PDA

View Full Version : За една четка..въпрос.



FucKtheSyStem
03-14-2009, 07:40
Ам хора пуснали са сега една четка за коса в Avon от типа на тази
http://jdesign-bg.com/img/PGALERIA/IMG_12207041971786.jpg
само че е без огледалце.Бяха ми казали,че може с нея така да я сгънеш и да дърпаш косата докато се сушиш,и изправя,вместо преса,защото мн ми гори косата,пък и моята коса не е чуплива,просто изправям тук там и оформям,не ми трябва кой знае какъв ефект.Какво мислите? Дали става.. :)

AnIcHkAtA
03-14-2009, 07:50
o.0 Тва го чувам за първи път, ама може наистина да е възможно :-o

kapinka
03-14-2009, 07:56
На мене пък ми разказваха за четка, която докато се решиш ти маха цъфтежите и я заглажда супер яко :shock:

FucKtheSyStem
03-14-2009, 08:01
На мене пък ми разказваха за четка, която докато се решиш ти маха цъфтежите и я заглажда супер яко :shock:

Ох вече всичко е възможно :D Ако е вярно ще бъде супер 8-)

3oPuTy
03-14-2009, 08:14
С тази четка НЕ СТАВА!!!
Отиди в някой козметичен магазин и си купи специална четка за изправяне (тип щипка ... т.е. прилича малко на пресите за коса,но от едната страна е четка,а от другата има празно пространство в средата за да може да се "защипе" косата ... дано си ме разбрала :)) :) Струва около 5 лв. и е доста хубава :) В каталозите на Ейвън преди също имаше такава четка,но цената й беше около 10-12 лв. :)

AnIcHkAtA
03-14-2009, 08:32
С тази четка НЕ СТАВА!!!
Отиди в някой козметичен магазин и си купи специална четка за изправяне (тип щипка ... т.е. прилича малко на пресите за коса,но от едната страна е четка,а от другата има празно пространство в средата за да може да се "защипе" косата ... дано си ме разбрала :)) :) Струва около 5 лв. и е доста хубава :) В каталозите на Ейвън преди също имаше такава четка,но цената й беше около 10-12 лв. :)
Можеш ли да ни дадеш снимка, че нещо не схванах за устройството :lol:

SunSmile
03-14-2009, 08:36
Тва е пълна глупост!!! Имала съм такава четка, преи време пак я имаше в AVON. Няма значение дали е с огледало или без, когато затвориш четката зъбчетата и се свиват навътре и почти няма разстояние м/у тях (зъбчетата). Опората на която са закрепени зъбчетата е гумена (нещо такова) и при натиск се свива надолу, което сгъстява зъбчетата. А за да я свиеш да стане за изправяне, задължително ще се свият и зъбчетата.
Това е някаква глупост. Ако искаш да си изправиш косата може да използваш голяма кръгла четка. Взимаш кичур мокра коса, навиваш го на четката и сушиш... получава се ефекта на издухване в салоните :)
Тази четка на Avon има предимството, че се сгъва и е удобна да се носи в чанта без зъбчетата да се закачват тук и там. Определено не става за изправяне! :)

FucKtheSyStem
03-14-2009, 09:01
Аха,благодаря ви,явно съм щяла да се прецакам! :D Еми ще потърся и за тази четка,за която обясни 3oPuTy и ако някой има снимка няма да е лошо 8-) :-)

intotheblue
03-14-2009, 09:02
Трудно една обикновенна четка,може да замести пресата.Има едни заоблени те са за дърпане на коса не тези ве! :D

shell
03-14-2009, 09:28
На мене пък ми разказваха за четка, която докато се решиш ти маха цъфтежите и я заглажда супер яко :shock:
виждала съм я тази четка преди години в една реклама по телевизията :D
а за тази четка на Ейвън може би ще стане по -права косата,но надали ще е като с преса...

3oPuTy
03-14-2009, 09:49
Ето я четката (тази първата) :) Съжелявам за лошото качество,но снимката в списанието е твърде малка и нефотогенична :D
http://prikachi.com/files/662135J.jpg

AnIcHkAtA
03-14-2009, 09:51
:D :D :D мерси
Наистина има логика.Ако не се лъжа, тя е с формата на преса.Възможно е..А име има ли си?За да знам как да питам фризиорката.

3oPuTy
03-14-2009, 09:55
Миии за име не знам ... Предполагам,че ако й обясниш долу-горе какво представлява ще се сети :) Примерно й казваш "четка за изправяне на коса,но не обла,а тип щипка (или й казваш "във формата прилича на преса за коса")" :D А може направо да вземеш една преса и да й обясниш "тук има зъбчета,а тук дупчици" :D Знам ли :-|

AnIcHkAtA
03-14-2009, 09:56
Миии за име не знам ... Предполагам,че ако й обясниш долу-горе какво представлява ще се сети :) Примерно й казваш "четка за изправяне на коса,но не обла,а тип щипка (или й казваш "във формата прилича на преса за коса")" :D А може направо да вземеш една преса и да й обясниш "тук има зъбчета,а тук дупчици" :D Знам ли :-|
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ОК.Благодаря.Ако отида днес или утре, ще я питам и ще ви осведомя :-D .

3oPuTy
03-14-2009, 10:08
Миии за име не знам ... Предполагам,че ако й обясниш долу-горе какво представлява ще се сети :) Примерно й казваш "четка за изправяне на коса,но не обла,а тип щипка (или й казваш "във формата прилича на преса за коса")" :D А може направо да вземеш една преса и да й обясниш "тук има зъбчета,а тук дупчици" :D Знам ли :-|
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ОК.Благодаря.Ако отида днес или утре, ще я питам и ще ви осведомя :-D .
Ако питаш мен за по-лесно отиди до някой козметичен магазин и разгледай гребените и четките :) 100% ще я има и тази :) И просто ще я посочиш и ще кажеш "Искам тази четка" и готово :D

FucKtheSyStem
03-14-2009, 10:22
Ето я четката (тази първата) :) Съжелявам за лошото качество,но снимката в списанието е твърде малка и нефотогенична :D
http://prikachi.com/files/662135J.jpg

Мн благодаря и аз за снимката,ще потърся.Определено тази изглежда по-добър вариянт :grin: :-)

WildGirl
03-14-2009, 16:03
Ето я четката (тази първата) :) Съжелявам за лошото качество,но снимката в списанието е твърде малка и нефотогенична :D
http://prikachi.com/files/662135J.jpg
Една приятелак имаше такава четка и ми каза, че не върши особена работа.

stop_looking_at_me
03-14-2009, 21:06
аз си използвам моята четка, която си е най-обикновена, докато я суша и косата ми се изправя. Така че може и да зависи и от сешоара, щом моята четка не е предназначена за това, но върши работа? :-o хмм