PDA

View Full Version : Не разбирам или не искам да разбирам едно момче-спешно



otkachalchica
03-11-2009, 11:39
Здравейте,
харесвам едно момче от много време.Излизали сме веднъй стояхме мн мн време на вън приакзвахме си беше хубаво.По-късно осъзнах че наистина го харесвам.опитах се да го "зарибявам" по слайп,но мн мн не ми пишеше и се отказах.Когато се засечем по често погледите ни просто се разминават,а след като се разминем беше казал че почти винаги ме гледа.
Работата е там,че постояно говори за секс,намеква...искам ми се това да е просто на шега но мисля,че просто отбива времето с мен.А и като се замисля до сега не ме е търсил по скайп единствео аз.Ако аз не го потърся-нищо! :neutral:

suitable
03-11-2009, 11:44
Ако наистина искаш да разбереш какво става - просто спри да му пишеш и изчакай докато не ти пише той.. ако започне да ти пише и пак говори само за секс - може би наистина иска да си "отбие времето" с теб.. Сигурно има и други момичета, с които си пише или, с които излиза и затова не те търси..

neznaesh
03-11-2009, 11:49
Съгласна съм с мнението, изказано преди мен. Самият факт, че говори само за секс, трябва да ти говори какво го интересува.
Лично аз имам силно развита алергия към момчета, които ми приказват единствено за секс. Обичам тези дискусии, но не и 24/24. Пък ти, ако го харесваш, а той иска само да спи с теб и и се съгласиш.. не те съветвам, защото в един момент ще си кажеш, че си още по-привързана към него.

otkachalchica
03-11-2009, 11:59
Ако наистина искаш да разбереш какво става - просто спри да му пишеш и изчакай докато не ти пише той.. ако започне да ти пише и пак говори само за секс - може би наистина иска да си "отбие времето" с теб.. Сигурно има и други момичета, с които си пише или, с които излиза и затова не те търси..

Ами аз тфа казвам,че той изобщо не ме търси по скайп.Ок,харесва ме на външен вид показвал ми го е мн пъти.Вътршно мисля,че също понеже мн пъти ми е казвал по време на онази среща 4е го кефя...а и разговорът си беше ОК.Искам да го накарам да ме погледне отвътре..не знам и аз как да стане ,но един вид да с привърж екъм мен,а само аз да му пиша в скп е мн нахално! :-o

myNameIsImmortal
03-11-2009, 12:11
Ми подай му 1 скалпел да те раздере и да те погледне и отвътре...
Насила хубост не става.. Ако те харесва само защото си готина и те иска за секс кукла със 3 дупки.. ясно ти е за какво става въпрос. Можеби иска секс без обрързване..

otkachalchica
03-11-2009, 12:13
Ми подай му 1 скалпел да те раздере и да те погледне и отвътре...
Насила хубост не става.. Ако те харесва само защото си готина и те иска за секс кукла със 3 дупки.. ясно ти е за какво става въпрос. Можеби иска секс без обрързване..


а до колкото знам,той не е такъв не е използвач...мн е точен

dimitar_ak
03-11-2009, 12:50
Може да прозвучи като офтопик, но мисля, че това ти е и грешката. Срещата на живо е края на интернет комуникирането, а не началото. Разберете го най-после. Вие сте били един до друг, а после какво се получава? Дръпваш се за да си пишете. Аз лично бих се засегнал.

otkachalchica
03-11-2009, 12:53
Може да прозвучи като офтопик, но мисля, че това ти е и грешката. Срещата на живо е края на интернет комуникирането, а не началото. Разберете го най-после. Вие сте били един до друг, а после какво се получава? Дръпваш се за да си пишете. Аз лично бих се засегнал.
ami nie na taq sreshta se zapoznahme...:D

dimitar_ak
03-11-2009, 13:03
Може да прозвучи като офтопик, но мисля, че това ти е и грешката. Срещата на живо е края на интернет комуникирането, а не началото. Разберете го най-после. Вие сте били един до друг, а после какво се получава? Дръпваш се за да си пишете. Аз лично бих се засегнал.
ami nie na taq sreshta se zapoznahme...:D

Още по-зле тогава. Трябвало е да ползваш скайпа само за да си чукнеш нова среща. Кратко, точно и ясно.

otkachalchica
03-11-2009, 13:08
Може да прозвучи като офтопик, но мисля, че това ти е и грешката. Срещата на живо е края на интернет комуникирането, а не началото. Разберете го най-после. Вие сте били един до друг, а после какво се получава? Дръпваш се за да си пишете. Аз лично бих се засегнал.
ami nie na taq sreshta se zapoznahme...:D

Още по-зле тогава. Трябвало е да ползваш скайпа само за да си чукнеш нова среща. Кратко, точно и ясно.

mi ne xaxa az i skp mu nqmah togava daje abee daje mn ne go poznavah ama edna fr-ka go znaeshe i poneje mu bilo zku4no v drygiq grad i ...

PeopleAlwaysLeave
03-11-2009, 13:29
Ти откъде си сигурна, че не е използвач и че е много точен след като сте се виждали само един път и почти не си пишете в скайп ?
Сама казваш, че ти приказва само за секс - това трябва да те навежда към мисълта, че му е само за едното е*ане... Ако те харесваше и вътрешно (което само от една среща е невъзможно да стане-трябва да се срещтнете поне още 4-5 пъти най-малко, за да можете горе долу да се опознаете) щеше да проявява интерес към теб, да те търси... а то само ти му пишеш :? Според мен трябва да го оставиш е така, да не му пишеш изобщо известно време и ако той те потърси -ок, ако не... сама си прави изводите ;)

krem4et0
03-11-2009, 13:46
Заключва се по молба на автора!