PDA

View Full Version : ем гадно е :-(



Schhhh
03-11-2009, 16:33
:-D Да започвам с трагедията.Ами един път аз и един приятел търсихме с кого да излезем и момичето което харесвам ни извика на едно място . И когато отидохме там имаше още 4 момичета и докато се запознавам с тях се влюбих в едната и забраих за тая дет я харесвам . цяла вечер бяхме заедно и когато си тругнахме момичето което харесвах преди и в тая дет се влюбих и пще едно момче беше с нас и тая която съм влюбен в нея ме прегърна без причина и тъй докато я изпратя обаче тя нямасхе нет нямаше нищо и нищо не сме си писал и следващия ден и се обаждам да и честитя 8ми март и тя каза че е мн мило и разбрах от нейна пряитлка че ме харесва горе долу обаче никога не ми пише първа никога не ми се обажда винаги аз кът почна тогаз и като и пиша по скайпе тя само ми отговаря със усмивки и отвреме на врееме някое изречение мисля че съм и безразличен вече :? :? :x

Jesus
03-11-2009, 16:36
е то са минали 4-5 дена едва ли си и омръзнал толкова скоро :)

Schhhh
03-11-2009, 16:52
ем винаги аз ли трябва да и обращам внимание зако не почне разговора или чата или поне да ми цука да разбера 4е има интерес към мене туй се отчайвам ;щ

cinderella_gugutka
03-11-2009, 16:53
може да е много срамежлива или да се прави на недостъпна-спокойно

hooliganka89
03-11-2009, 16:56
ем винаги аз ли трябва да и обращам внимание зако не почне разговора или чата или поне да ми цука да разбера 4е има интерес към мене туй се отчайвам ;щ


Ми май не ти го показва,защото просто не го чуства.
Съжелявам,но мисля,че не си пада по теб.Може вечерта когато те е прегърнала(ако тва е била тя,защото разказат ти е малко объркан),да е било под въздействие на алкохола,знае ли човек...

ThePowerOfLove
03-11-2009, 16:58
1. Много лесно се влюбваш :-D
2. Може да те харесва, но нещо да се прави на недостъпна или просто не те харесва :neutral:

vesSynkaa
03-11-2009, 17:17
Еми може да ти се прави на недостъпна,
ама ако те е харесвала едва ли си и омръзнал за 4 дни.. =)

Schhhh
03-11-2009, 18:24
Ми май не ти го показва,защото просто не го чуства.
Съжелявам,но мисля,че не си пада по теб.Може вечерта когато те е прегърнала(ако тва е била тя,защото разказат ти е малко объркан),да е било под въздействие на алкохола,знае ли човек...[/quote]

ем тя алкохол не пие :D пък и квото и да стаа не ме бърка тъй ли иначе аз търсех физическа връзка нищо че се влюбих в нея но е странно кът си мисля че няма да стане нщ я забравям донякаде но ми стаа малко гадно

myNameIsImmortal
03-11-2009, 18:36
1. Много лесно се влюбваш :-D

Ако питаш мен, сърцето му мисли за тая, която харесвал преди това, а главата /долната/ за новото момиче.. е за такова влюбване става въпрос 8-)

GameMaster
03-11-2009, 20:05
Prilicha na men.Lichno az kogato haresvam nqkoe momche i neshtat se poluchavat ostavqm toi da vodi vsichko taka che ne q sudi.Moje i da e pritesnitelna znam li...No vsichki sme s razlichni podhodi.Ta vloji povechko tyrpenie i vs shte e ok ;-) ...

citygirl
03-11-2009, 20:30
Това, че не ти пише и не ти се обажда тя първа няма значение. :) Това не значи, че не изпитва нищо към теб. Понякога ние момичетата обичаме момчето да е водещият и той да прави първите и важни ходове :) Според мен не трябва да се отчайваш.. Продължавай да и пишеш и да и се обаждаш.. Покани я да излезете заедно, само двамата и то ще си проличи дали тя изпитва нещо или не :-)

PeopleAlwaysLeave
03-11-2009, 21:49
Според мен е срамежлива.
А може и да се е напатила от такива като теб дето търсят главно физически контакт 8-)

valdesbg
03-12-2009, 11:24
Ае автора е мишок, това ясно. ама защо всяка втора тема е такава простотия?

Авторчче - имаш ли орехчета?там нейде между краката... Ако имаш - инициативата е твоя. Ако нямаш - недей реви по форуми.

LittlePrincess
03-12-2009, 11:32
То и аз никога не пиша на никой.. Дори когато харесвам някой трудно може да се случи да му пиша. Направо я питай дали си и безразличен.

valdesbg
03-12-2009, 11:36
Принцесо, и какво трябва да отговори девойката?

Да го сдуха като каже "Безразличен си ми", или да му набива още филми в главата като му каже - "сладък си :)"

Така или иначе автора скоро пак ще пусне тема/мнение да за да каже какви ги е надробил.

LittlePrincess
03-12-2009, 11:38
valdesbg, по - добре ако не й пука за него да му каже отколкото да го мотае. Мен са ме питали много пъти така и аз си казвам каквото наистина мисля, за какво да давам напразни надежди.

valdesbg
03-12-2009, 11:40
Идеята беше че в тази ситуация въпроса е повече от дебилен. Отделно че автора се вкарва във филмчета от най-малкото нещо. А и така като гледам тя изобщо не си дава зор.. :)

puhi14
03-12-2009, 12:59
Най-вероятно се прави на недстъпна,защото и тя е почувствала нещо и иска да те впечатли някак...а вие момчетата колкото повече ви се дърпат толкова повече се влюбвате... :D харесва те СПОКО! :)

Dark_Angel_F
03-12-2009, 16:04
Уф имам подобен проблем :D Ама ми писна все аз да с еоптивам да взема иниацивата и да не се получава особено , за това го сотавям той ако наистина ме харесва , както е казал , ще я поеме , ако пък не - прав му път ;) Та просто й пиши ое 1-2 пъти ако продължи в същия дух , нито й пиши нищо и тя ако те харесва още ще пропише ;)