PDA

View Full Version : Въпрос За Чикиите И Още Нещо



QuertyPoP
03-12-2009, 21:05
И така здравейте.Аз съм на 14 и имам малък проблем.Моля без подигравки щото найстина ше се побъркам.И така проблемът ми е че незнам дали имам семенна течност (сперма) правя чикии и стигам до едно място в което ми е адски яко но нищо не излиза ако мога така да се изразя :P .След като приключи това чувство почва леко да ми омеква и леко ме е гъдел като продължавам да правя чикии :? .И въпросът ми е ако може някой да ми обясни как да се справя с проблема имал съм сериозни връзки с момичета ( не че това има нещо общо но ..) 10 месеца ходих с бившата си не сме правили секс но я лизах абе беше готино но малко се притеснявам от "недостатъка" който имам . ХЕЛП П.С Моля без подигравки че ми е доста съкс :?

plmn
03-12-2009, 21:07
нямаш никакъв "недостатък". очевидно организма ти още не произвежда семенна течност, което е нормално за 14 годишно дете. с времето всичко ще се нареди.

EeeBobii
03-12-2009, 21:09
Ами, бягаи на уролог...Според мен си малък...ама се съмнявам.От кога го практикуваш тоя спорт:?

QuertyPoP
03-12-2009, 21:11
2-3 месеца :?

EeeBobii
03-12-2009, 21:15
2-3 месеца :?
Спокойно, тепърва влизаш в спорта,нищо от рас не става :)

QuertyPoP
03-12-2009, 21:17
аа да поясниш :D нямам проблем това ли имаш предвид и ако може някакъв съвет как да разбера дали имам семенна течност :?

suitable
03-12-2009, 21:21
Значи за да разбереш максимално добре: както каза - имало момент, когато ти става "много яко" - точно в този момент си проличава дали имаш или нямаш. Може би след съвсем малко ще се сдобиеш и ти.. въпреки, че така и не разбрах за какво ти е притрябвала толкова..

ubuntureload
03-12-2009, 21:24
олеле жените на 14 се EБAT като разпрани а момците още не знаят кво е да чукаш ръката си... по мое време беше обратното.... :D :D :D

QuertyPoP
03-12-2009, 21:27
олеле жените на 14 се EБAT като разпрани а момците още не знаят кво е да чукаш ръката си... по мое време беше обратното.... :D :D :D
еми хубаво ще го приема за лична обида ... просто искам да се посъветвам не за друго пиша тая тема :? :? :? а и по въпроса за какво ми е-просто ми е интересно що аз нямам като повечето ми връстници имат .. а смятам себе си за доста развит (телесно , мозъчно-не много :shock: )

MrUndaztood
03-12-2009, 21:56
Аз съм на 14.10 месеца ходих с бившата си не сме правили секс но я лизах

O :shock: M :shock: F :shock: G

Gary
03-13-2009, 06:12
Споко, бе човек, няма страшно. Пък и сега за какво ти е семенна течност - да направиш бебе ли? Не се шашкай толкова

BabaVihronrav
03-13-2009, 13:52
Разпори си ташаците, мое да ти стане по - ясно .

Nitroglycerin
03-13-2009, 14:11
Не се занимавай с момичета ами си продължи детството.Не си насилвай организма да изкарва нещо за което не е готов.

П.П. Същото чустват и 8 годишните момченца открили,че оная им работа може да им доставя удоволствие.

shelbydr
03-13-2009, 14:22
И аз да повторя... Нищо ти няма. Абсолютно нормално е и съм абсолютно сигурна в това - може да лъскаш и да свършваш и да нямаш сперма. Спокойно, ако това е единствената причина да не правиш секс, прави си и не се притеснявай. Но това не значи че не ти трябва презерватив!

metalcheto
03-13-2009, 16:10
mi ne moga da ti dam tochen otgovor, no nai dobre otidi na urolog

Asatov
03-13-2009, 17:11
Ами според мен не е нормално... Аз имам още от 13 годишен.Но може той да се развива по-бавно(нямам предвид на разум...)

Mastta
06-06-2009, 20:41
нярича се суха еякулация и за възрастта си е супер нормално и така и не разбрах за кво ти е спрерма (да ставаш баща?) - важно е чувството, а не течността и при мен беше така, когато бях на 10 г/д ( иначе и аз съм на 14 :) )

TimeKiller
06-09-2009, 17:59
batka.. slu6ai sega varqntite sa 2 purviq e .. kakto vika6 ti stiga6 do hubavata 4ast.. 6tom ne si pravil sex.. zna4i na 4ekii go kara6 i kogato si pravi6 4ekii ako slu4ano si pritiska6 topkite ili nqkade okolo tqh.. ili si krastosal krakata ot kef tova e pri4inata az imah su6tiq problem.. ne go pravi !! moje6 da si dokara6 naranqvaniq taka ne se sadirai ot 4ekii dokato ne tekne ne6to.. na 14 godini pri men vsi4ko si be6e tip-top.. no prosto ne pravi takiva raboti dokato svur6va6 da se stiska6.. ili da go izkrivqva6 nadolo ili ne6to takova za6toto kanal4eto se preguva i edin vid go zapu6va6.. drugiq varqnt e da otide6 na orolog kato napravi6 15... uspeh :)

pitar_pan
06-09-2009, 22:36
или стигаш до някаде и спираш :) за това не се ли сетихте просто може да не си свършвал пробвай като свършиш или изобщо ако свършваш да продължиш да биеш с същото темпо

fam0usbaby
06-09-2009, 22:43
стига сте шашкали пича с философий 8-) Просто си е от годините.. рано му е след някой друг месец ше си про. :oops: :lol:

unf0rced
06-10-2009, 09:28
И така здравейте.Аз съм на 14 и имам малък проблем.Моля без подигравки щото найстина ше се побъркам.И така проблемът ми е че незнам дали имам семенна течност (сперма) правя чикии и стигам до едно място в което ми е адски яко но нищо не излиза ако мога така да се изразя :P .След като приключи това чувство почва леко да ми омеква и леко ме е гъдел като продължавам да правя чикии :? .И въпросът ми е ако може някой да ми обясни как да се справя с проблема имал съм сериозни връзки с момичета ( не че това има нещо общо но ..) 10 месеца ходих с бившата си не сме правили секс но я лизах абе беше готино но малко се притеснявам от "недостатъка" който имам . ХЕЛП П.С Моля без подигравки че ми е доста съкс :?
погледни от добрата страна може да лющиш без презерватив :D
просто организма ти се развива по-бавно предполагам и за т'ва нямаш такива екстри още

kosder
06-10-2009, 09:32
Нищо страшно...Ще чакаш и тва е...

NeEd_HelP
06-10-2009, 09:41
Пич, виж... и аз на 14 нямах семенна течност! :shock: Но повярвай ми, когато блъсках ми беше много по яко от сега, когато имам :oops:
И не се притеснявай, ще имаш! Всичко зависи от пубертета ти, все пак всичко е генетично... :P

JuBaCcA
06-10-2009, 14:22
е на 10 години как да имаш сперма ?

JorkoBaBy
06-10-2009, 21:38
И аз съм на 14 ама не лускам от 2-3 месеца а от 2 клас :grin: :grin: :grin: :grin: ама ми дойде спермата преди 2 години ни спокойно течност ще имаш всеки има но при някои няма опции за правене на деца в сцисъл имат някакъв и не им е точно бяла течноста а по светла и е проблем немога да ти го обясня но течност ще имаш тва е ясно просто много късно си почнал да лъскаш
И ЕДИН ВЪПРОС ТЯ ДУХА ЛИ ТИ ПОНЕ :razz: :razz: :razz:

Jus7DreamBoy
06-10-2009, 22:44
малиии аз съм голям извратеняк :shock: от лятото на 4 клас почнах и не съм спирал :D . А за семената течнос дойде лятото на 5 ти клас мисля че тогава беше :D

Nanotek
06-10-2009, 23:04
И аз съм на 14 ама не лускам от 2-3 месеца а от 2 клас :grin: :grin: :grin: :grin: ама ми дойде спермата преди 2 години ни спокойно течност ще имаш всеки има но при някои няма опции за правене на деца в сцисъл имат някакъв и не им е точно бяла течноста а по светла и е проблем немога да ти го обясня но течност ще имаш тва е ясно просто много късно си почнал да лъскаш
И ЕДИН ВЪПРОС ТЯ ДУХА ЛИ ТИ ПОНЕ :razz: :razz: :razz:

Какво искаш да кажеш, че когато спермата не е точен цвят бяла, а е доста безцветна и прозрачна, означава според теб, че няма да имаш деца ли ?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ами само да ти кажа, че при повечето начинаещи е винаги такъв цветът на спермата им! А след време си придобива естествения цвят. И от изказването " И ЕДИН ВЪПРОС ТЯ ДУХА ЛИ ТИ ПОНЕ" ми става ясно колко си умственоизостнал и смахнат! Не та бива, май мастурбацията от 2-ри клас не води до добри умствени развития в тоя живот, а точно обратното... :D :D :D :D

Nanotek
06-10-2009, 23:07
или стигаш до някаде и спираш :) за това не се ли сетихте просто може да не си свършвал пробвай като свършиш или изобщо ако свършваш да продължиш да биеш с същото темпо

Ами да много просто бе не се сетихме. Имам един въпрос към теб: Ти можеш ли да четеш?! Да, напълно сериозен съм! Той човека си е написал, че стига до кулманиционния момент и му става "много яко", но не изкарва нищо и след това продължава да лъска, но му спадал. Това си е чиста мастурбация, ама да де ние не можем да се сетимммм заеби... :-o :-o :-o :-o :-o

Nanotek
06-10-2009, 23:11
А отговорът по темата ми е: Пич, няма смисъл от притеснения. Не отивай на уролог, защото не виждам причина. Можеш да изчакаш още няколко месеца и тогава, ако няма резултат, можеш да посетиш плашещия чичко доктор, които разбира от пишки.Явно все още се развиваш и това при всеки си е индивидуално! Аз почнах в 5-ти клас и на 3-тия път текна една безцветна капчица. След време капчицата от безцветна премина в бяла. От една станаха две, след това три, достигнаха дори и четири и така нагоре... И сега си играят задружно в белия язовир :-D :-D :-D :-D :-D :D :D :D

INSIDER
06-11-2009, 10:19
аа да поясниш :D нямам проблем това ли имаш предвид и ако може някакъв съвет как да разбера дали имам семенна течност :?

На 14 си има време .. ше почакаш до 15 кат станеш :-D

zabludeno_pate
06-12-2009, 18:12
aбе отиди на лекар, като се притесняваш ;)