PDA

View Full Version : Писна ми от гадния живот !!!



sexy89
03-13-2009, 12:38
Тва е поредната тема от отчаяно момиче от скапания живот. Аз нямам история, просто искам да напиша всичко, което ми тежи и дано ми олекне. Писна ми от родителите ми, които не ме разбират грам, дори не се и опитват, не ме познават що за човек съм и дори не се опитват да се доближат до мен. Писна ми от скапаните хора в скапания град, които постоянно говорят зад гърба ти и те обсъждат. Мизерници! Никой не гледа себе си, все се бъркат в живота ти. Никой не му пука колко ще те нарани с думите си и ако си добър, честен и всеотдаен само те мачкат и не те ебават за жив. Толкова е трудно да си намериш истински приятели в днешно време, че чак ми се реве. След всяко предателство, след всяка обида, след всяка интрига се чувствам адски зле, баси, за кво живота е такъв? За квооо??? За кво тряа да страдаш заради грешките и думите на някой си? Понякога се чудя как след всичките скапани работи, които съм преживяла съм успяла да се задържа такава каквато съм. Иска ми се понякога и аз да съм безчувствена кучка и да не ми пука за нищо. Задавали са ми въпроса : Кой ще те уважава тогава? А..ся като съм точно обратното кой ме уважава? Кой ме оценява такава каквато съм? Кой си направи труда да стигне до истинското ми аз и да разбере що за човек съм...щото тъкмо си помислиш,че си опознал някой и ДА!!! Той е човека, истинския човек, с който да можеш да разговаряш за всичко и ХОП!! Той е поредния, използвал те за лична изгода. Иска ми се да пукна. Ако знаех, че ще имам 2ри живот на тоя бих му еб*ла майката! А гаджето...2 години смятам, че са достатъчно,за да станеш въздуха и водата за него, както той за мен. А той кфо? Уж ме разбира, уж всичко ни е идеално, уж сме преживяли толкова много заедно...ама само УЖ. Караме се като непознати, все едно сме чужди, все едно не ни пука един за друг. Замислям се кво става с мен? Има ли още такива хора,успяли да съхранят истинското, човечното в себе си..? Не намирам отговора. Чудя се дали не полудявам. Щото май натам отиват работите, всичкото напрежение се събира в мен, щото няма с кой да споделя, и май полудявам. Опитвам се да достигна до хората, да им покажа,че могат да разчитат на мен, че мога да бъда истинска приятелка, а те през тва време си ме въртят и използват като пионка, за да достигнат целите си. Божеее до къде стигна света. Чудя се дали аз съм нормалната или точно аз съм ненормалната, а всички останали - нормални. Искам да не ми пука толкова много, опитвам се да се държа, но не мога. Блъъъххххх :( кво да правя народееее.... :? :neutral:

YouCantStopMe
03-13-2009, 12:45
Спокойно.
Всичко ще се оправи.
Просто сега си..
мхм..
абе в някакво странно положение.
След известно време ще имаш друга гледна точка.
Просто..
ДА НЕ ТИ ПУКА!
Аз попивах всичко в себе си.Всяко нещо можеше да ме разстрои.И най-важното - гледах от лошата страна на нещата.
Сега съм се променила..доколкото сама мога да преценя.
Бъди оптимист.

sexy89
03-13-2009, 12:47
С ножа и вените..не се решават работите бе...пък и не съм някво лапе да мисля по този начин. Баси то ако всички мислеха, че така ще избягат от проблемите до ся нямаше да има изобщо потребители на теен-а хах

dimitar_ak
03-13-2009, 12:47
Амбицирай се и спечели награда Дарвин :razz:

suitable
03-13-2009, 12:47
Е опитай се да намериш хубавото.. знам, че звучи тъпо и лесно, когато е написано, но просто го направи.. това, че си успяла да се запазиш такава, каквато си желала е страхотно.. просто ти е нужно време за да успееш да го погледнеш с други очи и да се насладиш на това, което си.. Преди време и аз чувствах всичко по този начин, но сега.. сега се опитвам да гледам на нещата от друг ъгъл.. Просто знам какво е да си винаги честен и да не кривваш нито на сантиметър от това, което искаш да си, а другите да го правят постоянно и ти да си задаваш въпроси и да се чудиш дали не грешиш с това кой се опитваш да бъдеш.. Просто тези чувства, които напират у теб те различават от другите.. и то по един уникално красив начин. Надявам се да го разбереш скоро..

EeeBobii
03-13-2009, 12:58
С ножа и вените..не се решават работите бе...пък и не съм някво лапе да мисля по този начин. Баси то ако всички мислеха, че така ще избягат от проблемите до ся нямаше да има изобщо потребители на теен-а хах
ООО да точно тия думи исках да видя :) Вече мога да ти отговоря подобаващо на темата.

EeeBobii
03-13-2009, 13:14
Първо започни ти да разбираш родителите си а не, те теб...
Започни да преценяваш хората,Дръж се подобаващо, не бързай да показваш мекушавия характер веднага!Научи се да уважаваш себе си първо, после уважавай другите...А за приятеля ти е напълно нормално 2 години връзка....Дано да съм помогнал с нещо.

sexy89
03-13-2009, 13:21
Първо започни ти да разбираш родителите си а не, те теб...
Започни да преценяваш хората,Дръж се подобаващо, не бързай да показваш мекушавия характер веднага!Научи се да уважаваш себе си първо, после уважавай другите...А за приятеля ти е напълно нормално 2 години връзка....Дано да съм помогнал с нещо.

1во : Благодаря на всички ви.
2ро: EeeBobii опитвам се да говоря с тях за всичко, но те, особено майка ми, като и говоря нещо, тя или си гледа ТВ или в компа блее, но никакво внимание не получавам. Тати е малко по строг и макар че също опитвам да говоря с него, той показва едно такова...безразличие към мен. Кофти ми е така, Но съм свикнала, щото това от тяхна страна е откакто се помня. Уффф ... :(

Lyubeto
03-13-2009, 17:08
С времето нещата ще се променят ще видиш , всичко е от възрастта . Може дори по - лоши да станат.

valdesbg
03-13-2009, 17:10
Ммммм откога чакам да видя такъв човек.

Девойче ще ти отговоря на впроса - не си ненормална, ти си специална. Жалко е че имаш все мишоци около теб, които те подтикват към такива мисли. Жалко е че родителите ти не ти обръщат внимание.

Но - welcome to life.

Спомням си когато аз минавах през този период. Наистина се питах кой е ненормалния в случая. Конкретно на въпорса ти - да, бъди кучка и ще те уважават. Света доолкова се е изкривил, че ако си добър ти се качват на главата. Бъди, кучка, режи наред, дръж на своето, поставяй себе си на първо място и ще те уважават. Парадоксално но факт. Колкото по малко внимание обръщаш на един човек, толкова повече той започва да се интересува от теб. И обратното. Ако се разкриеш пред него - той за какво да си прави труда изобщо. Има хора като теб, има хора съхранили човечното в себе си. Питаш кои са - всички кучки и мъжкия им вариант. Да, за да предпазят човека в себе си - те го скриват надълбоко в душата си. Който успее да достигне до там значи заслужава да го види. Трябват много пот, сълзи, труд и усилия за да докажеш на някого че ти си някой, а не поредния охлюв.

Бъди, кучка, режи наред, дръж на своето, поставяй себе си на първо място, тежи си на мястото и ще те уважават. Запази човешкото в себе си за някой, който ще има куража да започне да го търси и да го открие.

Kostadin_682
03-13-2009, 17:23
Всичко ще си дойде на мястото, просто преминаваш през труден период...
А пек това, че хората говорят... тегли им една майна и хич да не ти пука...
такива винаги има, и ще има...

hahavteen
03-13-2009, 17:32
Живота е такъв каквто си го направим и силно вярвам в това. Убедена съм че всичко лошо което ми се е случвало сама съм си го направила съзнателно или не. :)
Поеми отгворност и осъзнай че всичко ти го предизвикваш. Когато повярваш в това ще видиш че можеш да предизвикваш и хубави неща и те ще почнат да ти се случват.
Просто спокойно и не се притесняай. Няма непоправими неща и всичко е такова каквото сами решим да го видим. :)

dimitar_ak
03-13-2009, 17:35
Живота е такъв каквто си го направим и силно вярвам в това. Убедена съм че всичко лошо което ми се е случвало сама съм си го направила съзнателно или не. :)
Поеми отгворност и осъзнай че всичко ти го предизвикваш. Когато повярваш в това ще видиш че можеш да предизвикваш и хубави неща и те ще почнат да ти се случват.
Просто спокойно и не се притесняай. Няма непоправими неща и всичко е такова каквото сами решим да го видим. :)

Някой е гледал "Тайната". Не вярвай сляпо на този филм.

hahavteen
03-13-2009, 17:39
Живота е такъв каквто си го направим и силно вярвам в това. Убедена съм че всичко лошо което ми се е случвало сама съм си го направила съзнателно или не. :)
Поеми отгворност и осъзнай че всичко ти го предизвикваш. Когато повярваш в това ще видиш че можеш да предизвикваш и хубави неща и те ще почнат да ти се случват.
Просто спокойно и не се притесняай. Няма непоправими неща и всичко е такова каквото сами решим да го видим. :)

Някой е гледал "Тайната". Не вярвай сляпо на този филм.

Хах да беше само филма 8-) Изчела съм доста по темата а и съдя по собствения си опит и по опита на близките си. Не вярвам сляпо :)

Jesus
03-13-2009, 17:55
Съгласен съм с хората твърдящи че сами контролираме събитията :)

evelinka1122
03-13-2009, 19:16
ще го преживееш... просто сега ти се е насъбрало... намери начин да си изкарваш някъде всичко... спортувай бягай, купи си боксова круша ( не се ебавам... ) просто намери начин... то е ясно, че приятел като хората нямаш да споделяш... нито родители... просто чакай всичко да отмине :)

angelcheeee_93
03-13-2009, 19:26
Права си....живота не винаги е розов,но човек трябва да се бори с трудностите,за да преуспее.Трябва сам да можеш да се оправяш,трудно би се намерил човек,който да иска да ти помогне.Повечето гледат личната си изгода и затова трябва да сме внимателни във всяко едно отношение.[b]

sexy89
03-13-2009, 19:55
Ммммм откога чакам да видя такъв човек.

Девойче ще ти отговоря на впроса - не си ненормална, ти си специална. Жалко е че имаш все мишоци около теб, които те подтикват към такива мисли. Жалко е че родителите ти не ти обръщат внимание.

Но - welcome to life.

Спомням си когато аз минавах през този период. Наистина се питах кой е ненормалния в случая. Конкретно на въпорса ти - да, бъди кучка и ще те уважават. Света доолкова се е изкривил, че ако си добър ти се качват на главата. Бъди, кучка, режи наред, дръж на своето, поставяй себе си на първо място и ще те уважават. Парадоксално но факт. Колкото по малко внимание обръщаш на един човек, толкова повече той започва да се интересува от теб. И обратното. Ако се разкриеш пред него - той за какво да си прави труда изобщо. Има хора като теб, има хора съхранили човечното в себе си. Питаш кои са - всички кучки и мъжкия им вариант. Да, за да предпазят човека в себе си - те го скриват надълбоко в душата си. Който успее да достигне до там значи заслужава да го види. Трябват много пот, сълзи, труд и усилия за да докажеш на някого че ти си някой, а не поредния охлюв.

Бъди, кучка, режи наред, дръж на своето, поставяй себе си на първо място, тежи си на мястото и ще те уважават. Запази човешкото в себе си за някой, който ще има куража да започне да го търси и да го открие.


Много благодаря за всичко, което си ми казал. Наистина някак си ме надъха и всички, които се застъпихте и ми отговорихте по подобен начин, ме накараха да се почувствам по-добре. Не казвам,че съм най-зле от всички по света, знам, че хората имат къде-къде по-големи проблеми, но за мен тва са проблемите и ми е тежко. Благодаря ви наистина се почувствах по-силна и по-уверена в себе си :-)

EeeBobii
03-14-2009, 09:21
При добре зададен въпрос, се отговаря подобаващо.
Според мен госпожицата е получила нужната информация и подкрепа,време е да се заключи темата, аз така мисля :-o

YouCantStopMe
03-15-2009, 18:54
Съгласен съм с хората твърдящи че сами контролираме събитията :)
така е