PDA

View Full Version : Секс по време на бременност



Wrathchild
03-13-2009, 22:02
Айде и моята първа тема изобщо :)
По време на бременноста и непосредствено след нея забелязахте ли промяна в желанието си за секс? Намаля или се увеличи? Татковците изпитваха ли страх да не навредят на плода? И ако има мами с рискова бременност, на които им е било забранено да правят секс - как се справяхте с липсата?

darla
03-13-2009, 22:23
Такааа.Май аз ще съм първата.
По време на бременността имах огромно желание за секс,наистина,но в 9тия месец-никакво!Просто вече ми беше дотегнало да ми тежи корема,да ме боли кръста,да се депресирам,защото старите дрехи не ми стават,настроенията ми се променяха буквално през 30мин и изобщо не ми беше до секс.Мъжът ми се притесняваше малко,защото щял да "бие бебко по главата и после аз ще съм виновен ако му има нещо",но пък за сметка на това имаше огромно желание спрямо мен-казваше,че съм много секси с това спортно коремче.След,като родих-може би 2 месеца не ми се правеше изобщо секс-стрес покрай новия човек вкъщи,недоспиване,обвързва не 24 часа в денонощието с малкия и т.н,но постепенно всичко си дойде на мястото.Сексуалният ни живот възвърна предишната си честота.Сега определено не се оплаквам от липса на ласки от страна на мъжа ми 8)

traka
03-14-2009, 09:21
Айде и аз да се включа след дълго отсъствие.

Желанието определено го имаше повече от преди дори, защото хормоните бошуват, но в последния месец вече намаляха. Едно, че на мен много ми е тегавко вече, едно че таткото го е страх и то доста именно от това, че може да му направи нещо, въпреки че няма физическата възможност да стигне до там (доказано е ама как да го обясниш), а и желанието вече изчезва. след седмица влизам в 9-ти и определено вече ще е всеки ден стрес и последното нещо за което ще се сещам ще е това.

Angel_Girl
03-14-2009, 10:36
В първите месеци на бременността имах голямо желание за секс и го практикувахме, но в последните месеци нямах никакво. Бяха жеги, аз с големия корем не мога място да си намеря в леглото, само се въртях пък и мнооогоо ме мързеше вече.
Месеш и половина след раждането започнахме да правих секс и нямахме никави пеоблеми.

P.S. traka пожелавам ти едно леко и безпроблемно раждане, а на финала здраво и красиво бебенце :-)

mgxpower
03-14-2009, 13:14
При мъжете ви желанието май винаги си го е имало 8-) 8-) 8-)

krem4et0
03-14-2009, 16:08
Учудена съм на колко мъже фантазия им е да правят секс с бременна. Е, не в 9-ти месец, но да има коремче...и не е задължително бременна от тях. Е, това последното ми е леко извратено.

Jesus
03-14-2009, 16:32
А онова за удрянето по главата 1 мой фр също се тревожеше :(

Wrathchild
03-14-2009, 17:35
mgxpower, желание - да, но много ги е страх.

Angel_Girl
03-15-2009, 19:11
Моя мъж почти никога него е било страх.. въпросът беше, че нямаше кой да му пусне :-D

mgxpower
03-17-2009, 06:55
mgxpower, желание - да, но много ги е страх.Мен не ме е страх :-P

Wrathchild
03-17-2009, 12:24
mgxpower, желание - да, но много ги е страх.Мен не ме е страх :-PБраво за което :)

iiirish
04-02-2009, 11:58
Чувала съм, че секса дори е препоръчителен и полезен за плода по време на бременността, поради факта, че детето чувства близоста на родителите си. Вярно или не секса никога не се изключва от менюто нито на мъжа, нито на жената дори и когато тя е бременна, а в това няма нищо лошо :-D

kalpazanka
04-04-2009, 09:19
Не ме влече идеята да правя тройка с детето си!

darla
04-04-2009, 09:49
^пхахаххаха :lol: ОМГ

Wrathchild
04-04-2009, 18:29
Не ме влече идеята да правя тройка с детето си!ХАХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: Ти сериозно ли? И искаш да ми кажеш, че точно когато хормоните те заблъскат най-много ти ще седиш 9 месеца на сухо? Извинявай, но се съмнявам. Когато забременееш можем да поговорим обаче, ако си отново на това мнение - направо ще ти уредя Грами, обещавам.
iiirish, полезен е и за самото раждане, нещо беше свързано с контракциите, с лекотата на раждането, нещо такова...

darla
04-05-2009, 10:06
Е,как,а ако си бременна с близнаци става цяла оргия!!! :lol: :razz:

Pliok0019
04-09-2009, 22:45
Е,как,а ако си бременна с близнаци става цяла оргия!!! :lol: :razz:
Крайно брутално. :D

Wrathchild
04-09-2009, 23:09
Пък ако са тризнаци да знаете какво става...

Gary
04-10-2009, 07:29
Моята приятелка беше ходеща секс машина през бременността. А последния месец искаше през 3-4 дни. А мен определено ме беше страх да не навредим на плода - ма с жена на глава излиза ли се...Сексът беше по-различен, тя доста по-бързо свършваше (за разлика от мен).

koteto877
04-15-2009, 20:39
:smt008 :smt008 =;

Naughty_
05-02-2009, 13:00
Предполагам, че в първите месеци ще правим, ама в последните по-скоро ще се ограничаваме с разни други ласки :-D

VeSna
05-11-2009, 11:01
До към 4-я месец с този бум на хормоните - секса беше на 2-3 часа :D После поотслабна, но пак го има и пак е готин и таткото вече не се страхува толкова, внимателни сме (вече съм си в 7 месец... )

LadyDy
05-11-2009, 20:04
Ooo, VeSnA, имаш още малко, мила. Бях те забравила. Преди те засичах много често в раздел "Секс''. Ако ме помниш и ти, когато ти писах на лични. :) Ех, колко бързо се мина времето. :) Леко раждане ти желая като дойде времето!!!

VeSna
05-12-2009, 06:20
Ooo, VeSnA, имаш още малко, мила. Бях те забравила. Преди те засичах много често в раздел "Секс''. Ако ме помниш и ти, когато ти писах на лични. :) Ех, колко бързо се мина времето. :) Леко раждане ти желая като дойде времето!!!

Благодаря! От раздел секс лесно скачаш на "бъдещи мами" 8-) Напоследак не ми остава никакво време за комп и почти не съм влизала... :oops: