PDA

View Full Version : замунда



xXlloveXx
03-12-2009, 14:41
имам един проблем.....
Когато си изтегля някакав филм от замундата не ми се отваря...защо? :( :? :? :shock: :( :( :? :( :( :( :( :( :( :( :oops:

xHARDCANDYx
03-13-2009, 11:35
имаш ли си всички програмки-Bitcomet,Crystal player или някъв такъв ?

XTREMEFREERIDE
03-13-2009, 11:50
имам един проблем.....
Когато си изтегля някакав филм от замундата не ми се отваря...защо? :( :? :? :shock: :( :( :? :( :( :( :( :( :( :( :oops:

Странно защо!??
Опитай с друг плеър..

xXxMixXx
03-13-2009, 12:54
имам един проблем.....
Когато си изтегля някакав филм от замундата не ми се отваря...защо? :( :? :? :shock: :( :( :? :( :( :( :( :( :( :( :oops:

Еми би трябвало да се отварят с BS Player примерно. Ти с какво опитваш да ги отвориш?! :?

xXlloveXx
03-14-2009, 13:33
пробвала сам с BS player, Windows media player, Windows player classic, Winamp, RealPlayer :(

CtrlAltDel
03-14-2009, 14:05
Ъм, нали знаеш, че като сваляш файл от замунда, това не е директно филмът, а торент-файл, който трябва да отвориш с Bitcommet, uTorrent или подобна програма. И тогава вече почваш да дърпаш самия филм. Няма логика да имаш толкова плеъри и на нито един да не тръгва, освен ако не опитваш да отвориш торент-файла с тях.

Другата възможност е да нямаш кодеци, но едва ли, щом говориш за филми специално от замунда..

Иначе за всякакви видео-файлове препоръчвам KMPlayer, той е с вградени кодеци и отваря почти всичко.

raduna
03-14-2009, 17:02
Аз предполагам, че най-вероятно нямаш необходимите кодеци.
Изтегли си някой нов пакет K-Lite Codec Pack
http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=89