PDA

View Full Version : Поредната училищна драма...



ScionOfStorm
03-12-2009, 18:36
...та след като бяха разменяни скандалности и от двете страни на барикадите - учители и ученици, стигаме до поредната пълна простотия. Още една неадекватна директорка и...да, то се вижда от статията:


Ученик счупи пръст на учителка в Шумен

15-годишен ученик счупи пръст на учителка в час в шуменската професионална гимназия по механотехника и телекомуникации „Христо Ботев“.
Инцидентът е станал в сряда следобед, когато 9 „е“ клас имал урок по немски.
Ръката на преподавателката Стоилка Николова е гипсирана, тя е в едноседмичен отпуск по болест.
При влизане в час преподавателката заварила хаос, чиновете били наплюти и мръсни, а учениците не искали да сядат. Тя ги помолила да извадят салфетки и да почистят, но някои отказали, защото мръсотията била направена от предходен клас.
Две от момчетата стояли в час с крака на чиновете.
След като не успяла да въведе ред, учителката отишла да потърси помощ, но директорката и двете й заместнички отказали да отидат при класа.
Николова се върнала в стаята и поискала да заведе най-буйния ученик - Ахмед Ридван, при директора.
Деветокласникът обаче хванал дясната й ръката, извил я и счупил пръста на учителката.
След това добавил: „Ще видиш ти какво ще се случи, ако ме оставиш на поправителен“.
В четвъртък директорката на гимназията Галина Младенова посрещна журналистите на входа на гимназията видимо притеснена.
„Откъде научихте за инцидента, случаят тепърва ще се изяснява“, каза тя.
По-късно в кабинета си обяснила, че вчера не е отишла да помогне на учителката, защото не е плашило и не иска да бъде.
Младенова заявила, че още не е говорила с ученика-побойник:
„Това е дете на 15 години, ще разговарям с него в по-спокойна обстановка“.
Вчерашният инцидент не е първият в шуменската професионална гимназия по механотехника.
Преди 2 години училището стана известно с разпространен в интернет клип, в който ученици биеха шамари на свой съученик.

cherrypezz
03-12-2009, 18:38
Ахмед

Jesus
03-12-2009, 18:38
къде е тянко да се изкаже за шумен ?

иначе такива диванета са младите, особено такива помаци, дето си мислят че като дпс са с тях са безсмъртни :x

SoFarSoG00d
03-12-2009, 18:41
Ахмед..............

cherrypezz
03-12-2009, 18:43
......................... коледния терорист :D

jghgh
03-12-2009, 18:45
Отвратително, наистина. Грозно и ужасно.
Деби колко нагли стават тия ученици.. :?
Никво чувство за дълг нямат, никак не са отговорни... лигльовци, разглезени педерасчета, наистина съм гневна!

Ако бяха малко хора на място щяха да почистят, щеше да си продължи часа нормално, ама на'! Нали всичко се изкривява...

Еми ДА, наистина поколението е мега зле.
Деба тъпия резак и деба тъпите ученици, ТЪПИ НАГЛИ ПАРЦАЛИ!

Тъпото е че ги гледам че и в моя град ги има такива - нагли, прости лайнарчета, дето правят квото си искат, държат се както си искат, пазарят се иначе за оценки и даскалите стават луди...
Нямам кво да кажа...

Сори за свръх емоционалната реакция, но съм разтърсена и от други събития по света и у нас.. И си мисля накъде ли, накъде върви всичко? По дяволите!

SoFarSoG00d
03-12-2009, 18:46
http://fc03.deviantart.com/fs29/f/2008/058/f/3/Motivational_Poster_Ahmed_by_dedoninja.jpg

Jesus
03-12-2009, 18:57
бомби и факли за семеиствата на всички турци :)
според ме е помак :? което е по-лошо

5StaR
03-12-2009, 19:18
ДЕ-градация