PDA

View Full Version : Промяната...трудно нещо ли е....



Bordes
03-14-2009, 10:12
Здравейте, съфорумници....чудех се дали може да ми изкажете мнението си....та....за вас промяната трудно нещо ли е.....добро ли е,лошо ли е....хмм....когато бях по малък бех "зубърче "....не ми правеше впечетление....но после стана едно не много приятно събитие....но то като че ли ме промени....нали....станах по общителен....по забавен....промених се към по добро....поне така смятам.....но наскоро влязох в новото даскало и осъзнах....че искам да се промяната да продължи....тоест....да бъда още по забавен....по остроумен....с 2 думи....по-готин.....та нещата не винаги се получават :D :D и промяната не е такава каквато би ми се искало.....как смятате....да продължа ли да се стремя към нещо до подбро...и може би така ще успея....или пак се налага да има някакво събитие.....

Tedi4ka
03-14-2009, 10:40
Ами да промяната е трудно нещо според мен за всеки човек.Но щом веднъж си взел решението да бъдеш такъв какъвто си сега не се променяй :)

afterforever
03-14-2009, 11:21
Кво значи да се промениш? Според мен никой не трябва да се променя, в тоя смисъл, трявба да бъдеш себе си. Като се промениш, за да правиш впечатление, ти ли ще си? Мисля, че не. Ако беше ти, нямаше нужда да се променяш. Не се затормозявай с подобни глупости, а намери това, в което си най-добър и го развий докрай, може би така ще привлечеш вниманието. Толкова хора има, които не са забавни и се опитват да бъдат (а пък сещаш ли се колко смешни стават така?!). Не казвам, че си от тях, но просто това е ясният пример за това какво ще сатне, ако се опитваш да бъдеш друг, а не себе си.

shmurkam
03-14-2009, 13:46
Не харесвам зубарите в у-ще, но и определено не ми допадат ГЪЗарите. Тъй де..."готините". The most popular хаха, т'ва е голям комплекс, човек. Чудят се как да привлекат хората към себе си и тъй като няма с какво друго-започват да избиват на тъпотия. И простия народ ходи да гледа сеир. Ако не си забавен-просто не си. Приеми го. Не можеш да се насилваш да ръсиш простотии, ако не ти е хм...дарба?
Аз гледам лошо и заспало, защото...ми е скучно и тъпо. Дразнят ме чалга и здрач фенки, комплексари, футболисти, наркомани и т.н. Не може ли просто всички да са нормални, без излишни надувания?
Оф, уатевър...Искаш да си готин? Подстрижи си бритона къс, залижи го настрани, остави на тила малко коса, но задължително другата част от косата да е в разни формички и цветни спрейове. Сложи цаки тип "щори" или "мухЪъ", слушай Азис(само нея знам от милите чалгарки, иначе не ти пречи да грачиш с останалите), прави се на селски бек(хей, изглеждаш като такъв, защо да ти е трудно?)носи анцуг на Капа или Адидас(ония, там, у лево, до битака, сещаш се къде бяха, нали?) та...вече си БЕЗСМЪРТЕН.

П.П.Ако искаш още 10 точки бонус-цигара ГЪЗарски забита зад ухото или направо в...ГЪЗА.
Аре, кафе да прайм и компоти да отваряме, па другата харабия дгд... 8-)

shmurkam
03-14-2009, 13:51
Не харесвам зубарите в у-ще, но и определено не ми допадат ГЪЗарите. Тъй де..."готините". The most popular хаха, т'ва е голям комплекс, човек. Чудят се как да привлекат хората към себе си и тъй като няма с какво друго-започват да избиват на тъпотия. И простия народ ходи да гледа сеир. Ако не си забавен-просто не си. Приеми го. Не можеш да се насилваш да ръсиш простотии, ако не ти е хм...дарба?
Аз гледам лошо и заспало, защото...ми е скучно и тъпо. Дразнят ме чалга и здрач фенки, комплексари, футболисти, наркомани и т.н. Не може ли просто всички да са нормални, без излишни надувания?
Оф, уатевър...Искаш да си готин? Подстрижи си бритона къс, залижи го настрани, остави на тила малко коса, но задължително другата част от косата да е в разни формички и цветни спрейове. Сложи цаки тип "щори" или "мухЪъ", слушай Азис(само нея знам от милите чалгарки, иначе не ти пречи да грачиш с останалите), прави се на селски бек(хей, изглеждаш като такъв, защо да ти е трудно?)носи анцуг на Капа или Адидас(ония, там, у лево, до битака, сещаш се къде бяха, нали?) та...вече си БЕЗСМЪРТЕН.

П.П.Ако искаш още 10 точки бонус-цигара ГЪЗарски забита зад ухото или направо в...ГЪЗА.
Аре, кафе да прайм и компоти да отваряме, па другата харабия дгд... 8-)
Само да добавя-не си слагай фдт около очната линия, защото като си свалиш щорите, може да не си избрал точния нюанс и да е малко по-тъмен или по-светъл от кожата ти. И помни-задължително влизай в час пиян и пуши ХАШИШ. В момента е мн модерно. Сигурна съм, че след четвъртото-петото патронче водка "Флирт" ще си душата на компанията... :razz:

nefchi_bs
03-14-2009, 15:14
Когато искаш промяна никога няма постигнеш това ковто искаш...Това според мен ртябва да стане спонтанно и от само себе си..

AutumnTears
03-14-2009, 16:25
Аз бих те посъветвала, да бъдеш такъв какъвто се чувстваш.
Дръж се естествено,за да не стигнеш до другата крайност.
8-)

Bordes
03-14-2009, 16:39
Никой не е казвал че ще влизам в роля.... :D просто гледам да съм по приятен за околните....тоест..да бъда по-общителен....не да стааам турбо гъзар....сещаш се 8)
П.П. един човек с който ти е приятно да говориш....стемежа към това лошо ли е или е гъзарство....аз съм какъвто съм си....но моята опора е да бъда по добър човек :-D

gLoRiToO
03-14-2009, 17:35
Промяната е наистина трудно нещо, но за всеки човек си е индивидуално,някои хора по бързо се приспособяват,а други не чка толкова.Промяната в характера според мен е нещо напълно излишно и ненужно,защото точно без да се променяш можеш да разбереш кои хора са ти истински приятели и кои не.Затова няма нищо лошо да искаш да се харесаш на всички и да си забавен,но преди всичко бъди себе си и не се променяй!

kalashnik
03-14-2009, 17:38
Бъди какъвто си, така ще си много по-добре приет от другите, обзалагам се, че те знаят, че това не ти е истинската същност и не им харесва да стоиш зад маска. Ето ти едно мото "Бъди себе си, бъди оригинален, не бъди от масите.

Mi6inka
03-14-2009, 18:38
;) Just Be you!... Нали се сещаш ,че няма как целия свят да те обича... достатъчно е да намериш истинските хора.. които те оценяват ,с които се чувствате добре ии т.н, всичкото както си му е ... ти пак си бъди общителен и приятен за всеки.. но не ставай натегач в желанието си да си харесван от всички... абее.... просто бъди себе си и прави нещата както ги чувстваш!Това е най-правилното!

Nekasa4a
03-14-2009, 18:51
Моето мнение е следното, тъй като се водя от личен опит: Преди доста време се носех с дрехи присъщи на метал сушъти камофлажи жакове и така нататък, в един хубав миг баща ми(човек който обича и уважава рок и метъл музиката) реши че така го излагам и ме посаветва най-приятелски да сменя стила на обличане. В първия момент ми се стори доста доста страно да се променя, но после разбрах че не дрехите а това което прави човек е по важно.... и така от дълго време аз си се кефя на метал рок и футболни мачове а стила ми не показва че човека срещу теб е бил на концерт на Лорди или на Мач и е участвал в половината сблъсаци на стадиона ;)

Jumbie483
03-14-2009, 19:18
Промяната в повечето случаи води към по-добро, но не винаги..
Бъди себе си... Тези които се стремят да стават по-забавни и по-готини в крайна сметка излизат някакви неудачници без чувство за хумор.. И отстрани много смешна, жалка и тъпа гледка.