PDA

View Full Version : Тя е много харесвана. Дали можем да имаме връзка?



affesh
03-12-2009, 19:46
значи проблема ми е следния.. харесвам си едно момиче от даскало и напоследък започнах да и намеквам. тя не се отдръпна, даже мисля че и стана интересно. лошото е че тя е от "популярните", може би най-популярното момиче в училище, сигурно и няма да се намери момче което да не я харесва. а пък аз съм по-затворен и не толкова общителен, ако ме разбирате. и напоследък се чудя дали изобщо се виждам как мога да имам връзка с нея. съвети?


Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

selens
03-12-2009, 19:51
Не искам да те разочаровам но според мен нямаш особено голям шанс и да тръгнете много скоро ще те зареже или пък само се ебава с теб защого обикновено най-популярните момичета са лигли не всички но повечето :(

ivcheto0o
03-12-2009, 20:14
nz moji i da ima6 6ans ne vsi4ko e takova kakvoto izglejda ... tova 4e e populqrna ne zna4i 4e e zadaljitelno naduta :?

GossipGirl89
03-12-2009, 20:17
Ам... за жалост наистина е прието популярните да са надути и разглезени... Може да не е такав - ти я познаваш най-добре и знаеш... Но все пак не си храни големи надежди след като казваш, че нямало момче, което да не я харесва...
Поговори с нея и се опитай по-очевидно да й намекнеш какво изпитваш.

My6mYLka
03-12-2009, 20:23
Не искам да те разочаровам но според мен нямаш особено голям шанс и да тръгнете много скоро ще те зареже или пък само се ебава с теб защого обикновено най-популярните момичета са лигли не всички но повечето :(

тфа пък . . . е кфо като е популярна 8-) може да има шанс я си представи че примерно има някфи симпатий пак е по добре от нищо
все пак тя си избира а и не вс са разглезени една моя мн добра фр от даскало е почти най популярно е кфо е нормално момиче което в повечето случеи бие момчетата :lol:

selens
03-12-2009, 21:05
Не искам да те разочаровам но според мен нямаш особено голям шанс и да тръгнете много скоро ще те зареже или пък само се ебава с теб защого обикновено най-популярните момичета са лигли не всички но повечето :(

тфа пък . . . е кфо като е популярна 8-) може да има шанс я си представи че примерно има някфи симпатий пак е по добре от нищо
все пак тя си избира а и не вс са разглезени една моя мн добра фр от даскало е почти най популярно е кфо е нормално момиче което в повечето случеи бие момчетата :lol:
Казах повечето а не всички!

unicorn_f
03-12-2009, 21:27
ми добре ти си по затворен не си като другите момчета,може би на нея ще и хареса повече точно тоя тип момчета,според мен не губиш нищо ако се пробваш,губиш само ако се откажеш.

spensi
03-12-2009, 21:56
Не искам да те разочаровам но според мен нямаш особено голям шанс и да тръгнете много скоро ще те зареже или пък само се ебава с теб защого обикновено най-популярните момичета са лигли не всички но повечето :(

тфа пък . . . е кфо като е популярна 8-) може да има шанс я си представи че примерно има някфи симпатий пак е по добре от нищо
все пак тя си избира а и не вс са разглезени една моя мн добра фр от даскало е почти най популярно е кфо е нормално момиче което в повечето случеи бие момчетата :lol:
Славата разваля човека

valdesbg
03-13-2009, 05:32
Бъди уверен и общителен. В момента си обречен. Тя няма да се дръпне изобщо, не си първия който и обръща внимание. Тя живее на високи обороти, а ти - не.

Priceless
03-13-2009, 05:34
Как очакваш да се отдръпне като това момиче е жадно за вниманието на околните .. тя така е свикнала. Сега си й интересен, защото още не те е имала ; )

MaLkaTa_LaDy
03-13-2009, 07:27
Ако не е надутна и е нормално момиче, имаш голям шанс. Но само ако наистина е земен човек. Дори мога да ти кажа, че тя няма да обърне внимание на онези надувковци с мускули направени от хапове или онези дето се джукят по снимките... Схвана за какво ти говоря. Не се отказвай! Имаш шанс, казвам ти го от личен опит. И аз често си го задавах този въпрос, но е грешно да го правиш.

valdesbg
03-13-2009, 07:30
онези дето се джукят по снимките...

:razz:

mickelangelo
03-13-2009, 07:35
Атака .. и да не ти пука .. популярна ли е не е ли .. няма значение щом ти харесва :)

dimitar_ak
03-13-2009, 07:45
Странни са ми момчетата, които си мислят "тя е прекалено хубава за мен". А ти грозен ли си бе? Я по смело. Красивата жена е като всяка друга. Излизал съм с манекенка. Нищо не се получи именно защото усети, че се смущавам. Като не се държиш мъжки как да й допаднеш.

scanadal
03-13-2009, 08:28
Прави се на недостъпен :D

cveteto64
03-13-2009, 09:09
Аз пък съм забелязала, че има момичета който харесват повече точно по-затворените и скромни момчета така, че нищо не ти пречи да опиташ...Успех :)

FreeSpirit
03-13-2009, 09:16
Престави си, че й е писнало от надути момчета и търси момче точно като теб ;) Действай, един път се живее :)
Ако тръгнете- изживей мига, ако пък не сте един за др - ще изключиш бъдещи въпроси от типа "Ами ако бях..." или пък "Ако тя беше..."

RyAn
03-17-2009, 11:32
Cepi mraka ve momko , kato e populqrna da ne e s 2 chifta ? :-x

BlueCat
03-17-2009, 15:36
Има вероятност и да е нормално момиче! А като казваш, че си по-затворен, нали нямаш предвид по-сдухан и без самочувствие?

evelinka1122
03-17-2009, 15:41
пробвай! нищо не губиш...

MeGGiTy
03-17-2009, 16:38
Според мен момичето може да е популярно, но и то има сърце. Може да ти се вижда, че се интересува само колко момчета я харесват, но не всички са такива. Не е задължително тя да ходи с популярно момче, не виждам пречка в това, че ти си по-затворен. Опитай, покажи и, че искренно я харесваш и може би тя ще го оцени. Виждала съм доста такива двойки, от които единият е по-популярен, а другият не толкова, но май това ги допълва и дълго време са заедно. Успех от мен! :)

ThePowerOfLove
03-17-2009, 17:35
Зависи тя каква е. Дали иска да бъде с 'популярен' и 'отворен' :neutral: От много неща зависи, не може да се каже дали ще иска да бъде с теб. Това не ти пречи да пробваш, може да се получи :)

anSsito
03-18-2009, 14:55
Популярността е относително нещо.. Това,че е популярна - не означава, че е надута и не би обърнала внимание на по - притеснителните.. ;)
Щом не се отдръпва може и да пробваш, но си имай едно на ум.. Не се филмирай, но и не се отчайвай.. каквото стане - стане.. ;)
А и ти я познаваш по хорактер и можеш да си прицениш..