PDA

View Full Version : Инфо...



runningXgirlX96
03-12-2009, 16:42
Както разбрахте от заглавието искам инфо за секса...
Боли ли?
Има ли някакви последствия ако е с предпазни мерки... имам предвид пречи ли на цикала или нещо от което може да се разбере?
Когато е анално наистина ли след това ти се разширява дупката и това пречи ли на ходенето по голяма нужда?
Променя ли се походката след ебане?
Еми това е общо взето??? Моля помогнете
:-o :-o

3oPuTy
03-12-2009, 16:45
Ако не си отпусната и възбудена - ДА!Боли!
Последствия?!Миии най-много да си с чувствителна кожа и да получиш обрив,но той ще мине бързо.
Не знам дали се разширява,но няма да е зле да прочетеш повече неща за аналния секс - клизми,болка,подход,гафове ...
Не!Не ти се променя походката.


И един въпрос от мен:На колко години си?! :-o

runningXgirlX96
03-12-2009, 16:52
Еми на 14 съм и ме подсети за още нещо... на колко години е нормално да се прави секс...

AlokiNn
03-12-2009, 16:56
На колкото си готова на колкото има подходящ за теб човек

runningXgirlX96
03-12-2009, 17:00
А и бях чувала за някакви течове след секс??? Това вярно ли е или само след отпушване? И има ли някакви прегледи при които може да се останови, че не си девствен... в смисъл да са задалжителни прегледи и майка ми да може да ме разбере??? Сори за многото въпроси, но ще ми е за първи път! :oops:

3oPuTy
03-12-2009, 17:06
Има такива прегледи,но не са задължителни :) Всеки път,когато отидеш на гинеколог той ще те пита дали водиш полов живот.Освен това ако майка ти реши може да те заведе на преглед и да разбере дали още си девствена.
Един съвет:Щом си само на 14 г. и още почти нищо не знаеш за секса (което е възмутително честно казано :-x ) по-добре не прави анален ... Образовай се още и тогава вече мисли за анален секс.
А до това с кръвотечението:При всяко момиче е различно :) При някои няма кръв,при някои има по малко в продължение на няколко дни.Освен това при повечето момичета се променя и цикъла след първия път :)

runningXgirlX96
03-12-2009, 17:08
Мерси много :) :)

Carlos
03-12-2009, 19:54
тей като гледам ника 96 е на 13, може да ги няма още, ама нека пита, а не да налети на първия и после да задава въпроси от сорта на "стана ли гафа"

sparco_sl
03-12-2009, 20:07
не са притесняваи Моме само си купи презервативи /че може приятеля ти да няма или да е забраел/
и за другото не са притеснявай

angelcheeee_93
03-12-2009, 20:27
Още си на 14 годинки,не се лъжи да го правиш толкова рано,после ще съжаляваш.В живота има време за всичко!та къде си ти,още 8-ми клас предполагам :shock: Ужас-направо не сте добре толкова малки да искате да се чукате-извинявай,ако съм те обидила но ти си само едно дете :) Абе живей си там живота спокойно,другото ще си дойде с времето.И какво ще постигнеш,ако го направиш,мислиш че ще си по-харесвана ли?-не ,лъжеш се,дори точно обратното... само ще се натовариш с притеснения--->дали си бременна,защо ти закъснява,дали кондомът се е скъсал,дали да си купуш тест,дали да пиеш хапче,дали да направиш аборт,дали да кажеш на вашите.. } всичко това можеш да си го спестиш.Твоето съзнание според мен още не е готово да възприеме готовността за секса.Ти не си готова за секс.Страх те е дали ще боли и + това имаш тооолкова неизяснени въпроси относно секса.Сигурна съм,че секскуалната ти култура е доста бедна.Може би постоянно се чудиш дали ще боли,дали ще има кръв и темподобни...както и да е.Спирам се.Моето мнение е [b]категорично да не правиш секс!

Rofl4e
03-12-2009, 20:43
и според мен си малка за секс.. ;) не прибързвай :-P

MakeCash
03-12-2009, 23:09
Това, че си на 14 и мислиш за секс донякъде мога да го разбера, като гледам модата накъде е тръгнала, ако нямаш с какво да се похвалиш на приятелките си сигурно те смятат за втора ръка човек... ама...
ДА ЗАДАВАШ ВЪПРОСИ ЗА АНАЛЕН СЕКС НА 14 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ?

Ако ми беше по-близко щях да те нашамаря едно хубаво! Не само дупката ще ти се разшири, ами и сама ще си се подрискаш...

NeSumJenaTi
03-12-2009, 23:16
[quote="runningXgirlX96"]Както разбрахте от заглавието искам инфо за секса...
Боли ли? ... Кога дали боли?
Има ли някакви последствия ако е с предпазни мерки... имам предвид пречи ли на цикала или нещо от което може да се разбере? ... цикЪл Кое да се разбере?
Когато е анално наистина ли след това ти се разширява дупката и това пречи ли на ходенето по голяма нужда? ... Разширява се след време и то при често практикуване!
Променя ли се походката след е**не? ... Получава се луфт между краката!
Еми това е общо взето??? Моля помогнете
[/u][/b]

NeSumJenaTi
03-12-2009, 23:21
А и бях чувала за някакви течове след секс??? Това вярно ли е или само след отпушване? . . . . НЕ ЗНАМ ЗА КАКВИ ТЕЧОВЕ ГОВОРИШ ..... И има ли някакви прегледи при които може да се останови, че не си девствен... в смисъл да са задалжителни прегледи и майка ми да може да ме разбере??? .... ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ПРЕГЛЕДИ НЯМА, НО АКО МАЙКА ТИ ТЕ ЗАВЕДЕ НА ДОКТОР ТОЙ ЩЕ РАЗБЕРЕ СЪС СИГУРНОСТ . . . Сори за многото въпроси, но ще ми е за първи път! :oops:



"А и бях чувала за някакви течове след секс??? Това вярно ли е или само след отпушване?"


Как може едно младо момиче като теб да се изразява по такъв начин ??? Все едно говориш за канал ! Извинявай. че съм груба, но е точно така !

NeSumJenaTi
03-12-2009, 23:22
Еми на 14 съм и ме подсети за още нещо... на колко години е нормално да се прави секс...



КОГАТО СЕ ПОЧУВСТВАШ ГОТОВА ! НО СПОРЕД МЕН 12-15 ГОДИНИ СИ Е РАНИЧКО

Jivota
03-13-2009, 13:59
maikooooo dneshnite deca si gubqt devstvenosta na po 10-15 godini lele na de trygna svetyt.... :shock: rani4ko sha ti e osobeno kato si momi4e ako beshe mom4e e dr ama ai.... :D

shelbydr
03-13-2009, 14:15
Във всички теми, в които се питат разни неща от малки хора има много постове, казващи им : 'Малък/малка си още...' Ако това се искаше, всеки щеше да пита майка си. Според мен е най-правилно да се отговаря, колкото и абсурдни да са въпросите - никой не се е родил научен и може би просто забравяме, че преди години всеки не е знаел някои неща.

Адмирации за хората, които се сдържат и отговарят конкретно.

А на авторката, между другото, изразяваш се доста грубо, но изразните средства са личен избор.

А за въпросите ти - получила си доста верни отговори и като решиш да правиш нещо, наистина, информирай се повечеко, за да няма разочарования.

metalcheto
03-13-2009, 16:16
maiko maikoo na 14 i ne znae NISHTO za seksa, a pak tragnala da sa ebe :shock:

beachy_bunny
03-13-2009, 16:34
Не е на 14 ако е набор 96 ... най- много е на 13 ... 94 набор са 14-15 .. 95 13-14 , а 96 са на 12-13 ... , а и трябва да е доста тъпичка , за да задава такива елементарни въпроси (ако е на 14 ) чиито отговори ги има във всяка 10-та тема ...

runningXgirlX96
03-14-2009, 07:48
Амм На 14 съм и не съм набор 96 :? Просто номера ми завършва на 96 :) А и успешно ме разобедихте :)

Gary
03-14-2009, 07:53
Амм На 14 съм и не съм набор 96 :? Просто номера ми завършва на 96 :) А и успешно ме разобедихте :)
Ако наистина си разубедена - има смисъл от тоя форум. А ти имаш "акъл" в главата - сети се първо да питаш, а не като други - след свършен факт. Поздравления!

runningXgirlX96
03-14-2009, 07:59
Даа и без това не ми се правеше много много :?

baby_inloff
03-14-2009, 11:47
Еми на 14 съм и ме подсети за още нещо... на колко години е нормално да се прави секс...

хъмм... по ника ти... 96 ако ти е набора значи си на 12-13... а не на 14 ама карай....