PDA

View Full Version : Сухо червило



galu6a
03-14-2009, 11:53
по пронцип използвам гланц,но за две минути вече го няма и днес е отида да си харесам някое червилце.
Вие какво използвате гланц или сухо чевил номев марко цена ок може :)

SoFarSoG00d
03-14-2009, 11:54
Ами течно червило на Диор,а когато не искам да слагам червило гланц на Нивеа с лек блясък,не обичам сухите червила,защото чусвтвам устните си доста гадно.

Infinity
03-14-2009, 12:18
Ами течно червило на Диор,а когато не искам да слагам червило гланц на Нивеа с лек блясък,не обичам сухите червила,защото чусвтвам устните си доста гадно.
и аз така+това се чувстав и по-възрастна някак си..

SoFarSoG00d
03-14-2009, 12:19
Сухото червило е за по-зрели жени,някак си ми е странно да видя млада девойка с такова червило,плюс това предназначението му е да добави наситен цвят,а момичешките устни са сочни и розови и нямат нужда от мазане,освен гланц или балсам за устни,това е моето мнение.

SiSsKkAa
03-14-2009, 12:39
Аз съм пробвала сухо червило и отгоре някакъв гланц подобен цвят на червилото и става доста добре.А за марка и номер няма как да ти препоръчаме,защото на моя тен може да ми стои много добре,а на твоя да не ти ходи точно този цвят.Отиваш там и гледаш и пробваш.Иначе аз ползвам едно на Ellis 31 номер,но аз съм малко жълтичка в кожата

LovelyGirl
03-14-2009, 14:05
Аз ползвам течно червило на Бруклин и винаги съм ги харесвала.Ползвам ги от години.Доволна съм от тях,не са краткотрайни :)

Не обичам сухите червила,не ми харесва как ми стоят :?

colymoly
03-14-2009, 14:33
момичета и сухото не е лошо особено ако е с хубав нежен цвят, както аз обичам много светло розово или телесен цвят (нуде) :)

kasidy
03-14-2009, 14:47
Този цвят е наистина хубав, но не отива на всеки. :) Мен и течните червила не ми допадат - прекалено са бляскави и неествествени. Преди ползвах балсам на НИВЕЯ ама нещо в последно време го прецакаха качеството и отгоре мацам и най-обикновен прозрачен от аптеката ( 80-90 стотинки струваше :D )

За сухите червила трябва да те предупредя, че е нужно да имаш безупречни устни и най-вече да не ги прехапваш ( както правя аз от време на време хахах :D)

WildGirl
03-14-2009, 14:55
Аз ползвам течни червила или балсам.

stop_looking_at_me
03-14-2009, 21:17
Най-често през деня използвам балсам за устни, без какъвто и да е цвят. Имам бая гланцове, но вече предпочитам сухите червила. Имам две които са по-скъпи на Lancome, подарък от майка ми. Тя има повече. И са в розов и лилав цвят. Много ми харесват и имат много наситен цвят и издържат доста дълго. Иначе имам други, по-евтини червилца.
Съшо така, много харесвам lip plump-овете на Maybelline. Много ми харесват как парят и как стоят... въпреки че не ми правят устните по-големо

TheNewReligion
03-14-2009, 21:34
Имам и гланцове, и две сухи червила, с които се сдобих наскоро. :) Предпочитам гланцовете, но сухите червила са също толкова ефектни.

galu6a
03-15-2009, 08:08
аз си харесах едно сухо червило на Голдън Роуз 98 номер идно такова бледо е аз томно такова търсех с днес ще си го взема :) ще видим дали ще ми ходи обаче пробема ми е ,че сега зимата устните ми са напукани :(

Dark_Angel_F
03-15-2009, 08:17
Не съм голям фен на сухите червила... Допадат ми само телесните и леко розовите ... Като цяло рпедпочитам балсамчета и течни червила . Първо слагам балсам на нивеа за да ми омекоти устните и отгоре слагам течено червило .

intotheblue
03-16-2009, 17:30
Използвам балсам за устни и гланц на Нивея-около 6 лв е гланца и съм много доволна.