PDA

View Full Version : awe normalno li e>?



koshtramba
03-13-2009, 23:13
normalno li e da se zasishtam chak na 5tiq kroasan s qgoda na zakuska??

kasidy
03-14-2009, 08:51
ЪМ НЕ ... може би се засищаш по-бързо, но от лакомия хапваш още два-три :D

Goddess
03-14-2009, 09:09
То апетита идва с яденето...и обратното.Изяж един, изчакай 5 минути и едва ли ще ти се яде още...

shell
03-14-2009, 09:26
:-o ми да ти кажа множка са си 5 кроасана,да ен говорим какви са боклуци.....по -добре хапни един / два и изчакай :wink:

Wrathchild
03-14-2009, 09:28
По-добре яж нещо нормално.

Jesus
03-14-2009, 09:30
5 не са малко но не са и много, за 1 ден съм изяждал цял кашон (20бр) и ми се вижда нормално. За закуска съм изяждал и по 1 кутия сухи пасти Балкан от големите и това ми се вижда нормално :) Обаче зависи от пола :) Ти си М или Ф ?

colymoly
03-14-2009, 09:32
как ще ядеш 5 кроасана, ти луда ли си :-D всеки от тях има по 400 кал.
значи ти изяждаш 2000 кал. на закуска, ами за обяд, вечеря и междухраненията какво остава, сигурна съм, че ако видиш как се правят тези боклуци, ще се отречеш от тях за винаги :o

FucKtheSyStem
03-14-2009, 09:41
Майкоо :shock: 5 кроасана,ужас..Ядеш боклуци и то в бая голямо количество :D След няколко месеца ще очакваме тема "как да сваля 10 кг.." 8-) :D

koshtramba
03-14-2009, 10:09
как ще ядеш 5 кроасана, ти луда ли си :-D всеки от тях има по 400 кал.
значи ти изяждаш 2000 кал. на закуска, ами за обяд, вечеря и междухраненията какво остава, сигурна съм, че ако видиш как се правят тези боклуци, ще се отречеш от тях за винаги :o

Hahhaa, e ti zle li si, nishto mi nqma, daje klioshtaveq !!! kato ne mi se lepi kuv e problema da si qm kroasancheta!!!!!!!! za info 1,60 sum i teja 43 kg :D mnooo sum qka 8)

koshtramba
03-14-2009, 10:11
Майкоо :shock: 5 кроасана,ужас..Ядеш боклуци и то в бая голямо количество :D След няколко месеца ще очакваме тема "как да сваля 10 кг.." 8-) :D

abe da ti kaja ne si mnogo prava, ot 9 klas ne sum murdala nito 1 kilo, a na den izqjdam opredeleno golqmo kolichestvo hrana... :-o vsichki se otchaivat ot men a tova che qm kroasanchera si e otdelen vupros!!! ne gi qm samo tqh :-P

FucKtheSyStem
03-14-2009, 10:12
как ще ядеш 5 кроасана, ти луда ли си :-D всеки от тях има по 400 кал.
значи ти изяждаш 2000 кал. на закуска, ами за обяд, вечеря и междухраненията какво остава, сигурна съм, че ако видиш как се правят тези боклуци, ще се отречеш от тях за винаги :o

Hahhaa, e ti zle li si, nishto mi nqma, daje klioshtaveq !!! kato ne mi se lepi kuv e problema da si qm kroasancheta!!!!!!!! za info 1,60 sum i teja 43 kg :D mnooo sum qka 8)

Хах да,ама така ще е до едно време..Малко по малко ще започнеш да качваш..Пък дори да не вярваш,най-малкото което би трябвало да те спре е, че изобщо не е полезно :?

koshtramba
03-14-2009, 10:13
dreme miii :D sega sum na 20, shtom za 4 godini ne sum kachila, sega li shte kacha, vika mu se gennnnnnn :D a tva s kroasanchetata si e kroasanchena tema !

colymoly
03-14-2009, 10:19
недей да си имаш прекалено доверие на метаболизма, една фр така тъпчеше и не пълнееше, а сега е направила гъз :lol:

koshtramba
03-14-2009, 10:21
недей да си имаш прекалено доверие на метаболизма, една фр така тъпчеше и не пълнееше, а сега е направила "задни части" :lol:

abe az sum mn slaba za vuzrastta si bre kvo kato kacha :D extra :D
kroasani + purjolki + KFC hahahh kroasanite za meze ;D qjte si breee mn e qko

3oPuTy
03-14-2009, 10:22
dreme miii :D sega sum na 20, shtom za 4 godini ne sum kachila, sega li shte kacha, vika mu se gennnnnnn :D a tva s kroasanchetata si e kroasanchena tema !
Като не ти дреме,защо изобщо питаш?!


А иначе за мен кроасаните са едно от най-противните и гадни неща на света :smt078 Само миризмата им ме отвръщава,а за вкуса не искам и да си помислям :smt078 И не!Не е нормално да се тъпчеш с такова голямо количество боклуци и то на един път!!!
1.Защото си момиче и не ти отива да ядеш толкова много на един път :smt078
2.Защото си момиче и не ти отива да се тъпчеш с такива боклуци :smt078

Е сега ако беше момче нямаше да се учудя (нищо лично към момчетата...).Виждала съм момчета,които хапват по 2 хамбургера един след друг и после се чудят дали да си вземат още един (като тук не говорим за дебели момчета,а за фитнес маниаци със страхотни тела).Виждала съм и такива,които като теб се тъпчат с всевъзможни боклуци и т.н..но ако видя някое момиче пред мен да изяде 5 кроасана сигурно ще повърна :smt078

koshtramba
03-14-2009, 10:24
dreme miii :D sega sum na 20, shtom za 4 godini ne sum kachila, sega li shte kacha, vika mu se gennnnnnn :D a tva s kroasanchetata si e kroasanchena tema !
Като не ти дреме,защо изобщо питаш?!


А иначе за мен кроасаните са едно от най-противните и гадни неща на света :smt078 Само миризмата им ме отвръщава,а за вкуса не искам и да си помислям :smt078 И не!Не е нормално да се тъпчеш с такова голямо количество боклуци и то на един път!!!
1.Защото си момиче и не ти отива да ядеш толкова много на един път :smt078
2.Защото си момиче и не ти отива да се тъпчеш с такива боклуци :smt078

Е сега ако беше момче нямаше да се учудя (нищо лично към момчетата...).Виждала съм момчета,които хапват по 2 хамбургера един след друг и после се чудят дали да си вземат още един (като тук не говорим за дебели момчета,а за фитнес маниаци със страхотни тела).Виждала съм и такива,които като теб се тъпчат с всевъзможни боклуци и т.н..но ако видя някое момиче пред мен да изяде 5 кроасана сигурно ще повърна :smt078

2 hamburgera vikash, a :D az izqjdam po edno big tasty v mc donalds s dopulnitelno oshte 2 hamburgera za da se zasitq :D:D:D kato mi se qde i imam dobro tqlo shto da se spiram mi kaji :D i btw az ne obicham mn mn kroasan s shokolad, a s qgodaaaaaaaaaaaaaa :D

colymoly
03-14-2009, 10:25
^ съгласна

3oPuTy
03-14-2009, 10:26
Ти си някакъв уникат :lol: :lol: :lol:
Само докато четох,колко боклуци ядеш и ми стана тежко на стомаха :? :lol: :?
Ако продължаваш да пишеш в тая тема още 1 седмица сигурно ще сваля 3-4 кг.,защото тотално ми убиваш апетита :lol:

koshtramba
03-14-2009, 10:28
Ти си някакъв уникат :lol: :lol: :lol:
Само докато четох,колко боклуци ядеш и ми стана тежко на стомаха :? :lol: :?
Ако продължаваш да пишеш в тая тема още 1 седмица сигурно ще сваля 3-4 кг.,защото тотално ми убиваш апетита :lol:

mn qko nali :D deistvam dobre :D qm si bokluci, ama pone shte umra shtastliva, a ne gladna zelena i susuhrena ot dietite i zdravoslovniq nachin na hranene... jivota e edin.. kroasanite sa mnogo :D 8)

colymoly
03-14-2009, 10:31
яж, яж то от това се получават инфаркти на сърцето и хипертония, диабет и каквито щеш болести, бъди сигурна, че всичко ще ти се отрази един ден #-o

koshtramba
03-14-2009, 10:32
ne vervammmm :grin: :grin: :grin: :grin:

lcl
03-14-2009, 10:43
Предвид мненията на момичето даже не ми стана идеята на темата... Няма какво да и обяснявате на момичето. Да си прави каквото иска. Отговорността си е нейна така или иначе :)

Infinity
03-14-2009, 11:31
Щом ти се яде значи за теб е нормално! :)

Infinity
03-14-2009, 11:32
яж, яж то от това се получават инфаркти на сърцето и хипертония, диабет и каквито щеш болести, бъди сигурна, че всичко ще ти се отрази един ден #-o
смешна си ми направо :razz:
ми и аз съм на това мнение,че няма смисъл цял живот да гладуваш и да го караш на "плодове и зеленчуци" и постоянно да се съобразяваш..не си заслужава просто :grin:

Jesus
03-14-2009, 11:33
a fakeone :-o

Daniella_
03-14-2009, 12:40
dreme miii :D sega sum na 20, shtom za 4 godini ne sum kachila, sega li shte kacha, vika mu se gennnnnnn :D a tva s kroasanchetata si e kroasanchena tema !
Като не ти дреме,защо изобщо питаш?!


Е сега ако беше момче нямаше да се учудя (нищо лично към момчетата...).Виждала съм момчета,които хапват по 2 хамбургера един след друг ...
Два хамбургера в МкДоналдс не са нищо :-D Аз изяждам по 2 с пържени картофки и сокче.И след два часа пак съм гладна
Колкото до темата на момичето - по добре яж добашни сандвичи с шунка ,маруля и кашкавал.По -полезни са и ще те нахранят :)

colymoly
03-14-2009, 13:40
яж, яж то от това се получават инфаркти на сърцето и хипертония, диабет и каквито щеш болести, бъди сигурна, че всичко ще ти се отрази един ден #-o
смешна си ми направо :razz:
ми и аз съм на това мнение,че няма смисъл цял живот да гладуваш и да го караш на "плодове и зеленчуци" и постоянно да се съобразяваш..не си заслужава просто :grin:
еее къде пък казвам, че трябва да се ядат само плодове и зеленчуци има и други храни, кроасан ама 5 :shock: :shock: :shock:

CaribbeanGirl
03-14-2009, 20:42
Темата е ебавка! Утре ще се появи - Нормално ли е да съм момиче и да имам дълга коса.... :razz: :razz: :razz: А иначе няма смисъл да се нервите и да обяснявате, просто си хабите нервите и времето! :)

zai4ety13
03-14-2009, 21:09
как ще ядеш 5 кроасана, ти луда ли си :-D всеки от тях има по 400 кал.
значи ти изяждаш 2000 кал. на закуска, ами за обяд, вечеря и междухраненията какво остава, сигурна съм, че ако видиш как се правят тези боклуци, ще се отречеш от тях за винаги :o

Кви ти 400 кал. бе :shock: Ти като земеш кроасана и веднага гледаш калории-400 и нещо....и не ви виждаш подробно какво пише! Как ще е 400кал. един кроасан!!!???? 400кал. на 100г. а пък кроасана мисля че беше 65г. пада се около 190-200кал.
А пък иначе за кроасаните...ами за мене 5 кроасана е мн,за мене и 2 кроасана е мн ама....всеки има различен организъм. А пък и ако спортуваш много значи имаш основателна причина. Например в нашия клас има едно момиче което секи ден ходи на тенис и там за разгрявка бягат много,клякат,вдигат гирички или други упражнения и затова тя на закуска си копува сякакви боклуци от лавката...яде около 1000кал. на закуска-сякакви чиспове,кексчета,вафли,зах рен памук,кола и т.н. но въпреки това е мнооооого слаба.Най-слабото моми4е в класа.Няма никакви мазнини,нищо!

Dundy
03-15-2009, 04:39
животът е един а кроасаните много :D :D :D
мен ми се струва,че темата е ебавка,но както и да е-ще пиша.И аз ям много,но не се тъпча само с боклуци.Всмисъл ям в нас разни манджици,салати и всякакви други вкусни неща,но спортувам и ги смъквам.Да обаче 1 месец не можех да спортувам и качих 3 кг и се замислих.Като спра спорта,а то все някога ще стане,и продължавам да ям толкова много ще стана 100 килца.Така че никой не е застрахован,че няма да почне да трупа килограми,затова трябва да се внимава с храната

colymoly
03-15-2009, 05:17
как ще ядеш 5 кроасана, ти луда ли си :-D всеки от тях има по 400 кал.
значи ти изяждаш 2000 кал. на закуска, ами за обяд, вечеря и междухраненията какво остава, сигурна съм, че ако видиш как се правят тези боклуци, ще се отречеш от тях за винаги :o

Кви ти 400 кал. бе :shock: Ти като земеш кроасана и веднага гледаш калории-400 и нещо....и не ви виждаш подробно какво пише! Как ще е 400кал. един кроасан!!!???? 400кал. на 100г. а пък кроасана мисля че беше 65г. пада се около 190-200кал.
А пък иначе за кроасаните...ами за мене 5 кроасана е мн,за мене и 2 кроасана е мн ама....всеки има различен организъм. А пък и ако спортуваш много значи имаш основателна причина. Например в нашия клас има едно момиче което секи ден ходи на тенис и там за разгрявка бягат много,клякат,вдигат гирички или други упражнения и затова тя на закуска си копува сякакви боклуци от лавката...яде около 1000кал. на закуска-сякакви чиспове,кексчета,вафли,зах рен памук,кола и т.н. но въпреки това е мнооооого слаба.Най-слабото моми4е в класа.Няма никакви мазнини,нищо!
458 кал. има в един а той е 85 грама поне този който видях в магазина от големите МАХ

Sissy90
03-15-2009, 05:19
как ще ядеш 5 кроасана, ти луда ли си :-D всеки от тях има по 400 кал.
значи ти изяждаш 2000 кал. на закуска, ами за обяд, вечеря и междухраненията какво остава, сигурна съм, че ако видиш как се правят тези боклуци, ще се отречеш от тях за винаги :o

Кви ти 400 кал. бе :shock: Ти като земеш кроасана и веднага гледаш калории-400 и нещо....и не ви виждаш подробно какво пише! Как ще е 400кал. един кроасан!!!???? 400кал. на 100г. а пък кроасана мисля че беше 65г. пада се около 190-200кал.
А пък иначе за кроасаните...ами за мене 5 кроасана е мн,за мене и 2 кроасана е мн ама....всеки има различен организъм. А пък и ако спортуваш много значи имаш основателна причина. Например в нашия клас има едно момиче което секи ден ходи на тенис и там за разгрявка бягат много,клякат,вдигат гирички или други упражнения и затова тя на закуска си копува сякакви боклуци от лавката...яде около 1000кал. на закуска-сякакви чиспове,кексчета,вафли,зах рен памук,кола и т.н. но въпреки това е мнооооого слаба.Най-слабото моми4е в класа.Няма никакви мазнини,нищо!Ако има 400 ккал в 100 гр, то в 65 ще са 260. А големите кроасани са 85 гр, т. е. идват около 340 ккал.
Аз нещо не схващам идеята на темата :? Като гледам, авторката няма намерение по никой начин да си променя начина на хранене, така че няма смисъл останалите да се пътан да й обясняват колко било вредно, видиш ли, да ядеш толкова много сладко.

zai4ety13
03-15-2009, 08:57
458 кал. има в един а той е 85 грама поне този който видях в магазина от големите МАХ

ама тя не казва, че си зима от тея макс дето са със шоколад, а от тези с ягоди.Мисля че от тех нямаше макс :-o или греша...нз.Не знам защото рядко ям кроасани...

mysterious93
03-15-2009, 09:30
abe to qsno 4e i temata i profila sa ebavki ama kvo ti puka.. kroasan s qgoda rulZzZ :grin: :grin: :grin: obojavam :D

colymoly
03-15-2009, 13:59
селя форум е една ебавка :-o

aciko
03-15-2009, 14:30
Незнам дали е нормално,но корема е нормално да ти е на 5 етажа.

colymoly
03-15-2009, 15:19
aciko :grin: :grin: :grin: :grin:

DJEB
03-15-2009, 15:26
Рафа Надал изяждал по 6 преди мач ;)

PanaH
03-16-2009, 13:52
М не мисля, че е нормално :shock: Пък и кроасаните не са най-здравословната храна..Защо не опиташ да хапнеш нещо друго..?Не знам на мене 5 кроасана ми се струват прекалено много..Аз сутрин ям само едни солети :)

moon_flower
03-16-2009, 14:08
как ще ядеш 5 кроасана, ти луда ли си всеки от тях има по 400 кал.

Да де,но пък не всичко хора пълнеят лесно.Аз ям всеки ден в заведенията за бързо хранене,където храните са адски вредни и калорични и пак не качвам килограмите.А и момичето може пък и да спортува.Имам прятелка,която нон стоп спортува и яде супер много.Но пък веднага изгаря калориите.Така че това с броенето и изчисляването на калориите и колко килограма бихме могли да качим си е доста относително.
Таа темата сигурно е ебавка,но все пак ако толкова много изгладняваш пробвай да се сдържаш малко ии яж по 1-2 кроасана само.С времето ще свикнеш и няма да ти се яде толкова много.А ако не надебрляваш според мен спокойно можеш да си продължаваш да ядеш по 5 кроасана.Но пък друг е въпроса,че не са особено полезни...