга ... (поне доколкото разбрах :oops: )

danny_f4e
03-22-2009, 09:07
Аз пък нямам търпение да излезне третата книга,че нз как ще я дочакам чак август месец :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ,а от нета не искам да я чета.Така е гадно.А филма като ще е чак края на годината :(

и аз така смятах, ама не издържах и почнах да я чета в нета и вече съм почити накрая , само 4 глави ми остават и ще почна и четвъртата, просто нямам търпение :)

gabi_94
03-22-2009, 09:32
аз пък прочетох и 5те книги : ))



е петата още е на чернова?! даже и на английски не е издадена о.0

има я в интернет и аз мислех да я чета ама се отказах, реших да изчакам когато я напише

demek e pro4ela samo 4ernovata? oniq 12te glavi, koito ne trqbvali da izlizat?? 6toto i az ne sum 4ula za 5eta izdadena kniga? :-o



сега четох тук : http://www.stepheniemeyer.com/midnightsun.html


,че нелегално са били пуснати първите 12 глави на 5тата книга ... (поне доколкото разбрах :oops: )


да, точно така, има ги в нет, но са нелегално пуснати и Стефани Майер даже мисли 5тата и книга да е съвсем различна от тази чернова - 12 глави в интернет, в смисъл да я промени напълно.

Adwokat
03-22-2009, 11:15
:D :D :D

mysterious93
03-23-2009, 18:14
аз пък прочетох и 5те книги : ))



е петата още е на чернова?! даже и на английски не е издадена о.0

има я в интернет и аз мислех да я чета ама се отказах, реших да изчакам когато я напише

demek e pro4ela samo 4ernovata? oniq 12te glavi, koito ne trqbvali da izlizat?? 6toto i az ne sum 4ula za 5eta izdadena kniga? :-o



сега четох тук : http://www.stepheniemeyer.com/midnightsun.html


,че нелегално са били пуснати първите 12 глави на 5тата книга ... (поне доколкото разбрах :oops: )


да, точно така, има ги в нет, но са нелегално пуснати и Стефани Майер даже мисли 5тата и книга да е съвсем различна от тази чернова - 12 глави в интернет, в смисъл да я промени напълно.

kofti :D e tq kak li taka sa q pusnali nelegalno pod nosa i bez da razbere :-o bloodyF vlqzox v saita ama s toq angliiski :D vzex da se zatormozqvam i nqmax nervi da go do4eta dokraq :D

unicorn_f
03-23-2009, 19:51
Аз пък съм на края на четвъртата книга и мн се чудя дали да чета пета,щото я имам ама знам че са само 12 глави и книгата още не е излязла и знам ли като излезе как ще е написана сиг ще е мн промена и само ще си объркам историята :D ама пък като прочета 4та кво ще прая докато излезе 5та :( някой знае ли кога ще излезе :shock: :(

sadsad
03-24-2009, 10:52
^ Еми не знам, но като сметнем, че още не са излезли 3та и 4та, представи си кога ще излезе пета...

vampirekiss
03-24-2009, 13:11
Аз до колкото зная писателката се е отказала да даписва петата,защото май била изтекла в нета по време на писането и тя може никога да не излезе.Поне аз така разбрах

unicorn_f
03-24-2009, 15:25
ами аз доколкото разбрах от сайта тя казва,че наистина главите от 5та книга са побликувани незаконно и тя смята да напише книгата наново като промени всичко,всмисъл тея 12глави няма да имат нищо общо с това което ще напише,само ми се иска да побърза :)

billytalent
03-24-2009, 15:49
ами аз доколкото разбрах от сайта тя казва,че наистина главите от 5та книга са побликувани незаконно и тя смята да напише книгата наново като промени всичко,всмисъл тея 12глави няма да имат нищо общо с това което ще напише,само ми се иска да побърза :)

И аз четох нещо такова нямам търпение обаче да излезнат всички филми :grin: дано доживея

danny_f4e
03-24-2009, 16:58
ами аз доколкото разбрах от сайта тя казва,че наистина главите от 5та книга са побликувани незаконно и тя смята да напише книгата наново като промени всичко,всмисъл тея 12глави няма да имат нищо общо с това което ще напише,само ми се иска да побърза :)

И аз четох нещо такова нямам търпение обаче да излезнат всички филми :grin: дано доживея

и аз така :P

miminkavr
03-24-2009, 17:57
neveroqten filmm {{{{{{{{}}}}} :smt007 dokazva 4e lubovta nqma granici :)

unicorn_f
03-24-2009, 21:56
neveroqten filmm {{{{{{{{}}}}} :smt007 dokazva 4e lubovta nqma granici :)

akо само от филма си си го помислила това,не ми се мисли какво ще си помислиш ако прочетеш всички книги :D

sadsad
03-25-2009, 11:07
Ето ще напиша нещата, които пише в списание Браво от 24 март.

Най - голямата конкуренция за любимеца от "Здрач" Робърт Патинсън идва от собствения му филм. В ролята на Джейкъб Блак Тейлър Лотнър си спечели почти толкова фенки, колкото самият Роб. Все пак във втората книга Джейк играе много важна роля. Логично в екранизацията на "Новолуние" Тейлър ще присъства в много повече сцени, отколкото Ед...

Интервю в Тейлър Лотнър
БРАВО: Вълнуваш ли се за снимките на "Новолуние"?
ТЕЙЛЪР: И то как! Но на първо място ужасно се радвам. Защото не беше много ясно дали ще мога да участвам в следващата част...Във втората част Джейкъб ужасно се променя. В първата все още е милият, спокоен тип. Във втората се превръща във върколак. Освен това израства много и вече не изглежда като 16-годишен, а като възрастен. Затова се обмисляше да се ангажира актьор, който има и повече мускули от мен.
БРАВО: Това значи, че за теб е било важно да натрупаш мускулна маса?
ТЕЙЛЪР: Да, исках да натрупам поне 20 килограма мускули. Затова всеки ден ходя във фитнеса и вдигам тежести. Понякога дори по два пъти на ден. Освен това ям колкото се може повече.Вече качих 15 килограма. Започнах с тренировките веднага след първата част.
БРАВО: И всичко това заради една роля...
ТЕЙЛЪР: Естествено! Това е ролята на живота ми! За нея живея! Всичко останало е несъществено!
БРАВО: Във втората част се описват предимно отношенията на Бела и Джейкъб...
ТЕЙЛЪР: Така е. Ще имам много повече работа от колкото в първата част. Ще имам повече сцени и от Робърт. Той ще си почива. (Смее се.)
БРАВО: Как се разбираше с Робърт и Кристен на снимачната площадка?
ТЕЙЛЪР: Нямах ролкова много за вършене, колкото тях. А когато имах, снимах предимно с Кристен. В началото беше доста резервирана. Много мила, но стеснителна. Беше нужно известно време, докато се отпусне. Робърт също е затворен като нея. Но когато го опознаеш, е истински приятел. Много го харесвам.
БРАВО: За теб не може да се каже, че си срамежлив...
ТЕЙЛЪР: Вярно е, аз съм доста самоуверен. (Смее се.) Харесва ми този шум. Другите все ме питаха защо не съм нервен на червения килим по време на премиерите на филма. Особено Роб беше толкова напрегнат, че на няколко пъти за малко да припадне. (Смее се.)
БРАВО: Признавал ли си в интервюта, че не си чел книгите, преди да кандидатстваш за ролята...
ТЕЙЛЪР: Агентът ми ми каза, че непременно трябва да се явя на кастинга за филма. Помислих си: "Е, добре, щом казва". Едва след като ми дадоха ролята, прочетох книгите. Общо взето бяха първите книги, които прочетох (Смее се.), освен книгите за училище, разбира се. Четенето никога не е било по моята част.
БРАВО: А какви са хобитата ти?
ТЕЙЛЪР: Обичам спорта. На шест започнах да тренирам карате и започнах да печеля турнир след турнир. Ставах все по-добър и по-успешен, на 12 дори станах младши световен шампион.
БРАВО: Все още ли тренираш>
ТЕЙЛЪР: Не и за турнири. Просто вече нямам време за това. Но когато мога, тренирам по няколко часа. Просто трябва - имам толкова много енергия. За мен каратетно е страхотен вентил.
БРАВО: Мислил ли си някога да станеш професионален спортист?
ТЕЙЛЪР: Да, има такова желание. Но после се запалих по актьорската професия. Прекъснах карате турнирите, за да мога да се концентрирам изцяло върху актьорската кариера. Още когато бях на седем, си мечтаех за кариера в Холивуд.
БРАВО: Как успя?
ТЕЙЛЪР: Търсеха хлапета, които тренират карате, за един рекламен клип. С родителите ми пропътувахме дългия път, повече от 3000 километра, от Гранд Рапидс, до Лос Анджелис, за да участвам в кастинга. Не получих ролята, но от този момент беше ясно - трябва да стана актьор.
БРАВО: 3000 километра? Какво казаха родителите ти?
ТЕЙЛЪР: Изцяло ме подкрепиха. Вечно ще съм им благодарен за това. Непрекъснато летяха с мен от Мичиган до Калифорния, за да участвам в кастинги и да се снимам във филми. Заради мен, когато станах на 10, се преместихме в Лос Анджелис.
БРАВО: Ходиш ли още на училище?
ТЕЙЛЪР: Завърших девети клас в съвсем обикновено училище. Оттогава уча с частен учител и карам онлайн курсове. В момента кариерата е по-важна от училището. Бела се нуждае от Джейкъб! (Смее се.)
БРАВО: А в личния ти живот има ли Бела?
ТЕЙЛЪР: Не, сам съм. Имаше няколко момичета, които означаваха много за мен, но в момента нямам приятелка. Което не означава, че в събота вечер седя в стаята си сам. (Усмихва се игриво.) Непрекъснато излизам, но в момента в живота ми няма място за сериозна връзка. За мен всичко се върти около "Здрач".

Другото няма да го пиша;) То е как описва Стефани Майър първата среща на Бела и Джейкъб във втората част;) Иначе в следващия брой ще има плакат на Джейкъб. И ще има "Звездите за Едуард и Бела"Астрологията е наука, която разкрива много тайни. Възможно ли е магията в книгите на Стефани Майър да е толкова голяма, че хороскопите на Едуард и Бела да им вещаят истинско щастие, ако двамата съществуваха в реалния живот? А дали взаимоотношенията между актьорите, играещи техните роли, биха могли да са повече от приятелски? БРАВО се зае да провери! Очаквай в следващия брой астроанализ на хороскопите на Едуард и Бела, от една страна, и Робърт и Кристен, от друга!

devilsown
03-25-2009, 11:15
ее е най-накрая го изгледах и аз :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

ReBEELdE
03-25-2009, 17:51
Здр искам само да съобщя на феновете на Здрач, които са изчели книгите и им се чете нещо на подобна вампирска тематика, в ей този форум http://bulgaria.ipbfree.com се започна превода на една друга поредица Vampire Kisses [Вампирски целувки]
За целта трябва да се регнете

sadsad
03-27-2009, 10:29
Това го пише в ХАЙ КЛУБ за Робърт Патинсън ;)
РОБЪРТ не е гадже с КАМИЛА
Робърт Патинсън отрече да се среща тайно с Камила Бел. Най-красивият сред вампирите и звездата от "10 000 пр.н.е." са близки приятели, но никога не са имали романтична връзка. "Камила е едно от най-чудесните и мили момичета, които познавам..тя е светица", казва за нея Робърт. За Камила преди време тръгна и един друг слух - че е гадже с Джо Джонас - което също се оказа далече от истината.

mysterious93
03-28-2009, 09:23
Това го пише в ХАЙ КЛУБ за Робърт Патинсън ;)
РОБЪРТ не е гадже с КАМИЛА
Робърт Патинсън отрече да се среща тайно с Камила Бел. Най-красивият сред вампирите и звездата от "10 000 пр.н.е." са близки приятели, но никога не са имали романтична връзка. "Камила е едно от най-чудесните и мили момичета, които познавам..тя е светица", казва за нея Робърт. За Камила преди време тръгна и един друг слух - че е гадже с Джо Джонас - което също се оказа далече от истината.


abe te nqkude bqxa pisali 4e se zaribqvali s glavnata aktrisa..deto igrae bela (sry zabravix i imeto :D kristen?? :D )

puhen0to
03-28-2009, 09:26
пхах зарибява я ама тя има дългогодишен приятел... който не ми харесва впрочем..

sadsad
03-28-2009, 09:41
abe te nqkude bqxa pisali 4e se zaribqvali s glavnata aktrisa..deto igrae bela (sry zabravix i imeto :D kristen?? :D )

Ем виж.


И ще има "Звездите за Едуард и Бела"Астрологията е наука, която разкрива много тайни. Възможно ли е магията в книгите на Стефани Майър да е толкова голяма, че хороскопите на Едуард и Бела да им вещаят истинско щастие, ако двамата съществуваха в реалния живот? А дали взаимоотношенията между актьорите, играещи техните роли, биха могли да са повече от приятелски? БРАВО се зае да провери! Очаквай в следващия брой астроанализ на хороскопите на Едуард и Бела, от една страна, и Робърт и Кристен, от друга!

Това ли имаше предвид ?

bloodyF
03-28-2009, 10:35
а кога излиза 3тата книга :?

sadsad
03-28-2009, 10:55
^Ми нз, ама можеш от нета да я четеш, въпреки че си е друго да си я четеш от книга... :?

mysterious93
03-28-2009, 11:28
abe te nqkude bqxa pisali 4e se zaribqvali s glavnata aktrisa..deto igrae bela (sry zabravix i imeto :D kristen?? :D )

Ем виж.


И ще има "Звездите за Едуард и Бела"Астрологията е наука, която разкрива много тайни. Възможно ли е магията в книгите на Стефани Майър да е толкова голяма, че хороскопите на Едуард и Бела да им вещаят истинско щастие, ако двамата съществуваха в реалния живот? А дали взаимоотношенията между актьорите, играещи техните роли, биха могли да са повече от приятелски? БРАВО се зае да провери! Очаквай в следващия брой астроанализ на хороскопите на Едуард и Бела, от една страна, и Робърт и Кристен, от друга!

Това ли имаше предвид ?

em ne to4no..mislq 4e be6e v specialniq broi na Bravo. kak se zaribqvali po vreme na snimkite i ima6e snimki kak stoqt i si prikazvat (kolko 6okira6to :D :D )ama znaem li :D moje da sa go napisali samo i samo da ima tam nqkva kliuka :D

sadsad
03-28-2009, 12:59
em ne to4no..mislq 4e be6e v specialniq broi na Bravo. kak se zaribqvali po vreme na snimkite i ima6e snimki kak stoqt i si prikazvat (kolko 6okira6to :D :D )ama znaem li :D moje da sa go napisali samo i samo da ima tam nqkva kliuka :D
Ми не знам...ще погледна ама не сега.Ама тя Кристен нали си има приятел... :-| да се спасяват

mysterious93
03-28-2009, 18:15
em ne to4no..mislq 4e be6e v specialniq broi na Bravo. kak se zaribqvali po vreme na snimkite i ima6e snimki kak stoqt i si prikazvat (kolko 6okira6to :D :D )ama znaem li :D moje da sa go napisali samo i samo da ima tam nqkva kliuka :D
Ми не знам...ще погледна ама не сега.Ама тя Кристен нали си има приятел... :-| да се спасяват

e da imala "zasega" :D :D

sadsad
03-29-2009, 13:40
em ne to4no..mislq 4e be6e v specialniq broi na Bravo. kak se zaribqvali po vreme na snimkite i ima6e snimki kak stoqt i si prikazvat (kolko 6okira6to :D :D )ama znaem li :D moje da sa go napisali samo i samo da ima tam nqkva kliuka :D
Ми не знам...ще погледна ама не сега.Ама тя Кристен нали си има приятел... :-| да се спасяват

e da imala "zasega" :D :D
Ще се разбере...ще се праскат ли или няма да се праскат 8-)

bloodyF
03-29-2009, 16:06
^Ми нз, ама можеш от нета да я четеш, въпреки че си е друго да си я четеш от книга... :?




е аз първата преди да си я взема я прочетох в нета ...нямаше нищо общо ...ама все пак четох фен-превод така че... :?

unicorn_f
03-29-2009, 18:16
абе хора може ли някой да ми каже в къде точно във филма пускат на Paramore- Decode защото никъде не я чувам :?
а и някой знае ли как се казва песента дето звучи когато Едуард се опитва да спаси Бела като и пие кръвта?

billytalent
03-29-2009, 19:01
абе хора може ли някой да ми каже в къде точно във филма пускат на Paramore- Decode защото никъде не я чувам :?
а и някой знае ли как се казва песента дето звучи когато Едуард се опитва да спаси Бела като и пие кръвта?

Това са саундтраците към филма

1. "Supermassive Black Hole" (Muse) – 3:29
2. "Decode" (Paramore) – 4:22
3. "Full Moon" (The Black Ghosts) – 3:50
4. "Leave Out All the Rest" (Linkin Park) – 3:20
5. "Spotlight" (Twilight Mix) (Mute Math) – 3:20
6. "Go All the Way (Into the Twilight)" (Daniel Newman and Perry Farrell) – 3:27
7. "Tremble for My Beloved" (Collective Soul) – 3:53
8. "I Caught Myself" (Paramore) – 3:55
9. "Eyes On Fire" (Blue Foundation) – 5:01
10. "Never Think" (Robert Pattinson) – 4:29
11. "Flightless Bird, American Mouth" (Iron & Wine) – 4:00
12. "Bella's Lullaby" (Carter Burwell) – 2:19
не съм слушала само последните 3 така че сигурно е някоя от тях

danny_f4e
03-29-2009, 19:28
10. "Never Think" (Robert Pattinson) – 4:29

Това е песента дето Едуард и смуче отровата от Джеймс накрая :)

bloodyF
03-29-2009, 19:28
абе хора може ли някой да ми каже в къде точно във филма пускат на Paramore- Decode защото никъде не я чувам :?




ами спомням си че я имаше ама нямам време сега да го гледам пак :)

а на мен някой ако може да ми каже къде е Leave out all the rest :?

m3ch3ncee
03-29-2009, 20:36
Ехее мерси за sountrack-овете! :grin: :D

YouCantStopMe
03-30-2009, 13:34
Е,добре!
Филма е хубав - и на мен ми хареса.
Обаче.. какви са тия превземки чак пък толкова..
не говоря за всички,обачее...
всеки втори на скайпа си е написал
ОБИЧАМ ЕДУАРД! :smt007
ЕДУАРД :smt007
ЕДУАРД Е СТРАХОТЕН :smt007
ОБИЧАМ ТЕ :smt007
Ама и вие се сдържайте малко,бе!!
И на мен ми харесва ама не се вкарвам в нек'ви филми..

m3ch3ncee
03-30-2009, 17:07
Е,добре!
Филма е хубав - и на мен ми хареса.
Обаче.. какви са тия превземки чак пък толкова..
не говоря за всички,обачее...
всеки втори на скайпа си е написал
ОБИЧАМ ЕДУАРД! :smt007
ЕДУАРД :smt007
ЕДУАРД Е СТРАХОТЕН :smt007
ОБИЧАМ ТЕ :smt007
Ама и вие се сдържайте малко,бе!!
И на мен ми харесва ама не се вкарвам в нек'ви филми..

Не съм си го писала и никога нямаа :-D Просто той е герой от филм ;)

DamaGeD
04-02-2009, 12:56
абе хора може ли някой да ми каже в къде точно във филма пускат на Paramore- Decode защото никъде не я чувам :?


а на мен някой ако може да ми каже къде е Leave out all the rest :?

И двете песни ги пускат точно, когато свършва филма,
демек кат почнат буквите

ПС: И двете есни са върховни - няма да съжалявате :D

praskovka91
04-05-2009, 00:07
Хаха ако някои ми беше казал,че ваканциатя ми ще мине в четене на книги..Ххаха..никога нямаше да повярвам..докато не се появи този филм..съвсем слуучаино..гладах го на 1-ви..вече а 5-ти..а аз вече съм на 3-4аст..(Eclipse).просто останах без очи защото я чета на лаптопа..апък тои е доста малък..и е някъв ад..ама не мога да се отделя..Книгата е мн по яка от филма..Но като си гледал филма вече..можеш докато четеш да си представяш..хаха мн яко..Втората част е Мн Мн тъжна..но ии доста интересна..особено когато Бела и Едуарт се стещат отново..прото мн яко:)Четете книгата..:)Няма да съжалявате:)

sadsad
04-05-2009, 08:41
Ето какво пише в ХАЙ КЛУБ

СПОКОЙНО! ПАТИ НЕ Е РАНЕН!
Ако сте чули, че Робърт Патинсън си е наранил главата по време на започналите във Ванкувър снимки на "Новолуние", успокойте се. Според слуховете красивият англичанин пострандал, след като силен вятър повалил реклама от стълб, която се стоварила отгоре му. Представител на звездата обаче опроверга съобщенията като "напълно измислени". "Робърт не е нараняват по никакъв начин, да не говорим, че нищо подобно изобщо не се е случвало."

"ЗДРАЧ: НОВОЛУНИЕ"
Историята на Бела и Едуард продължава във втората част на "Здрач". Тук авторката вкарва нови лица и видове, които ще усложняват историята на двамата влюбени. В 576 страници ще откриете всичко - романтика, приключения, тийнейджърски бунт, върколаци, вампири и... дори пътуване до Италия. Със затварянето ма последната страница читателят остава бездиханен и тръпнещ за продължението. А Бела най - накрая осъзнава, че какъвто и избор да направи, нищо вече няма да бъде същото.
От изд. "Егмонт България"

mysterious93
04-05-2009, 09:44
Ето какво пише в ХАЙ КЛУБ

СПОКОЙНО! ПАТИ НЕ Е РАНЕН!
Ако сте чули, че Робърт Патинсън си е наранил главата по време на започналите във Ванкувър снимки на "Новолуние", успокойте се. Според слуховете красивият англичанин пострандал, след като силен вятър повалил реклама от стълб, която се стоварила отгоре му. Представител на звездата обаче опроверга съобщенията като "напълно измислени". "Робърт не е нараняват по никакъв начин, да не говорим, че нищо подобно изобщо не се е случвало."

"ЗДРАЧ: НОВОЛУНИЕ"
Историята на Бела и Едуард продължава във втората част на "Здрач". Тук авторката вкарва нови лица и видове, които ще усложняват историята на двамата влюбени. В 576 страници ще откриете всичко - романтика, приключения, тийнейджърски бунт, върколаци, вампири и... дори пътуване до Италия. Със затварянето ма последната страница читателят остава бездиханен и тръпнещ за продължението. А Бела най - накрая осъзнава, че какъвто и избор да направи, нищо вече няма да бъде същото.
От изд. "Егмонт България"


yf..a kato znam 4e v bulgariq sig 6te izleze 4ak 2010...do togava 6te se zadovolim samo s treilyri :D

sadsad
04-05-2009, 10:19
yf..a kato znam 4e v bulgariq sig 6te izleze 4ak 2010...do togava 6te se zadovolim samo s treilyri :D
То става дума за книгата тука. ;)

MissInd3p3nd3nt
04-05-2009, 20:48
Първо прочетох книгата (която си е много яка ) ,после гледах филма,ама при първото гледане мн му се дразнех ,защото много неща от книгата са прпуснати или разбъркани ,но вече и филма ми е един от любимите :D
А за Новолуние- филма-наистина доста трябва да си почакаме :-# Дано поне третата и четвъртата книга ги пускат по книжарниците вече ,че на компа е ужасно да се чете :(

GossipGirl89
04-05-2009, 22:20
Аз си купих втората книга "Новолуние" и я прочетох за 1 седмица :) Абе добра е книгата ама честно казано очаквах много повече... Ще видим филма как ще е ама представям си колко от нещата в книгата няма да ги има :? Както и да е. Като цяло съм доволна :)

unicorn_f
04-06-2009, 10:59
aбе хора някой от вас плакал ли е на някоя книга :D аз само на Новолуние :cry: ама и аз нз що :oops:

Tokio_Hotel_Fanka_forever
04-07-2009, 05:51
aбе хора някой от вас плакал ли е на някоя книга :D аз само на Новолуние :cry: ама и аз нз що :oops:


Да и аз така...дори и на третата и четвъртата.Незнам какво ми стана никога не съм плакала толкова на филм или книга. 8-)

iPurple
04-07-2009, 08:36
Втория филм излиза чааак на 20 ноември.. :(

scoobydors
04-08-2009, 20:40
Присъединявам се във фен темата на Здрач :D

Филма е страхотен, чакам да излезе и Новолуние. Изчетох абсолютно всичките книги, всякаква информация за следващите филми и за самия Здрач, имам всички възможни плакати от всички възможни списания, изгледах всякакви интервюта със всички актьори, а компа ми е пълен със снимки от филма, телефона ми е зареден пак със снимки и със саундтрака на Здрач.............. спирам до тук! :lol: Сигурно станах вече и досадна, ама съм луда по филма и книгите и актьорите и всичко !!!! :-P

iPurple
04-09-2009, 14:44
Кога излизат 3тата и 4тата книга?

bez_ime_
04-09-2009, 18:06
Третата книга излиза на 18 май,а от Егмонт не са обявили дата за 4-тата

mysterious93
04-09-2009, 18:27
aбе хора някой от вас плакал ли е на някоя книга :D аз само на Новолуние :cry: ама и аз нз що :oops:

плакала съм на "Хайдутин майка не храни" от Орлин Василев(мисля че този беше автора) :-D ама както и да е :D ще я видим тая книга :P

runningXgirlX96
04-09-2009, 19:39
Аз от сайта на Егмонт случайно попаднах на тема за Новолуние и там беше публикувана 1 глава от книгата. А до колкото знам вече цялта книга я има по големите книжарници. Даже и в Метро :D . Проверете брошурите си :D

unicorn_f
04-09-2009, 19:42
Аз от сайта на Егмонт случайно попаднах на тема за Новолуние и там беше публикувана 1 глава от книгата. А до колкото знам вече цялта книга я има по големите книжарници. Даже и в Метро :D . Проверете брошурите си :D

най- добре теглиш от нета и четеш :-P

scoobydors
04-09-2009, 22:22
Аз от сайта на Егмонт случайно попаднах на тема за Новолуние и там беше публикувана 1 глава от книгата. А до колкото знам вече цялта книга я има по големите книжарници. Даже и в Метро :D . Проверете брошурите си :D

най- добре теглиш от нета и четеш :-P

Да, има я. Аз си я купих преди 2 седмици от една малка книжарница. Струва 19.90 лв. (Новолуние), а също така преди това си бях купила и Здрач за 14.50 лв.

Останалите ги прочетох на компа, защото просто не можах да изчакам да излязат. И когато това стане ще си го купя и тях за колекцията. :D

gabri3lla
04-11-2009, 11:36
Иии аз най-сетне изгледах филма.Много е хубав. :---)

Claustrophobia
04-12-2009, 13:15
Фен преводите на поредицата,които се разпространяват из нета,съм чувала,че са в пъти по-добри от преводите на "Егмонт".

Пък и не си струва 20лв,като след време ще ти омръзне - тийн сага..

mumiikataa
04-12-2009, 13:51
Фен преводите на поредицата,които се разпространяват из нета,съм чувала,че са в пъти по-добри от преводите на "Егмонт".

Пък и не си струва 20лв,като след време ще ти омръзне - тийн сага..
Има нещо вярно за фен преводите... Като изключим правописните грешки преводите са много добри.
Книгите са увлекателни (за мен). Преди да ги прочета не съм си падала по книгите.. Прочетох ги по 4-5+ пъти, ама ако ги прочета по още веднъж ще ги науча повече от наизуст... Иначе чакам да излязат и другите книжки. Ще си ги купя, защото четенето на компа е ужасно...

cvete94
04-13-2009, 15:52
Az pro4atah vsi4ki gnigi v neta,prosto sa mi tolkova interesni 4e nz kak mina vremeto i svar6eh vsi4ko,za p1rvi pat 4eta tolkova mnogo :-o :-o

woshata
04-13-2009, 16:54
Az pro4atah vsi4ki gnigi v neta,prosto sa mi tolkova interesni 4e nz kak mina vremeto i svar6eh vsi4ko,za p1rvi pat 4eta tolkova mnogo :-o :-o :(

unicorn_f
04-13-2009, 19:38
http://www.youtube.com/watch?v=AXqpT6vXk18 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

много хубаво клипче и мисля,че има сцени от Новолуние,но не съм сигурна :)

woshata
04-13-2009, 19:50
неееееееее и в хубавия ми youtuuubeeeeeeeeeee :shock: :shock: :shock: :(

mysterious93
04-13-2009, 20:10
Aктрисата обаче на 2-3 места във филма ме дразни :D нали не можела да танцува..и все си прехапва устната и клати глава.. първо като онова русото момче я покани на бала и после в къщата на едуард в стаята му :D нз що само на мен ли ми подейства дразнещо :D

Boleyn
04-14-2009, 06:48
Всичките ми познати казаха,че с актрисата супер много си приличаме :shock: :lol: :lol:

Иначе книгите са по-добри според мен (от филма) ,а на "Новолуние" се скъсах да плача :oops:

sm_95
04-17-2009, 16:20
Ето и от мен няколко трейлъра на филмите (съжелявам ако вече са пуснати просто нямам нерви да изчета сичките 16 страници) :) :) :) :) :)

за онези които не са чели книгите да не гледат трейлърите (най-вече последния) ако не искат да си развалят изненадата !!!

New Moon Traileр
http://www.youtube.com/watch?v=AsghUBi81qY

Eclipse Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=AjLlW8Uk8B0

Breaking Dawn Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=1l71UXPtBng&feature=related[/b]

puhen0to
04-18-2009, 06:51
какво да развалят бе... тва са фън ... :? 8-)

singlelady123
04-18-2009, 19:51
До както знам са ми казвали че в Новолуние Едуард и Бела нещо се разделят и тя е с Джейкъб на не съм сигурна :grin:

sexy___girl
04-18-2009, 21:45
Ако може и аз да се включа тук. Прочела съм всичките книги, гледала съм и филма, и да ви кажа не съм доволна от филма. След книгите тои ми изглежда някък твърде повърхностен. Затова препоръчвам на тези, които не са чели книгата да не гледат филма. Защото аз лично, ако първо бях гледала филна нямаше да прочета книгите, а те са просто невероятни (въпреки, че третата ми беше малко скучна)

zarety
04-20-2009, 18:16
Ако може и аз да се включа тук. Прочела съм всичките книги, гледала съм и филма, и да ви кажа не съм доволна от филма. След книгите тои ми изглежда някък твърде повърхностен. Затова препоръчвам на тези, които не са чели книгата да не гледат филма. Защото аз лично, ако първо бях гледала филна нямаше да прочета книгите, а те са просто невероятни (въпреки, че третата ми беше малко скучна)


напълно съм съгласна с теб филма и много зле направен и героите не ми харесва кака играят,а относно кнгите четвъртата най ме кефи 8) :)

wersa4
04-20-2009, 18:16
Na mene 3ta mi e lybimata :grin: a vuv 2ta edward si otiva,no posle pak se vru6ta...syper sa vsi4ki knigi :)

sexy___girl
04-20-2009, 19:30
На мен определено първата ми е любима. Въпреки че и втората е много интересна, но пък на нея много плаках, така че... Абе всичките са много интересни. Както вече казах "ПРО4ЕТЕТЕ ГИ БЕ ХОРА!!!"

singlelady123
04-20-2009, 22:11
ам някой може ли да ми каже дали мога да си драпна книгата от нета [първата част]? :(
можеш да си ги дръпнеш от www.bgtwilight.com :-)

Adwokat
04-21-2009, 11:20
Фен 8-)

BloomF
04-21-2009, 16:52
Аз разгеле почнах да чета книгите(в нета). Засега ми е много интересно. Наистина много са увлекателни(или поне началото на Здрач :D ). Филма еее :grin: :grin: :grin: :grin: Робърт --> :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Първо гледах филма и определено си заслужава книгите да се прочетат. И филма е готин, но друго си е книга!

portykalche
04-21-2009, 21:24
феееенкаааа :grin: :grin: :grin:

Sexydemon
04-22-2009, 09:15
много як филм :grin: :-) :grin: :-) :grin: :-) :grin: :-) :grin: :-) :grin:

sm_95
04-22-2009, 14:56
Ако може и аз да се включа тук. Прочела съм всичките книги, гледала съм и филма, и да ви кажа не съм доволна от филма. След книгите тои ми изглежда някък твърде повърхностен. Затова препоръчвам на тези, които не са чели книгата да не гледат филма. Защото аз лично, ако първо бях гледала филна нямаше да прочета книгите, а те са просто невероятни (въпреки, че третата ми беше малко скучна)


напълно съм съгласна с теб филма и много зле направен и героите не ми харесва кака играят,а относно кнгите четвъртата най ме кефи 8) :)

е стига бе вие тоя филм го направихте на.... Нормално е кногата да е по хубава най-вече заради шанса сам/а да си представяш как изглежда всичко, но имайки предвид че в филма не могат да вкючат всичко (ще стане 10 часа) пак беше добре направен. :)

П.П. трета кнога наистина е малко скучна но САМО на моменти :)

puhen0to
04-23-2009, 14:08
В Хай Клуб списаинието пише че спират снимките на новолуние защото съдят стефани майер за плагиатство О_О

mysterious93
04-23-2009, 14:11
В Хай Клуб списаинието пише че спират снимките на новолуние защото съдят стефани майер за плагиатство О_О

сериозно ли :-o :-o че откъде да е крала.. (под плагиатство разбирам че е нарушила на някой авторските права или нещо такова :D )

streamers
04-23-2009, 15:34
да наистина и аз днеска си взех хай клуб и пишеше че някаква нейна състудентка (в колежанските години били в едно общежитие) я съди за плагиатство. Твърди че тя е била писала подобен разказ за момиче влюбено във вампир, и че Майер и й е откраднала идеята.
Иди разбери дали е истина :D
Но за мен чесно казано няма значение кой го е писал :D

p0ps
04-23-2009, 15:45
В Хай Клуб списаинието пише че спират снимките на новолуние защото съдят стефани майер за плагиатство О_О

ааа да и аз го четох днеска

unicorn_f
04-23-2009, 19:19
хаха ако е вярно горката Стефани :D таман стана известна писателка,че и във филм се снима и сега яко я прецакаха :lol: