PDA

View Full Version : Махане на нокът



nesuni
03-11-2009, 16:38
Boli li kogato go izkarvat?boli li posle?Kolko vreme ne moje da se hodi?i za kolko vreme raste nokatq?
Gadnoto e samo 4e lqtoto nqma da moga da nosq otvoreni 4ehliiii :cry: :cry: :cry: :cry: nali?


*Заглавие на Кирилица!
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

LovelyGirl
03-11-2009, 17:26
А защо ще ти го махат :-o

titinkaa
03-14-2009, 19:55
на мен пък на краката на двата големи пръста ми падат ноктите,защото и аз имам проблем с тях и лекарката ми препоръча по-добре да ги оставим да паднат сами вместо да ги вади,иначе на един приятел му ги вадиха и една седмица не идваше на даскало а си стоеше в тях,и тва не му помогна махането щото пак му създаваха проблем новите нокти които излезнаха и така 2-3 пъти му ги вадиха и сега вече е добре,иначе мойта лекарка точно по тая причина не искаше да ги вади защото не е сигурно дали новите няма да излезнат по зле и пак да се вадят и сега слагам едни капки в каналчетата те помагат да израстнат по бързо новите и на левия ми пръст вече почти го няма стария,щото той върви напред новия нокът го избутва напред и си го режеш с нокторизачката и имам 1см още да падне и съм готова само сега на десния нокът е малко по зор да падне :)