PDA

View Full Version : .... Momchetata v u4ilije ......



katetohita
03-13-2009, 05:35
imam sledniq problem v daskaloto ima dve tri mom4eta koito postoqno me obijat 4e sam conami i tem podobni


kazvala sam gi na gospojata i tq se skara na ednoto ama samo tva

kajete kak da se opraa s teh bez boi da im zatvora ostata

ednoto e ot selo dr si e ot grada a tretoto e ot kresna

( problema za obijaneto e 4e az sam s 20kg otgore i ako moje nekoi da mi kaje nqkakav savet po toq vapros da mi kaje nqkaf na4in za barzo otslabvane )

DJEB
03-13-2009, 05:47
както все ми повтаряше един познат: <<хич да не те ***>>... та наистина де ,да не ти пука ;)
пък за теглото ти ,ако имаш силна воля ше се справиш.. и не се вземай много насериозно.. :)

Fortuna
03-13-2009, 05:48
Kato nachalo se nauchi da pishesh!

DJEB
03-13-2009, 05:51
аа ,сега се сетих! Самият факт ,че те наричат ЦУНАМИ(аз така разбрах) разкрива простата им простотия :lol: :lol:

LittleDude
03-13-2009, 05:55
Не им обръщай внимание, и като видат че вече няма ефект ще спрат. :)

nefchi_bs
03-13-2009, 11:43
Ми кво да кажа... :lol: Кои клас си 2-3ти ? Нормално ... Тегли им една майна и игнор...Като те видят че им обръщаш вниамние се кефят и почват още повече..Минавала съм по тоя път начина е пълен игнор,се едно ги няма..

LittlePrincess
03-13-2009, 11:48
На 10 ли сте? Просто ги игнорираш.

TheRestorer
03-13-2009, 14:53
Ами ако искаш можеш и да ги стопиш тия кила - щото ей богу 20 не е малко.И щом се портите на госпожата .... Като не ти е кеф - не им обръщай внимание.Като видят, че им се връзваш - ше продължават.Гаранция Франция.

ThePowerOfLove
03-13-2009, 15:15
Предполагам си 5-6 клас? :-D
И да ти кажа, че това нищо не е ;] В моя клас вече на никой не му прави впечатление обидите щото сме свикнали с дадени простаци :? Като цяло не им обръщай внимание и виж какво ще последва, може и да се спрат

PiruBloodz
03-13-2009, 15:25
Научи се да пишеш, бе, цунами!

Axe_vs_Sword
03-13-2009, 16:20
Абе вие като изричате "не им обръщай внимание и ще спрат", изобщо от личен опит ли ви е? В повечето случаи, това НЕ Е ВЯРНО. Авторката ако иска да опита, но най-много да си продължават нон стоп, докато тя не изригне и айде пак.
П.П.: Както казаха другите - научи се да пишеш ;]

едит: отново препрочетох момчетата с момИчетата

vlubeno_momi4e***
03-13-2009, 16:25
Не им обръщай внимание!

Axe_vs_Sword
03-13-2009, 16:43
Не им обръщай внимание!
Вземи смени лещите на слънчевите очила :oops:

MrUndaztood
03-13-2009, 19:41
Kato nachalo se nauchi da pishesh!

katetohita
03-14-2009, 05:28
toq sait mai e za izpovedi i tem podobni a ne da komentirash koi kak pishe :-x :-x :x :x :x :booooomb:

slavito007
03-14-2009, 05:41
Да бе верно всички нещо много отворени станахте :D Все едно никога не сте били 2-3-4-5 клас. Хаха. А и тва с латиницата му свикнете! И на мене не ми харесва да чета на маймуница, но какво да правя.

Авторке, ако пълният игнор не помогне, си изливай и ти Псувните върху тях. Ако не друго, то поне ще ти олекне.
А и ако искаш да отслабнеш качествено, си направи някакъв режим и ходи на тренировки, за да има по-добър и траен резултат. Тия диетки с чайове, менти и шоколади не им се връзвай!

DeepPurpLe
03-14-2009, 06:15
toq sait mai e za izpovedi i tem podobni a ne da komentirash koi kak pishe :-x :-x :x :x :x :booooomb:
Офф и ти си от лапетата 4ти-5ти клас дето още живеят в някъв филм .. :shock:

NightGuardian
03-14-2009, 12:54
още колко обиди , ще понесеш в тоя живот...
Ще има и такива ,който едва ще ги преглътнеш , но да не ти пука...
Гледай напред... 8)

teenems
03-14-2009, 16:06
1.научи се да пишеш правилно и поне в този сайт на Кирилица

2.човек колкото повече обръща внимание на глупости повече го убиждат ! и мене преди ме дразниха ,не обръщах внимание ,спряха

student4e
03-14-2009, 16:31
1.научи се да пишеш правилно и поне в този сайт на Кирилица

2.човек колкото повече обръща внимание на глупости повече го убиждат ! и мене преди ме дразниха ,не обръщах внимание ,спряха

mai se pi6e Obida ? gramotniko

CfEtii
03-14-2009, 19:57
Първо..научи се да пишеш.
Второ..амии..20 кг както и да го гледаш..никак не са малко.. :?
За това как да отслабнеш..и ти самата си знаеш..
А защо се портите на госпожата?Тва е много тъпо..
И..като ти кажат цунами..
абе игнорирай ги..в крайна сметка не трябва да ти пука за мнението на някой си..

sawfan
03-21-2009, 10:12
1. Не им обръщай внимание , ще те оставят
2. За отслабване ще трябва да си изтеглиш няколко торента и да ги правиш тези упражнение всеки ден , за да има резултата ето и линковете :
http://zamunda.net/details.php?id=18417&hit=1
http://zamunda.net/details.php?id=143105&hit=1

Наистина помага но и трябва да ти отмине мързела и да не прекаляваш с яденето

Rza
03-21-2009, 10:42
toq sait mai e za izpovedi i tem podobni a ne da komentirash koi kak pishe :-x :-x :x :x :x :booooomb:
щом тука можеш да се репчиш,репчи се и на тях :) капиш ;)

desyty
03-21-2009, 15:31
Ми да не те ебе бе кво говорят.Просто не им обръщай внимание и те ще те оставят. :|

blue_ice
03-21-2009, 17:23
Ами докато четях проблема ти разбрах, че си под 6-7 клас. :) Не е сигурно, че ако ги игнорираш те ще спрат, но опитай може пък и да стане. И не му мисли толкова, с годините ще им дойде акъла в главата и ще престанат, то това предполагам е щото сте малки. И само да добавя, че наистина е желателно да пишеш на кирилица, все пак това е правило на сайта.

guinessgirl
03-22-2009, 08:52
принципно гимназиалните момчета са глупави и незрели.

не се учудвай,хах.

aDoRaBLe
03-22-2009, 19:31
Затапи ги ... и спри да им обръщаш внимание. Знам, че е неприятно, но ще го превъзмогнеш. :p

katetohita
03-23-2009, 09:49
Затапи ги ... и спри да им обръщаш внимание. Знам, че е неприятно, но ще го превъзмогнеш. :p


em spodeli na4in kaka da gi zacepa hubavo

LiRRRa
03-23-2009, 15:02
1.Наистина не им обръщай грам внимание.Твърдението, че НЕ - НЕ е вярно!!! Ако ти сама твърдиш, че опитваш, но не се получава - не опитваш както трябва и малко или много пак им доставяш удоволствие с някои друг ядосан поглед.Игнорирай ги напълно.Приемаш ги за стена или там нещо подобно...неудушевен предмет и точка.Не се ядосвай заради някакви идиоти...Представа си нямаш колко такива ще срещаш в живота за напред и колко по-големи идиоти ще са... И няма да спрат до теглото.Не искам да те депресирам (ако случайно стане тоя страничен ефект), но както казват - "Това е живота" и ще трябва да ги търпиш, защото в днешно време напълно независими личности няма. И дори и да изглеждаш перфектно - пак ще ти намерят все нещо за одумване. Ако не си им в устата - си им в краката.Тъй че хич да не ти пука и горе главата.
2. Няма да ти навреди да се погрижиш за себе си, все пак.Отслабни.

LiRRRa
03-23-2009, 15:03
1.Наистина не им обръщай грам внимание.Твърдението, че НЕ действа - НЕ е вярно!!! Ако ти сама твърдиш, че опитваш, но не се получава - не опитваш както трябва и малко или много пак им доставяш удоволствие с някои друг ядосан поглед.Игнорирай ги напълно.Приемаш ги за стена или там нещо подобно...неудушевен предмет и точка.Не се ядосвай заради някакви идиоти...Представа си нямаш колко такива ще срещаш в живота за напред и колко по-големи идиоти ще са... И няма да спрат до теглото.Не искам да те депресирам (ако случайно стане тоя страничен ефект), но както казват - "Това е живота" и ще трябва да ги търпиш, защото в днешно време напълно независими личности няма. И дори и да изглеждаш перфектно - пак ще ти намерят все нещо за одумване. Ако не си им в устата - си им в краката.Тъй че хич да не ти пука и горе главата.
2. Няма да ти навреди да се погрижиш за себе си, все пак.Отслабни.

stuci_i_miri
03-24-2009, 11:54
ае на колко си? май са малко :razz: сутрин и вечер пий сока на половин грейпфрут, ефекта не е мигновен ама има! пак и ми се струва че си все още малка. няа се притесняваш като пораснеш като земат ти бягат след дупето - за тях няа има от цунамито :razz: :razz: :razz: :razz:

Bimmer
03-24-2009, 13:29
Kato nachalo se nauchi da pishesh!
А ти на какъв език пишеш?
По темата...
Не мисля, че само игнорирането ще е достатъчно... Дразнила ли си ги? Любимката на даскалите ли си? Това са въпросите, които трябва да си зададеш... Ако и двата отговора са НЕ, не мога да ти помогна...

waaaagh
03-24-2009, 16:36
Не им обръщай внимание, и като видат че вече няма ефект ще спрат. :)
Ти сериозно ли си вярваш? Поне при мен никога не работи това.
По темата:
казваш им кратко,ясно, бавно и отчетливо "Шибайте се" :o :D

jeko123
03-24-2009, 17:12
Научи се да пишеш, бе, цунами! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

А по темата - игнорирай ги :)

Darkkiss
03-24-2009, 21:28
imam sledniq problem v daskaloto ima dve tri mom4eta koito postoqno me obijat 4e sam conami i tem podobni


kazvala sam gi na gospojata i tq se skara na ednoto ama samo tva

kajete kak da se opraa s teh bez boi da im zatvora ostata

ednoto e ot selo dr si e ot grada a tretoto e ot kresna

( problema za obijaneto e 4e az sam s 20kg otgore i ako moje nekoi da mi kaje nqkakav savet po toq vapros da mi kaje nqkaf na4in za barzo otslabvane )

вероятно си хипо?

Mihailova
03-24-2009, 22:31
Въпреки , че начина по който те се отнасят с теб е меко казано отвратителен , може би трябва да се замислиш относно теглото си , не за друго , а за да водиш по-здравословен и пълноценен живот. Ако не можеш да се справиш сама - има диетолози.

BigFakeSmile
03-25-2009, 16:28
Ми кво да кажа... :lol: Кои клас си 2-3ти ? Нормално ... Тегли им една майна и игнор...Като те видят че им обръщаш вниамние се кефят и почват още повече..Минавала съм по тоя път начина е пълен игнор,се едно ги няма..


съгласна съм, само без тегленето на майна...достатъчно брутални са децата че и ти да бъдеш такъв...изчакай няколко годинки и тогава почвай псувните :D