PDA

View Full Version : Защо съм толкова наивна?



Mim4etooo
03-13-2009, 16:20
Преди 3 месеца тръгнах с въпросното момче. Всичко беше прекрасно, аз му вярвах, той на мен и така. Постоянно ми звънеше за кафе , обръщаше ми много внимание, после скъсахме. След 2 дни се събрахме отново. Всичко беше нормално, като приказка. Нямаше какво да искам повече. Докато миналия ден не скъсахме отново. Още същата вечер отново се разбрахме и събрахме. Много тъпо от моя страна. Вчера се видяхме, той се държеше леко странно. Попитах го дали е сигурен, че иска да сме заедно. Каза , че е сигурен , 4е го иска. Попитаме какво да направи , за да му повярвам. Казах му, че няма нужда да ми доказва и времето ще покаже. Като се прибирахме, той ме попита как ще се разберем за утре и каза , 4е ще ми се обади. Не го направи, не искам и аз да го правя. Имам чувството, че ме приема само като приятелка вече и затова продължава да е с мен. Дайте съвет! Ще съм благодарна на всеки , който изкаже мнение. :( ;(

xXxMixXx
03-13-2009, 16:23
От толкова раздели и събирания на другия ден.. не ти ли писна?? Зарежи го.. явно те иска само за приятелка. Пък и обикновено ако скъсате веднъж е нормално да се съберете още веднъж ама още толкова пъти!!? :shock: :shock: :shock:

По-добре скъсайте!

На колко си години и той на колко години е?! :)

Mim4etooo
03-13-2009, 16:24
на 18 съм , той е на 16 :(

Wrathchild
03-13-2009, 16:28
Само за 3 месеца и имате такива отношения? Опичай си акъла, този път е много трънлив.

xXxMixXx
03-13-2009, 16:28
на 18 съм , той е на 16 :(

оф.. еми не е с акъл в главата /макар че не е нормално на 16 да не знае какво иска/ :lol:
Може би си му омръзнала?!? :shock:
Какво разбираш под това да се държи странно?! /да не би да е замесено и друго момиче, възможно е../

Mim4etooo
03-13-2009, 16:29
Само за 3 месеца и имате такива отношения? Опичай си акъла, този път е много трънлив.
то аз освен сама да си усложнявам живота друго не знам да прая

Mim4etooo
03-13-2009, 16:30
не е заради друго момиче, просто или ме иска само за приятелка или му е гузно, че късаме за 2 път и то за голяма тъпотия. осъзнава грешката си , но не мога да го разбера :(

xXxMixXx
03-13-2009, 16:31
не е заради друго момиче, просто или ме иска само за приятелка или му е гузно, че късаме за 2 път и то за голяма тъпотия. осъзнава грешката си , но не мога да го разбера :(

Поговорете .. :grin:
Излезте някъде в парка примерно.. и го попитай защо се чувства несигурен и дали все още иска да продължите тези си отношения ;)

Mim4etooo
03-14-2009, 11:21
мерси за съвета ама вече съм го направила тва с разговора и уж искал да сме заедно пък не го показва, и аз не знам вече

111111111
03-14-2009, 11:38
Говорете,но сериозно,не от типа искащ ли да си с мен и да спрете до тук,а например искаш ли наистина да бъдеш с мен,а не да късаме и да се събираме през ден.Уточнете се веднъж завинаги и следващият пт като скъсате да ви е за последно,а не поредния.

mArChEtYy
03-14-2009, 11:43
Преди 3 месеца тръгнах с въпросното момче. Всичко беше прекрасно, аз му вярвах, той на мен и така. Постоянно ми звънеше за кафе , обръщаше ми много внимание, после скъсахме. След 2 дни се събрахме отново. Всичко беше нормално, като приказка. Нямаше какво да искам повече. Докато миналия ден не скъсахме отново. Още същата вечер отново се разбрахме и събрахме. Много тъпо от моя страна. Вчера се видяхме, той се държеше леко странно. Попитах го дали е сигурен, че иска да сме заедно. Каза , че е сигурен , 4е го иска. Попитаме какво да направи , за да му повярвам. Казах му, че няма нужда да ми доказва и времето ще покаже. Като се прибирахме, той ме попита как ще се разберем за утре и каза , 4е ще ми се обади. Не го направи, не искам и аз да го правя. Имам чувството, че ме приема само като приятелка вече и затова продължава да е с мен. Дайте съвет! Ще съм благодарна на всеки , който изкаже мнение. :( ;(
Колкото и да лепиш счупена чаша все пак тя си остава счупена... :(

доцко-гоцко
03-14-2009, 11:59
а как сте със секса?

selens
03-14-2009, 14:08
Сериозно си поговорете :) :)

Kostadin_682
03-14-2009, 14:49
Сериозно си поговорете :) :)
++

m3ch3ncee
03-14-2009, 15:47
Не е за теб.По-добре му изяви,че не искаш да се занимаваш повече с него.Така само те наранявa.

ELiTyYy
03-14-2009, 16:24
я не се занимавай с по-малки...
на тоя явно още не му е дошъл акъла щом се държи толкова тъпо!

MartyParty
03-14-2009, 16:42
Не знам кой от двамата се държи по "тъпо",но не може постоянно да късате и да се събирате през 2 дни. :-o Смешно е и ,ако продължава,е по-добре да се откажеш.

Mim4etooo
03-16-2009, 11:40
мерси за мненията ще оставя нещата за сега просто да се случват без аз да правя нищо вече

ThisIsMe
03-16-2009, 21:09
Какви са тези игрички?от едната на другата крайност?
късане-събиране-късане-събиране.
Спрете с това и си изяснете чувсвтата един към дуруг.
УСпех :)

ivsan4eto
03-17-2009, 13:19
Извинявай, обаче ти си вече момиче на 18 години и би трябвало да знаеш горе-долу какво да очакваш от живота и как се развива света около теб. Имам предвид ТОЙ Е НА 16! Какво искаш от едно дете? Не, че нещо, но сигурно още незнае на кой свят се намира, още-повече, че е и момче и се развива сравнително бавно така, че сама си прави изводите от детските му истории :)

slun4ice_90
03-18-2009, 08:04
От 16 годишен какво очакваш? :-o :shock:

3oPuTy
03-18-2009, 08:17
90% съм сигурна,че проблемите между вас са породени заради възрастовата граница и по-точно заради това,че ти си пълнолетна,а той не е :)
По-добре не се занимавай с него ;) Както казаха и по-горе - момчетата се развиват по-бавно от момичетата,а в случая и 2-те години разлика играят доста голяма роля :)

mickelangelo
03-18-2009, 08:38
90% съм сигурна,че проблемите между вас са породени заради възрастовата граница и по-точно заради това,че ти си пълнолетна,а той не е :)
По-добре не се занимавай с него ;) Както казаха и по-горе - момчетата се развиват по-бавно от момичетата,а в случая и 2-те години разлика играят доста голяма роля :) +1
просто разсъждаваш по различен начин по д0бре просто си намери някой колкото теб ;)

Re5peC7
03-18-2009, 08:54
90% съм сигурна,че проблемите между вас са породени заради възрастовата граница и по-точно заради това,че ти си пълнолетна,а той не е :)
По-добре не се занимавай с него ;) Както казаха и по-горе - момчетата се развиват по-бавно от момичетата,а в случая и 2-те години разлика играят доста голяма роля :) +1
просто разсъждаваш по различен начин по д0бре просто си намери някой колкото теб ;)
бих казал някой който мисли като нея..защото може да си намери някой на 20 и пак да е охлюв, както и може да намери момче на 16 което да мисли по-зряло даже и от нея

fc
03-18-2009, 10:28
Защото си жена.

GossipGirl89
03-18-2009, 10:39
Според мен тръпката между двама ви вече я няма...след толкова много и чести късания и събирания най-вероятно вече му е безинтересно и просто си знае какво ще стане... Опитайте да разнообразите малко връзката с някое ново изживяване. Ако пак не стане цначи просто не трябва да сте заедно :) И наистина поговорете съвсем сериозно, защото не може да късате през 2 дни и после да очаквате всичко да е постарому и перфектно...

Mim4etooo
03-20-2009, 16:34
мерси на всички за мнението им

dark_angel3
03-21-2009, 15:29
Извинявай, обаче ти си вече момиче на 18 години и би трябвало да знаеш горе-долу какво да очакваш от живота и как се развива света около теб. Имам предвид ТОЙ Е НА 16! Какво искаш от едно дете? Не, че нещо, но сигурно още не знае на кой свят се намира, още-повече, че е и момче и се развива сравнително бавно така, че сама си прави изводите от детските му истории :) +1