PDA

View Full Version : Приятелство след любовта... ;]



I_Know
03-13-2009, 05:40
Защо почти никога след една връзка не остава нищо освен болка и тъга... Защо не можем да останем приятели ;[ изобщо случвало ли ви се след връзка с момчето/момичето да останете приятели...?!

valdesbg
03-13-2009, 05:41
Защо почти никога след една връзка не остава нищо освен болка и тъга... Защо не можем да останем приятели ;[ изобщо случвало ли ви се след връзка с момчето/момичето да останете приятели...?!

Защото и двамата са мишоци по характер. На мен ми се е случвало, даже не един път. Знаеш ли колко по готино е.

Priceless
03-13-2009, 05:41
Абе не е невъзможно, но се случва доста рядко . Просто зависи от хората и от това по какъв начин е приключила връзката ... и от още куп неща... :?

I_Know
03-13-2009, 05:43
Защо почти никога след една връзка не остава нищо освен болка и тъга... Защо не можем да останем приятели ;[ изобщо случвало ли ви се след връзка с момчето/момичето да останете приятели...?!

Защото и двамата са мишоци по характер. На мен ми се е случвало, даже не един път. Знаеш ли колко по готино е.

Предполагам че е по-хубаво ;]

ivcheto0o
03-13-2009, 06:23
vazmojno e no za jqlost e rqdkost :? zavisi ot mnogo ne6ta :) no se pak mislq 4e i dvamata 6te se 4ustvat nelovko zatova priqteli e malko silna duma ... prosto zapazvat dobrite si otno6eniq ..

dimitar_ak
03-13-2009, 06:34
Запазих добри отношения след първата си дълга връзка. Опитах и сега при последната, но беше невъзможно. След раздялата не бива да има колебание относно възможността да се съберете, а при нас имаше. Имаше и много секс. Ако единия не е осъзнал края на връзката и още обича нещата стават скапани.

MaLkaTa_LaDy
03-13-2009, 07:22
Ами защото почти никога краят на връзката не е по взаимно съгласие. Нормално е да е така.

3oPuTy
03-13-2009, 07:52
Само с едно момче,с което имах сериозна връзка си останахме приятели :) Даже на 8 март бяхме в тях,избухнахме си,както преди ... Абе беше супер :) С другите ми сериозни приятели нещата обаче са доста по-черни :? Дори едно "Здравей!" не си казваме като се видим :? Държим се като непознати дори,когато сме заедно на маса (което за щастие се случва рядко) ... Не знам,защо стана така :-o Честно казано ако зависи от мен ще си остана приятелка с всички,нооо явно разбиранията на момчетата са дооста по-различни от тези на момичетата :)

DJEB
03-13-2009, 07:56
,..ама нека си останем приятели..' :lol:
гаджето според мен първо трябва да е приятел и после гадже

mrakat
03-13-2009, 09:18
пфф приятелството с противоположния пол не съществува... мъжете гледаме на жените като на едни сексуални обекти и нищо повече :D :D :D Няма нищо такова като болка и тъга....

DJEB
03-13-2009, 09:24
^ не съм момче ,но съм съгласна с мнението ти.. донякъде ...
не мисля ,че трябва да съдиш по себе си за другите

selens
03-13-2009, 09:32
^ не съм момче ,но съм съгласна с мнението ти.. донякъде ...
не мисля ,че трябва да съдиш по себе си за другите
Повечето наистина са такива :?

PaChanGa_GiRl
03-13-2009, 09:55
Аз съм си останала приятелка с всички бивши :) Но мисля, че за всеки е индивидуално, просто зависи от характерите.

Adwokat
03-13-2009, 10:00
Защо почти никога след една връзка не остава нищо освен болка и тъга... Защо не можем да останем приятели ;[ изобщо случвало ли ви се след връзка с момчето/момичето да останете приятели...?!

Да случвало ми се е... с бившата ми приятлка... сме си много добри приятели... с нея бях 1год... а сега сме добри приятели.. и излизаме заедно доста често и с нейноъо гадже... ;) Така че всичко е възможно.. :)

FreeSpirit
03-13-2009, 10:42
Хората казват
"Приятелсвото може да премине в любов, но любовта в приятелство никога"

Ото фон Бисмарк е казал :
„Приятелството между мъжа и жената значително отслабва с настъпването на нощта." ;)

За мен лично най-добрия ми приятел в момента е бившото ми гадже и понякога си мисля, че сега ни е по-добре и развитието на връзката ни в тази посока е хубаво начало на дълго приятелство :)

sweet_nothings
03-13-2009, 10:45
Защо почти никога след една връзка не остава нищо освен болка и тъга... Защо не можем да останем приятели ;[ изобщо случвало ли ви се след връзка с момчето/момичето да останете приятели...?!
Няма невъзможни неща! ;)

FreeSpirit
03-13-2009, 10:52
Дали ще остане само болка и тъга след края на една връзка зависи от двамата :)
Когато връзката е приключила, заради егоизма(искам да кажа, че той сам е взел решението и е сложил край поради свой несподелени причини) на единия и с действията си той нарани мн другия е нормално да не може след това да има приятелство ;)

SilverBrilliance
03-13-2009, 11:07
Според мен може след една дълга и сериозна връзка да има приятелство,но само ако и двамата са възприели края и не се надяват да възстановят връзката. Освен това дали ще има приятелство много зависи от начина,по който са приключили нещата. :)

sexy89
03-13-2009, 11:26
Смятам, че любов след приятелство е възможно, но приятелство след любовта - много много трудно. Естествено ако любовта е била истинска. Мисля, че твърде много ще боли... и двамата.

sweet_sorcerer
03-14-2009, 16:41
Аз само с един от бившите ми се подминавам...Ама там беше сложно - мн лъжи,мн нещо...Сега не искам и да го дишам даже :)

evelinka1122
03-14-2009, 18:06
винаги съм се скарвала жестоко след раздялата... защо ли? ми щот всичките бяха глупаци! :?

EeeBobii
03-14-2009, 18:08
Зависи за какво приятелство говорим.

valdesbg
03-14-2009, 18:08
винаги съм се скарвала жестоко след раздялата... защо ли? ми щот всичките бяха глупаци! :?

Не че искам да се заяждам, но защо си ходила само с глупаци?

PeopleAlwaysLeave
03-14-2009, 18:12
Защото 70% от разделите са едностранни , т.е. раздялата е желана само от единия партньор, а в другият все още има чувства... Когато има чувства приятелството е невъзможно..те просто пречат :( На мен също ми се е случвало да изпадна в подобна ситуация и въпреки старанието, което положих не успяхме да реализираме едно добро приятелство... чувствата, които имах ми пречеха... За съжаление доста често се получава така, но няма какво да направим - не можем да контролираме сърцето си, а не можем и да търпим вечно болката...

Nekasa4a
03-14-2009, 19:53
Ами защото почти никога краят на връзката не е по взаимно съгласие. Нормално е да е така.

Напълно съм сагласен, винаги има един който е по наранен защото единия само прекъсва връзката а ако е по взаимно съгласие то тогава работа им не е била много чиста.... А идеята на девойките който казват нека да си останем само приятел е уникално зле... тоз момент неможе да стане ако биеш щута на момчето ама искаш то да ти е приятел е някак страно.... защото след 1 месец или след 1 година ти ще си с друг и той ще те вижда как друг те има и дали ми кажи този твой приятел ще му е леко ?

vlubeno_momi4e***
03-14-2009, 20:37
Трудно е особено, когато единия има още някакви чувства... Много рядко остава приятелство след любов... :?

r3s53c7
03-14-2009, 20:41
Ами досега съм в приятелски отношения с всичките ми бифши приятелки...

petito93
03-15-2009, 13:06
СпоРед мен ЗависИ кАКъв хаРактеР са хОрата :? сЪс всИчки сЪм осТанала в дОбри ВзаимОотношЕния,е В началотО не чАк тОлкОва . . . ама сЛед Време . . . :)