PDA

View Full Version : има ли смисъл



love_you_boy
03-11-2009, 17:00
има ли смисъл да се опитам да поговоря с мом4е,което скъса с мен заради едни супер глупави при4ини(не ми се обяснява сега) защото ми липсва страшно много и искам да се съберем.но незнам дали да говоря с него защото той не иска да се виждаме пове4е и не поддържаме никакви контакти-каза 4е вси4ко е приклю4ило и да го забравя..но аз не мога да го забравя...пък и не искам.имам нужда от него-дори когато не сме заедно имам нужда поне малко да си поме4тая и да си представя 4е сме заедно отново.има ли смисъл да опитам???
П.П. от 1 седмица сме разделени

TooLittelTooLate
03-11-2009, 17:04
Щом е казал, че не иска да се виждате и иска да го забравиш може би няма смисъл. Но какви са неговите чувства? Заради чувства ли се разделихте? Защото, ако при раздялата не е споменал чуствата си- има смисъл да опиташ. :)

EeeBobii
03-11-2009, 17:07
Не можем да ти помогнем без важните фактори....Кажи ги тия причини.

vesSynkaa
03-11-2009, 17:10
Еми казал ти е кратко и ясно да го забравиш ..

LovelyGirl
03-11-2009, 17:17
По-добре не се самоизмъчвай като го търсиш.Той ти го е казал ясно,че не иска да има някакви взаимоотношения с теб.
Според мен няма смисъл да се опитваш да говориш с него,саме дето ще ти стане по-трудно.По-добре се опитай от сега да го забравиш,така ще е по-лесно за теб.

Jesus
03-11-2009, 17:20
намери си друг :)

hooliganka89
03-11-2009, 17:24
Ами според мен няма смисъл да го търсиш,след като е казал да не го правиш значи просто вече не иска да е с теб.
Ако го потърсиш само ще се унижиш,а нещата няма да се променят.

moneycomeme
03-11-2009, 17:49
...smqtam,che shtom ne iska nishto da poddyrjate i vsichko spored nego e okonchatelno spri se go ostavi... :o :o nqma znachenie kollko ti lipsva i t.n. prosto qvno toi poveche ne iska da e s teb!

I_Know
03-11-2009, 17:57
Да ти кажа и аз не знам. Аз съм в подобна позиция с едно момче след така от месеца и нещо...имам си приятел от месец но не мога да забравя другото момче... :S да ти кажа мисля че няма смисъл ...

love_you_boy
03-11-2009, 18:03
явно вси4ки сте на мнение да го оставя...но не трябва ли да се борим до последно за това което искаме,за единственото нещо което може да ни направи шастливи ??знам,4е няма смисъл,ама просто...искам да опитам,не мога ...да го оставя просто така

KisSsSsSs
03-11-2009, 18:09
Винаги има смисъл и винаги има значение !!!
Опитай..

BloomF
03-11-2009, 18:14
Опитай, ама най много да му повдигнеш самочувствието, а той да свали твоето.

sweet_sorcerer
03-11-2009, 18:16
Кратко и ясно - НЕ! Ти казваш да се бориш - за изгубена кауза ли? Най-много само да се унижиш.Щом той не иска да има нищо общо с теб - keep smiling и само напред.

JUSTniki
03-11-2009, 18:52
Чакай, чакай кФоОо ?
Той ще те одрязва ти ще му вървиш слес гъза....
Оле как може да ти е толкова ниско самочуствието..?..!
Я се стегни като не те иска вече кажи му едно
- аЙ майната ти уее! испусна ме!
:-D

JUSTniki
03-11-2009, 18:53
Чакай, чакай кФоОо ?
Той ще те одрязва ти ще му вървиш слес гъза....
Оле как може да ти е толкова ниско самочуствието..?..!
Я се стегни като не те иска вече кажи му едно
- аЙ майната ти уее! испусна ме!
:-D

angelcheeee_93
03-11-2009, 19:04
:shock: Какво?

Абе момиче я се стегни!
Той не иска да е с теб,а ти ще ходиш да му се натискаш и ще му тичаш зад гъза...как може да искаш да се унижаваш по този начин.КАзвам ти съвсем сериозно и добронамерено-не го търси този човек не заслужава вниманието ти,живей си живота на спокойствие и не си създавай излишни проблеми.Лелее...как може такова нещо...то е толкова очевидно,че не трябва да го правиш.Тука важен е разума.Вразуми се най-после,не знам в кой облак живееш!
И кво ще идеш при него ,той пак ще те изрита ,ще се разплачеш,ще се унижиш и накрая пак същото.Трябва да се пребориш,няма друг начин.Живота е борба,разберете го хора!

EeeBobii
03-11-2009, 19:09
Абе вие добре си разсъждаватe, ама когато сте в нейното положение никой от вас няма да разсъждава по тоя начин каде сега разсъждавате... чували сте за думата Любов?...

vlubeno_momi4e***
03-11-2009, 20:06
Надеждата умира последна. ( :

sh3_1s_7h3_0n3
03-11-2009, 20:11
Няма никакъв смисъл, при все, че той не иска да поддържа абсолютно никакъв контакт с теб. Защо трябва да се унижаваш и да ставаш жалка в очите му? Той само ще те избягва повече, а на теб ще ти става в пъти по-гадно.

valdesbg
03-12-2009, 11:38
Абе..човека се чуди как да те отреже по директно, ти пак се буташ в шамарите...

LittlePrincess
03-12-2009, 11:45
Мисля, че след като е казал, че не иска нищо вече и да го разбравиш, няма смисъл да говориш с него. Колкото и да ти е трудно ще трябва да го забравиш..

kypo
03-12-2009, 12:19
много е относително, на сърцето си не можеш да заповядваш колкото и разум да имаш!

а това че ти е казал да го забравиш и че не иска нищо от теб не значи абсолютно нищо! чувал съм в пъти по-силни думи от една, която си ми каза че за нея съм най-големия боклук, как не иска да ме вижда и чува никога, как не и пука дори и да умра даже. нещо в тоя род беше (не помня точно преди години беше, ама бях потресен - все пак от човек уж обичащ ме с месеци да го чуеш :shock: ) ама след три месеца ми се довлачи тая к*рва със сълзи в очите, молеща се, още малко и на колене щеше да падне и искаше да се върне... ама нема батка, добро насила не можеш да направиш на някой - тъй че заеби го ако можеш, след месеци 100% гаранция ти давам че ще се сети за теб и ще поиска да се върне (всички много започват да съжаляват и да мислят след необмислена раздяла). ама направи като мен, кажи му "мъртъв си за мен" и ще видиш колко е готино да смачкаш някой долен боклук, отнесъл се зле с теб!

lovelygirll92
03-12-2009, 13:05
Аз ще ти кажа:БОРИ СЕ ЗА НЕГО.ДО КРАЙ.Най-лесно е да те коментират,но има една дума:ЛЮБОВ,за която човек трябва да направи всичко възможно и да се бори до край.Аз също като теб ме скъса едно момче и каза,че не иска да не вижда като теб и неможах да го забравя..но след много борба си го върнах обратно..
повярвай има смисъл и ДА бори се :)

PiNk_GiRl
03-13-2009, 13:57
Аз пък си мисля, че ако малко го оставиш,той ще те потърси и ще осъзнае грешката си..

MostHated
03-13-2009, 14:28
не се занимаваааай!