PDA

View Full Version : Бълнуване



tedi_hi91
03-14-2009, 12:38
Разкажете дали сте бълнували и ако сте какво сте правили на сън ?

Jesus
03-14-2009, 12:42
случвало се е да издам нечленоразделен звук, също така съм падал и от леглото :-o

bulgarche
03-14-2009, 12:44
Бълнувам, но не аз мога да разказвам за това

InnchetO
03-14-2009, 12:58
Не, не бълнувам.

CtrlAltDel
03-14-2009, 12:58
Доколкото знам - не.

Dundy
03-14-2009, 13:24
като бях на 7 бълнувах и ми казаха,че съм правила шпагати насън(това защото тренирах много интензивно худ. гимнастика).Иначе и досега понякога си говоря разни работи :-D макар юе малко неприятни,щото не се знае какво съм казала

x3eme
03-14-2009, 13:32
Почти всяка нощ бълнувам на сън,и ако някой от нашите ме е чул ми казва на сутринта че говоря неща които не могат да разберат.Несмислени такива и не разбираеми :-D .Много кофти за мен де но се свиква.

LovelyGirl
03-14-2009, 14:10
Като бях малка го правих постоянно и нашите ми разказваха,но общо взето съм говорила много неразбираемо :-D
Веднъж дори майка ми ни разказваше,че през ноща със сестра ми сме седнали в леглото и сме си говорили,но нищо не ни е разбрала.Определено сме бълнували,защото на другия ден и 2те не помнехме това :lol:

cherinka
03-14-2009, 14:11
Почти всяка вечер.
Забелязала съм, че когато сънувам как викам, бягам, или извършвам нещо друго динамично, тогава бълнувам адски много.

Не знам... но когато е пълнолуние баща ми бълнува супер шибано :shock: Онази вечер това, което чух от него, и по филмите го няма. Мислех, че е влезал крадец в нас, че се колят, обаче бях в толкова неосъзнато положение докато спях, че просто както си отворих очите, толкова и бързо ги затворих и продължих да спя.
Баща ми най-често се псова с някой. Що псувни е изрекал на сън не е истина.
Майка ми е същата. Обаче тя все сънува некви мангали, та с тях се псова на сън.
Иначе аз рева, буча, викам, ритам, мятам се, възглавници и чаршафи падат от леглото и сутрин най-често се събуждам от студ 8-)
Тва не е хубаво да спиш толкова неспокойно...

Dumb
03-14-2009, 14:14
Бълнувам много често. Ако мама е била в стаята на сутринта ми разказва и просто се сгъвам от смях. Обикновено са фантазмагории

gabi_94
03-14-2009, 14:24
ооо и аз бълнувам много често, и съм сомнамбул навсичкото отгоре :D :D :D Веднъж като спах в една приятелка съм тръгнала в съня си към нейното легло и съм и викала "ще си го получите вие, ще си го получите" :D само тва ми е разбрала де, останалото съм бръщолевела некви простотии и съм отишла да си легна после. А иначе повечето пъти като бълнувам и хода насън отивам в спалнята н а наще и им говоря на тях :oops: :D

chelsea
03-14-2009, 14:52
Веднъж като спах в една приятелка съм тръгнала в съня си към нейното легло и съм и викала "ще си го получите вие, ще си го получите"
тук най-искрено се захилих :D
представям си как се е спекла милата.. :D
иначе и на мен ми се е случвало да дърдоря някакви простотии насън. майка ми ми разказваше, как веднъж съм почнала да и говоря на нещо на френски....

summergir1
03-14-2009, 15:34
мне... преди често издавах някакви звуци, обаче нищо не ми разбират... на мен всъщност ми беше интересно да чуя какво съм говорила... обаче уви

tedi_hi91
03-14-2009, 15:43
Аз като малка много съм ставала и съм ходила на сън. Също така и много съм говорила. Само безсмислици разбира се. Сега вече 2 вечери под ред пак бълнувам... по телефона. Вечер когато спя и приятеля ми се оабди аз вдигам и започвам да говоря, но несвързано. Така казва той де. :D Много смешно. :lol: :lol: :lol:

WildGirl
03-14-2009, 15:44
Казвали са ми, че бълнувам.Като бях по-малка доста често сънувах, че падам от леглото и сутринта се събуждах на земята :D

LiveFlower
03-14-2009, 15:49
Бълнувам,да.
Забелязала,че се случва,когато деня ми е преминал доста динамично/екстремно,случили са се некви преживявания...

Лошо е,когато бълнуваш и има някой до теб,че ако изтърсиш някоя простотия ...

cherrypezz
03-14-2009, 15:54
Най-много да измуча нещо :D

Pedigree
03-14-2009, 16:03
Мхм.
Ставам, врати отварям, на терасата даже бях излязла миналото лято, ритам, възглавници и всичко пада на земята. Супер неспокойно спя.
Братовчедка ми ми е казвала, че бълнувам, не помня какво съм казвала, но ще да е някоя глупост.

RottenFlesh
03-14-2009, 17:07
Много рядко бълнувам , до колкото ми е известно , но ако го правя говоря глупости ;д

Blab
03-14-2009, 17:13
Едно време, когато сънят ми бе адски дълбок ми се е случвало.
Сега спя леко, даже не може да се нарече спане, по-скоро придремване.

HeartOfRaven
03-14-2009, 18:00
Абе не си спомянм кво си бълнувала ама веднъж ме смели от бой и ритане, че чак и аз те наритах. 8-)

puhen0to
03-14-2009, 19:19
еми като малка съм се разхождала... вървели са зад мен за да ме гледат какво правя.... при положение че спях на втория етаж на двуетажен креват съм слизала най спокойно... аз съм и падала от там 8-) такива ти ми историй... а сестра ми мн бълнува докато спи.Веднъж аз седя на компа а тя изведнъж се изправя ококорва ми се и казва нещо супер несвързано после обръща глава и пада заспала все едно не се е събуждала... вервайте ми душата ми изкочи :shock: :shock: :shock:

kristo
03-14-2009, 21:10
И аз бълнувам долу-горе често. Преди години, когато бях на квартира с един приятел ми е казвал, че няколко пъти ме чул да псувам на сън 8-)

Jesus
03-14-2009, 21:12
И аз бълнувам долу-горе често. Преди години, когато бях на квартира с един приятел ми е казвал, че няколко пъти ме чул да псувам на сън 8-)

сънувал си нещо свързано с малцинствата :D

kristo
03-14-2009, 21:17
Много е вероятно, да, нещо свързано с Доган по-конкретно :D

Spider4eto
03-14-2009, 21:48
Оххх и аз спа мноо неспокойно, майка ми само ме ебава с кой се бора на сън, щото се събуждам без завивка, възглавница или пък без чаршафа. Иначе попринцип като сънувам че си говоря с някой говоря наистина на глас и ми се е случвало да се събуждам от собствения си глас :lol:

Tedi4ka
03-15-2009, 08:30
Ами започвам да си говоря :D :D

Jumbie483
03-15-2009, 10:38
Аз пък никога не съм правила такива изпълнения :shock:
Напоследък спя много спокойно, почти като мъртвец :shock:
Както си легна вечерта, така се събуждам сутринта...

mmKamm
03-15-2009, 10:44
Бълнувам много :lol: но до колкото знам не се разбира какво по-точно... Разказваше ме една приятелка, че мин.годин преди една контролна по алгебра съм смятала някви раути на сън, но и тя не се сеща дали правилно съм ги смятала :lol: А като по-малка ходех насън...от леглото безброй много пъти съм падала :lol:

jghgh
03-15-2009, 10:55
Доста рядко бълнувам и обикновено ми казват че са някакви откъслечни фразички, не нон-стоп говорене.
Напоследък спя спокойно, преди по-често говорех насън.

gabi_94
03-15-2009, 11:09
Веднъж като спах в една приятелка съм тръгнала в съня си към нейното легло и съм и викала "ще си го получите вие, ще си го получите"
тук най-искрено се захилих :D
представям си как се е спекла милата.. :D
иначе и на мен ми се е случвало да дърдоря някакви простотии насън. майка ми ми разказваше, как веднъж съм почнала да и говоря на нещо на френски....

ооо, наистина се е спекла, оттогава не иска да спим в една стая :D :razz:

WildGirl
03-15-2009, 11:30
И аз бълнувам долу-горе често. Преди години, когато бях на квартира с един приятел ми е казвал, че няколко пъти ме чул да псувам на сън 8-)
Аз пък съм напсувала майка ми :lol: