PDA

View Full Version : imam problem s penisa



sladur4enceto0
03-13-2009, 15:38
zdraveite az sym mmom4e na 16 godini i imam problem.. use6tam draznene vytre v penisa. Imam i taka nare4enoto `kyso gem4e` i drugata sedmica 6te hodq da mi go operirat. 4uvstvam pridarpvane vytre v piko4niq kanal.. nadqvam se 4e e ot gem4eto i 4e 6te mi mine no ako ne mine nz kakvo da pravq :( hodih ve4e na 3 urologa i trimata kazaha 4e mi nqma ni6to osven kysoto gem4e... 2 pyti mi vzimaha urina i urokultura i rezultatite sa otricatelni. Nqmal sym polov akt dosega. I o6te ne6to iskam da vi popitam noremalno li e pri studeno vreme kojata na penisa da se sviva toest pri mene e normalna no kogato stane studeno i mi se sviva okolo glavata, a v osnovata na penisa e opynata... i kato se stoplq kojata se otpuska. :( pomognete mi ako mojete

MrUndaztood
03-13-2009, 19:10
Заглавията се пишат на кирилица.

Късмет за манипулацията.
А за свиването,да нормално е.Това е като метала - когато е топло се разширява,когато е студено се свива ;)

SiSsKkAa
03-13-2009, 20:39
Ами аз съм чела в други теми,че това придърпване е от така нареченото гемче.Би трябвало да изчезне проблема след операцията.А за свиването и аз знам,че е нормално като ти е студено да е малка и свита