PDA

View Full Version : Харесвам го но той има гадже



lovemusic
03-12-2009, 21:29
Значии здравейте ^^ такам ето я и моята история (офф мн ми е кофти) значи има едно момче от моето училище което адски много харесвам,но си има гадже ;[ Значи ние си говорим в даскалото (той почти с никой не говори,и аз съм една от малкото) и си пишем той всяка вечер ми пише,но като приятел,а аз супер много го харесвам и много се измъчвам от факта,че си има гаджеееееее.Кажете ми какво мога да направя ;[ оф ужас...аз не спирам да мисля за него

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

spensi
03-12-2009, 21:54
Според мен ако ти се облаква или иска съвет относно връзката с гаджето му не се надявай много много да тръгнете

valdesbg
03-13-2009, 05:30
Преди да започна - лайте, се*ете, майка ми поздравявайте..няма лошо. Ще ви категоризирам като олигофрени, барабар с авторката.

По темата - момиче влез в реалния живот. Стига с приказки от 1001 нощ. Избери си - ще разбиеш ли връзката му, за да разбереш че не е точно човека, който искаш(почти сигурен съм в това) или ще направиш умното решение да избереш следващия?

ivcheto0o
03-13-2009, 05:33
ako vrazkata ima e dalga i te naistina se obi4at nqma smisal :?

Priceless
03-13-2009, 05:40
Аве малката, остави хората да си живеят живота ...

dimitar_ak
03-13-2009, 06:25
valdesbg го е написал. Това има си гадже важи само при учениците. После нещата опират до "да разруша ли една връзка". Този въпрос трябва да си зададеш и ти и момчето. Често старата връзка се разпада, но нова няма, защото просто не се получава.

koalka
03-13-2009, 06:33
Явно приятелство от твоя страна не може да има, защото ти изпитваш чувства и ти е гадно от това, че той не ги споделя...Изслушваш го, но въпреки това ти е гадно.Според мен вариантите са или да го оставиш, или да се пробваш.Само, че във втория случай най-вероятно ще се отдалечи от теб и не ми се вярва да зареже приятелката си така бързо.

scanadal
03-13-2009, 08:37
Няма смисъл да се занимаваш с него щом е обвързан с друго момиче.Сигурно се надяваш да се разделят и той да погледне на теб с "други" очи.Не се самоизмъчвай и си намери някой свободен елемент.Даже и да се раздели с приятелката си,няма гаранция че ще тръгне с тебе.А няма по-подло нещо да разрушиш нечия връзка :?

fc
03-13-2009, 08:45
Или всичко, или нищо. Действай, се едно няма приятелка. Ако избере теб, значи нещо, което му липсва не го намира в нея, а в теб. Действай докато е време :) Само с надежди няма смисъл да се храниш.

selens
03-13-2009, 08:52
Ако връзката им е дълга по добре недей .... но все пак можеш да му бъдеш приятелка въпреки че на моменти може да ти е малко гадно :neutral: :)

FreeSpirit
03-13-2009, 09:03
Соред мен не е добре да се опитваш да разваляш чуждата връзка, в крайна сметка може ти да пострадаш от това ;)

summer_mo0n
03-13-2009, 14:45
Ако ходят сериозно не се меси,защото няма да ти е приятно някаква да се меси в тоята сериозна връзка.Но ако ходят колкото да не са сами и не се взимат на сериозно пробвай нищо не губиш.

бтв: на колко си? а той на колко е? от колко време ходят?

tItEufFf
03-13-2009, 15:01
Оф, това е гадно..
И аз съм в това положение.
Когато не си говорим, не мисля него. Но застана ли до него (седим заедно по френски и биология) дъхът ми спира.
И все пак се опитвам да го приемам като приятел, защото виждам, че той наистина си я обича.

Та, така де...оглеждай се за някой друг. Но не му казвай какво чувстваш, ако имаш такова намерение де..

sextazy_baby
03-13-2009, 16:09
Недей да им разваляш връзката,ако е сериозна,помисли ти как би се чувствала ако си на мястото на неговата приятелка,само това ще ти кажа

Punisherrr
03-13-2009, 18:58
ЕЕе ми като си има гадже - има си! и толкоз.
Закво сама се измъчваш? просто го приеми ;)

evelinka1122
03-13-2009, 19:06
спри докато му е време... той си има гадже... ако случайно се освободи действай! но сега нищо не може да направиш.. :С

bloody_tower
03-13-2009, 19:07
Ако имат сериозна връзка наистина по добре не се меси в техните взаимоотношения. Но пък ако е от скоро :) има шанс да се бориш да разкриеш чувствата си и т.н. :) Все пак една от основите на връзките е приятелството. Абе влюбена ли си не се предавай... и както си решиш. Ако можеш го забрави ако искаш се бори. Изборът е твой. Никой не може да ти каже какво да правиш.

iv4eto234
03-14-2009, 10:30
а бе има едно момче в нащо даскало ама е по-голям от мене!АЗ ГО ПОЗНАВАМ!Нали като влезе в скайпа си писахме и мойта история не е такава ,но нали един ден една съоченичка се обади на едн момиче дето също го хареса и нали тя почна да гони МОМЧЕТО за да каже нащо на МОМИЧЕТО!И на др ден си станаха гаджета и на мен не ми беше мн кофти ами се радвах :grin: :D а най-добрата приятелка на МОМИЧЕТО изобщо ама изобщо нищу не каза честито мн се радвам нищо никфа реакция :-o и тфа дски ме вбеси :x :-x ама са лъжеше че вече не го хар а всъщност не е спирала идотка ама кат е тъпа ко да се праи ,ама са даже помагам на МОМИЧЕТО и МОМЧЕТО мн сам зле нали ама аз се радвам хипер мн щото по добре тфа момиче отколкото някое друго 8) :)

aHeJlua
03-14-2009, 10:52
Недей! Само ти ще си наранената от цялата ситуация.. изчакай бъди мъ все така добра приятелка накрая ако той поеме инициативата действай ама иначе няма смисъл да разваляш връзката на момчето ..

sugarbaby_
03-14-2009, 10:55
Щом си има приятелка не се надявай... :?
И не прави нищо
по-добре се радвай на приятелството му и нищо повече

XTREMEFREERIDE
03-14-2009, 18:10
Той ако е искал ше ти е казал.
Не им се меси, че ще си навлечеш неприятности.
КОЯ СИ ТИ, ЧЕ ДА ИМ СЕ БЪРКАШ??!! :-x

PeopleAlwaysLeave
03-14-2009, 18:16
Аз бих те посъветвала да не се надяваш на нищо, защото е кофти ситуация - кофти за тебе, за него и за приятелката му... Не е хубаво трети човек да се намесва в отношенията на други двама още по-малко в твоят случай - възможно е да им развалиш връзката ако предприемеш някакви действия... Да му признаеш чувствата си също е много рисковано, защото той може да се отдръпне и да се развали приятелството ви...

Постарай се да му бъдеш само приятелка и един ден ако ви е писано ще бъдете заедно :)

biberinka
03-14-2009, 18:23
Виж са има значение колко време ходат ако са дълго време заедно никакъв шанс :)

fc
03-14-2009, 18:27
Или всичко, или нищо. Действай, се едно няма приятелка. Ако избере теб, значи нещо, което му липсва не го намира в нея, а в теб. Действай докато е време :) Само с надежди няма смисъл да се храниш.
Много се извинявам,но аз по-абсурдно мнение не бях чела.Не мога да повярвам,че има хора,които дават такива съвети.А на теб ще ти кажа само недей да се месиш.Съжалявам,че съм толкова остра но,съм пристрастна и изцяло заставам на мястото на неговата приятелка.Каквито и проблеми да имат,не си ти човека чрез който ще ги разрешат.Не се меси,не знаеш какво са преживели заедно и какво имат,още повече ако връзката им е дълга.Остави ги те да решат,но не бъди причина някой да страда.
Ти си имаш мнение, аз си имам мое. Не знам какво положението при тях, но няма смисъл да слагаш щастието на другите пред твоето.

moneycomeme
03-14-2009, 19:28
...nishto ostavqi go... :)

XTREMEFREERIDE
03-14-2009, 19:33
"Или всичко, или нощо?!"
А ти помисли ли, че той е всичко за приятелката му?!



Не бъди до такава степен егоист!!!
Ти го харесваш, а тя вероятно го обича!!!
НЕ ИМ СЕ МЕСИ!!!

fc
03-14-2009, 21:52
Много се превземате.

XTREMEFREERIDE
03-14-2009, 22:19
Много се превземате.

Кой го казва.. :-D

ELiTyYy
03-15-2009, 07:29
Недей да им разваляш връзката,ако е сериозна,помисли ти как би се чувствала ако си на мястото на неговата приятелка,само това ще ти кажа

anSsito
03-15-2009, 11:27
Така.. ако ходят от дълго време - не се надявай да се получи нещо м/у теб и него. И в такъв случей дори не се опитвай да го спечелиш, защото единственото, което би постигнала в такъв случей е да го загубиш и като приятел..
Ако връзката им е от скоро и не е сериозна.. може и да пробваш..
Но се замисли добре - заслужавали си всичко това?
И той давал ли ти е основание да си мислиш, че те харесва? Защото ако не е - се откажи, независимо каква му е връзката..

bube7y
03-15-2009, 11:28
аз мисля,че имаш шансове,защото има вероятност той да се влюби в теб..защо не ? ;Д щом си му френдка и то една от малкото може и да има нещо впредвид . Хмм незнам мацко успех ти желая и НЕ се отказвай ако наистина имаш чувства !! :-)

vesSynkaa
03-15-2009, 12:59
Остави момчето да бъде щастливо с момичето,което обича/харесва ..
К'во можеш да направиш?Да развалиш чуждото щастие , за да си угодиш
на г*за ли ? :? Да не е последното момче на Земята случайно ?

teenems
03-15-2009, 13:16
Ако връзката им е дълга по добре недей .... но все пак можеш да му бъдеш приятелка въпреки че на моменти може да ти е малко гадно :neutral: :)


точно ,бтв и на мен ми се е случвало : ((

XTREMEFREERIDE
03-15-2009, 13:57
аз мисля,че имаш шансове,защото има вероятност той да се влюби в теб..защо не ? ;Д щом си му френдка и то една от малкото може и да има нещо впредвид . Хмм незнам мацко успех ти желая и НЕ се отказвай ако наистина имаш чувства !! :-)

Алоо?! Какви чувства ?!
Тя е написала, че го ХАРЕСВА!!!
За чувства може да се говори само между момичето и момчето, които да двойка в случая...

fire_magic
03-15-2009, 14:21
preznai sipo skype 4e go obi4ash i posle nehodi 1 sedmica na daskalo i sam 6te te potyrsi s re6enie na problema ti :-D

Iv4eTy
03-15-2009, 14:26
Щом си има приятелка , значи ти си излишна и просто трябва да се върнеш в реалността и да си намериш момче, което е свободно!