PDA

View Full Version : Ъъъ,леко тъп въпрос за скайп :D



scanadal
03-11-2009, 15:20
Здравейте!
Имам едно въпросче свързано със скайп.Имам един абонат(мой познат),който не влиза често в скайпа си.Така де,за последно беше на 25.02. на линия и ми писа,само че мен ме нямааше и видях по-късно,че ми е писал(не си изключвам скайпа).Отговорих му на съобщенията,но тъй като вече беше извън линия ми изписа,че са недоставени.Такаааа,това си седеше в прозорчето за чат до днес,когато вече не пишеше,че са недоставени,ама пък не ми изписва,че е бил на линия.Искам да кажа,че все така си седи че е бил за последно на линия на 25.02. :( И нещо ми изчезна снимката му от профила му и сега седи фабричната.Та въпросът ми е как са се доставили тея съобчения след като той не е влизал,и възможно ли е да ме е трийнал от списакът си и да не мога да разбера кога е на линия и затова да не му виждам и снимката :---)
Е,благодаря предварително на всички ;)

Biskfitka
03-11-2009, 16:02
За снимката не знам...може той да я е махнал...а за съобщенията...ако е влизал като инкогнито ти е получил съобщенията,но няма да ти покаже,че е бил в скайп.Поне аз така мисля.Може да не е така,аз със скайп не се занимавам много.. 8-)

woshata
03-11-2009, 16:40
да и на мен един индивид ми седи постоянно извън линия .. а знам че влиза .. но му няма снимката ..

абе да ти кажа може и да те е изтрил .. нз

CherryKisS
03-12-2009, 11:55
Абе според мен е бил инкогнито.

А като те изтрие ти как можеш да разбереш- в смисъл както каза някой, възможно ли е да не ти се показва кога е онлайн?

LittlePrincess
03-12-2009, 11:57
Сигурно е бил инкогнито.

jambo_bs
03-12-2009, 19:47
Дори и да е бил "инкогнито" после като излезе ще ти покаже кога за последно е бил на линия т.е. когато е бил инкогнито.А снимката може и той да си я е махнал :)

DarkAngelOfHope
03-13-2009, 05:07
Ако те изтрие от списъка си с абонати пред nick-a му при теб ще се вижда сива иконка на Skype с въпросителен вътре, а не с "Х" както когато е off line :)

suitable
03-13-2009, 10:39
Значи цялата тази опция "инкогнито" или както е при мен "invisible" си е много глупаво устроена.. Винаги можеш да разбереш кога някой се е скрил. Точно това, което каза, че не ти изписва, че не е получил съобщенията си е най-лесния начин да разбереш. Щом не го изписва - значи си е влизал в skype-а и ги е получил, но дали вече ги е прочел си остава в неизвестност.. Аз пък имам друг въпрос и искам да си спестя създаването на нова тема.. Може ли някой да ми даде линк за официалния сайт на skype, където мога да дам мнението си по някои бъгове и тем подобни.. нещо като feedback.. Но не ми трябва просто линка за официалния сайт, а точно страницата, която описах..

Lynx
03-23-2009, 12:09
За да не правя нова тема, ще си задам въпроса тук.
Ако съм написала съобщение на даден абонат който не е на линия и ако минат повече от 3-4 дни абоната ще получи ли съобщението или не ...
Надявам се да е бил ясен въпроса.
Благодаря предварително.

Biskfitka
03-23-2009, 14:51
За да не правя нова тема, ще си задам въпроса тук.
Ако съм написала съобщение на даден абонат който не е на линия и ако минат повече от 3-4 дни абоната ще получи ли съобщението или не ...
Надявам се да е бил ясен въпроса.
Благодаря предварително.Ще го получи :)