PDA

View Full Version : Малък проблем :(



lunnoto_momi4e
03-13-2009, 06:27
Значи за около 1 месец свалих 6 килограма (от 62 на 56) и бюста ми се поотпусна :smt022 .Сега, от около има няма седмица-две ходя на фитнес редовно (абсолютно всеки ден или през ден) и наблягам на упражнения за стягане на гърди - флайс, ала-бала . Специално за флайса съм чувала че било по-добре да се прави с по-тежки гири и по-малко повторения.Вие какво бихте ми препоръчали за най-бърз резултат за да се оправи бюста отново какъвто си беше.А пък и предполагам че ще трябва да си купя някакъв крем за оформяне на бюста или нещо такова.В Ейвън има един,но не съм чувала никакви отзиви за него.Ако можете да ми препоръчате упражнения за най-бърз резултат и някакъв крем ще съм ви много благодарна. :-)

kasidy
03-13-2009, 21:34
Не се надявай да си стане същия както преди - то това да не ти е концерт пожелание ... даже пружините в един момент започват да се разтягат пък какво остава за кожата ...

А иначе: лицевите упори са много полезни. Ще ти стегнат всички гръбначи мускули. Продължавай и с упражнения от фитнеса. Кожата няма да възвърне старото си положение ( ако въобще някога го направи ) за седмица или две. За кремчета не мога да ти препоръчам нищо.

galu6a
03-14-2009, 10:37
а как свари толкова мн килограмо за толкова малко време !?!

lcl
03-14-2009, 10:45
А по-какъв начин си свалила тези килограми?

lunnoto_momi4e
03-14-2009, 10:59
Килограмите ги свалих с "LiDa" и малко упражнения...Тези хапчета ти намаляват апетита до минимум а в същото време си пълен с енергия :grin: .Много съм доволна от тях :) но май бюста ми ен е на същото мнение :(

lcl
03-14-2009, 11:11
Аха... хапчетата, за които се говореха не малко кофти неща :)
Трябвало е за това с движение и правилно хранене, а не да си убиваш апетита. Нормално е, не си първата с този проблем.

Значи за развиването на гърдите, се сещам за млечни храни и жито. Може да подобриш и стойката си - заздравяваш си мускулите на кръста и гърба (с плуване например). Това ще стабилизира гръбначния ти стълб и ще позволи да ти се отвори леко гръдния кош. По-горе споменаха лицеви опори. Идеята е да се засили кръвообращението в зоната около гърдите - рамене, самите гръдни мускули (който се намират под млечните жлези), междуребрените мускули. С правилно хранене ще им се доставят нужните вещества.

Има и една особеност. Докато горната част на гърдите ти е по лесно да я повдигнеш, за долната - ефекта ще е минимален. Именно за това ти трябва - правилно хранене. А до упражнения - плуването според мен е най-правилния избор.

Успех! :)

Sissy90
03-14-2009, 11:43
Аз пък знам, че от упражнения за ръце и рамене с голяма тежест гърдите намаляват. При мен май имаше такъв ефект - ходех преди на фитнес и правех упражненията с възможно най-големи тежести (е, като момиче не мога да се похваля с кой знае какви постижения - максимално стигнах до около 25 кг на лежанката за 6-8 повторения).

lcl
03-14-2009, 12:07
Аз пък знам, че от упражнения за ръце и рамене с голяма тежест гърдите намаляват. При мен май имаше такъв ефект - ходех преди на фитнес и правех упражненията с възможно най-големи тежести (е, като момиче не мога да се похваля с кой знае какви постижения - максимално стигнах до около 25 кг на лежанката за 6-8 повторения).
Значи проблема ти е бил в храненето ;)

SoFarSoG00d
03-14-2009, 12:18
Кремовете са мит.Не може някакъв крем да ти стегне бюста,ако веднъж си отслабнала и кожата се е отпуснала,дори и да ходиш на фитнес след това 'След дъжд-качулка',трябва да се слабее и спортува едновременно за да не се наблюдава ефектът на отпускане на кожата,когато порастнеш малко,събереш парички за пластика ще се оправят всички поражения.

lunnoto_momi4e
03-15-2009, 07:54
Кремовете са мит.Не може някакъв крем да ти стегне бюста,ако веднъж си отслабнала и кожата се е отпуснала,дори и да ходиш на фитнес след това 'След дъжд-качулка',трябва да се слабее и спортува едновременно за да не се наблюдава ефектът на отпускане на кожата,когато порастнеш малко,събереш парички за пластика ще се оправят всички поражения.

Ами надявам се че няма да ми се налага да чакам до тогава.Междудругото наблюдавам че има някакъв ефект от всичките упражнения във фитнеса.В смисъл ефекта е мъничък ама то не става за 2 седмици.А за фалйса казват че е по-добре да се прави с по-голяма тежест и с по-малко повторения,отколкото с малка тежест, но повече повторения.Вие на кое мнение сте, защото аз си мисля че е по-добре с по-голяма тежест и по-малко повторения...