PDA

View Full Version : за тези които не могат да спазват диета



colymoly
03-14-2009, 09:43
Тайната на отслабването без желание за храна, не е в това да подтискате мисленето за нея, а да се откажете постепенно от нея, каквато и диета да спазвате, трябва да знаете, че не всичко става изведнъж, спираш да ядеш> отслабваш>следва йо йо ефект> и пак сте напълнели. Приобщаването към даден режим изисква време, може би седмица. две, месец, зависи от вас, но волята е задължителна и тук, нужно е да се отказвате малко по малко от големите количества храна, първо да ги намалите без значение с колко, след време свиквате с това и намаляте още количеството храна, ако преди сте изяждали 4 филии хляб на ден, то след приобщаването вие ще се задоволявате и с 2 филии хляб, за да не ви прави впечатление глада просто няма да намаляте рязко храната, при спазване на строги диети, вие си казвате, че от днес няма да бутнете нищо мазно и по този начин мислите още повече за храна, отказването от нея по малко поддържа стомаха ви, заситен, постепенно ще привикнете с това и няма да се впечатлявате, просто организмът ви свиква и за разлика от диетите за 10 дни, това е траен метод за загуба на килограми

galu6a
03-14-2009, 10:30
аз съм на едни режим в момента всеки ден ям различно
1 ден бетъчини по пронцип хапвам една пържла от пирешко месо и наколко яйца
2 ден зърнени храни по често царевица и ориз
3 ден въглехидрати гледам по по-малко да хапвам да жем малко шоколад или някво Слънчо ,но определено малко
4 ден само плодове


Ако огладнея ям плодове и така :)

colymoly
03-14-2009, 10:34
^ не е лошо разнообразна храна

koshtramba
03-14-2009, 10:34
chuvali li ste za kroasanchenata dieta na Melanie grifith :))

colymoly
03-14-2009, 10:36
^ ти да не си момичето с петте кроасана за закуска :razz: :razz: :razz:

koshtramba
03-14-2009, 10:36
da sega si obelvam purviq :D e kvo bre ne ste li chuvali!!!!!!!!!!1

lcl
03-14-2009, 10:46
Не ми стана много ясна идеята... Имаш предвид отказване от "нездравословна" храна или като цяло намаляване на всякаква храна ?

colymoly
03-14-2009, 10:50
значи първо трябва да намалиш храната каквато и да е тя, здраволсовна или нездравословна и после вече можеш да преминш към по-здравословните храни, но резултат има, когато намалиш количеството и на нездравословните храни, това зависи от теб дали имаш воля да откажеш вкусните неща, но и като ги намалиш ще има разлика

lcl
03-14-2009, 10:56
значи първо трябва да намалиш храната каквато и да е тя, здраволсовна или нездравословна и после вече можеш да преминш към по-здравословните храни, но резултат има, когато намалиш количеството и на нездравословните храни, това зависи от теб дали имаш воля да откажеш вкусните неща, но и като ги намалиш ще има разлика
Благодаря за пояснението... Нищо не пречи и едновременно да се направят и 2-те неща.

Гледам, че правилно си се информирала - успех занапред ;)

kasidy
03-14-2009, 11:30
значи първо трябва да намалиш храната каквато и да е тя, здраволсовна или нездравословна и после вече можеш да преминш към по-здравословните храни, но резултат има, когато намалиш количеството и на нездравословните храни, това зависи от теб дали имаш воля да откажеш вкусните неща, но и като ги намалиш ще има разлика

Хаха ми то тези, които имат воля си спазват диети 8-) Друг е въпроса колко полезни или вредни са те ...

Иначе съм съгласна с теб.