PDA

View Full Version : Как да спра да пуша?Спешно!!!



kris4ann
03-14-2009, 10:37
Еми моя вапрос е малко странен, но от няколко дена пуша и усештам че се престрастявам..Помощ как да спра цигарите!!! :( [/b]

Biskfitka
03-14-2009, 12:43
Трябва да имаш воля....щото е много лесно да кажеш не мога....ако има желание има и начин :? А и нали не си се пристрастил/а още...сега му е времето.Ако сега не можеш...представям си като се пристрастиш... :?
А и може да не си купуваш цигари :D

slavito007
03-14-2009, 14:56
Първото и най-важно условие за решаване на проблем е да признаеш, че имаш такъв! Ти си го знаеш и това е хубаво.
Ако се опитваш да ги спреш от раз е съвсем малко вероятно това да стане. Намали ги поетапно. Ако не можеш, потърси помощ от специалист :)

afterforever
03-14-2009, 15:34
Кажи на приятелите си, че ако продължиш да пушиш, те трябва да ти се сърдят, да не ти говорят, да те вържат някъде, да те пребият, нещо такова. Можеш и да разбереш що за приятели имаш :D

kris4ann
03-14-2009, 16:18
Кажи на приятелите си, че ако продължиш да пушиш, те трябва да ти се сърдят, да не ти говорят, да те вържат някъде, да те пребият, нещо такова. Можеш и да разбереш що за приятели имаш :D
ва е добро редложени с 1 куршум 2 заека :)

rauwkost
03-14-2009, 16:43
Самоубий се. :booooomb:

krisy
03-14-2009, 16:47
Спри докато е време,защото почнеш ли идин път адски трудно се спира.. Не съм палила от 2 седмици много искам да ги откажа, пропуших преди повече от година,а бях едва на 12 / не че сега съм на повече де 13 / , но жалка е гледката по улиците на Бг - всяко второ дете с фас .. Колкото и да е трудно ще ги спраа.. Имай воля сега и ги спирай,защото колкото по-късно,толкова по-трудно е да ги откажеш :)
С моята приятелка решихме заедно да ги спрем.. Ако някоя от двете запали се разваля обещаното,а мисля,че приятелството е по- важно от цигарите .. Пробвай така.. Ще помогнеш и на себе си и на фр ;-)

EarthShaker
03-14-2009, 17:46
просто не пали цигари и не си ги пъхай в устата

TellMeYourName
03-14-2009, 18:04
нЕмаш душа явно :D

Nekasa4a
03-14-2009, 18:47
Всичко става с воля и с отговорност.... а за хора който пушат от 1 2 3 месеца даже до 6 и ми казват че са силно пристрастени :D Не ме разсмивайте моля ви. Майка ми пуши 40 години като издънена печка и в един хубав ден просто реши и ги спря така че не ми обеснявайте че неможете да спрете да пушите. Защото не че неможете, а неискате :(

Boyd
03-14-2009, 19:55
Ако се опитваш да ги спреш от раз е съвсем малко вероятно това да стане. Намали ги поетапно. Ако не можеш, потърси помощ от специалист :)

Точно така се спират. Това "поетапно" не е никакво спиране!

Цигари се спират с инат..

acleverboy
03-14-2009, 21:13
като чуя за спиране на цигари винаги се сещам за марк Твен:"Да откажеш цигарите не е трудно.Аз самият съм го правил поне 100 пъти"Така де не еот най-лесните неща.Аз до сега съм запалил само 3 цигари и то преди 6,7 год и не ми хареса толкова много.Все пак престръстяването към цигарите е в по-голямата си част навик.А как да ги спреш пробвай постепенно ако не успееш -изведнъж

plmn
03-14-2009, 21:45
Еми моя вапрос е малко странен, но от няколко дена пуша и усештам че се престрастявам..Помощ как да спра цигарите!!! :( [/b]

след като пушиш от няколко дена е смешно да ти представлява какъвто и да е проблем. просто спри. хора след години пушене спират, ти ли не можеш? и защо въобще ги почна? да сме модерни ли? :lol:

afterforever
03-14-2009, 22:27
Еми моя вапрос е малко странен, но от няколко дена пуша и усештам че се престрастявам..Помощ как да спра цигарите!!! :( [/b]

след като пушиш от няколко дена е смешно да ти представлява какъвто и да е проблем. просто спри. хора след години пушене спират, ти ли не можеш? и защо въобще ги почна? да сме модерни ли? :lol:

Οфтопик:

И аз понякога се заяждам, ама що трябва да вкарвате клишетата винаги?

Mi6inka
03-15-2009, 07:46
Еми моя вапрос е малко странен, но от няколко дена пуша и усештам че се престрастявам..Помощ как да спра цигарите!!! :( [/b]

след като пушиш от няколко дена е смешно да ти представлява какъвто и да е проблем. просто спри. хора след години пушене спират, ти ли не можеш? и защо въобще ги почна? да сме модерни ли? :lol:

Οфтопик:

И аз понякога се заяждам, ама що трябва да вкарвате клишетата винаги?


ами защото си е така.... ето поредния случей на "пуша цигара значи съм гъзар!" Пуши от няколко дена и пуска тема как да ги откаже???? WTF? Та той/тя дори още не е започнал/а да изпитва необходимостта от това да запалиш цигара.По-скоро трябваше да разберем ,че е модерен ;) Нищо лично...

afterforever
03-15-2009, 08:32
нито го е казал, нито го е показал, че даже и напротив, иска да спре, кво се правите са и вие... кога ще се научите, че това е СВОБОДНА държава и вече далеч правя-определено-нещо опитвам се да подражавам на еди-кого-си.

kris4ann
03-15-2009, 14:51
не се права на модерна.. :x

KomarTerorist
03-18-2009, 13:23
:razz: Като ти се пуши 30 лицеви и като ти се уморят ръцете почваш коремни преси :D ако това не помага да те ритат през гъза по 5 пъти с военни кубинки и като крайна мярка да ти бият шамари преззз..... по скъпо от него няма :D ще ги откажеш не ами цигари като чуеш и ще се криеш с гръб към стената :razz: Ние вярваме в тебе,за това воля и ще видиш как след време ще ги забравиш.Баща ми казва че пърите 4 дена са най-гадни...той така и не ги спря :shock: ЗНАЕШ ЧЕ МОЖЕШ !!! УСПЕХ !!!

kris4ann
03-22-2009, 13:10
Мерси, мерси...
според писаноо от вас значи напредвам :grin: