PDA

View Full Version : Как да спра да мисля за него?



alizi
03-12-2009, 12:43
mnogo sum neshtasna ;(kak da spra da mislq za nego kato stavm s misulta za nego i zaspivam s misulta za nego.iskam da ne mislq i ne moga



Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани от 1-ви април

valdesbg
03-12-2009, 12:44
Писна ми...поредната кифла с филм в главата.

dimitar_ak
03-12-2009, 12:48
Миличка, лесно е. Спри да мечтаеш и му се обади. Или ще го имаш или ще те резне, но и в двата случая проблема с мисленето ще се реши.

lovelygirll92
03-12-2009, 13:11
mnogo sum neshtasna ;(kak da spra da mislq za nego kato stavm s misulta za nego i zaspivam s misulta za nego.iskam da ne mislq i ne moga

Обади му се :) Въобще не се колебай...момчетата попринцип са малко..как да го кажа..."срамежливи" и повечето искат момичето първо да каже чувствата си и след като те се подсигурят всичко си идва по местата :)
ПП:Обади му се и ако го харесваш кажи му ;)

dimitar_ak
03-12-2009, 13:24
Пусни си и Vonda Shepard за кураж http://www.vbox7.com/play:ba1099b1

GossipGirl89
03-12-2009, 13:33
Аз само не схванах за момче, с което си ходила и не можеш да забравиш ли става дума или за момче, което харесваш, но се притесняваш да му признаеш за чувствата си ?

Ако става дума за забравяне - излизай с приятели, забавлявай се, намери си някакво хоби... Просто приеми факта, че той няма да бъде с тебе и това е... няма смисъл да се тръшкаш и да си отежняваш сама живота ;)

Ако става дума за признаване на чувства - обади му се или му намери скайпа отнякъде (ако му го нямаш) и го покани да излезете :)

mislitelka
03-12-2009, 13:36
Писна ми...поредната кифла с филм в главата.
По какво съдиш, че е кифла? Само кифлите ли имат чувства? Като си минал тинейджърската възраст смяташ, че можеш да ръсиш обиди наляво и надясно ли? Нещо повече ли си от нея като използваш вървежни реплики "с филм в главата"? Скрий се.

LittlePrincess
03-12-2009, 13:41
Пф. Не можеш да спреш. Да бе да.. Я се съвземи - не е трудно ;)

myNameIsImmortal
03-12-2009, 13:46
Писна ми...поредната кифла с филм в главата.
офф, то да беше само 1 филм.. ми то тва е цяла поредица от филми..
като Дързост и красота със 1000 епизода..

EeeBobii
03-12-2009, 13:56
Писна ми...поредната кифла с филм в главата.
По какво съдиш, че е кифла? Само кифлите ли имат чувства? Като си минал тинейджърската възраст смяташ, че можеш да ръсиш обиди наляво и надясно ли? Нещо повече ли си от нея като използваш вървежни реплики "с филм в главата"? Скрий се.



Нещо повече е, да ! Кифла която незнае дали се е*бе или пишка...и къде яко драматизира да и обърнат внимание...

opaaaaaaaaaaaa
03-12-2009, 14:21
изруси се
блондинките поне не могат да мислят 8-)

anitram
03-12-2009, 14:25
mnogo sum neshtasna ;(kak da spra da mislq za nego kato stavm s misulta za nego i zaspivam s misulta za nego.iskam da ne mislq i ne moga



Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани от 1-ви април

знам какво е и на мен ми писна ама....... :( :(

sextazy_baby
03-12-2009, 14:50
Абе нали знаеш,една патка мислила,мислила и накрая умряла...затова действай

silky92
03-12-2009, 14:59
След като толкова мислиш ,значи трябва да направиш нещо ,ако има начин го потърси или му звънни ,ако обаче нещата няма как да станат просто започни да се занимаваш със странични неща и ,което най-много помага намери друг ,за който да мислиш и да си заслужава. :)

valdesbg
03-12-2009, 16:04
мислителке - умувай над световните проблеми и не се занимавай с прости форуми. Ще направиш добро за всички ни. А иначе кучетата лаят, но кервана си върви :) Да не говорим че твоя пост по нищо не се различава от моя:) И двата са еднакво спамърски и извън темата. Ама иначе е важно да се обадиш, нали?

Дани - душко...що не поканим латиноамериканските сценаристи за малко вдъхновение при нас?

Боби - тихо че и по теб ще почнат да лаят.

NaNa_SladuRana
03-12-2009, 16:05
няма невъзможни неща,дори и да ти се иска :)

mislitelka
03-12-2009, 16:05
Писна ми...поредната кифла с филм в главата.
По какво съдиш, че е кифла? Само кифлите ли имат чувства? Като си минал тинейджърската възраст смяташ, че можеш да ръсиш обиди наляво и надясно ли? Нещо повече ли си от нея като използваш вървежни реплики "с филм в главата"? Скрий се.



Нещо повече е, да ! Кифла която незнае дали се е*бе или пишка...и къде яко драматизира да и обърнат внимание...
Въпросът на тебе ли ти беше зададен бе, келеш?
Не съди хората без да ги познаваш. Може и такава да е, но не си ти човекът, който да прави констатациите.

koalka
03-12-2009, 16:07
Ми, да се надяваме след време да го забравиш, обаче защо не може да сте заедно?Опитай се да не мислиш за него, а нещо в друга насока.

Whyniser
03-12-2009, 18:34
Излез навън и си живей живота

nicolepcd
03-12-2009, 18:35
Ако продължаваш да си мислиш колко си мислиш за него, няма да стане. Трябва да спреш да мислиш, че мислиш за него и да не гледаш тая тема, щото знам, че сега си мислиш за него! Офф, объркано стана :D

iveetyy
03-12-2009, 18:41
Ще спреш да мислиш като изгубиш надежда,че някога може да сте заедно,а това ще стане ако проведете един прост разговор кой какво изпитва и да се изясните.Помоли го (първо се усмели...стискам палци :) ) да ти отговори направо има ли шанс м/у вас да стане ид а не ти дава напразни надежди за твое добро.И в зависимост от отговора му тогаа мисли за забравяне.Ако конкретно ти каже,че нищо няма да стане ти сама ще си се осъзнаеш .. поне при повечето хора е горе-долу така..пъък и не се забравя за секунди...тряя си време кат за сяко друго нещо =]

EeeBobii
03-12-2009, 18:48
Мял....:oops: Лайте на воля.

lovelygirll92
03-12-2009, 19:26
мислителке - умувай над световните проблеми и не се занимавай с прости форуми. Ще направиш добро за всички ни. А иначе кучетата лаят, но кервана си върви :) Да не говорим че твоя пост по нищо не се различава от моя:) И двата са еднакво спамърски и извън темата. Ама иначе е важно да се обадиш, нали?

Дани - душко...що не поканим латиноамериканските сценаристи за малко вдъхновение при нас?

Боби - тихо че и по теб ще почнат да лаят.

Valdes..ти въобще за какво си изказваш мнението...хората искат да споделят проблемите си и точно за това е този форум..а не за хейтъри като тебе..вече те гледам в 3 теми спамиш и определяш хората без да ги познаваш с думите "кифла" и др...аре спри се малк0 и се замисли ако ти беше в такова положение дали не би искал мнението на другите...
ПП:Сри за оффтопика ама ми писна... :-x

vlubeno_momi4e***
03-12-2009, 19:38
Всичко се постига с малко воля.. ; ]

I_Know
03-12-2009, 19:46
Честно казано просто гледай само напред и спри да мислиш кого нараняваш..бъди силна дори безмилостна...не си заслужава да пролееш ни една сълза ;]

valdesbg
03-13-2009, 05:15
ловли - лай си на воля, не ми пречиш, кроасанке. Проблема е повече от идиотски, така че...

Сега бъди културно дете, и си изтрий офтопика. Мама, мама нали така те е учила?

EeeBobii
03-13-2009, 07:14
Писна ми...поредната кифла с филм в главата.
По какво съдиш, че е кифла? Само кифлите ли имат чувства? Като си минал тинейджърската възраст смяташ, че можеш да ръсиш обиди наляво и надясно ли? Нещо повече ли си от нея като използваш вървежни реплики "с филм в главата"? Скрий се.



Нещо повече е, да ! Кифла която незнае дали се е*бе или пишка...и къде яко драматизира да и обърнат внимание...
Въпросът на тебе ли ти беше зададен бе, келеш?
Не съди хората без да ги познаваш. Може и такава да е, но не си ти човекът, който да прави констатациите.

Джаф, Джаф, Джаф, Джаф, Джаф, Джаф, Джаф, Джаф, Джаф :razz:
Слабо ме интересува даже не ме интересува, детееее
Джаф

mickelangelo
03-13-2009, 07:38
Ами знам диагнозата ... чакаш си дозата :) ... намери си хоби и се занимавай с него ..

selens
03-13-2009, 11:04
Абе нали знаеш,една патка мислила,мислила и накрая умряла...затова действай
+1

gabsit000
04-02-2009, 17:05
наистина... ти така го казвашшш все едно ще умираш... ти в такъв филм си се вкарала и си мислиш че до тука ти свършва живота..минава..даа..много времее ще се протака.,но ще мине :wink:

elsy
04-02-2009, 17:58
Намери си някво занимание, излизай по-често... изобщо направи така, че да нямаш време да мислиш за него 8-)