PDA

View Full Version : Съществува и мъжка G-точка??



XTREMEFREERIDE
03-11-2009, 20:04
"Каква огромна златна мина за удоволствие е твоята G-точка, си знаеш прекрасно. Обаче дали си наясно, че твоят човек също притежава такова бутонче за директна телепортация на седмото небе на плътските висини? Една малка зона плът, чиято стимулация ще изтръгне стонове на наслада от сладките му устни. Става дума за простатата му - малка колкото кестен жлеза, която се намира под пикочния мехур, в основата на пениса. И стимулацията на въпросната гореща точка в еротичното интро, непосредствено преди същинската част на похотливия ви екшън, ще го превърне в твой фен и роб во веки веков. Не се иска да направиш кой знае колко сложна и завъртяна маневра, даже напротив. Просто трябва да сключиш длан около върха на ерекцията и да натиснеш внимателно надолу, към таза. По този начин караш гъбоподобната тъкан на пениса да се трие в простатата. И имитираш усещането, което той изпитва по време на дълбоко проникване."

Прочетох по-горната статия в Космополитън.бг
Ако може малко обяснения, че нещо не разбрах (подчертаното).
Малко по - подробно ако може... ;дд

EeeBobii
03-11-2009, 20:08
Интересно.

jenichka
03-11-2009, 20:14
моя сега гледа мача ама като се прибере ще го пробвам! :D

XTREMEFREERIDE
03-11-2009, 20:17
моя сега гледа мача ама като се прибере ще го пробвам! :D

О-о-о даа !! И като стане нещо (ако стане) да разказваш!! 8-)

ubuntureload
03-11-2009, 21:44
Трудно е за обяснение.. бъркаш в ГЪ3A на дълбоко и евекта е същия.... :D

AlokiNn
03-11-2009, 21:46
Имаше го в 1 филм ма не съм пробвал и не мисля

ubuntureload
03-11-2009, 21:55
Имаше го в 1 филм ма не съм пробвал и не мисля
"Секса и града"... като мъжа за показно не умишлено се изпразни върху косата на Миранда...

JenataNaShefa
03-11-2009, 22:16
Да наистина има подобно нещо... не е толкова трудно за изпълнение колкото е написано :D Дами, смело атакувайте а вие господа не бягайте от такова удоволствие 8)

Avadon
03-12-2009, 10:49
На мен ми изглежда гадно да ти бъркат отзад.

Carlos
03-12-2009, 12:02
човекът питаше за подчертания текст... не иде реч за бъркане отзад, ама и аз не мога да го разбера. те тея в космополитън...

gLoRiToO
03-12-2009, 12:12
Абе аз потърсих и видях в гугъл има много инфо за това как се стимулира въпросната мъжка G-spot.Звучи интересно и мисля да го изпробвам върху моя човек като си дойде :oops:

Mamar4o
03-12-2009, 16:50
изглежда добре мойта не ми го е правила :(

XTREMEFREERIDE
03-12-2009, 18:42
поредната тъпня!

\:D/

MrUndaztood
03-12-2009, 18:48
Тез Космота летят в Космоса.

Да,има мъжка G точка.И въпросната точка е началото на простата.Стимулира се простата (или ти бъркат,или пък при повечко опит - при сфинктера) и изпразването и удоволствието е в пъти по-голямо!

sais
04-13-2009, 13:32
Тези дето са скептични, явно не са опитвали и не знаят. В комбинация със свирка да ти я стимулират - няма по-готино нещо. Приятелките ми, слава богу, повечето са знаели как да ме изстрелят на седмото небе.
Така че, дами, опитвайте, работете и с нежни пръстчета, и резултатът ще е налице незабавно: партньорът ви или ще избяга, ако е задръстеняк, или ще ви боготвори.