PDA

View Full Version : Бившото ми!!



betito12
03-14-2009, 10:46
Здравейте на всички :P Такам, значи в началото на учебната година ходих с едно момче, но една приятелка ме провокира да скъсам с него..И аз скъсах (няма да кажа причината) :-o ии..след това ходих с други момчета, но най-накрая усъзнах, че той е бил перфекния (не само като визия)..така де той ми честити рождения ден наскоро..и ме помоли да го деблокирам на скайпа (бях го блокирала, защото ме болеше прекалено много да гледам сърцата на профила му за други момичета) :smt089 и деблокирах го аз..и една фр почина и той пръв ме попита какво е станало (просто е супер човек) и нали така си пописахме малко..на другия ден си бях написала, че се махам от това даскало.Той пак ме попита..(след това е питал и една фр) ..Искаше ми мнението за косата му..абе изобщо интересуваше се какво става с мен...Та чуда се дали пак ме харесва, но го е срам да ми каже, защото все пак сме бивши??!! :( Моля ви кажете какво мислите.. :-P

И ако може без тъпи коментари от сорта "Абе много си зле и тем подобни" :D


Грешен раздел!
Seducti0n

Romance
03-14-2009, 11:47
Питай него - не нас!

betito12
03-14-2009, 11:56
И какво точно да му кажа..хах Здрасти да знаеш, че аз ПАК те харесвам и ако може да стане нещо..значи той ме скъса един път заради същата тая моя фр (беше му пратила някакъв нереален чат) след това аз го скъсах (заради нея беше ми казала някои неща, които не са така) ии..знаеш ли какво точно ще ми каже той? :-D Неможе пак да ходиме..ти пак ще направиш така (просто искам да съм сигурна дали още има нещо към мен), за това питам какво мислите :) и ако може без повече тъпи съвети :):):) :-)

LittlePrincess
03-14-2009, 11:59
^ Ми питай го защо така изведнъж се интересува толкова от теб и ако ти се сопне /твърде възможно е/ ще му кажеш, че просто ти е любопитно : )

betito12
03-14-2009, 12:02
Дори и да го питам..едва ли ще ми каже истината.. :(

LittlePrincess
03-14-2009, 12:04
Е, възможно е, но ти би трябвало да го познаваш и да го усетиш ако те излъже..

EeeBobii
03-14-2009, 12:16
Деца!
Да не би, причината е била "не смеш да го скъсаш." или "ако държи на тебе и те обича, че ти ходи по дупето" :)

betito12
03-14-2009, 12:29
Деца? На 16 съм не съм дете ;) Не много по сериозна причина..беше.. това, че ти се мислиш за Дон Жуан не е МОЙ проблем ;);) Четох твое мнение и в една друга тема.. :( ..Момчето пита за нещо те го обиждат и комлексират, ами да това е днешното поколение :)

Jesus
03-14-2009, 12:33
Съгласен съм с принцесата попитай го :)

EeeBobii
03-14-2009, 12:34
Деца? На 16 съм не съм дете ;) Не много по сериозна причина..беше.. това, че ти се мислиш за Дон Жуан не е МОЙ проблем ;);) Четох твое мнение и в една друга тема.. :( ..Момчето пита за нещо те го обиждат и комлексират, ами да това е днешното поколение :)

Така си задаваш въпроса, така ти отговарям.

5StaR
03-14-2009, 12:35
Деца? На 16 съм не съм дете ;)

кво си е пубер?

EeeBobii
03-14-2009, 12:38
Деца? На 16 съм не съм дете ;)

кво си е пубер?

Жена,стъпилa здраво на земята и е готова за деца :razz: :lol: :lol: :lol:

НИЩО ЛИЧНО! Към нежния пол!

betito12
03-14-2009, 12:53
хах може да не е много зряла възраст, но не съм дете ;)

beachy_bunny
03-14-2009, 12:55
Деца? На 16 съм не съм дете ;) Не много по сериозна причина..беше.. това, че ти се мислиш за Дон Жуан не е МОЙ проблем ;);) Четох твое мнение и в една друга тема.. :( ..Момчето пита за нещо те го обиждат и комлексират, ами да това е днешното поколение :)
т'ва , че си на 16 не значи , че не мислиш като 3-ти клас дете ... ;]

selens
03-14-2009, 12:59
Е нея нападайте де :( Според мен трябва да поговориш с него :)

selens
03-14-2009, 13:00
Деца? На 16 съм не съм дете ;) Не много по сериозна причина..беше.. това, че ти се мислиш за Дон Жуан не е МОЙ проблем ;);) Четох твое мнение и в една друга тема.. :( ..Момчето пита за нещо те го обиждат и комлексират, ами да това е днешното поколение :)
т'ва , че си на 16 не значи , че не мислиш като 3-ти клас дете ... ;]
А ти на колко си на 30 ли :lol:

beachy_bunny
03-14-2009, 13:03
Деца? На 16 съм не съм дете ;) Не много по сериозна причина..беше.. това, че ти се мислиш за Дон Жуан не е МОЙ проблем ;);) Четох твое мнение и в една друга тема.. :( ..Момчето пита за нещо те го обиждат и комлексират, ами да това е днешното поколение :)
т'ва , че си на 16 не значи , че не мислиш като 3-ти клас дете ... ;]
А ти на колко си на 30 ли :lol:
Тц я са грамни .... теб слабо те интересува на колко съм пикло смотана ... на 40 съм проблем ? Скачайй , че от такива кат отеб във форума прелива ... един глупак по-малко ;]

selens
03-14-2009, 13:06
Деца? На 16 съм не съм дете ;) Не много по сериозна причина..беше.. това, че ти се мислиш за Дон Жуан не е МОЙ проблем ;);) Четох твое мнение и в една друга тема.. :( ..Момчето пита за нещо те го обиждат и комлексират, ами да това е днешното поколение :)
т'ва , че си на 16 не значи , че не мислиш като 3-ти клас дете ... ;]
А ти на колко си на 30 ли :lol:
Тц я са грамни .... теб слабо те интересува на колко съм пикло смотана ... на 40 съм проблем ? Скачайй , че от такива кат отеб във форума прелива ... един глупак по-малко ;]
хахах и на 60 да си ми е през онва дет го нямам просто и не си ти тая дет ще ми каже кво да правя в тоя форум .... просто ти казвам да не се правиш на интересна ...... :? Момичето е искало а съвет а не е искало да я оплюват :? :x

denisdenis
03-14-2009, 13:06
beachy_bunny Аз ли се държа като 3 клас?! Аз задавам въпрос към тези които могат да ми помогнат, а не на (тези които се държат като 1ви клас и пишат е така в темите да ги видиме колко знаят) и да ми каже да не би причината да е била "нямаш смелост да го скъсаш", :D ако е била такава причината изобщо нямаше да се занимавам с всички тея които се правят на кой съм аз?! в момента.. ;)

betito12
03-14-2009, 13:10
Съжалявам, но писах от на брат ми профила, че то не беше излезнал :)

beachy_bunny
03-14-2009, 13:10
Деца? На 16 съм не съм дете ;) Не много по сериозна причина..беше.. това, че ти се мислиш за Дон Жуан не е МОЙ проблем ;);) Четох твое мнение и в една друга тема.. :( ..Момчето пита за нещо те го обиждат и комлексират, ами да това е днешното поколение :)
т'ва , че си на 16 не значи , че не мислиш като 3-ти клас дете ... ;]
А ти на колко си на 30 ли :lol:
Тц я са грамни .... теб слабо те интересува на колко съм пикло смотана ... на 40 съм проблем ? Скачайй , че от такива кат отеб във форума прелива ... един глупак по-малко ;]
хахах и на 60 да си ми е през онва дет го нямам просто и не си ти тая дет ще ми каже кво да правя в тоя форум .... просто ти казвам да не се правиш на интересна ...... :? Момичето е искало а съвет а не е искало да я оплюват :? :x
ама къде съм я оплювала аз ма "забавната " ... хахах за всеки случай и ти не си тая коят ода ми казва какво да правя "грамотнице" има си модератори за тая работа ... ай запази си мнението за себе си .. ,защото пред мен не важи .. ;]

betito12
03-14-2009, 13:11
Съжалявам, но по-горе писах от на брат ми профила.Той не беше излезнал извинявам се :):)

beachy_bunny
03-14-2009, 13:12
beachy_bunny Аз ли се държа като 3 клас?! Аз задавам въпрос към тези които могат да ми помогнат, а не на (тези които се държат като 1ви клас и пишат е така в темите да ги видиме колко знаят) и да ми каже да не би причината да е била "нямаш смелост да го скъсаш", :D ако е била такава причината изобщо нямаше да се занимавам с всички тея които се правят на кой съм аз?! в момента.. ;)
еми да та светна никой не може да ти помогне , защото до колкото знам ВАНГА няма рег във форума ... ;]

betito12
03-14-2009, 13:13
beachy_bunny Като те гледам ти как говориш и какви думи използваш не виждам голяма култура.. ;]]

selens
03-14-2009, 13:13
Съжалявам, но по-горе писах от на брат ми профила.Той не беше излезнал извинявам се :):)
Поговори с него ние тук и да искаме не можем да ти помогнем много :wink:

betito12
03-14-2009, 13:14
beachy_bunny Аз не си спомням да съм казала "Моля ви кажете ми какво ще стане" просто исках мнението ви.. :D

EeeBobii
03-14-2009, 13:22
"Моля ви кажете ми какво ще стане" просто исках мнението ви.. :D
Момчето те обича и още те обича, когато се интересува по такъв начин за теб.Покажи му че искаш пак да сте заедно,ДОКАЖИ МУ, ЧЕ ИСКАШ ДА СИ С НЕГО И ЧЕ СИ НАПРАВИЛА ГРЕШКА!
Ако не знаеш как се доказва...няма да сгрешиш и да му кажеш на 4 очи..
Айде успех.

sweet_sorcerer
03-14-2009, 13:32
И аз ще се присъединя към хората,които те посъветваха да говориш с него.Това е най-сигурния начин да разбереш какво чувства. :)

valdesbg
03-14-2009, 17:11
Аз ли съм единствения който смята че бившите трябва да останат бивши?

По темата - не, не мисля че те харесва като момиче. И не мисля че е нужно да се връщаш в миналото.

aka6a_vamp
03-14-2009, 17:19
:shock: Омг...твоя приятелка е починала,а ти седиш тука и пишеш некви малоумщини... :shock: ебаси хората...как го казваш само: То шото една фр почина :shock: :shock:

evelinka1122
03-14-2009, 17:47
мисля, че има симпатии поддържайте връзка... може да стане работата :)

EeeBobii
03-14-2009, 18:00
Аз ли съм единствения който смята че бившите трябва да останат бивши?
Не си единствения къде мисли така. И аз не мисля, че не може да има връзка както е била преди...Винаги, че има едно на ум.

evelinka1122
03-14-2009, 18:03
Аз ли съм единствения който смята че бившите трябва да останат бивши?
Не си единствения къде мисли така. И аз не мисля, че не може да има връзка както е била преди...Винаги, че има едно на ум.
може... даже може да е по хубава... има си и своите изключения... жив пример съм... :)

PeopleAlwaysLeave
03-14-2009, 18:33
Ами след като един път си си изпатила от тази твоя "приятелка" (натопила те е с някакъв нереален чат) защо си я послушала пак какви ти ги дрънка ? :-o Това си е лично твоя грешка. Научете се, че истински приятеели и приятелки почти няма и недейте да се връзвате на всяка глупост, която ви се каже! Виждаш ли сега как заради нейната най-вероятно завист ти страдаш ? Покано момчето някъде да излезете и после действай импулсивно... т.е. в подходящия момент примерно го целуни и виж как ще реагира - ако реакцията му е ок и не се дръпне или уплаши директно му признай, че все още го харесваш и че съжаляваш за грешката, която си допуснала... Ако ли пък не - поне си опитала :)

betito12
03-14-2009, 19:48
Дам една фр почина отодавна да почертая.. И той пръв ме попита какво става.. това имах предвит..да не би да трябва вечно да я оплаквам?

Nekasa4a
03-14-2009, 20:25
Аз ли съм единствения който смята че бившите трябва да останат бивши?

По темата - не, не мисля че те харесва като момиче. И не мисля че е нужно да се връщаш в миналото.

Двама ставаме, аз го казах с бившите може да си изкараме 1 вечер най-много заедно приятно иначе пътя!

betito12
03-14-2009, 22:20
Ами след като един път си си изпатила от тази твоя "приятелка" (натопила те е с някакъв нереален чат) защо си я послушала пак какви ти ги дрънка ? :-o Това си е лично твоя грешка. Научете се, че истински приятеели и приятелки почти няма и недейте да се връзвате на всяка глупост, която ви се каже! Виждаш ли сега как заради нейната най-вероятно завист ти страдаш ? Покано момчето някъде да излезете и после действай импулсивно... т.е. в подходящия момент примерно го целуни и виж как ще реагира - ако реакцията му е ок и не се дръпне или уплаши директно му признай, че все още го харесваш и че съжаляваш за грешката, която си допуснала... Ако ли пък не - поне си опитала :)

Ами тва с чата стана след това :) Много е сложно за обяснение ае мерси на всички за съветите ;)

betito12
03-14-2009, 22:23
Аз ли съм единствения който смята че бившите трябва да останат бивши?

По темата - не, не мисля че те харесва като момиче. И не мисля че е нужно да се връщаш в миналото.

Да може би си прав, че не трябва да се връщам в миналото, но какво да направя, че имам чувства към това момче..!?

valdesbg
03-15-2009, 08:41
Ами спри ги.. :)

Не е сложно, чувствата се контролират.

Iv4eTy
03-15-2009, 14:36
А не може ли просто да е пораснал и да е осъзнал, че можете да си бъдете приятели? Аз не съм врачка така че питай него :P

3oPuTy
03-15-2009, 15:05
Миии вариантите са два :):
1.Все още те харесва,но се страхува да направи първата крачка :)
2.Просто иска да не си разваляте отношенията :) (т.е. иска да сте приятели)



Най-добре поговори с него :) И без това нищо няма да загубиш :)