PDA

View Full Version : Подхранване на ...



kasidy
03-13-2009, 19:08
коса, нокти ии тн и тн ...

Не знам дали има такава тема, но със search-a хич не се разбираме, та реших да попитам :) Идва топличкото време и предполагам всички започваме да мислим все повече и повече за външния си вид хихи Таа въпроса ми е ползвате ли някакви витамини, какви , помагат ли ви, от къде си ги взимате ии горе-долу цени ( предпоследния въпрос е за неендерталци като мен, които като отидат в аптека не знаят какво търсят :lol: )

LovelyGirl
03-13-2009, 19:54
Из форума бяха хвалили доста Геритамин Нео-точно за тази цел.Аз все не мога да го намеря по аптеките :-| ,а имам желание да го пробвам :)
Доколкото знам стимулира растежа на ноктите,косата и помага за кожата :)
Струва около 5лв мисля и го има в аптеките(но,не в тези,в които аз търся :-D )

intotheblue
03-14-2009, 09:05
Еми за витамини освен да Витамин С когато си болен или просто така за профилактика не съм чувала за други.Скоро рекламираша Герматин,но мисля,че е измисльотена и не е здравословно да се тъпчиш с хапчета.За здрави нокти-качествен заздравяващ лак,за подхранване на косата-кпистали и подхранващ шампоан.
УСПЕХ!
И не се трови с такива боклуци!

AnIcHkAtA
03-14-2009, 09:12
Центрум пълната гама определено действа.Иначе напоследък почнах да си купувам мн млека за тяло, ексфолиранти, всевъзможни маски, кристали, общо взето пълна ревизия на козметиката.За косата тук бях чела за Стимуланта на Икаров и Хининовата вода.Взех си ги и двете и косата ми е като избуяла :D .Някой може ли да ми препоръча фон дъо тен, но съвсем лек, защото нямам пъпки, просто цвета на кожата ми е различен?

Black_Fyed_Peas
03-14-2009, 10:49
Центрум пълната гама определено действа.Иначе напоследък почнах да си купувам мн млека за тяло, ексфолиранти, всевъзможни маски, кристали, общо взето пълна ревизия на козметиката.За косата тук бях чела за Стимуланта на Икаров и Хининовата вода.Взех си ги и двете и косата ми е като избуяла :D .Някой може ли да ми препоръча фон дъо тен, но съвсем лек, защото нямам пъпки, просто цвета на кожата ми е различен?

може би новия на лореал, който е като пудра и се нанася с четчица :)

kasidy
03-14-2009, 11:28
Мерси момичета : ) Аз заздравител си ползвам по принцип, сега и кристали си взех, но като че ли искам да "подсиля" повечко косата за адското слънце,което предстои и тн :)

А за фон дьо тена - аз ползвам един на Revlon - Soft Flex. Допада ми. И аз като теб нямам пъпки, но кожата ми е "прозрачна" :?