PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!! НЕМСКИ !!!



PatkoPatkov
03-11-2009, 16:47
МНОГО ВИ МОЛЯ,за петък т.е. четвъртък вечерта ми трябва Съчинение на тема : "Моето любимо списание", но в интернет никъде не намерих,че написах аз само че на български... МОЛЯ някой да ми го преведе на немски... Много е късо и сякаш не е сложен текста :)
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!

Моето любимо списание е Маxim,но вече не си го купувам защото не ми остава време за четене на списания.
Maxim ми харесва защото е различно от останалите списание.В него получавам полезна информация за Мода,Спорт,Музика,Електрон ка,Как живеят звездите,Секс-За почти всичко каквото е интересно на човек на моята възраст.
Списанието е с около 130 страници и цялото е гланцирано и струва 5 лева.Репортерите в списанието пишат съвсем свободно,не е в официален стил.Не се стремят да спазват книжовната норма,което от 1 страна не е особенно добре, но пък по този начин все едно говориш с приятел.Любимата ми рубрика в списанието е Идиотска галерия.В нея хора изпращат идиотските си снимки,колкото по откачена снимка толкова по голям шанс да я сложат в списанието и всъщо като печчлиш и някой лев от 10 до 60 лв.Снимките наистина са много смешни и даже и да ти е много лош ден днес ще те расмеят.

PatkoPatkov
03-11-2009, 20:43
никой ли няма да може :)

TEARS
03-11-2009, 20:50
http://www.kakvo.org/

http://translate.google.com/translate_t?hl=bg#

kotence_91
03-11-2009, 21:48
Тово е, което можах да преведа ... Надявам се да е на разбираем немски :D Да предупредя, че нямам немска азбука на компа и не можах да сложа умлаутите и разните различни букви от нашите :)

Meine lieblingste Zeitschrift ist Maxim, aber ich kaufe ihn schon nicht, weil ich keine Zeit fur Zeitschriften habe. Das Magazin gefahlt mir, weil es anders ist. Es enthalt Information uber Mode, Sport, Musik, Elekronik, uber das Leben des Stars, Sex - fast alles, die mich interesiere. Die Zeitschrift hat 130 Seiten und es hat Glanzseinten. Es kostet 5 Euro. Die Reporter in der Zeitschrift schreiben frei, nicht in offizielen Stil. Sie streiben nicht richtig zu schreiben. Das ist nicht sehr gut, aber auf diese Weise sprichst du wie mit einem Freund. Meine lieblingste Rubrik ist "Idiotischer Galerie". Die Leuten konnen seinen idiotischen Photos schiken und Geld verdienen.