PDA

View Full Version : Здрач/Twilight



lerry1
03-11-2009, 14:24
Някой гледал ли е филма? Втора част ще има ли? Харесва ли ви?? :)

lerry1
03-11-2009, 14:26
съжалявам че пуснах темата ама ен видях другата

mysterious93
03-11-2009, 14:40
Филма е страхотен!!! Снощи го гледах, днес пак. Невероятен. Първо си мислих че ще е някой тъп и малко с резерви го изтеглих , но сега определено не съжалявам! До колкото чух / прочетох имало 4 части, дори и 5 но не била издадена още (петата била за това как са се запознали, но от гледна точка на Едуарт) иии нз страхотен е!! Първо като прочетох че можел да засенчи и Хари Потър не повярвах обаче.. май ми харесва малко повече :-D Иначе следващия път за втората част мисля да отида на кино.. и без това никога не съм ходила, а и било по внушително :D а според трети най -добре било да се прочете книгата, но аз това не мога да разбера :-o в смисъл нямам нищо против четенето на книги, напротив, но си мисля че на филм е по интересно.. и мисля д ане чета втората част , за да не си разваля "кефа" от гледането щото вече ще знам кво е станало.. но иначе втората част я има вече по книжарниците, но не знам кога ще излезе и по кината :( :( :( :( :( :( :( :( ще чакам :D СТРАХОТЕН Е !

lerry1
03-11-2009, 14:47
Филма е страхотен!!! Снощи го гледах, днес пак. Невероятен. Първо си мислих че ще е някой тъп и малко с резерви го изтеглих , но сега определено не съжалявам! До колкото чух / прочетох имало 4 части, дори и 5 но не била издадена още (петата била за това как са се запознали, но от гледна точка на Едуарт) иии нз страхотен е!! Първо като прочетох че можел да засенчи и Хари Потър не повярвах обаче.. май ми харесва малко повече :-D Иначе следващия път за втората част мисля да отида на кино.. и без това никога не съм ходила, а и било по внушително :D а според трети най -добре било да се прочете книгата, но аз това не мога да разбера :-o в смисъл нямам нищо против четенето на книги, напротив, но си мисля че на филм е по интересно.. и мисля д ане чета втората част , за да не си разваля "кефа" от гледането щото вече ще знам кво е станало.. но иначе втората част я има вече по книжарниците, но не знам кога ще излезе и по кината :( :( :( :( :( :( :( :( ще чакам :D СТРАХОТЕН Е ! аз праа така: 1чета книгата 2гледам филма или пропускам книгата :D

mysterious93
03-11-2009, 14:50
ама вече като си прочел/а книгата и като знаеш кво ще стане не се ли губи магията на филма????????????????????? :D макар че според тия дет са я чели някои неща са ги били пропуснали във филма...и книгата била по яка.. ако си я чел/а и си гледал/а филма наистина ли книгата е по - добра :D

lerry1
03-11-2009, 14:57
ама вече като си прочел/а книгата и като знаеш кво ще стане не се ли губи магията на филма????????????????????? :D макар че според тия дет са я чели някои неща са ги били пропуснали във филма...и книгата била по яка.. ако си я чел/а и си гледал/а филма наистина ли книгата е по - добра :D ами във филма се пропускат някои неща и аз мн се дразня 8-)

TrustNobody
03-11-2009, 15:17
Филма става.КНИГА > филм

darla
03-11-2009, 15:23
ама вече като си прочел/а книгата и като знаеш кво ще стане не се ли губи магията на филма????????????????????? :D макар че според тия дет са я чели някои неща са ги били пропуснали във филма...и книгата била по яка.. ако си я чел/а и си гледал/а филма наистина ли книгата е по - добра :D

магията на книгата ВИНАГИ е по-голяма от колкото във филма!

Snuffles
03-11-2009, 16:40
Да, филмът е супер, книгата също, ама ще спрете ли да правите едни и същи теми?.. :-o

DessieQueen
03-11-2009, 17:12
Книгата е много по-хубава от филма. Иначе и двете са уникални :smt007

LovEsIckk
03-11-2009, 17:16
Смятам да го гледам след малко..

NaughtyOne
03-11-2009, 18:18
Филма е страхотен!!! Снощи го гледах, днес пак. Невероятен.

Абе нещо не ми седи добре това...невероятен...Вии пък малко вкус вкарайте бе...Филмът може да е бил хубав,добър или пък с яки моменти,но чак пък невероятен. :?
Аз го гледах наскоро и да имаше яки моменти,обаче цялата работа беше супер провлачена и накрая свърши много тъпо. Главните герои ми бяха адски антипатични...като външност ставаха обаче тая Бела ми беше някъква супер безхарактерна и никаква психологическа сложност и едвам и се вадеха думите от устата.Единственото,което може да се каже за нея,че е просто...там.Едуард беше същия,отново безхарактерност и твърде мн ефекти по тялото му...и тия двамата едвам се познаваха и почнаха да се кълнат във вечна любов. Единствения герой,който ставаше според мен беше онзи Джейкъб >_> И по дяволите защо първата им целувка беше в стаята на Бела , а не на онзи якия момент в гората...

chester_love
03-11-2009, 18:29
офф ай спрете се бе..всяка втора тема за Здрач..ее..добре знаем колко е хубав филма..не може ли да спрете да пишете едно и също..толкова много теми..там пишете кво сте тръгнали да прайте нови банални теми и да обеснявате колко е хубав филма..ем филма не е толкова въздействащ колкото книгите...

mysterious93
03-11-2009, 18:32
Филма е страхотен!!! Снощи го гледах, днес пак. Невероятен.

Абе нещо не ми седи добре това...невероятен...Вии пък малко вкус вкарайте бе...Филмът може да е бил хубав,добър или пък с яки моменти,но чак пък невероятен. :?
Аз го гледах наскоро и да имаше яки моменти,обаче цялата работа беше супер провлачена и накрая свърши много тъпо. Главните герои ми бяха адски антипатични...като външност ставаха обаче тая Бела ми беше някъква супер безхарактерна и никаква психологическа сложност и едвам и се вадеха думите от устата.Единственото,което може да се каже за нея,че е просто...там.Едуард беше същия,отново безхарактерност и твърде мн ефекти по тялото му...и тия двамата едвам се познаваха и почнаха да се кълнат във вечна любов. Единствения герой,който ставаше според мен беше онзи Джейкъб >_> И по дяволите защо първата им целувка беше в стаята на Бела , а не на онзи якия момент в гората...

ami razli4ni vkusove :D na men naistina mi haresa :P

sadsad
03-11-2009, 18:36
ама вече като си прочел/а книгата и като знаеш кво ще стане не се ли губи магията на филма????????????????????? :D макар че според тия дет са я чели някои неща са ги били пропуснали във филма...и книгата била по яка.. ако си я чел/а и си гледал/а филма наистина ли книгата е по - добра :D
Аз Здрач не съм я чела още, но ще дам пример с Хари Потър...чела съм всички книги и дори препрочитам, гледала съм всички излезли филми не питай по колко пъти 8-) И пак ми е интересно. Не се губи магията според мен.

puhen0to
03-11-2009, 18:53
Филма е страхотен!!! Снощи го гледах, днес пак. Невероятен.

Абе нещо не ми седи добре това...невероятен...Вии пък малко вкус вкарайте бе...Филмът може да е бил хубав,добър или пък с яки моменти,но чак пък невероятен. :?
Аз го гледах наскоро и да имаше яки моменти,обаче цялата работа беше супер провлачена и накрая свърши много тъпо. Главните герои ми бяха адски антипатични...като външност ставаха обаче тая Бела ми беше някъква супер безхарактерна и никаква психологическа сложност и едвам и се вадеха думите от устата.Единственото,което може да се каже за нея,че е просто...там.Едуард беше същия,отново безхарактерност и твърде мн ефекти по тялото му...и тия двамата едвам се познаваха и почнаха да се кълнат във вечна любов. Единствения герой,който ставаше според мен беше онзи Джейкъб >_> И по дяволите защо първата им целувка беше в стаята на Бела , а не на онзи якия момент в гората...

Джейк рлз мамка му :D
На мен любимия ми е Джейк :grin: :grin:
бте има 4 книги ... логиччно да има 4-ри филма... обааче да първо гледайте за теми ... аз съм вманиачена по здрач ама и на мен ми бъркат в здравето 50 теми за здрач...

citygirl
03-11-2009, 19:25
Филма е прекрасен. Много ми хареса и с нетърпение чакам да излезе и New Moon :) Амм нещо разбрах, че някъде в нета ги имало преведени книгите.. може ли някой да даде линк :oops: :-)

TrustNobody
03-11-2009, 20:16
^ абе вие нямате ли гугъл?!

chester_love
03-12-2009, 13:12
^ абе вие нямате ли гугъл?!

ееееее прекалено трудно е за тях.. :lol:

GossipGirl89
03-12-2009, 13:52
Филма е прекрасен. Много ми хареса и с нетърпение чакам да излезе и New Moon :) Амм нещо разбрах, че някъде в нета ги имало преведени книгите.. може ли някой да даде линк :oops: :-)

http://bgtwilight.com/?p=249

bloodyF
03-12-2009, 16:29
уникален филм.... :-) и героите са още по уникални,..особено Едуард :-)

XTREMEFREERIDE
03-12-2009, 18:38
Еми какво да кажа.Филм.
Вярно - емоционален е.За това толкова го харесват младите дами.
Прочетете книгите.Книгата винаги е повече от филма.

unicorn_f
03-12-2009, 18:45
аз днех гледах филма,защото много хора ми го препоръчаха и наистина се оказа че е страхотен :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
а сега мисля да си изтегля и книгите и да ги прочета и тях :smt007
а за това дали ще засенчи ХП -не мисля че трябва изобщщо да се говори за това защото филмите не са в еднаква категория за да се спори за тях... и двете неща ми харесват,но са напълно различни и не мисля че трябва да се спори по този въпрос :)

Jesus
03-12-2009, 18:46
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235910 :-P

citygirl
03-12-2009, 20:04
Филма е прекрасен. Много ми хареса и с нетърпение чакам да излезе и New Moon :) Амм нещо разбрах, че някъде в нета ги имало преведени книгите.. може ли някой да даде линк :oops: :-)

http://bgtwilight.com/?p=249


Благодаря ти много ! :-)

monhity
03-12-2009, 21:42
Xora pyrwo izwinete che pisha na angl..ama mi se razwali neshty ezika.. Ami filma e syper!knigite neznam chesno kazano predpochitam knigata otkolkoto da q cheta na kompa nz.. gybi mi se neshty... moje bi towa da q dyrja w racete si i da ysesshtam chee cheta da ne se razseiwam ot skaipowe i t.n. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D amii towa e ot men! :oops: :oops: :oops: :oops:

xXxXSweetDreamsxXxX
03-13-2009, 07:55
Абе на вас не ви ли писна?... Четох и четирите книги, интересни са, но не са нищо кой знае какво.. А филма не струва..

gabi_94
03-13-2009, 15:19
Много ми харесаха 4те книги, четох ги в интернет и то само за две седмици и 4те ги прочетох, направо съм горда от себе си, като се има предвид колко са дебели книгите. Иначе и филма ми хареса, определено се усещаше магията и във филма. Определено, от началото мислех че е просто поредната модна мания да четеш книгите и да гледаш филма, но след като изгледах филма, толкова се вманиячих че започнах веднага да чета книгите.

billytalent
03-13-2009, 15:38
уникален филм.... :-) и героите са още по уникални,..особено Едуард :-)

Определено

Adwokat
03-13-2009, 19:35
е хареса ми... :)

suunnseT
03-14-2009, 15:39
еми днес си купих NEW MOON и сега я чета ... тийнейджерка съм се пак и не се бях видяла до сега да чета книга ... вида на книга с дебели корици и около 500 страници ме ужасяваше , а НОВОЛУНИЕ .. я купих с удоволствие ...Вероятно съм впечетлена доста , че чак се увличам , но силлно се надявам да не се разочеровам за напред като прочета и другите книги .. имайки си на предвид , че това лято излиза филма на НОВОЛУНИЕ искам за първи път да направя разликата между прочетено и гледано ..... Twilight не е за всеки .. така като гледам .. първата ми умисъл беше , че ще е тъп и леко страшен .. но се оказа нещо твърде истинско ... нещо свързано с ЛЮБОВ която не е секс и сички други неща над които младото поколение се фокосира , а духовна любов ! НА мен ми харесва , който не го харесва - анти-темата си я знае къде е .. а пресилените коментари за главния герой - Да вярно някой много зеха да се лигавят покрай него !! PEACE

neznaesh
03-14-2009, 21:27
Вторият филм илиза на 18ти ноември във Франция, на 19ти в Австралия, след това в другите страни. В България.. около тези дати пак ще бъде. :)

babylishhh
03-15-2009, 05:13
Смятам да го гледам след малко..

zWezdichkaaa
03-15-2009, 05:46
Гладах го, не ме впечетли, както го хвалеха всички колко е "невероятен" и "прекрасен"...Нищо особено. :-o

Kaulitz_483
03-15-2009, 06:25
Книгата е много по добра от филма :-P
Иначе идеята е добра :)

kristito3
03-15-2009, 12:57
mn gotin film ama naistina si e viarno 4e knigata e mn mn po DOBRA ot filma :P :grin: :grin: ina4e zamisulut si go biva (smusul samata istoriika) az v na4aloto si vikam kakvi sa ti gluposti za vampiri no posle dosta mi haresa :-) =P~ :smt060 :smt060 :smt054