PDA

View Full Version : какъв е смисълът



cinderella_gugutka
03-12-2009, 20:48
какъв е смисълът да се влюбваш,да страдаш и да ходиш с някого когато вероятността да се разделиш с този 4овек си е огромна(особено за нашата възраст).какъв е смисълът да се влюбиш,да бъдеш страшно щастив и в същото време да осъзнаваш 4е след време ще дойдат дни на болка и самота,и после вси4ко пак ще запо4не да се повтаря отна4ало???какъв е смисълът да запо4ваш нещо,което знаеш 4е ще свърши ???не ми казвайте 4е не е сигурно 4е ще свърши,след като хората,които от деца са били винаги заедно и са заживяли щастливо до края на дните си ,са страшно малко на брой :(

Flapjack
03-12-2009, 20:52
май си в депресия ?
какъв с смисълът да се къпя днеска като утре пак ще мириша на потен кон след тренировка?
стегни се малко, целта на провалите в живота е да затвърдят характера на човек, приеми го така. Вселената е във постоянен баланс :lol:
за всяко хубаво нещо се случва нещо лошо
това си е закон от физиката - всяко действие си има противодействие

EeeBobii
03-12-2009, 20:53
Отиваш
Зимаш
Пистолет
и
се
гърмиш
щом
не
ти
изнася
Чао

plmn
03-12-2009, 20:59
какъв е смисълът да се влюбваш,да страдаш и да ходиш с някого когато вероятността да се разделиш с този 4овек си е огромна(особено за нашата възраст).какъв е смисълът да се влюбиш,да бъдеш страшно щастив и в същото време да осъзнаваш 4е след време ще дойдат дни на болка и самота,и после вси4ко пак ще запо4не да се повтаря отна4ало???какъв е смисълът да запо4ваш нещо,което знаеш 4е ще свърши ???не ми казвайте 4е не е сигурно 4е ще свърши,след като хората,които от деца са били винаги заедно и са заживяли щастливо до края на дните си ,са страшно малко на брой :(

въпросите ти са правилни.човек не е длъжен да се обвързва с никого, може да бъде абсолютно щастлив и сам. :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-12-2009, 21:11
Логично няма смисъл,... но точно това му е хубавото. ;)

Така има тръпка, има емоция... така се чувстваш жива. Когато всичко е перфектно, ти не го осъзнаваш, недоволстваш, търсиш под вола теле и не се радваш пълноценно на щастливите си мигове. ;) Като ги загубиш пък... съжаляваш и отказваш да се впуснеш в дебрите на Любовта, за да не се почувстваш отново наранена, но така забравяш, че отказвайки се от страданието, се отказваш и от възможността да имаш И хубави моменти и да бъдеш искрено щастлива. ;)

jane_17
03-12-2009, 23:54
защо ядем... като пак ще огладнеем ? ;)

Stan4o123
03-13-2009, 05:12
ooo da depresarskoto mislene.... DEPRESIQQQQQQQQQQQQQ

Priceless
03-13-2009, 05:31
хахахах забавни стее .. еми айде да си останем сами до края на живота си , за да не се влюбваме :-o Това е адски тъпо мислене ... ако започваш всяка нова връзка с мисълта за край, то връзката е обречена от самото й начало . Защо просто не живееш за мига, без да мислиш за "след това" ?
Не мога да ви разбера ...

ivcheto0o
03-13-2009, 05:36
ako zapo4va6 edna vrazka s misalta to 6te svar6i.. kakav e smisala da q zapo4va6 :? nqma ve4ni ne6ta :?

valdesbg
03-13-2009, 05:39
Айде хора - удари вашия час. Хранете ме на воля :)

По темата - защо малките правят от нищо нещо? Кой ви зариби по модата да мрънкате за дребните нещица, кой ви изкриви толкова представите за любов, връзка и така нататък? Покажете малко воля, малко себеуважение, малко сила бе мама му стара. 5 годишния ми племенник като падне и се нарани - реве 10 минути, после спира и си продължава. Бетер него сте, честно...

kypo
03-13-2009, 06:24
няма смисъл, недей се влюбва повече! аз лично ще обичам само един човек до края на живота си - себе си

koalka
03-13-2009, 06:34
Това, което си казала - хубаво, обаче има една малка подробност - нещата просто се случват и ти невинаги си ги избираш...
Плюс това в началото ти не мислиш за болка и разочарование, а мислиш колко ще ви е хубаво заедно, какви хубави неща ви предстоят.То, ако всеки мислеше толкова негативно в началото, нямаше да има връзки.

Mementomori
03-13-2009, 06:55
Това е един омагьосан кръг,въпрос на случайност и късмет е какво ще стане.Днес мислиш едно,планираш друго и след кратко време се случва нещо съвсем различно,за съжаление "Борбата е безмилостно жестока..."

MaLkaTa_LaDy
03-13-2009, 07:19
Ако искаш да изживееш един скучен и еднообразен живот, няма смисъл. Но ако си максималист, човек, който иска да опита от всичко смисъла е в това, че във всеки един момент ти чувстваш тръпката и си задаваш въпроса "А ако сега свърши всичко?..." Такъв е смисъла. Всеки избира как да устрои живота си. Аз съм избрала да се пусна по течението. Да изпитам омраза, любов, щастие, жажда, копнеж... Ако ти избереш живота ти да е спокоен и еднообразен, нямаш причина да казваш, че всички тези изредени въпроси имат смисъл.