PDA

View Full Version : ПОМОЩ!Дълги мигли



sparx
03-11-2009, 17:12
Аз съм момче и имам много дълги,гъсти и черни мигли :( изглеждат все едно съм слагал спирала...много е женско и много хора ми се подиграват за това.Те са си прави щото наистина е много грозно и женствено.Дайте някаква идея как може да станат по редки и да не са толкова черни..дали може да ги боядисам примерно с боя за коса или нещо друго :shock: Неискам коментари на момичета от типа:Няма от какво да се притесняваш много е готино и други подобни мнения...защото наистина много се дразня от миглите :(

Jesus
03-11-2009, 17:17
Да ги опърлиш :?

LovelyGirl
03-11-2009, 17:23
Да ги опърлиш :?

Оо грешен съвет :-D
Една приятелка си ги опърли(не нарочно разбира се ) и те пораснаха много по-големи от преди :-D

Според мен няма какво да направиш за да го промениш :neutral:
Просто не се притеснявай толкова,има много момчета с по-дълги и черни мигли :) А пък тези дето ти се подиграват..лапешка история :)

Adwokat
03-11-2009, 17:54
Пич и аз имам също много дълги и черни мигли.. но никои не ме е обиждал... дори обратното.. всички ми правят комплименти.. и някой приятелки чак завиждат.. :) защото аз имам хубави мигли и дълги.. а те.. не :)

BloomF
03-11-2009, 18:04
Да ги опърлиш :?

Оо грешен съвет :-D
Една приятелка си ги опърли(не нарочно разбира се ) и те пораснаха много по-големи от преди :-D

Според мен няма какво да направиш за да го промениш :neutral:
Просто не се притеснявай толкова,има много момчета с по-дълги и черни мигли :) А пък тези дето ти се подиграват..лапешка история :)

Станали са по дълги??? А тряя пробвам. :D :D :D

По темата: Оставяй ги така. Поне аз не виждам нищо смешно в това, момче с дълги и гъсти мигли... Да не ти пука от подигравките!!

I_Know
03-11-2009, 18:26
хората мигли искат...ти от мигли бягаш дет са вика :D

Мн глупаво ми звучи :?

SunSmile
03-11-2009, 18:28
ако ги опърлиш, одрежеш или каквото и да било свързано с дължината им, те ще пораснат по - дълги...
По - добре не ги пипай! Пък... АКО може да ги боядисаш... според мен ще личи и ще е много грозно

Boot
03-11-2009, 19:06
Как ще си боядисаш миглите?! чуваш ли се...
нема начин, примири се.

gLypChenCee
03-12-2009, 18:08
Абе какво ти пука кво мислят другите? Тегли им по една майна и толкова. :)

shell
03-12-2009, 18:27
Абе какво ти пука кво мислят другите? Тегли им по една майна и толкова. :)
+1

Liar
03-12-2009, 19:15
Абе какво ти пука кво мислят другите? Тегли им по една майна и толкова. :)
+1
плюс едно и от мен!
По принцип мигли могат да се боядисат.Да речем,че твоите ги направиш кафяви.Не само,че ще изглежда смешно и неестествено,защото хората със светли мигли и вежди имат също и много светла кожа,коса,често и лунички,ами и боядисването няма да промении дължината или гъстотата им.Ако ги отрежеш ще си личи и пак ще бъде смешно.Радвай се,че имаш такива мигли,хубавите такива подчертават много добре окото.Защо изобщо се оставяш другите да ти се подиграват за нещо толкова незначително и красиво от друга страна?Кои те,че да се държат така?Тегли им една майна и не се занимавай.Като видят,че не им пука и не им се дразниш няма да те закачат,защото няма да има какво да ги забавлява.И защо не искаш от онези приказки от момичета?Теб какво те интересува,ние какво мислим или момчетата?С момчета ли ще ходиш?

sparx
03-12-2009, 19:43
Абе какво ти пука кво мислят другите? Тегли им по една майна и толкова. :)
+1
плюс едно и от мен!
По принцип мигли могат да се боядисат.Да речем,че твоите ги направиш кафяви.Не само,че ще изглежда смешно и неестествено,защото хората със светли мигли и вежди имат също и много светла кожа,коса,често и лунички,ами и боядисването няма да промении дължината или гъстотата им.Ако ги отрежеш ще си личи и пак ще бъде смешно.Радвай се,че имаш такива мигли,хубавите такива подчертават много добре окото.Защо изобщо се оставяш другите да ти се подиграват за нещо толкова незначително и красиво от друга страна?Кои те,че да се държат така?Тегли им една майна и не се занимавай.Като видят,че не им пука и не им се дразниш няма да те закачат,защото няма да има какво да ги забавлява.И защо не искаш от онези приказки от момичета?Теб какво те интересува,ние какво мислим или момчетата?С момчета ли ще ходиш? Еми естествено че не ходя с мом4ета,но като видя някое друго мом4е с такива мигли разбирам колко тъпо изглеждам.Ин4е те мойте не са кой знае колко дълги но са много 4ерни и мисля 4е ако се боядисат в по светло 4ерно ще стане по добре

SoFarSoG00d
03-12-2009, 19:44
не си бутай миглите,нека да се смеят,този период ще отмине,като станеш по-голям ще ти завиждат,хората се чудят как да си направят миглите дълги и обемисти,а ти искаш да ги разредиш.

Seducti0n
03-12-2009, 20:22
Да не си посмял да ги пипаш!
Прекрасно е! /сърчице/

Rofl4e
03-12-2009, 20:51
и според мен е много яко момче с дълги мигли.. братовчед ми също има .. и съм му казвала мн пъти че ако не ми беше 1 братовчед до сега да съм го взела 1000 пъти :lol:

Sissy90
03-13-2009, 04:40
Аз съм момче и имам много дълги,гъсти и черни мигли :( изглеждат все едно съм слагал спирала...много е женско и много хора ми се подиграват за това.Те са си прави щото наистина е много грозно и женствено.Дайте някаква идея как може да станат по редки и да не са толкова черни..дали може да ги боядисам примерно с боя за коса или нещо друго :shock: Неискам коментари на момичета от типа:Няма от какво да се притесняваш много е готино и други подобни мнения...защото наистина много се дразня от миглите :(
Сменям моите за твоите :-) И аз искам такива. А по-нататък може и да не четеш, защото си помолил да няма такива коментари: Супер много се кефя на момчета с такива мигли. Имам двама познати, единия даже много често се шегува с неговите, например мига срещу мен и ми казва "Усети ли вятъра?" :-D

LadyDy
03-13-2009, 05:42
Аз пък съм момиче, имах дълги мигли затова ги подстригах малко и сега много ги харесвам. :D

Pliok0019
03-13-2009, 08:06
Баща ми има дълги и гъсти мигли, аз също.

Според мен е супер яко.

Само дето неговите са извити, а мойте не :(

m3talmania
03-13-2009, 08:12
Да ти имам проблемите...

Infinity
03-13-2009, 16:14
Спокойно тоя период ще отмине,така че сега нищо не прави после може и да съжеляваш :)

sparx
03-13-2009, 16:26
Няма да съжалявам повярвай...мене не ме дразни тва 4е някой ми се смеят,просто много ме дразни щото и сам се виждам

Sissy90
03-13-2009, 19:38
Няма да съжалявам повярвай...мене не ме дразни тва 4е някой ми се смеят,просто много ме дразни щото и сам се виждам
Едно момиче по-нагоре е споменало, че ги е подрязало - така поне няма да са толкова дълги, така че може да пробваш.

sparx
03-14-2009, 13:12
с подрязване ще се ли4и а и ще станат по големи :( Аз мисля да пробам да ги боядисам в по светло 4ерно и май ще стане,щото проблема ми е тва 4е са 4ерни а не 4е са 4ак толкова дълги.4етох някакви теми 4е от миглоизвива4ка се повреждат миглите и стават по редки :shock: Така4е моми4етата да дават някви такива савети от какво още може да ми поопадат малко :D

GeorgeP
05-27-2009, 13:35
То е така . Момичетата завиждат , а момчетата (тея които го забележат) си прават базици с тебе . Мойте също са дълги и извити , а долните са ми почти колкото горните голями .
А пък заради някой няма никога да си ги подрежа или някви такива процедури . Аз да не живея за другите .

lipstik
05-27-2009, 14:29
Момчетата с дълги мигли са толкова чаровни.Правят им много красиви очите.

raia338
05-27-2009, 14:34
момчетата с такива мигли са много сладкиииии :-)

tonie__
05-27-2009, 16:41
не ме кефат момчета с дълги мигли :-o

TheNewReligion
05-27-2009, 16:44
Абе какво ти пука кво мислят другите? Тегли им по една майна и толкова. :)
+1
плюс едно и от мен!
По принцип мигли могат да се боядисат.Да речем,че твоите ги направиш кафяви.Не само,че ще изглежда смешно и неестествено,защото хората със светли мигли и вежди имат също и много светла кожа,коса,често и лунички,ами и боядисването няма да промении дължината или гъстотата им.Ако ги отрежеш ще си личи и пак ще бъде смешно.Радвай се,че имаш такива мигли,хубавите такива подчертават много добре окото.Защо изобщо се оставяш другите да ти се подиграват за нещо толкова незначително и красиво от друга страна?Кои те,че да се държат така?Тегли им една майна и не се занимавай.Като видят,че не им пука и не им се дразниш няма да те закачат,защото няма да има какво да ги забавлява.И защо не искаш от онези приказки от момичета?Теб какво те интересува,ние какво мислим или момчетата?С момчета ли ще ходиш? Еми естествено че не ходя с мом4ета,но като видя някое друго мом4е с такива мигли разбирам колко тъпо изглеждам.Ин4е те мойте не са кой знае колко дълги но са много 4ерни и мисля 4е ако се боядисат в по светло 4ерно ще стане по добре До сега бяха "много дълги,гъсти и черни мигли", а сега "не са кой знаел колко". Много интересно...Според мен проблемът е в лигавото ти характерче. Щом позволяваш на Сульо и Пульо да ти се подиграва, очевАдно е, че миглите ти нямат никаква вина. Стегни се малко.

hisy
05-27-2009, 16:54
Спокойно тоя период ще отмине,така че сега нищо не прави после може и да съжеляваш :) +1

yozii
05-27-2009, 21:06
Аз съм момче и имам много дълги,гъсти и черни мигли :( изглеждат все едно съм слагал спирала...много е женско и много хора ми се подиграват за това.Те са си прави щото наистина е много грозно и женствено.Дайте някаква идея как може да станат по редки и да не са толкова черни..дали може да ги боядисам примерно с боя за коса или нещо друго :shock: Неискам коментари на момичета от типа:Няма от какво да се притесняваш много е готино и други подобни мнения...защото наистина много се дразня от миглите :(
Сменям моите за твоите :-) И аз искам такива. А по-нататък може и да не четеш, защото си помолил да няма такива коментари: Супер много се кефя на момчета с такива мигли. Имам двама познати, единия даже много често се шегува с неговите, например мига срещу мен и ми казва "Усети ли вятъра?" :-D

:D :D Ииии...усети ли вятъра... :D :D
И сега по темата:ами престани да се жалваш колко дълги и черни били,просто се шегувай с тях.Както прави онуй момче,кат те погледни някой,намигни му и му кажи'Усети ли вятъра'.Ще бъде мн смешно и никох няма да обърне кой знае какво внимание на миглите ти...

Converse333
05-28-2009, 10:16
Между другото съм забелязала,че повечето момчета имат ужасно дълги и гъсти мигли. :shock: Моите също са гъсти и дълги,но не толкова. :(

cvetenceto0o
05-28-2009, 15:59
Боже, боже замисли се защо онея момчета ти се подиграват,щом всички момичета се кефят на момчета с дълги мигли 8)

girl4eety
05-28-2009, 16:45
много е сладкоооо

DaRk_AnG3L
05-28-2009, 19:22
Пич и аз имам също много дълги и черни мигли.. но никои не ме е обиждал... дори обратното.. всички ми правят комплименти.. и някой приятелки чак завиждат.. :) защото аз имам хубави мигли и дълги.. а те.. не :)

Мммдааа даже много момичета харесват дългите мигли :)

cveteto64
05-28-2009, 20:10
Тези момчета, който ти се подиграват само избиват комплекси изобщо да не ти пука завиждат защото те нямат това, което имаш ти. Съветвам те да не правиш нищо момичетата харесват момчета с изразителни очи, а твоите са такива щом имаш толкова красиви мигли...

Jus7DreamBoy
05-29-2009, 08:47
Аз съм момче и имам много дълги,гъсти и черни мигли :( изглеждат все едно съм слагал спирала...много е женско и много хора ми се подиграват за това.Те са си прави щото наистина е много грозно и женствено.Дайте някаква идея как може да станат по редки и да не са толкова черни..дали може да ги боядисам примерно с боя за коса или нещо друго :shock: Неискам коментари на момичета от типа:Няма от какво да се притесняваш много е готино и други подобни мнения...защото наистина много се дразня от миглите :(

Пфф пич и аз съм така само че не ми се подиграват само майками и сестра ми се ебават с мен за тях :-x